Opinie o Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jaro

Byłem dzisiaj w firmie kasa świeci pustkami na pytanie o wypłatę nikt nic nie wie. Maja problem ludzie odprawy się domagają A prezes mowi nie mam skąd brać...wiadomo odprawy musi wyplacic bo sąd pracy nakaz wystawił. Więc wyplat nie będzie.

Sadek
@Jaro

Są wypłaty Cepie hahahaha

@Sadek

Szkoda ze dla takiego buraka jak Ty maja wyplaty.

Biurowy
@Biuro

Biuro tez dostało 10 jak co widać ze już nie pracujesz :) bo byś wiedział

Biuro

Wyplaty nadal brak. Mozliwe ze fizyczni cos tam dostali. W tej chwili to nie jest dobry czas na prace w tej firmie. Odradzam.

Adrian

Dno dno dno jak i firma jak i prezes. Złote góry obiecuje. Zależy mu na człowieku opowiada bzdury w gazecie. KLAMLIWY CZLOWIEK

Spawacz

Skandal, brak wypłat na czas. Pensja z miesiąca na miesiąc mniejsza. Czas pożegnać się z tą firmą.

Maciej
@Spawacz

Bo tej firmy już nie ma dno i wodorosty pan prezes pokazuje puste kieszenie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Spawacz

niech sobie nie myślą ze mnie ruszą z chorobowego nawet mojej starej sie nie udalo

Sadek

Wypłaty otrzymali wszyscy 100% pozdro dla załogi

@Sadek

Wypłaty, (usunięte przez administratora)

Spawacz

Dostałem godzine temu na konto kase,jestem na chorobowym wiec sobie sprawdziłem.mam nadzieje ze nie będę w grupie do zwolnienia.pozdrawiam pracujacych i normalnych

Maciej

Proszę przelać zasiłki chorobowe pracowniką... Te które wam zus wypłacił. Jesteście beszczelni, brak słów.

Kamil

Byłem zgłosić do inspekcji pracy na placu piastowskim. Co się okazało byłem 15 osoba która zgłosiła firmę gotowskiego???? najśmieszniejsze jest to że w pracy nikt się nie przyznał xd

Byłem dziś i byłem 2 osoba

Michal
@Stanisław

Byłeś dziś w monopolu? Drugi? Hmmm....

@Michal

a Ty się czegoś nawąchałeś że nie rozumiesz wypowiedzi Ty baranie z biura

@Michal

Nie no świruje nigdzie nie byłem jaja sobie robię he monopol owszem ale nie w tygodniu:) heja

Stary Lis
@Kamil

I co chcesz w ten sposób osiągnąć? Podwyżkę, dłuższy kontrakt czy może stanowisko Prezesa. PIP przyjdzie kuknie w papiery, a tam wszystko jest OK. Co najwyżej mandacik wystawią na 5000 zł. Jeśli chcesz się bić o pieniądze to tylko sąd. Inspektora interesuje jedynie kwit, nie ty.

@Stary Lis

Tak by było he

Kamil
@Stary Lis

Na pewno będę do sądu również składał nie odpuszczę. Ja chce tylko to co mi się należy. Hahaha co jest kur ok? Brak wypłaty, okrojone pensje, spóźnienia zaliczki? To jest ok twoim zdaniem gratuluję.

zwała
@Kamil

Kamil a byłeś zgłosić że sasiad zle parkuje?albo że na hali piją?może ktoś ukradł też jaką szlifi?nie to lubisz donosiC?a byłeś 15 tego dnia to znaczy że ogolnie cała hala jest pełna donosicieli?no to chyba jestescie zgranym zespołem?

HWDP
@Kamil

Jechać z konfidentami takimi jak Kamil co do sądu latają! Pozdr dla ulicznych swirusow hala 2018

zenek
@Kamil

OK nie jest, ale niczego nie osiągniesz biegając do Inspekcji.

cfaniak
@Kamil

Pól hali poleciało na Piastuche zakapować firmę, a inspektora nie widać, nowego Prezesa tez nie ma? Na pewno byliście w Inspekcji?

True story

Nick - odpowiadam Ci na Twoje pytanie: pracow icy fizyczni dostali cale wyplaty okolo 11 grudnia. Pracownicy biurowi i kadra kierownicza dostala 11 grudnia 1000zl zaliczki z wyplaty ktora powinni dostac i z zapewnieniem ze jak ktorys z GW czy Zamawiajacych zaplaci firmie i beda jakies pieniadze w kasie to dostana reszte. Na razie tej reszty nikt nie widzial i nikt nie wie kiedy to bedzie. Dyrekcja nic nie mowi , wszyscy zyja w niepewnosci (bo po prostu nie ma kasy a lape na kasie trzyma Zarzadca sadowy). Zatem firma zalega z wyplatami ale tez i z innymi swiadczeniami. A propos wyplat dodam jeszcze: od kilku miesiecy nie dosc ze sa opoznione to jeszcze obciete z premii. I premie to nie sa jakies nie wiadomo jakie pieniadze. Po prostu rynkowa wyplate firma dzieli na premie i podstawe. I dopiero jak zarabiasz jedno i drugie to masz w miare rynkowe wynagrodzenie. Jak.Ci tna premie to wynagrodzrnie jest znacznie ponizej rynkowego (dla niektorych bardziej oplaca sie isc do biedronki pracowac) a wymagania firmy wobec Ciebie caly czas takie same. Ale jest zima (przed swiatami) i trudno znalezc robote wiec siedzimy w biurze i czekamy na to co sie stanie... albo na to co padnie... ?

