Opinie o Accenture Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Accenture Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Accenture Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accenture Sp. z o.o. w Warszawa

Trybik

Pracuję tutaj prawie dwa lata i w sumie większość opinii poniżej się zgadza - dobrych i złych, wszystko zależy gdzie trafisz i ile masz szczęścia. Od początku - w Accenture, jak chyba w każdej tego typu firmie pracują dwa typy osób, Ci co pracują dla Accenture i Ci co są sprzedawani jako "konsultanci". Jedni i drudzy mają skrajne opinie na temat firmy, myślę, że Ci z back office mogą być jeszcze mniej zadowoleni bo po ostatnich cięciach jest ich mniej i widać, że po prostu "nie wyrabiają" nie z swojej winy. Konsultanci, w tym ja, mają różne opinie w zależności od tego gdzie trafią. Znam osoby, które są zadowolone z swoich projektów, ale też potwierdzam opinie poniżej, że można trafić na jakieś "losowe" stanowisko, które może mieć tylko luźne powiązanie z tym co było w ogłoszeniu o pracę. Na możliwość zmiany stanowiska znowu losowo - jeżeli jest popyt na daną specjalizację to jest szansa na zmianę. Ale jeżeli jest jak u osób poniżej, nie ma innego klienta, gdzie by się "pasowało", trzeba siedzieć na aktualnym stanowisku (lub pracownik ląduję na tzw. "ławkę"). W zależności do jakiego zespołu trafisz - możesz zostać dobrze zaopiekowany przez swojego "People Leada" albo być pozostawiony samemu aż jakaś (na tamten moment) losowa osoba się do Ciebie odezwie "hej, masz rozmowę na stanowisko z klientem X, połącz się w miejsce Y o czasie Z". People Lead może Cię dobrze poprowadzić przez chaos informacyjny w Accenture, a jeśli PL nie pomoże, jesteś pozostawiony samemu z różnymi procesami czy nawet własnymi potrzebami, które chcesz organizacyjnie wykonać. Teoretycznie zaraz po zatrudnieniu dostaje się "buddiego" ale często jest to osoba z innego zespołu więc znowu - zależy na kogo trafisz. Jeżeli jesteś wystarczająco asertywny/a i masz problematyczną sytuacje z "managerem" jak wyżej, po "zatrudnieniu" u klienta samą firmę można traktować jako pośrednika, który Ci płaci i na tym kończy się twoja relacja z tą firmą. Możesz prawie ją ignorować i pomijając biurokrację, którą musisz wypełnić raz na dwa tygodnie (na szczęście nic czasochłonnego), nie musisz przejmować się bzdurami, które wpadają na e-mal. A jest tego sporo - jak pisali niżej, jest pełno dziwnych inicjatyw dotyczących modnych tematów i Accenture próbuje na siłę Cię tym zainteresować. Mało kiedy są jakieś inicjatywy, które dotyczą takiej czy innej specjalizacji - a jak już są to człowiek jest zaskoczony, że faktycznie widzi coś takiego. Mało też kiedy Accenture informuje Cię wprost o czymś, a zamiast tego zasypuje Cię korpomową i może po straceniu kolejnych 20 minut czytając kolejne artykuły, pojmiesz "co autor miał na myśli". Wynagrodzenie - dwa lata temu było mniej więcej na równi, może trochę poniżej tego co było na rynku. Problem w tym, że przez te dwa lata dużo się pozmieniało w świecie, ale nie pensje w Accenture. Aktualnie awansów oraz podwyżek raczej nie będzie i nie wiem czy się jeszcze reflektują kiedy ktoś "rzuca papierami". Plus jest taki, że benefity mają dobre i w niektórych przypadkach jest tego więcej niż u konkurencji. Z szkoleń to od jest trochę szkoleń wewnętrznych, jest dostęp do całego Pluralsight i jest częściowy zwrot kosztów przy egzaminach w Microsoft. Praca zdalna - firma nie ma dla Ciebie konkretnego biurka, a "onboarding" jest zdalny więc jak się uprzesz to możesz nigdy nie zobaczyć biura od środka. Samo biuro na Siennej w Warszawie jest fajne ale klimat jest dziwny. Głównie tam trafisz na ludzi z Accenture więc tych sprzedających ludzi na projekt lub zarządzających ludźmi na danym projekcie. Czasem możesz mieć wrażenie, że ludzie się patrzą na Ciebie z miną "dlaczego tutaj przyszedłeś" ale to tylko moja obserwacja. Dla osób szukających pracy - jeżeli to jest jedyna oferta to bierz. Jeżeli nie masz problemu z szukaniem pracy, możesz tutaj "przesiedzieć" chwilę kiedy coś innego się trafi a Accenture jest dobrym wpisem w CV. Jeżeli masz inne oferty i nie jest to również firma tego typu, poważnie rozważ za i przeciw.

