Opinie o Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

chyba

bomfunk mc
@IGOR

chyba chyba, najpierw się nad tym zastanów

Ja lubie

Robol.
@IGOR

Znajdą się tacy co nie lubią ale i tak wypad się przyda

IGOR

a może nie każdy ale wiekszość

AS
@IGOR

jak wszyscy to wszyscy ale napewno ktoś i tak wypadnie

ale ja lubie łowić

@IGOR

ja nie lubisz to wymsyl co innego

@Adam

ja nie lubie wymysl cos innego.. wole balet

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
IGOR

Lepiej by firma zorganizowała jakiś wspólny wypad na ryby,taki integracyjny,żeby sie wszyscy dobrze bawili i biurowi i fizyczni wspolne biesiadowanie,ognisko,śpiewy :)

Mariusz
@IGOR

Durnota nie ma na wyplaty a biesiady ma robic?;)

@Mariusz

Ja dostałem:):):):):):):):):)

kurde ja też dostałem :D

K.R
@Mariusz

ty masz w chińskim banku napewno albo juz nie pracujesz

M
@IGOR

dobry pomysł.... napewno sie przyda bedzie napweno epicko jak zawsze

Bartek Baran

Przedstawiam treść wypowiedzi prezesa firmy dla gazety wyborczej: "Człowiek jest najtrudniejszym kapitałem. Ale najcenniejszym. Wszystko można kupić, wynająć, wydzierżawić. Człowieka nie. Ważne jest też, by umieć przyznać się do błędu, by mieć w sobie pokorę. I działać." Twoje w/w słowa Panie prezesie to stek bzdur. Pracuje w tej firmie od 2011r. przy konstrukcjach stalowych, posiadam wiele uprawnień, certyfikatów oraz umiejętności za które dostaję 13 zł brutto za godzinę pracy i jakby ktoś nie wierzył w to co piszę mogę przesłać scan mojej umowy na której jest to wyszczególnione. Jak pan panie prezesie w wywiadzie dla gazety wyborczej wspominał o trudnościach przy montażu tramwaj fordon podczas wyładowań atmosferycznych że groziło to porażeniem pracowników i że pan się tak strasznie martwił... Ja byłem w tą nieszczesliwą noc na tym montażu i wylądowałem w szpitalu, karetki nie chcieliście wezwać na teren budowy bo byłby to kłopot dla firmy. Zostałem poprostu dowieziony z łaską przez kierownika Arsena i zostawiony oraz w późniejszym czasie zastraszony gdy zaczęła się tą sprawą zajmować PIP. Dwa tygodnie temu byłem w biurze na Toruńskiej by umówić się na rozmowę z prezesem o sytuacjach które dzieją się w firmie i do tej pory bez skutku... a dlaczego? Bo pan prezes pracownika traktuje jak rzecz kupioną która nie ma prawa głosu. Nie myśli on o tym że ten zwykły pracownik dołożył swych trudów by wykonać jego realizację i przy tym często w delagacjach, szargając swoje zdrowie i życie rodzinne po to by zarobić te marne 13 zł brutto a po wszystkim usłyszeć "nie podoba się... droga wolna". Cóż mogę więcej dodać na temat firmy gotowski...? Brak jakiegokolwiek bhp! Co może potwierdzić komisja PIP która w ostatnim tygodniu zawitała do firmy. Wynagrodzenie nie jest wypłacane terminowo. Firma bankrutuje. Może te szczere i bez kłamst z mojej strony słowa pana zmobilizują do innego traktowania ludzi podwładnych Panie Prezesie. Natomiast dla innych będzie ostrzeżeniem do podjęcia pracy w tej firmie. Pozdrawiam

Migomat Majster
@Bartek Baran

13 plus dodatki, nagrody itp. .....zapomniałeś chyba jak coś....

