Rent-Car Paweł Karoń

Częstochowa

Opinie o Rent-Car Paweł Karoń

Bartek

Omjac szeroko! Auta stoja uflejone bez powietrza w gumach. Przyjechalismy ogladac auto ktore bylo w ogloszeniu - niestety na miejscu okazalo sie ze to zupelnie inne auto. Chwala sie ze auta bezwypakowe a na koncu placu szroty ktore klepia w wolnych chwilach. Przebiegi cofane z premedytacja - kiedy spytalem o wytarta kierownice i pedaly sprzedawca stwierdzil ze to szorstkie rece poprzedniego wlasciciela. Nie warto tam zagladac!

Gosia

Jechałem 100 km i klapą auto miało być igła prawda jest taka auto miało błędy które nie można było usunąć a obsługa cwaniak i chamy

Fachowiec

(usunięte przez administratora) Kręcony, malowany, wyeksploatowany nie polecam. Porównywałem dwa egzemplarze z takim samym przebiegiem. Okazało się że ten ma znacznie wytartą kierownicę. Po kulturalnej rozmowie wydało się i tu cytuje "mam elektronika co ma chyba ze 12 komputerów" i wszystko jasne. Wiem jak gadać z Handlarzami. Handlarz zawsze ma racje a jak mu wytykasz że to lub tamto zgnoi cie do zera. Ogólnie nie polecam. Chamstwo i cwaniactwo to motto tego komisu.

kriss

Ja jestem bardzo zadowolony z samochodu który zakupiłem w rentcarsie. wszystko tak jak było obiecene przed zakupem. polecam bo myślę że warto

tomek

Zakupiłem z żoną samochód w tym komisie we wrześniu Bezwypadkowy z historią przebiegu. szczerze polecam !!

Adam

Bardzo uważajcie na ten komis jak zadacie za dużo pytań to stajecie się klientami upierdliwymi i zawracacie mu głowę z rana. Komis ma przegląd polski ale za chwile już się okazuje że niema i ja się przesłyszałem. Szczerze powiem tak opryskliwych odpowiedzi to jeszcze nie słyszałem. Zdecydowanie nie polecam kontaktu z tym komisem.

Iwona

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy p. Pawła, sprowadzili do kraju moje wymarzone auto, bezwypadkowe i w idealnym stanie, jestem bardzo wdzięczna im za tę pomoc

Zostaw opinię o Rent-Car Paweł Karoń - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rent-Car Paweł Karoń