Emen
@Trybik

Co do tych egzaminów, dla mnie duży plus już na starcie, że zwracają jakąś część kosztów. Tak więc jako taki benefit - mega ciekawe i raczej niespotykane. A co do Pluralsight, możesz po krótce powiedzieć czy rzeczywiście można tam znaleźć jakieś warte uwagi kursy?

Luna

Hej, zaproponowano mi pracę jako Content Reviewer. Chciałam zapytać, jak wygląda standardowy dzień pracy? I na jaki content można się najczęściej natknąć?

Alga
@Luna

Ja bym tutaj chętnie dopytała czy są w ogóle jakieś inne stanowiska podchodzące pod marketingowe w tej firmie? i jak się ewentualnie zapatrują na doświadczenie?

@Alga

Oczywiście, że są. Sprawdź Accenture Song ale musisz wziąć pod uwagę, że wszystko zależy od tego na jaki projekt trafisz.

Mefisto

Cześć! powiedziałby ktoś czy biuro firmy jest jakoś dobrze skomunikowane? jest tam czym dojechać bez samochodu?

Mefisto
@Mefisto

jeszcze dopytam skoro tak już zacząłem czy pracując tutaj da się zachować jakiś życiowy balans? chodzi mi o to czy praca nie nakłada się jakoś bardzo na życie prywatne

black
@Mefisto

sporo od ciebie zależy jak do tego podchodzisz, ale no pracujesz w konkretnych godzinach i nikt nie wymaga od ciebie, żebys myślał o pracy po pracy ;P

Iza

Dostałam ofertę mniej więcej w tym samym czasie do dwóch firm, w tym do Accenture na stanowisko konsultanta. Powiedzcie mi o mrocznych i jasnych stronach pracy tutaj.

Lawa
@Iza

Wydaje mi się, że dużo można przeczytać tutaj o firmie na goworku, ale z tego co widzę to raczej chwalą pracę niż hejtują. Widziałam parę negatywów, ale to raczej odnosiło się do klasyków w każdej pracy i nie widziałam aż takich rzeczy wypisanych które by mnie odrzuciły od firmy, a sama kandyduję. Co do plusów to mi się wydaje, że zdalna praca ze szkoleniami mnie najbardziej przekonały. Może jakiś pracownik się wypowie głębiej natomiast przekazuję ;)

Marlo
@Lawa

Na każdym stanowisku oferują pracę zdalną czy jak to wygląda?

Zepych
@Marlo

zazwyczaj tak, chyba że robisz w mieście gdzie accenture ma biuro ale to w ogłoszeniu wtedy piszę że to praca stacjo

Lalka
@Marlo

Ta praca zdalna mnie zachęca bardzo, czy tam wtedy od początku się pracuje zdalnie czy to raczej po wdrożeniu?

Nog
@Lalka

chyba od razu zdalnie bo z tego co słysząłem i wyczytałem duże parcie ma firma na to

Nog
@Lalka

a jakiś sprzęt od nich się dostaje na początek pracy zdlanej?

velki
@Nog

mnie ciekawi jeszcze czy jest szansa na doszkolenie czy oczekuja wiekszego doswiadczenia?

velki
@velki

jest jakies ogloszenie gdzie moge znalezc wszystkie potrzebne informacje czego oczekuja od kandydata?