A.D
@Bartek Baran

Kolego Ja pracuje w tej firmie od paru dobrych lat,dostałem szanse nie umiejąc nic,swoją pracą zaangażowaniem dzięki własnie firmie dostałem możliwość robienia dodatkowych kursów,możliwośc zdobywania dodatkowych kwalifikacji.Nikt nie trzyma mnie ani nikogo z moich kolegów w pracy na siłe,a mimo to pracujemy,dzieki mozliwosci jaką mamy płacimy rachunki,spłacamy kredyty,jezdzimy na wakacje kupujemy auta itp.Czyli nie jest tak zle jak to pokazujesz bo każdy z Nas ma rodziny i nie pozwolilibyśmy sobie na ryzyko śmierci w pracy albo nie dostawania pensji,nie dlatego że boimy sie Pana Gotowskiego ale dlatego że kochamy swoje dzieci,swoje żony itp.Obecny okres jest trudny dla firmy ale w szczególności dla Pana Prezeska który codziennie walczy własciwie o nas!!!on ma za co żyć,jego rodzina też m,najłatwiej byłoby mu (usunięte przez administratora) to wszystko i mieć spokoj ale szkoda mu tych ludzi,własnie nas i własnie teraz nam odpłaca i oddaje to ze czasami moze mógł sie zachować inaczej,to że może gdzieś popełnił błąd(a kto ich nie popełnia?)własnie teraz walczy o nas,o to żebysmy mieli pieniadze kontrakty,przyszłość co da nam spokój i bezpieczeństwo w rodzinie poplacone rachunki itp.Dobrze wiesz jak naprawdę wyglądała ta sytuacja i prawda się troszke różni od Twojej wersji.Co do BHP to też mijasz sie z prawdą co nawet pokazała nadesłana przez Ciebie kontrola Pipu :)Może te szczere i bez kłamstw z mojej strony zmobilizują Ciebie kolego do wiekszejgo zaangażowania w nowej pracy i tym razem jak będziesz zmieniał prace to bedziesz potrafił zrobić to z godnością i klasą bez internetowej napinki.Powodzenia w nowym miejscu pracy i życzę zdobywania kolejnych umiejętności,uprawnień i certyfikatów.Pozdrawiam serdecznie Twój znajomy,kolega z szatni (też byłem na robocie w fordonie )

Bartek
@A.D

Raczej nie sądzę że jesteś moim kolegą z szatni, powiedziałbym że piszę z kolegą z biura który próbuje ratować honor firmy na rozkaz Pana prezesa. Moi koledzy wszyscy mają identyczną opinię co i ja tylko nie napiszą tu tego z pewnych powodów. Piszesz kolego o tylu atrybutach zarobkowych może zaraz jeszcze dopiszesz że kupujemy sobie domy z basenem i jeździmy nowymi mercedesami aha i wakacje dwa razy do roku w ciepłych krajach. Tutaj chodzi o to żeby wypracować swoje godziny i móc zarobić rozsądnie za taką pracę bo nie oszukujmy się do najlżejszych ona nie należy. By też czas spędzać z rodziną a ty milisz pojęcia bo patrzysz na zarobki jak się było w delegacjach, na budowach i pracowało się od rana do późnego wieczora. Policz sobie ile byś zarobił w podstawowych ~168 godzinach i zrób rachunek sumienia.. bo ja zrobiłem i doszedłem do wniosku że moja żona więcej zarabia siedząc w ciepłym na kasie i nie musi w zimę chodzić po stalowych konstrukcjach typu "bud. Łódź" a do tego ciągłe poparzenia od spawania, naświetlone oczy oraz dźwignie. Piszesz że nikt na ryzyko by sobie nie pozwolił, ale skoro pracujesz w tej firmie to wiesz że były już dwa śmiertelne wypadki i wiele ciężkich okaleczeń. Apropo wizyty PIP nie masz podstaw twierdzić że to ja nasłałem kontrolę bo wielu pracowników mogło to zrobić, a druga sprawa piszesz że BHP mija się z prawdą a co to się stało podczas kontroli bo akurat byłem w ten dzień i widziałem co się działo... zwijanie starych poklejonych 100-ki razy przedłużaczy które także były bez zabezpieczeń, wszystkie elektronarzędzia wysłane do naprawy bo nie spełniały wymogów bhp oraz większość firmy w strojach z "lumpexu" którzy dostali zakaz spawania w takiej odzieży... mało tego w przeciągu tygodnia od kontroli dostaliśmy nowe ubrania bhp, malowane zostały ścieżki bezpieczeństwa i już nie było przymusu pracy po 10h. I co twierdzisz kolego że wszystko było ok?... chyba sam siebie okłamujesz. Co do szukania nowej pracy, narazie nie muszę bo jeszcze pracuję w obecnej :) Nie napinam się w Internecie jak stwierdzasz, ja tylko piszę jak jest naprawdę. Pracowałem w kilku firmach i naprawdę działy się rzeczy różne i czasami nie miłe ale w tej firmie brak poszanowania do pracownika jest codziennością, ciągłe niezgodności w wynagrodzeniach i stres spowodowany presją wywoływaną z waszej strony. Może napisz panie kolego w następnym poście jaka była rotacja ludzi w przeciągu ostatniego roku... bo gdyby było tak cudownie jak pisałeś wcześniej to ze 100-ki ludzi nie zrobiłoby się nas 30 a pewnie z czasem będzie jeszcze mniej. Możesz być tak bardzo przekonany z kim piszesz, a może ja wykorzystuje sytuację i podszywam się pod konkretną osobę która jak twierdzicie nie ma powrotu do firmy by móc pisać prawdę bez waszych konsekwencji i zastraszania.

