Opinie o Agencja Pracy Kaja w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Kaja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Kaja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Kaja w Kraków

Na stronie internetowej Agencja Pracy Kaja, pojawiła się nowa oferta. Dotyczy ona pracy we Francji, na stanowisku Kucharza w sieci francuskich pizzerii. Należy posiadać minimum dwa lata doświadczenia w pracy w tej branży i znać język angielski. Francuski będzie dodatkowym atutem. Wszelkie szczegóły znajdziecie pod linkiem: http://www.pracakaja.pl/index.php?co=jobs&&id=212 Czy ktoś z Was mógłby przybliżyć jak wygląda współpraca z Agencja Pracy Kaja jeżeli chodzi o wyjazd zagraniczny? W jakim zakresie można liczyć na wsparcie agencji? Czy pomaga na przykład przy załatwieniu zakwaterowania? Jeżeli pracowaliście lub pracujecie w innym kraju za pośrednictwem tej firmy, proszę Was o podzielenie się szczegółami. Będzie to cenna informacja dla osób, które chciałyby wyjechać.

@Nikodem a dlaczego uważasz, że warto zainteresować się ofertą Agencja Pracy Kaja? Czy pracowałeś kiedyś za jej pośrednictwem? Jeżeli tak, to napisz proszę coś więcej na temat szczegółów współpracy. Każda informacja, która jest konkretna i sprawdzona, będzie na wagę złota dla tych użytkowników, którzy rozważają wysłanie tam swoich dokumentów aplikacyjnych.

Nikodem
@Karolina

To uczciwa i rzetelna firma w której znajdzie pracę ten, kto faktycznie jest nią zainteresowany.

Nikodem

Jest bardzo dużo ofert, na pewno warto zainteresować się którąś z nich.

Lolek

Słyszałem, że to dobry pracodawca.

Firma Agencja Pracy Kaja poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Juhas Kraków

Cwaniaków nie brakuje najbardziej cwaniakują z tamtego roku "turnusu" co niektórym trzeba będzie pokazać gdzie ich miejsce w szeregu i kulosy przatracić a agencja rekrutująć "popeline" powinna badania psychologiczne zrobić wyjeżdżającym bo co niektórzy zachowują się jak głąby , sprzedawczykow tez nie brakuje co poniektórzy to nawet na paście do zębów oszczędzają tak im z gęby śmierdzi wstyd !

2016
@Juhas Kraków

No i poutrącałeś już komuś bo jakoś nie zauważyłem cwaniaczku?

Wujek Dobra Rada

No i było po co bić pianę? Godzine temu dostałem (podobnie jak pewnie i Wy) maila od Iris z działu HR Airport Associates. Wszystkie informacje w jednym miejscu, deklaracja odnośnie mieszkania, strona na facebooku i inne takie. Wystarczyło trochę poczekać - zrozumcie, to nie Polska. To, że mija trochę czasu i nikt się nie odzywa nie oznacza od razu, że ktoś ma Was w doopie. Wyzbądźcie się tej niezdrowej nerwowości, szkoda zdrowia. Drodzy moi, życie i tak jest nerwowe bez tego. Do zobaczenia :)

martintp
@Wujek Dobra Rada

jak ci sie pracowalo w sezonie 2017?

Uczciwy pracownik
@martintp

Jak było w sezonie 2017? To zależy od miejsca. Jeśli chodzi o cleaning to nie za ciekawie. Dużo Polaków, dużo chaosu na jednej zmianie (z reszta tam zawsze jest chaos, niedouczony supervisor i jeszcze bardziej niedouczony backup). Ludzie dostają wyższe stanowiska, bo są spokrewnieni z głównymi zarządzającymi co nie jest sprawiedliwe. Osoby te nawet języka angielskiego na poziomie podstawowym nie znają. No ale cóż, rodzina wszystko załatwi. Jeśli ktoś z Was nowych z 2018 roku wybiera się do pracy w apa, to ostrzegam. Nie jest tak ciekawie i miło jak zapewniają.

@Uczciwy pracownik

Tzn? Dlaczego nie jest ciekawie i miło? Ile można odłożyć?

Uczciwy pracownik
@Gość

Przyjedź to się przekonasz.

martintp

Z bólem, ale da się przebrnąć przez te wasze watalnie niegramatyczne spazmy. Widzę, że polskie podścierwo ma się dobrze. Latają chamy po świecie i rzgają wszędzie gdzie się da. Nie wiem jakim frajerem trzeba być, by posiłkować się agencją pracy? Albo to mieszkanie na kupie z kim popadnie :/ PATO. Wstyd. Dzięki w sumie, w życiu nie wyślę papierów do żadnej agencji, a koszmar konieczności oglądania tępych polaczkowych ryji dzień w dzień do końca kontraktu...nie wiem jak można sobie w ogóle pozwolić na taki kał.

@juhas kraków, opinie, które obrażają, a nawet sugerują robienie krzywdy innym użytkownikom, nie powinny mieć na forum miejsca. Jeśli coś budzi Twoje wzburzenie najlepiej przekazać to do kierownictwa, tak żeby mogli zająć się tą sprawą.