Mario
@velki

Tam są poszczególne ogłoszenia na dane stanowiska, też ciężko powiedzieć bo nie wiem czego szukasz :)

makao
@velki

na takie typowe przyuczenie to raczej nie przyjmuja chyba ale jesli martwisz sie ze masz np za malo doswiadczenia to nie ma co, przeciez wyslac cv i tak zawsze mozesz i nic sie nie stanie ;)

Plastic
@makao

Czy bardziej Ci chodzi o to, że musisz mieć jakieś doświadczenie albo wykształcenie kierunkowe? Niezbyt rozumiem

Zigi
@Nog

Wiesz może w jakich godzinach ta praca zdalna? Są sztywne jakby się było w biurze czy można pracować w dowolnych godzinach a liczy się zrobiona praca i efekt końcowy?

@velki

na pracuj masz ogłoszenia tylko do polski i wszystkie wymagania są rozpisane

@Zigi

a o jakim stanowisku mowa? bo w firmie sporo jest stanowisk i ciężko podać jedną godzinę pasującą do wsyztskicuh

@Plastic

doświadczenie jest konieczne jeśli piszą o tym w ofercie, ale myślę, że jest kilka ofert w których doświadczenie jest opcjonalne

komar
@Ulan

aktualnie gdzie sa najczesciej wrzucane najnowsze ogloszenia?

komar
@Ulan

wszystkie szczegoly co do benefitow beda rozpisane w takiej ofercie? czy predzej tu sie takich rzeczy dowiem?

Pinia
@komar

Możesz zobaczyć na ich stronę, tam jest bardzo dużo ogłoszeń z tego co pamiętam

Pinia
@komar

Benefity chyba były wypisane w tym co proponują ale tu pewnie też możesz poczytać :)

Pablo
@Pinia

Mogłabyś je wymienić? Szukałem info na ten temat ale nic aktualnego nie znalazłem w komentarzach. Robią imprezy firmowe albo dają pakiet prywatnej opieki lekarskiej?

wink
@Pablo

karta sodexo, multisport czy też lux med

wrum
@Pinia

orientujesz sie może z jakiej firmy była opłacana opieka medyczna kiedy ty pracowałeś?

@wrum

LuxMed lub Medicover, możesz wybrać

siódmy krasoludek
@wink

karty sodexo? to jest jakiś rodzaj bonów czy źle myślę?

siódmy krasoludek
@Analityk

między tymi firmami jest w ogóle jakaś różnica? czy pakiety są praktycznie takie same?

@Analityk

fajnie całkiem, że można wybrać, byłem przekonany, że firma zawsze oferuje jedną konkretna opieke medyczną

@Pablo

podbijam pytanie o benefity chętnie bym o tym więcej posłuchał

hmm
@siódmy krasoludek

właśnie też mnie ciekawi czy np luxmed oferuje inny "zestaw" specjalistów niż np medicover

@hmm

tak, mają innych lekarzy, ale jakich dokładnie to już musisz sobie poczytać, zresztą nie wiem czy ma to jakieś większe znaczenie jeśli mam byc z toba szczery

magot

nie wiem czy to właśnie jest celem kart sodexo, żeby dociągały cię do końca miesiąca xd ale pewnie, są spoko

Las iglasty

zawsze to coś, mnie tam pomagają uzupełniać domowy budżet i zakupy z nimi jakieś takie łatwiejsze do przełknięcia są

@Analityk

I ta prywatna opieka medyczna jest opłacana przez firmę w całości? Czy jednak trzeba dać coś od siebie? Jak to jest? Rozjaśnijcie, proszę.

Rico

Działa to tak samo jak wszędzie - dostajesz pakiet, w ramach którego jest to, co firma na dany pakiet wykupiła. Ale wykupiła je w firmach o nazwie LM lub MC wiec z dostępnością potrafi być różnie i czasem trzeba coś dołożyć, żeby wziąć jakiegoś super specjalistę, wizytę na cito albo opiekę stomatologiczną. Tutaj firma nie ma nic do tego.

1. Rozmowa z rekruterem 2. Rozmowa techniczna, do przygotowania zadanie o chmurze, pytania techniczne 3. Rozmowa z menago. Dłuuuga przerwa 4. Oferta Każdy opowiadał na czym polega praca i co to accenture, no i zawsze pytania o dostępność i finanse, widełki nie są ujawnianie U mnie całość rekrutacji zamknęła sie w pół roku, z czego 4 miesiące czekałem na odpowiedź, w moim przypadku przypomnienie o sobie zadziałało.

