Opinie o Unizet Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Unizet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unizet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unizet Sp. z o.o. w Szczecin

Anastazja

@Pracownik ale mimo wszystko dotrzymują terminów wypłat?

Władek

Dobra firma i pracodawca , atmosferę w pracy mamy również dobrą więc warto starać się o pracę.

piotr

a piszcie co chcecie bylam zobacylam i stwierdzialm ze tam popracuje n nie załuje mam dobra pensje i mam w nosie ze ktos jest starsz ja jestem zadowolna

Halina
@piotr

Jak sama widzisz poprzednie opinie są jeszcze z ubiegłych lat a nawet z roku 2016. Od tamtego czasu wiele spraw związanych z pracą wUnizet mogło ulec zmianie. Skoro Tobie praca w tym miejscu odpowiada to czy zechcesz napisać coś więcej. Czy prócz dobrej pensji można liczyć również na benefity od tego pracodawcy i podwyżki?

poszłam

Na rozmowie zaproponowali mi umowę zlecenie pierwszy miesiąc, a po 3 minutach rozmowy już były 2 miesiące na umowę zlecenie, potem się zobaczy ;) Rozmowa trwała dosłownie 5-8 minut, w biurze z 3-ma innymi paniami (pierwszy raz w życiu coś takiego mnie spotkało) i nawet nie sprawdzili znajomości języka, a na takie stanowisko składałam. Na dzień dobry widać bałagan w organizacji. Pieniądze za pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych oraz koordynacja umów 2000 zł netto. Śmieszne pieniądze na dzisiejszy rynek pracy z językiem obcym.

Specjalista Ds. Sprzedaży

bardzo dobre profesjonalne

odpowiednie

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lovisa

To jeszcze nic, oni nawet nie pamietaja ze sie do nich wczesniej rekrutowalo - w moim przypdaku 2 razy na rozne stanowiska w odstepie 2 (!!!) miesiecy :D poszlam z czystej ciekawosci i tak jak napisaly przedmowczynie szkoda czasu. Rozmowa obscesowa, nieprofesjonalna etc. etc. nawet nie wiedzieli ze jakas rozmowa ma sie odbyc pytanie "a po co Pani tu przyszla" (!!!) a rozmawiali ze mna raptem dzien wczesniej zeby umowic spotkanie na nastepny dzien.

Zaskoczona

Do mnie też zadzwoniła pani z rekrutacji dwa dni po wysłanej cv i zaproponowała rozmowę na następny dzień. Mi nie odpowiadała godzina i zapytałam o inną, to sapiąc odpowiedziała: "no dobra" :) To dopiero kultura.

S.

Ja też odradzam, Pani (starsza) obiecuje na kontrakcie wiele a potem trzeba wracać. Spółka w Niemczech jest niewypłacalna tylko czekać aż nie zapłacom.

s.?
@S.

Witam o jakiej spolce mowa? Czy chodzi o Jachty?

emilia

Stanowczo odradzam! Znalazłam ogłoszenie o pracę w internecie, w którym zachęcano do kontaktu tel. Gdy zadzwoniłam, odebrała osoba rekrutująca - niekulturalna, wręcz odpychająca. Zaprosiła mnie na rozmowę, ale gdy zapytałam o konkretną godz., otrzymałam odpowiedź "na którą pani przyjdzie, to przyjdzie, ja od 9.00 przeprowadzam rozmowy". Gdy grzecznie zapytałam, czy rozmowa mogłaby się odbyć w kolejnym dniu (bo akurat w zaproponowanym terminie miałam delegację), usłyszałam pełne oburzenia pytanie:"To pani pracy szuka? I stawia nam pani warunki?" Oczywiście na rozmowę nie poszłam....Wolę sobie nie wyobrażać jaka atmosfera tam musi panować na co dzień.

admin

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Unizet Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Unizet Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Unizet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unizet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unizet Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unizet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Unizet Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unizet Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Leona Heyki 27
    70-631 Szczecin