@rocky ale dlaczego tak uważasz? Możesz napisać konkretne sytauacje które dowodzą takiemu twierdzeniu?

rocky

ale dziadostwo na tym lotnisku robi mowa nie tylko o nowych zawistne podle bydlo

Sikora

po samych wpisach widać jacy ludzie pracują w tej firmie ;)

korek

Agencja słaba jeśli chodzi o ogarnięcie pracy co do APA - za dużo Polaków - Ci co zostali z 2016 boją się że Ci z 2017 zabiorą im robotę wyzwiska, patola, plotki, pijaństwo - jak wszędzie gdzie Polacy Z islandczykami pracuje się bardzo dobrze warto popracować parę miesięcy i poszukać czegoś innego

szczur
@korek

Co ty pieprzysz za głupoty koleś. "Ci co zostali z 2016 boją się że Ci z 2017 zabiorą im robotę" Ci co są z 2016 mają kontrakty na stałe i są na 100%, więc to jest niemożliwe aby APA wywaliła ich i dała kontrakty tym z 2017. Oczywiście, żeby nie było, nowym też mogą dać kontrakty. Więc jak nie wiesz cebulaku jak sprawa wygląda to się nie odzywaj, bo takich jak ty jest tutaj wiele i każdy ma coś "mądrego" do powiedzenia zwłaszcza wtedy, gdy nie wie jak coś wygląda. A wyzwiska i plotki to zapewne sam nadajesz na swoich kolegów. Ale każdy widzi winę w kimś innym, a siebie uważa za niewiadomo kogo. Pokory kolego, pokory a może tutaj zostaniesz na dłużej. A jak nie to wypad do swojego kraju, jak nie umiesz się dostosować.

Górnik Zabrze

Alfons smutna to jest twoja stara ze takiego nieudacznika na swiat wydala nieudolnego typa co sie na daje na korek do (usunięte przez administratora) popatrz rano w lustro ty (usunięte przez administratora) do podlogi wygladasz jak PIZDEUSZ ktory wogole nie powinien sie narodzic pasożycie (usunięte przez administratora)

Alfons

Co do agencji to sama prawda, s (usunięte przez administratora) warci. Co do samej pracy jest spoko, zależy co kto robi i nie ma co narzekać. Z odkładaniem, jak to z odkładaniem, jeden wyda więcej drugi mniej, ale tragedii nie ma, wiec nie (usunięte przez administratora) A co do Polaków to jest tak jak jest wszędzie, ale myślę że dzięki takim zgnilcom jak ty, butnym, smutnym głąbom będzie wszędzie źle. Tak te same twarze codziennie to prawda, ale czego ty oczekujesz smutny cepie. Jedynie dzięki komu możemy zawdzięczam opinie o nas tak smutną, to są takie buce jak ty które potrafią tylko (usunięte przez administratora) Więc zamknij mordę, schowaj się do jakiejś ciemnej dziury i z niej nie wypełzaj z jakimiś swoimi debilnymi wywodami.

Alex

Może się wypowiedzieć ktoś, kto tam aktualnie jest?

ONTARIO.

Lepiej szukać czegoś na stałe bo to jest robota na sezon i żyje się tylko praca i mieszka z lumpami i trzeba oglądać te gęby zakazane ludzie co tam pracują to ponad 50 % osoby które same nie mają co ze sobą zrobić w Polsce kredyty problemy popalone mosty patologia i myślą że islandia im życir uratuje ta praca jest na chwile i nie ma co się oszukiwać bo szczyt i nawał pracy to jakieś 4 m-ce życie drogie warunki klimatyczne ciężkie i ludzie tez nie ciekawi Polacy to najgorsza nacja za granicą wszędzie są z nimi problemy lepiej się nieraz nie przyznawać ze jest się z polski bo opinie mamy juz dawno wyrobiona nie polecam tak jak kolega wyżej napisał Polacy to chlewnej i bydło a agencje to cwaniaki co zarabiają na naszym poswieceniu.

LUSZOWICE

Powiem tak Polacy to najgorsze łaino za granicą tylko wstyd przynoszą ale nie wszyscy bo są porzadni ludzie pracowałem w tamtym roku i juz bym się na to nie pisal praca spoko ale to wegetacja żyjesz tylko praca ci co pala i piją to zarobią ale na bilet powrotny życie jest tam drogie jedzenie itd. No i zarabia się najniższa krajowa jak na Islandię i co najgorsze mieszka się jak w jakimsumie geccie z 200 Polakami a przy takich masowych rekrutacjachej "wynalazkow" nie brakuje np.wyjedzie taki jeden z drugim i myśli ze pana Boga za nogi złapał no trzeba oglądać te zakazane gęby codziennie bo takichyba tam nie brakuje to jest bydło co chlewnej robi i wstyd przynosi NEVER MORE.

OMIJAJCIE TĄ AGENCJE Z DALEKA!!! Pracowałem u nich i zostałem oszukany na kasie!

Jacob

To kto już zaczął prace, pytam tych co zaczynaja w maju? Jak to tam wyglada? Ja niestety nie zdążyłem się załapać. Mam nadzieje, ze w przyszłym roku uda mi się coś zdziałać. Agencja obiecała, ze pogada z islandczykami ale wczoraj dzwonili do mnie i niestety nie udało im się tego załatwić. Głównie to moja wina, bo przecież mogłem wcześniej się za to szantaż, ale jak to mówią mądry Polak po szkodzie. No nic muszę czekać do następnego roku, może wtedy mnie będą chcieć, a teraz szukać innej pracy w Polsce.

alfons

no wlasnie wszystko na wlasna reke ta agencja to takie cwoki ze glowa mala totalne dno nie polecam oni nic nie wiedza parodja mysle ze gdybym tylko sie zdal na KAJE to bym polecial ale chyba do posredniaka szukac innej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Kaja - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Kaja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Kaja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Kaja?

Agencja Pracy Kaja