HR: - Co robiłeś i co chcesz robić Techniczna: - Skalowanie VM, DB - Co to maszyny spot, on demand, reserved - DevOps - IAC Nazwałbym to bardziej szczegółowym egzaminem na certyfikat cloud -Czy chciałabym wyjeżdżać?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Rozczar

Ktoś tu pisał, że w Accenture jesteś numerkiem, a nie człowiekiem. Ja powiem inaczej - jesteś robocikiem, który ma zapitalać i trzymać korpofason, czyli mieć gębę pełną frazesów o rozwoju i umieraniu za satysfakcję klienta, a także nie dziwić się, że w kontakcie z menedżerami normalne zasady współżycia społecznego nie znajdują zastosowania (nie kłamiemy, nie wsadzamy ludzi od nas zależnych na minę, działamy, gdy od nas zależy los innych, informujemy ludzi o planach wobec nich itd.) Żeby zrobić tu karierę, trzeba zabić w sobie normalne ludzkie odruchy. A jak nie chcesz robić korpokariery, tylko rozwijać się w określonych technologiach, to wiedz, że twój menedżer te plany będzie miał bardzo głęboko i i tak trafisz na projekt, do którego akurat trzeba będzie kogoś sprzedać. Rozwijać się możesz po pracy.

Prawda
@Rozczar

Dokładnie tak jest i kasa słaba, brak widelec w ogłoszeniach jako nieliczni

heh

To spróbuj być w projekcie ze Szwajcarią albo Wielką Brytanią, to pogadamy :\

Kto się szanuje odjedzie
@Rozczar

Potwierdzam tą opinię. Doświadczona osoba w sensie biznesu i technologii zostanie zastąpiona kimś tanim co dopiero zaczyna, choć stanowisko wymaga ogromnej wiedzy nikogo to nie obchodzi. W excelu jest człowiek? - jest. Jest tańszy? - jest, więc gdzie jest problem. Aby taniej i wciskanie propagandy rozwoju.

xyzabc

Nie rozwijał czerwony dywan tylko obsadzał ludzi na projekty zgodnie z ich kompetencjami. A rzeczywistość jest inna i idziesz tam gdzie jest akurat wolne miejsce, a sprawą 2/3-rzędną jest to czy masz na temat projektu pojęcie, lub chcesz się w tym obszarze rozwijać.

@Rozczar

Niestety jest to prawda. Pracuję tutaj już od dłuższego czasu i moje plany na rozwój nie mają żadnego znaczenia. Przerzucanie z jednego projektu do drugiego, z zespołu do zespołu bez jakiejkolwiek informacji. "Jak Ci nie pasuje to możesz po prostu odejść". I tyle.

Stor
@Analityk

Potwierdzam. Jednocześnie ten system dotyczący wolnych miejsc na projektach to jakiś pic na wodę fotomontaż. Doproszenie się pomocy kadry graniczy z cudem, kryteria, zwłaszcza językowe, często są nieprecyzyjne i dostajemy wysyłkę tam, gdzie pasuje. Odnoszę wrażenie, że firma prowadzi "silent cutting" i idzie jej to, niestety, skutecznie.

nick

Ile zarabia sap konsultant z 2 letnim doswiadczeniem?

W internecie widnieje oferta pracy na stanowisko scala developer. Widzę, że jest to praca hybrydowa. W takim razie, jak wygląda obłożenie pracy? Ile dni wykonuje się swoje obowiązki z domu, a ile z firmy? Poza tym, ciekawi mnie, ile można tutaj zarobić z racji na charakter stanowiska? Z góry dziękuję za informacje...

kruchy czips

czy jak komuś zależy żeby pracowac stacjonarnie a nie z domu to jest opcja załatwienia tego?

