Opinie o Agencja Pracy Kaja w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Kaja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Kaja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Kaja w Kraków

Zuzia Nowy wpis

Hej, widziałam ofertę dla glazurnika i zastanawiam się czy mój chłopak by się nie wybrał. Poszukują do okolic Chambery czterech osób teraz. czy miałby właśnie z nimi jakieś zakwaterowanie?

xxx Nowy wpis

Tutaj człowiek się nie liczy , zależy im na tym aby pojechać i jak najdłużej pracować za granicą. Nie wypłacają nadgodzin uważajcie na to. Przed wyjazdem wszystko jest ok a jak są problemy to zaczynają się nie miłe rozmowy przez telefon. Nie polecam, Jadwiga wielka (usunięte przez administratora) !!!!!! uważajcie

Qulson Nowy wpis

Pracował ktoś jako Pokojówkę/ Pokojowy w Francja, 70 km od Genewy (Grande-Riviere Château) i może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków, atmosfery i współpracy z agencją.

@Qulson

O, widzę, że nie tylko aj szukam pracy w nowym roku. Chętnie też dowiem się więcej o pracy. Wiecie, czy zakwaterowanie jest w tym miejscu, gdzie się pracuje, czy w jakimś innym obiekcie? Mieszkanie, które załatwia firma, jest darmowe, czy trzeba płacić?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agencja Pracy Kaja?

Firma Agencja Pracy Kaja poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jest tu więcej osób, które po kilka lat z agencja były? Taki okres czasu widzę ze ktoś zadeklarował kiedyś w opinii i w zasadzie przestały się one pojawiać. Interesuje mnie ocena aktualnej współpracy, może się jej podejmę po nowym roku. czy cokolwiek tu się z czasem zmienia? i czy macie oferty godne polecenia?

jewka27@interia.pl

Pracowałam z ta agencja dość długo i nie mogę nic złego powiedzieć! Najważniejsze że kasa nawet przed terminem a w razie problemu zawsze szefowa agencji Pani Jadwiga pod tel i nigdy nie odmówiła pomocy! Nie mają podejścia żeby człowieka wysłać za granicę i euro czepiac tylko zawsze można na nich liczyć!polecam bardzo bardzo????

Ryszard
@jewka27@interia.pl

To prawda, zawsze można liczyć na pomoc,nie wiem co za ludzie piszą negatywne opinie,byłem z tą firmą parę lat , wszystko w porządku

Pracowałam przez tę agencję jako kelnerka we Francji. Jeśli chodzi o kordynację - jestem zadowolona. Wszystko wiedziałam na czas, a pani Sylwia, która zajmowała się moim wyjazdem była bardzo sympatyczna i konkretna. Samo miejsce pracy było mocno takie sobie, ale za to agencji nie winię - po prostu nie wszędzie trafi się na dobrą, ciepłą atmosferę, a tam właśnie ogólny nastrój i nastawienie szefostwa były największym minusem. Wypłatę miałam zawsze na czas, z pitem też wszystko wyszło ok. Super, że oferują umowę o pracę.

Małgorzata
@Kasia

Czyli w zasadzie agencja nie zna takich szczegółów na temat miejsca pracy, skoro piszesz, że nie winisz jej za tę słabą atmosferę tam? Oni tutaj przeprowadzają pod koniec jakiś audyt, żeby wiedzieć mniej więcej, jak pracownikom praca do gustu podeszła i czy miejsce jest właśnie ok?

Szkoda słów

dzień dobry, co pan powie o tej agencji, oco chodzi? bo jadę do pracę od tej agencii

Mogą cię zwolnić z dnia na dzień bez wypowiedzenia. Na zwrot kosztów medycyny pracy i wypłatę wynagrodzenia czekam tydzień mimo iż według PIP powinno to nastąpić odrazu po ustaniu stosunku pracy.

@Anonim

To jaką umowę się zawiera, że z dnia na dzień mogą zwolnić? Jakiś powód tych zwolnień chociaż podają?

Pracodawca francuski wypowiada umowę nie zgodnie z umową tj. Bez okresu wypowiedzenia bez powodów wypisanych w kodeksie pracy. Wypowiedzenia pracownik nie widzi. A agencja proponuje napisanie wypowiedzenia przez pracownika za porozumieniem stron. To jest śmiech na sali.

Małgorzata
@Anonim

A jakiej innej reakcji można oczekiwać? Chodzi mi o to czy agencja faktycznie jakby chciała mogłaby wpłynąć na tego pracodawcę wspomnanego czy tu chodzi o to, że nie chce go utracić jako klienta?

@Małgorzata

Umowa która została podpisana ma tygodniowy okres wypowiedzenia. Wypowiadając umowę trzeba go dotrzymać lub wypowiedzieć umowę bez okresu wypowiedzenia ale tylko w trzech możliwych przypadkach : Pierwszy powód: ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracownika które musi zawierać trzy elementy tj.bezprawność zachowania pracownika (naruszenie podstawowego obowiązku pracowniczego) naruszenie albo zagrożenie interesów pracodawcy zawinienie obejmujące zarówno winę umyślną, jak i rażące niedbalstwo. Drugi powód: Pracownik popełnił w czasie trwania umowy o pracę przestępstwo, które uniemożliwia dalsze zatrudnianie go na zajmowanym stanowisku I trzeci powód : Pracownik utracił ze swojej winy uprawnienia, które są konieczne do wykonywania pracy na zajmowanym stanowisku Żadnego z tych powodów nie było dlatego agencja nie mogła formalnie wypowiedzieć mi umowy, czego zresztą nie zrobiła. Bo nastąpiło to przez SMS. Agencja w sytuacji niechęci współpracy pracodawcy ze mną powinna wypowiedzieć mi umowę z tygodniowym okresem wypowiedzenia (liczonym od niedzieli do niedzieli) który powinna pozwolić mi odpracować lub jeśli pracodawca nie ma chęci nawet pozwolić mi odpracować tego tygodnia zwolnić mnie z obowiązku odpracowania okresu wypowiedzenia z tym że wynagrodzenie za ten okres nawet w przypadku nie odpracowywania go musi być niewypłacone. Taki jest kodeks pracy. Dlatego ta agencja ma takie oceny. Niestety zachęca "umowa o pracę" ale w tym przypadku już lepsza jest praca na zlecenie.

