Opinie o Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

marek Nowy wpis

UWAGA WAŁEK !! Po zakończonej współpracy ciężko o kontakt a wiadomo że pieniądze mają po prostu nie płacą bo taki mają sposób na biznes !!!! Trzeba było sprawe zgłaszać do kancelarii do windykacji wtedy dopiero wywiązali się z umowy zostawie tu namiar do pana Wojciecha z kancelarii który zajmował się sprawą 503.313.3I8. Niech karma wraca! Dużo wam zalegają??

Aneta Nowy wpis

A to ta firma Ci zalegała kasę? Opowiedz o tym.

Czy Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Msr Nowy wpis

Tsk

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.?

Marian

10 lat pracowałem. I to był błąd.

@Marian

Błąd to by mógł być po roku. A biorąc pod uwagę ruch na rynku budownictwa, to było po prostu lenistwo z twojej strony, więc się firmą nie wycieraj

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wiesław

w sprawie fv 514 - 746 - 783

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.?

Maciej

Mam wrażenie, że te komentarze pisze jakiś bot. Zachęcamy do kontaktu z firmą Gotowski przez nasze kanały informacyjne itd. Chętnie na płaszczyźnie prv wytłumaczymy wszystkie wątpliwości. Pozdrawiam

Na jakie benefity można liczyć w Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.?

Maciej

Dzień dobry. Z pewnością na pensję w terminie. Są też różne świadczenia socjalne. Pozdrawiam

Jaka jest kultura pracy w Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Maciej

Dzień dobry. Firma Gotowski dba o najwyższe standardy w każdej dziedzinie swojej działalności. Jeśli chodzi o pytanie drugie, hmmm, jeśli chodzi o odzież bhp, firmowe kombinezony i kamizelki oraz kaski, to oczywiście - mamy swój dress code. Pozdrawiam!

Mateusz

Ile zarabia spawacz w tej firmie ?

Krzysztof
@Mateusz

2400 zł netto

@Krzysztof

To oczywiście jest płaca, która nie obejmuje premii, socjalu itd. U Gotowskiego pracownikom źle się nie dzieje, to mówię z własnego doświadczenia, choć przeniosłem się z powodów rodzinnych do innej firmy.

Nosacz

Chciałbym się dowiedzieć co spawacze zatrudnieni u Gotowskiego myślą o swoim zakładzie pracy?! Wybieram się tam na próbki. Z tego co znam opinie na mieście, jest to jeden z lepszych zakładów w Bydgoszczy na MAG135.

Krzysztof
@Nosacz

Skoro uważasz, że to jeden z najlepszych zakładów to na pewno pracownicy są zadowoleni z zatrudnienia. Co oznaczają próbki na które się wybierasz? Czy chodzi o spawanie różnymi metodami? Byłbym wdzięczny gdybyś to wyjaśnił.

Wąsacz
@Nosacz

Nie tylko w Bydgoszczy, ale w i kraju. Przede wszystkim podchodzą do pracowników z szacunkiem i uczciwie.

Agnieszka
@Wąsacz

To chyba dobrze. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że obecnie szacunek na linii pracodawca - pracownik to już niejako podstawa. Słyszałam, że w firmie Gotowski przywiązujemy bardzo dużą wagę do do szkoleń. Ich zakres dostosowują do potrzeb, których głównym celem jest poszerzenie wiedzy, umiejętności i kompetencji potrzebnych do właściwej realizacji zadań. Brzmi to super. Czy tak to wygląda w rzeczywistości? Powiedz coś więcej o tych szkoleniach.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.?

Mostowiak

Dzień dobry. Ludzie, którzy przez wiele lat pracowali i współpracowali z firmą Gotowski z szacunkiem podchodzą do Spółki. Szereg osób, które z różnych powodów zdecydowało się kontynuować ścieżkę kariery poza firmą, jest cenionych na rynku pracy w kraju i za granicą. Profesjonalizm firmy jest doceniany również przez kooperantów i gminy, gdzie Spółka realizowała budowy. Pozdrawiam.

aNDRZEJ.

Mam już tego dosyć,codziennie to samo,jak tylko zejde z hali do szatni to mam kanapke z salami,mówie nie chce z salami ale i tak mam.Czy ja za duzo chce,jestem w małżeństwie od 10 lat to juz chyba moge wymagać kanapki z serem.Czy ja zrobiłem cos komuś żeby ciągle to salami,a inni młodsi pracownicy mają z serem,kierownictwo nic z tym nie robi,a uważam że od tego sa że jak sie dzieje niesprawiedliwość to powinni interweniowac,za to pobierają pieniądze.Ja nie mówie że codziennie ma być z serem,no ale przynajmniej z dwa razy w tygodniu.Jak sie zatrudniałem to prawie codziennie miałem z serem albo pasztetem a teraz,........W innych firmach mają cześciej kanapki z serem a nie jak u nas ze tak mało.Taka prośba kupmy ser na cały rok i kazdy bedzie mógł zjeść z serem kiedy chce.

Wojtas
@aNDRZEJ.

Ty serio o tych kanapkach czy dla beki?