Sara
@kruchy czips

jest, bez problemu (większość ludzi i tak chce pracować zdalnie)

borowina
@kruchy czips

pewnie jak na rozmowie zadeklarujesz taką chęć to nikt ci nie zabroni :) w mojej poprzedniej pracy też kto chciał ten przychodził do biura a kto mógł i chciał pracowal tylko z domu

@borowina

To dużo osób tak w ogóle z biura pracuje? Są jakieś specjalne okazje gdzie każdy musi się w biurze co jakiś czas pojawić? Czy jednak 100% zdalnie też się da pracować?

klusek

przy okazji moglby ktos faktycznie opowiedziec jak to tutaj z atmosfera bywa :-)

@klusek

Wszystko zależy do jakiego działu trafisz i na jakie stanowisko. To samo z projektem, wszystko zależy od zespołu w projekcie i stanowiska.

@Analityk

Prawda, cięzko wszystko i wszystkich do jednego wora wrzucać

Pysia
@Analityk

dokladnie, jednak ja otaczam sie w pracy na prawde w porządku osobami, nie mam na kogo narzekac i tez nie slysze zeby znajomi na kogos narzekali

Pysia
@Analityk

oczywiscie zdarzają sie czasami jakies słabe sytuacje ale są bardzo rzadko i wynikają raczej z niedomówień niz z ludzkiej złosliwosci

myslicielka
@Pysia

dobrze to slyszec, a opowiesz mi moze jak wygląda rekrutacja? mam na mysli to ile trwa i jaka atmosfera panuje podczas niej

Nurt
@myslicielka

jak się dobrze umówisz to z tydzień zajmie i potem czekanie na decyzje

wirsz

mowa o rekrutacji jak rozumiem? Powiedzcie mi czy jest ewentualna możliwość negocjacji warunków czy od razu wtedy skreślają, bo wolę się na tym nie przejechać

M

Ależ cudowny proces rekrutacyjny! Wysłanie CV > Po miesiącu telefon > Pierwsza rozmowa po kolejnym miesiącu > Zadanie rekrutacyjne na 6h > Po dwóch tygodniach w panice telefon, że czy może da radę jutro na drugą rozmowę > Po drugiej rozmowie cisza przez prawie miesiąc, musiałem się upomnieć > trzecia rozmowa po kolejnym tygodniu. Od dwóch miesięcy brak jakiegokolwiek odzewu. Zmarnowałem dobre 10h na proces rekrutacyjny i nikt nawet nie raczył mi powiedzieć, co i jak (i jak się domyślam - dlaczego nie). Straszny wstyd, rekruterka powinna wylecieć z pracy.

@M

A o jakim zadaniu rekrutacyjnym na 6h piszesz? Możesz wytłumaczyć, na czym ono polega? I na jakim stanowisku są takie warunki?

Tak bywa
@M

To to tylko próbka pracy w korpo. Jak ty na kogoś czekasz, to możesz czekać i czekać, bo oni mają dużo pracy i nie mają dla ciebie czasu, a jak oni czegoś chcą od ciebie, to musi być ASAP

Sprite

Projekt Sprite bardzo duża rotacja pracowników, ciągłe zmiany i dodawanie obowiązków za "dziękuję, jesteśmy jedną wielką rodziną".

Krzysiek

Dyskryminacja rekrutacja na praktyki wymóg wiek i status studenta. Chory kraj.

Praktykant z aktualnych prakty
@Krzysiek

Na praktyki zostali przyjęci zarówno studenci/absolwenci informatyki jak i innych kierunków lub nawet nie związani w żaden sposób z branżą. W mojej grupie praktyk są kobiety i mężczyźni w wieku 20-45 lat.

Zwykły ACC

Przyjechałem spod Rzeszowa do pracy w wielkim mieście. Miałem do wyboru jeszcze Kraków i Wiedeń. Jestem wszystkim zachwycony. Ludźmi, pracą, standardami. Mam nadzieję na wielką karierę!

beben
@Zwykły ACC

Mistrzu naucz mnie jak być takim szczęśliwym. Proszę

ramn

Gdzie na 100% są teraz aktualne ogłoszenia?

Janusz

A ile tam można zarobić w IT realnie ?

romek

W tym roku Acc postanowił nie dawać podwyżek ani bonusów pracownikom (w ub. r. były poniżej 3%). Ograniczono liczbę awansów (tylko wyjątkowe sytuacje). Luka płacowa Acc vs rynek znów się powiekszyła. Firma zaczyna się zwijać. Myślę, że to informacja ważna dla potencjalnych kandydatów.