kILBUIL
@True story

Dokładnie siedzicie i czekacie co sie stanie zamiast pracować.połowa z was w biurze już jest myślami gdzienindziej dlatego jest taka lipa.Wczesniej przez wiele lat dostawaliscie wynagrodzenie duzo wieksze niz waasz wk ład w firme,dlatego teraz nie płaczcie juz i tak zarobiliscie duzo wiecej niz zasluzyliscie.Zrozumncie wreszcie że to WY jesteście dla nas nie odwrotnie!!!Proponuje zakasac rękawy i zacząć pracować a nie odcinać godziny do 15.00

@kILBUIL

Ty tak parówo nie kozacz bo i na Ciebie moze przyjsc czas kiedy ocenia Twoja prace. Mozesz sie zdziwic 31.12.2018 jak dostaniesz kwit do reki. Zal tej firmy dla takich pajacow jak Ty.

@True story

Wy za biurkiem i tak macie za dobrze caly czas

Wojtas
@Taki co tyra na budowie

Poczekaj cwaniaczku... jak Ci sie nie bedzie cos z wyplata zgadzac kiedys to jeszcze przyjdziesz na kolanach prosic o kase.

@Wojtas

na kolanach to ty dobrze robisz na torunskiej

Wojtas
@Taki co tyra na budowie

Nie badz wulgarny .. nie jestes anonimowy.

@Wojtas

dobrze nie będę wulgarny ale ty nie będziesz (usunięte przez administratora)

Up

Podbijam.

Podbijam
@Up

20.12.2018 i nadal brak kasy.

Hercules
@Wojtas

Jak ja Ci przyjde na kolanach to zobaczysz jak Cie wysadze z tego biura cwaniaczu z miodem w uszach

Hercules

Wesołych Świąt :)

Wstyd panie Gotowski 21 grudnia się zbliża ludzie wypłaty nadal nie dostali. Tak to jest jak się ludzi ma w (usunięte przez administratora) oby Ci karp w gardle stanął

Budowlanka
@Adam

Otrzymałem 10 wypłate cymbale

@Adam

Panowie sytuacja jest zła

@Budowlanka

Ty cymbale dostałeś do twojej świadomości pustego łba nie wszyscy ja otrzymali

Rychu

Leze (usunięte przez administratora) w zaspie! nikt mi nie pomoże

KL.
@Rychu

/WYSYŁAM KOMBAJN,TYLKO JAKIE MASZ WSPÓŁRZĘDNE????MUSIMY ZROBIĆ GIGA AKCJE RATUNKOWE.:)

Rychu
@KL.

Aż się porzygałem łeee dawaj czekam

Wy to jesteście takie (usunięte przez administratora) wołowe. Gorzkie żale wypisujecie w internecie ale nikt nie pójdzie do góry.

Zgrabna

Były ?

Tak jak wyżej
@Zgrabna

Tak były z przed 8 lat i całe szczęście że odszedlem z tego(usunięte przez administratora)ale teraz lubie czytać jak wam ciężko jak wam źle.

Jarek

Ale byliśmy firma nie ma czym się wysra.. dziwne że nie ogłosi upadłości jak kasa pusta. A styczeń nie lepiej się zapowiada.

Lubicie dostawać prezenty?

@a

Ale pytanie a kto nie lubi...

@Ben

Jak to dobrze mądrego posłuchać :):):)

Peluś
@:)

Zamiast podejść do biurka i pogadać wolicie na forum hahahaha tematyka tez super haha mistrzostwo haha

Nikodem

Ja jako spawacz wszystko dostałem,praca jest a fakt tez jest taki że by;ło zatrudnionych za duzo ludzi teraz robi sie normalniej.

@Nikodem

Po prostu schodzą z kosztów!

a

A może wolicie robić prezenty?

Jakaś ankieta czy co:)

@:)

Urząd statystyczny?:)

Chodzicie na pasterke?

chyba z 4 lata temu ostatnio byłem... No może w tym roku uda mi się

@Ben

Nie macie gdzie gadać :) tylko tutaj o tym

Lubicie kevina ?

Sam w domu najlepszy

W nowy jorku chyba

antoni

Ja lubie najbardziej Cichą Noc czy ktoś wie skąd pochodzi?

@antoni

Chyba z Niemiec

a

Co lubicie oglądać w tv na święta?

Koncert kolęd np Mazowsze

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.?

Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.
  • Toruńska 300
    85-880 Bydgoszcz
  • NIP: 9532462409 REGON: 93161914 KRS: 0000183287

Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.