dino
@Bartek

ty masz łeb hahaa

Bartek Mega Kierownik
@dino

W przeciwieństwie do ciebie jestem inteligentny i nigdy nie pozwolę na to by być pomiatanym. Każdy ma prawo do swojej opinii, tylko moje są słuszne i udowodnione. Skoro tak bardzo Ci tam dobrze kolego to sobie pracuj i bierz kolejne kredyty, buduj domy i kupuj nowe samochody z tej własnej pensji, jak pisałeś wcześniej. Życzę powodzenia i pozdrawiam

@A.D

Człowieku pana "prezeska" jakie auta jakie wczasy. Ty chyba w innej firmie pracujesz,albo coś Ci się przysnilo!. Tej firmy to już jest koniec. Ludzie byli tak nie poważni ,że własne lokaty zlikwidowali, żeby zakupić sprzęt podstawowy bo jak wpadnie pip będzie tragedia. Tragedia jest taka że prezesik wam nie odda. To jest człowiek który złote góry obiecuje. Pozdrawiam i otwórzcie Oczy! Przez wazelina nie awansujecie

Olo ale gdzie Ty czekasz?od jakiegoś czasu już nie pracujesz w firmie i nie masz na imie olo,wiec co ty gadasz ze czekasz.jestes internetowym napinaczem nikim wiecej.nie czekaj tylko wez sie do roboty i szukaj pracy.

@Adam

Widzę że ktoś się podszywa, jak mu tak dobrze niech to robi dalej. A co do Ciebie to pracuje tu bardzo długo od czasu jak istniała jeszcze firma Rawex. Oczywiście że czekam na wypłatę i nie odpuszczę. Pozdrawiam drugiego pana Olo.

@Olo

Ty sam nie wiesz kim jestes widze to po pierwsze. a po drugie emeryt z ciebie chyba juz heh. zrób miejce młodym matole

@Adam

starszy znaczy doswiadczony zapamietaj! Dalej nie wiem czy ja to ja. Pozdrawiam siebie.

ty chyba chlejesz?!