Widzę że zdania co do agencji są podzielone. Dla mnie najważniejsze żeby płacili na czas, a ktoś wcześniej to potwierdził. Podczas wyjazdu za granicę jest jakaś pomoc koordynatora czy będę musiał sobie radzić sam z ewentualnymi problemami?

kaktus

jest pomoc, ale niezbyt skuteczna.

Bodzio

Pracowałem przez tą Agencję z wszystkimi negatywnymi opiniami zgadzam się to talne (usunięte przez administratora) Agencja jesli Oni cos potrzebują dzwonia za tobą z kilka nr jak ty potrzebujesz nie zalatwisz nic . Ukraince lepiej traktowani niz my rodaki obiadki o 12 z kateringu na miejsce pracy + ubrania robocze ty rodak błee , prosze się o glupi należny pit by wysłali bo mam wyjazd za granica jestem tylko przez ta AGENCJA uziemniony piszę i dzwonie słowa do wiatru.

Zły

Nieprofesjonalne podejście do pracownika, ogólnie lipa nie polecam

Iza

Dobry pracodawca bo taką opinię ma agencja to nie znaczy, że mniej wymagający. Przeciwnie wymagają ale jednocześnie doceniają dobrych.

xD
@Iza

Taaa, doceniający dobrych xD sami sobie te oceny nabijacie bo ja nie wierze że aż tylu (usunięte przez administratora)wam sie udało znaleźć

Jak szefostwo w Agencja Pracy Kaja? Spoko traktują ludzi?

Wkurzony

Znam ludzi którzy psy traktują z większym szacunkiem niż panie z tej agencji traktują ludzi.

Wkurzony

Nie polecam nikomu kto ma do siebie minimum szacunku. W trakcie podpisywania umowy wszystko pięknie i ładnie, panie w biurze uśmiechnięte i ogólnie miłe ale jak czas pokazał, udawały. Po dojechaniu na miejsce chciałem się dowiedzieć co dalej, do kogo dzwonić itp. niestety pani z agencji nie raczyła odbierać telefonów. Pracodawca nie zapewnił mi narzędzi, musiałem sam podbierać wkrętarki współpracownikom, nie dostałem również nic co chroniłoby przed deszczem (nie zostałem nawet poinformowany żeby zaopatrzyć się w takową prywatnie). Nie mam się za geniusza ale umiem obsługiwać zegarek oraz wykonywać proste dodawanie ale okazuje się że panie z agencji już sobie z tym nie radzą. Z wypłaty jaką dostałem okazało się że pracowałem 2-3 dni za darmo.. Reasumując jest to Agencja ale raczej nie pracy a zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jeżeli nie masz godności i lubisz być traktowany jak zwierze to "kaja" jest dobrym dla ciebie miejscem.

Exworker

Byle co

anet131

Szybko, sprawnie, konkretnie...pracowałam poprzez agencję Kaja we Francji jako pokojowa. Wypłata na czas.Opieka koordynatorki przez 24h. Bez zastrzeżeń. Polecam zdecydowanie ...Jeżeli chcesz zarobić nie zawiedziesz się, Dziękuję i pozdrawiam Panią Jadwigę...

Marcysia

Jak pracuje się tutaj w biurze jako pośrednik pracy? Czy są premie od ilości zatrudnionych osób dzięki nam?

Agencja pracy kaja bardzo (usunięte przez administratora) na początku obiecują inne warunki wszystko pięknie ładnie a potem mało tego ze pani Jadwiga jest mega nie miła i sprawia problemy trzeba się upominać o własną kasę i to jeszcze z jaką łaska kłamią a na koniec owijaja kota ogonem obrazaja pracowników swoich i maja za nic nie polecam nigdy więcej takiej agencji byłem z ta agencja dość długo związany i wiecznie problemy

Aktualnie Agencja Pracy Kaja umieszcza sporo ogłoszeń dotyczących pracy w Polsce i za granicą. Szykują się ciekawe wyjazdy w tym sezonie - zamierzacie aplikować? A może są weterani poprzednich sezonów którzy wypowiedzą się co do tego jak pracowało się w ubiegłym roku?

Gosc
@Karolina

A co chcesz konkretnie wiedzieć? Pracuje i mieszkam na Islandii. Jak mas jakieś pytanie to pytaj śmiało.

lukasz
@Gosc

Witam czy ma pan jakis namiar na agencje IGS Pozdrawiam

Gosc
@lukasz

Pracuje dla APA. IGS to konkurencyjna firma. Niestety nie mam żadnego namiaru na te jakże wspaniała firmę ;)

Pomyłka?
@Gosc

Ale firma Cię na Islandii nie zatrudnia więc opinię o pracy w Islandii pisz pod odpowiednim adresem, o ile czujesz taką potrzebę.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Kaja - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Kaja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Kaja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Kaja?

Agencja Pracy Kaja