Opinie o Placówka Szkoleniowa Filar Rafał Szarłowski w Modliszewko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Placówka Szkoleniowa Filar Rafał Szarłowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Placówka Szkoleniowa Filar Rafał Szarłowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Placówka Szkoleniowa Filar Rafał Szarłowski w Modliszewko

Wioletta.K Nowy wpis

Firma bardzo profesjonalna i uczciwa. Wielkie dziękuję P. Iwonce za pomoc w uzyskaniu dotacji. Niby wszystko proste a jak przychodzi co do czego to Urzędnicy wymyślają. Dzięki Pani wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu wypłacili mi ponad 60 000, 00 zł

Iza Nowy wpis

Czyli tak jak rok temu pisali firma nie zatrudnia nowych osób? Do teraz tak jest? A o możliwości przyjęcia się na praktyki ktoś może słyszał i by mi napisał? Bo bym potrzebowała a widzę, że klienci stale chwalą

Sławek Nowy wpis

Firma godna polecenia. Osoby uprzejme, oddane sprawie - liczy się człowiek i jego sprawa. Dopiero przy poznaniu bliższym okazało się że firma świadczy usługi również do wielkich i wszystkim znanych firm na terenie Gniezna i nie tylko. Problem, że mają za mała reklamę

Kuba Nowy wpis

Dzień dobry, Takich firm i oddanych ludzi sprawom swoich klientów - tylko więcej. Mogłem liczyć na doradztwo i wsparcie w projekcie. Z sukcesem przebrnąłem przez gąszcz przepisów tylko dzięki kompetencji i zaangażowaniu osób pracujących w Placówka Szkoleniowa Filar - Centrum Filar,. dziękuję

Doradca Klienta

Będę szczera, podeszłam do rozmowy i spotkania na luzie jak do wcześniejszych i nieprzygotowana. Już po pierwszych dwóch pytaniach ,pomyślałam sobie że to nie banał. Pani poinformowała mnie o wszystkim i zaczęłyśmy rozmawiać. Miałam wrażenie, że rozmawiam z osobą bardzo, ale to bardzo doświadczoną. Nigdy nie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, takiej która uświadomiłaby mi na przykład czego powinnam szukać. Super, pozytywne doświadczenia, pani nawet wskazała mi błędy w mojej CV. WOW.

Pytania były przeróżne od tego gdzie będę za trzy lata, do dążenia do uzyskania odpowiedzi na pytanie " co Pani tak naprawdę w życiu chce robić? "

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Remonty

Super ludzie pomocni. Polecam P. Iwonę - jej kompetencje i wiedza zaskakują bardzo pozytywnie.

Cześć, chciałam się spytać o jedną rzecz. Czy ta placówka szkoleniowa oferuje w ogóle teraz jakąś pracę? Domyślam się, że przez kryzys wiele się mogło zmienić. Dlatego proszę o informację, czy poszukują pracowników.

Paulina
@Anna

Cześć, pytasz czy oni szukają do siebie pracowników do firmy ? - odpowiedz brzmi nie. pytasz czy oni szukają pracowników do innych firm ? - tak, bo mają procesy rekrutacyjne w swojej ofercie (czyli szukają kandydatów a zatrudnienie jest po stronie pracodawcy) i teraz niedawno widziałam jak szukają do Trzemeszna, do Gniezna, do Fałkowa - znajdziesz aktualne oferty pracy u nich na stronie Facebook-u . Oferty mają od fajnych pracodawców więc warto spojrzeć i też ich zapytać.

Mariola

Bardzo fajni ludzie, wspierają i pomagają, kompetentni. Można na nich liczyć. Polecam ale to bardzo

Dandi

@Przemek czyli jak się ma doświadczenie, poświęci się chwilę na przygotowanie do rozmowy to nie ma się czym stresować?

Stefan

Wiecie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Na jaka umowę można liczyć

Możecie udzielić mi wskazówek na co najlepiej zwrócić uwagę przed rozmowa kwalifikacyjna ?

Przemek
@Paweł

po prostu przygotuj się do rozmowy i pokarz że zależy tobie na robocie - i nie lecisz w kulki. Ja rozmawiałem z konkretną babką, mówiącą co potrzebuje od pracownika . Dała mi ofertę na magazyniera powiedziała że widzi że sobie poradzę i tyle . pełen szacunek podziękowała nawet że się odpowiednio ubrałem .

Wiktor

Może wiecie coś o pracy w firmie? Rzadko piszecie na forum, czy dlatego że dobrze się pracuje?

Pozyskała do mnie środki finansowe na ponad 100 000,00 zł , wszystko wyjaśnione, zadbane doprowadzone do końca. Jestem bardzo zadowolony.

Krzysiek-na luzie

Dostałem pracę dzięki tam przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmawiałem z Panią, która wydała mi się profesjonalna w tym co robi, a ja jakbym się do rozmowy nie przygotował ;-) i rzeczywiście tak było ;-), ale dostałem pracę i jestem wdzięczny bo wszystko co na rozmowie było powiedziane jest u pracodawcy. Super polecam, będę korzystał z też z ich szkoleń na handlowca. Pozdrawiam Panią rekrutant.

Kazimierz

Korzystam z usług firmy Filar P. Rafała Szarłowskiego w szerszym zakresie od kilku lat. Wszystkie projekty napisane, przeszły, Prowadzone BHP - nie mam żadnych problemów - pamiętają o szkoleniach pracowników w terminach, przy wypadku w zakładzie Pan przyjechał w ten sam dzień. Zaangażowani, uprzejmi i widać że zależy im.

Piotr K.

Super. Rozmawiałem o dotacjach unijnych, Specjalista z tej firmy przekonała mnie do projektu o którym nie słyszałem. Zaangażowałem się, choć miałem poczucie, że w Centrum - Filarze bardziej niż ja ;-). Udało się wszystko pozytywnie. Byłem i jestem zadowolony polecam firmę jako profesjonalistów, uczciwych i zaangażowanych.

Zostaw merytoryczną opinię o Placówka Szkoleniowa Filar Rafał Szarłowski - Modliszewko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Placówka Szkoleniowa Filar Rafał Szarłowski?

Kandydaci do pracy w Placówka Szkoleniowa Filar Rafał Szarłowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Placówka Szkoleniowa Filar Rafał Szarłowski
  • Jana I Katarzyny Gaców 8