Olo

I widać tutaj kulturę kogo pan gotowski zatrudnia. Parkowych

@Olo

dodam jeszcze ze mam pochodzenie szlacheckie

@Olo

ciebie mozgu parkowy zatrudnil haha to raz. dwa hooj mnie interesuje twoje pochodzenie

Olo

Żeby pan wiedzial panie g ze przez pana znowu muszę iść do psychiatry już nie wiem co jest prawda a co nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rys
@Olo

Faktycznie powinieneś się leczyć i ból (usunięte przez administratora) też

@Rys

Milcz hamie

Dokładnie najbardzie liczy idiota "OLO" który pewnie wie że jest gamoniem bez umiejetnosci i ze nigdzie indziej roboty nie znajdzie,albo nigdzie indziej nie bedzie przymykane oko na popijanie z szawki :)Nie płacza inni bo rozumieją sytuacje a dodatkowo wiedzą że mają fach w rękach i bez problemu znajda prace w innej firmie jak bedzie taka potrzeba.Ty olo dobrze wiesz ze jestes beznadziejny i e tu jest twoja jedyna szansa.na szczescie juz wiadomo kim jest olo :)

@Adam

Co ty gamoniu będziesz mnie straszył czekam

Do roboty a nie

Tomi

Mi tam umowy nie przedłuzyli ale ryczeć jak inni nie będe nauczyłem się roboty zamierzam szukać roboty na wyspach jak kiedyś już myślałem. a ryczą najbardziej ci co cały dzień z kawą po hali chodzą

patriota
@Tomi

w sumie to całe zamieszanie to wina swiat :):) i w jakim czasieprzypadlo a miało zjednoczyc .......

@patriota

bardziej to ze 12 listopada jest wolne niz swieta niepodleglosci jak juz

Alek
@Tomi

I tu jest racja nikogo nie obchodzi, że jest wolne pensja powinna być w piątek. W tej firmie to jest tragedia

@Alek

chcialem powiedziec ze sie zwolnij a nie siedzisz jak cep hahea jak już tak sobie patrze i widze te frustracje to faktycznie lepiej mi bedzie w UK moze tobie tez:)

Olo

Ja za wypłata czekam do wtorku do godziny 14. Zgłosiłem jaki jest problem z wyplatami. Mam dość???? mam dac znać czy do 14 pojawia się na koncie. Takich pracodawców trzeba unikac i walczyc o swoje. Biuro tez nie dostalo wyplat i nie maja tak kolorowo. Jestem gotowy nawet codziennie wysyłać kontrolę.

lepiej zadzwon na pogotowie

gerwazy

Problemy z płynnością to dzisiaj ma wiele firm budowlanych, e tam

@gerwazy

dlatego wole zachód na prace

Mi dzsiaj zaimponował,nie owijał w bawełne tylko kawa na ławę,nie jego wina że firmy mu nie płacą za zrobione i ukończone budowy.Dzsiaj jest 09.11 a nie 10.11 dał juz po 1000 a reszte po świecie nie musiał nic dawać.A to co proponujesz czyli zamkniecie firmy jest najłatwiejszym dla Gotowskiego rozwiazaniem i nie robi tego chyba właśnie ze względu na ludzi bo on akurat ma za co żyć.Jak te ciężkie czasy przetrzymamy i zaczniemy kontrakty 2019 to będzie stabilniej mniej nerwowo.Kazdy ma prawo odejść i nie potrzebuje do tego Pana Gotowskiego,ja wierze ze chwilowe problemy zostaną rozwiązane słabe ogniwa same sie wykruszą,ci co sa blisko Pana Gotowskiego a podejmują bardzo chybione decyzje i popełniają kosztowne błędy zostaną usunięci.

Olo

(usunięte przez administratora) obowiązkiem pracodawcy jest wypłacić pensje pracownikowi na czas. Jeżeli 10 wypada w sobotę pensja musi być 9! I to cala nie zaliczka. Pracownika nie obchodzą durne tłumaczenia. Jak coś od tego jest! radca pracy może rzeczywiście gotowski już powinien sobie darować to ciągnąć dalej. Krzysztof brat to był złoty chłop. Bez porównania.