Jaguś

Wypłaty w całości dostali wszyscy pracownicy w terminie,wiec wpisy o braku pensji musi dawać osoba która tu nie pracuje i nie ma już kontaktów z pracownikami.skoro tych kontaktów nie ma tzn że nie była lubiana i pozostawiła po sobie raczej słabe wrażenie.Pozostało tylko sianie fermentu i napinanie sie na internecie ale całe szczescie że każdy już patrzy na te wpisy z politowanie.Proponuje zamiast tu przesiadywac i pisac głupoty poszukaj jakiejś oferty pracy (z twoimi umiejetnosciami nie będzie to łatwe zadanie)bo mama już długo Ciebie utrzymywac nie będzie.Bardzo pozdrawiam twój "serdeczny"kolega z pracy którego nazywałeś starym i wolnym oraz nieadajacym sie do pracy.Z przyczyn oczywistych nie wpisze swojego prawdziweg imienia bo na Hali nadal sa ci młodzi co takich jak czyli starych nie lubią.

Zenek
@Jaguś

Jaguś, co za (usunięte przez administratora) piszesz? Pensja w terminie oznacza najpóźniej że minute po północy dziesiątego dnia miesiąca, możesz rozporządzać zarobionymi pieniędzmi, jeżeli dziesiąty przypada w dzień ustawowo wolny od pracy odpowiednio wcześniej, z co do zasady to ostatni dzień roboczy przed wolnym.

Jaguś
@Zenek

Liczy się data wysłania na konto a pieniadze były wysłane 10 wiec zgodnie z planem,ale oczywiscie takim smutasom i marudom jak Ty to wszystko przeszkadza i wszystko sie należy,zmień robote jak Ci coś nie pasuje,nie zmienisz?czego sie boisz ich w (usunięte przez administratora)

DzuczekKacperek
@Jaguś

Widzę, że znasz się na swoich prawach jak mało kto. Pytanie jesteś tak naiwny, ze dałeś się złapać na stary numer księgowych, czy zwyczajnie nie masz pojęcia kiedy powinna być zarobiona kasa i co wiąże się z jej brakiem po północy dziesiątego? Dziesiątego możesz co najwyżej dostać do łapki gotówkę i to też może być problematyczne, na koncie MUSI być już po północy, wysłanie przelewu się nie liczy. Skoro znalazłeś to forum w necie poszukaj informacjo o wypłacie, będziesz nieco mądrzejszy.

Nosacz
@Zenek

Absolutna nie prawda. Wypłata do 10 dnia kolejnego miesiąca oznacza, że oddolnie, nie podziel później niż 10 dnia kolejnego miesiąca masz mieć pieniądze na koncie. Koniec kropka. Zawsze możesz zadzwonić do inspekcji pracy i dopytać.

Budowa

Po raz kolejny: DOKOŃCZ ROBOTĘ ! Z umowy się nie wywiązałeś a chcesz wyłudzić kasę za 100% zakresu.. he

Zły

(usunięte przez administratora)Począwszy od organizacji pracy na płatnościach skończywszy. Od kilku miesięcy nie mogę doprosić się o pieniądze. Nie polecam, sugeruję omijać szerokim łukiem. Bezczelność do tego stopnia że proponuje kolejne zlecenia nie regulując należności za pierwsze.

Prawda
@Zły

Domyślam się z jakiej firmy jesteś ,najpierw dokończ usługę którą robisz już pare miesięcy.

Maks

Witam mam pytanie do was. Czy coś się zmieniło na lepsze w firmie? Jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja? To prawda że jest aż tak źle? Pytam bo kiedyś chciałem starać się o pracę,ale przerażają mnie komentarze.

PAPADOPULOS
@Maks

Cześć.Jeżeli od opinii na go worku uzależniasz to czy gdzieś chcesz pracować czy nie to słabo to widzę (bo jak napisze ze pracodawca daje na godzine 23 tys zł netto to uwierzysz?)A zdanie że "kiedyś chciałem starać się o pracę"całkowicie wyjaśnie że obecnie "nie chcesz się starać" wiec myśle że wpisujesz sie tutaj tylko po to żeby zaśmiecic forum.

Maks
@PAPADOPULOS

Zasmiecone to forum to już było i jest, przez inne osoby.Zwyczajnie się zapytałem. I już wiem że nie pchać się w ten (usunięte przez administratora) . Pozdro

Adrian

Firma żałosna z zalosnym prezesem na czele...

Kie
@Adrian

S. przestan hejtowac:) roboty lepiej poszukaj:) ps. tych pracodawców ciagle zmieniasz, co jest z tobą? Dlaczego tak jest? Wszyscy są źli? Cały świat jest zły ? wiele pytań żadnych odpowiedzi........:) zycze miłego dnia i trzymam kciuki by życie ci się w końcu wyprostowało:)

endrju
@Kie

panie kierowniku światem zadzą reptalianie dla tego jest tak a nie inaczejjjj

Jan

Firma do bani nie płaci zaległości w terminach czekam 3 msc na zalegla kasę żenujące

Jan
@Jan

Przepraszam pomyliłem się

Były spawacz

Jaguś chyba nie znasz się na przepisach.... Bo wyplata na 10 dnia każdego miesiaca oznacza że pracownik ma te pieniądze do dyspozycji jak napisał kolega. I nie ze mu wszystko przeszkadza bo każdy ma rodziny i każdy ma rachunki do płacenia cepie.... A z tego co widać właśnie jesteś dupowlazem który nawet za darmo będzie robił. Idiota

Ok

Dno prezes na narty wyjechał A u ludzi długi ma niech się w łeb walnie

Jo jo
@Ok

Honolulu

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.?

Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.
  • Toruńska 300
    85-880 Bydgoszcz
  • NIP: 9532462409 REGON: 93161914 KRS: 0000183287

Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.