Od teraz wynagrodzenia przyznawane są w ratach? Po 1000 zł reszta za "postaram się w ciągu 10 dni" Dno! Każdy ma rodziny i zobowiązania! Panie nie poniżaj siebie i pracowników i zamknij ten zakład, może wtedy ludzie znajdą motywację na znalezienie nowej-normalnej pracy. Ale pan władca z tego co można się domyślić zwalnia ludzi pokolei lub nie przedłuża umów by później nie płacić odpraw.

Były spawacz

Migomat majster jakie nagrody? Chyba że jesteś kierownikiem to tak za popedzanie ludzi albo brygadzisci ojcowie kierownika tacy to pewnie mają bo muszą mieć ale nie szary człowiek. Wiem co mówię bo pracowałem tam od 2011 roku i dobrze że wkoncu zmadrzalem..... Tam nie wiedzą co to bhp, i współczuję ludziom szczegolnie młodym którzy tam jeszcze siedzą..... Ale może dlatego że można w h u j a walić.... A na budowie pić. To ich chyba trzyma. Robić tam za 2600 z dwiema sobota i w takich warunkach jako spawacz to jest śmiech na sali. Mogę dużo powiedzieć na temat pracy w tej firmie samej prawdy. I Bartek pisze prawdę. Ludzie tam nic nie znaczą, a nie daj boże jak pójdziesz na chór owe to już jesteś przegrany. Premie przyznawane wybrańcom czyli brygadzista i najbliższym pracownikom brygadzista nie ważne czy pracują czy nic nie robią. Na budowie wiaduktu na wojska Polskiego jednej Soboty przy przeciąganie mostu nawet szanowny kierownik J. Czy kim on tam był chyba nawet niepotrzebny( napewno fałszywy) nie spytał, nie poprosił czy zostaniemy dłużej niż 14 ani kawy o 14 ani jedzenia nic. Gdyby nie brygadzista Olo to by mieli w (usunięte przez administratora) bo liczy się zrobienie roboty a nie to czy jest człowiekowi zimno czy się przerwa należy. A był to już koniec listopada czy nawet grudzień. Pozdrawiam wszystkich siedzących tam i życzę sukcesów, oraz tych co się otrzasmeli i uciekli jak ja.

Igor

dno,dno,dno

@Igor

Stella 24.06.2018 13:08 Jakieś nowinki z pracy w firmie moglibyście napisać dla ewentualnych kandydatów

fuck

aaa .... nie dają ani kwitków do wypłaty ani zaświadczeń a jak się poprosi to człowiek jest podejrzany .... jest pod obserwacja .... dno,dno,dno....

@fuck

Stella 06.2018 13: Jakieś nowinki z pracy w firmie moglibyście napisać dla ewentualnych kandydatów

tomtom

jestem zawiedziony ze przed świętami wielkanocnymi nie dali wypłaty co im zależało wypłacić 6 kwietnia na święta by wszyscy zapewne byli zadowoleni a tak dopiero 10ego po świętach to jest podle z ich strony

ejmen

chyba będę pierwszy który wyrazi opinie a zacznę od tego ze zatrudniają na umowę zlecenie do pól roku nawet praca jak praca jest ciężka jak i dla spawaczy i szlifierzy atmosfera zależna od brygady ale jest kilka karierowiczów chcących się wykazać należy do nich tez [usunięte przez moderatora] syn kierownika zakładu ,zarobki jak na taka prace czyli spawanie mostów max dla spawaczy to14 zł brutto, dla szlifierzy, monterów są rożne oczywiście firma jest nastawiona na prace w nadgodzinach ale człowiek który uczciwie przepracuje 8 godzin nie wiem czy naprawdę zostając dłużej wykonuje dobra prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.?

Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.
  • Toruńska 300
    85-880 Bydgoszcz
  • NIP: 9532462409 REGON: 93161914 KRS: 0000183287

Firma Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.