Teletubiś
@romek

Podbijam. Trzeba się z tamtąd szybko zwijać, firma oszczędza obecnie finansowo kosztem pracowników nie rezygnując jednocześnie ze swoich planów rozwoju. Rezultat: niskie wynagrodzenia i brak awansów ale za to mnóstwo oczekiwań, które głęboko wykraczają poza obecne stanowiska pracy. Pracę tą wykonujesz po godzinach „w ramach inicjatywy własnej”. W zamian usłyszysz, że masz być wdzięczny bo pozwalają Ci się rozwijać. Siedlisko żenujących manipulacji i (usunięte przez administratora) Trzeba uciekać jak najszybciej.

Ann
@romek

To już było wiadomo w 2022 roku. Większość projektów dają do Indii gdzie płaca marne grosze nie chce brzydko pisać .

Abc455

Cześć, czy ktoś wie czy w Accenture sprawdzają miejsce pracy/geolokalizacje? Tj, jak pracuje się zdalnie i można też zgłosić pracę zza granicy i dostać zgodę na to, ale na przykład tak się zdarzy że nie zgłosimy pracy zza granicy i będziemy pracować dwa dni poza Polska to czy to jest w jakiś sposób sprawdzane? Czy tylko w przypadku obowiązku stawienia się w biurze w tym dniu byłby problem?

noname
@Abc455

Praca poza Polską jest możliwa 14 dni w roku na podstawie pozwolenia od managera. Natomiast praca poza granicami Polski bez zezwolenia lub brak obecności w biurze, gdy jest to wymagane, jest traktowane zgodnie z przepisami Kodesku pracy, co może się wiązać nawet z rozwiązaniem umowy o pracę.

Anon

Opinia na temat procesu rekrutacyjnego a nie samej pracy. Rekrutacja w tej firmie to coś czego totalnie nie jestem w stanie zrozumieć. Nawet gdy spełniam wszystkie wymagania to niemal za każdym razem moje Cv jest odrzucane .Dwa razy dostałem się do dalszych etapów w którym ktoś miał się zemną skontaktować. Raz po kilku tygodniach dostałem wiadomość zwrotną ,że na tym etapie niestety nie spełniam ich oczekiwań (pomimo braku rozmowy wstępnej która miała być ) a drugi raz faktycznie taka rozmowa była i dostałem wiadomość ,że następnie będzie rozmowa z leaderem projektu ...jak łatwo się domyślić i tutaj nigdy takowa nie nastąpiła mimo ,że etap rozmowy wstępnej był pomyślny. Krótko mówiąc wrażenia negatywne. Żeby była jasność nie mam problemu z odrzuceniem mojej kandydatury ,problem w tym w jaki sposób Accenture to robi ...Przechodzisz x etapów tylko po to by w pewnym momencie następny etap nigdy nie nastąpił .....

Zawiedziony

Rekrutacja to strata czasu i brak szacunku do kandydata.

AccSl

Atmosfera jest ciezka, masz byc trybikiem w korpomaszynie, przezlozeni nieslowni, kombinuja i manipuluja. Otrzymanie awansu graniczy z cudem, rozwoj i szkolenia tylko poza firma i we wlasnym zakresie. W ubieglym roku nie bylo podwyzek wynagrodzenia, zadnych awansow ani premii. Jesli pracujesz ponizej 5 lat jestes generalnie nikim. Osoby pracujace dluzej, ale mnie kompetentne, sa lepiej traktowane. Brak organizacji, w sprawie najprostszych spraw musisz szukac informacji. Brak szacunku do ludzi, traktowanie ludzi jak tania sile robocza. Zapewnienia skladane w trakcie rekrutacji nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistosci.

Darucha

Czesc wszystkim! Pojawiam się tutaj z zapytanie, czy ktos sie orientuje czy dalej przyjmują studentów na praktyki - a jesli tak, to jak takie praktyki wyglądają? Zalezy mi na szczerej, swiezej opinii osob ktore rzeczywiscie odbywaly swoje praktyki w tym miejscu. Z gory dzieki i pozdrawiam!

@Darucha

Gdzieś mi mignęło jak szukałem ogłoszeń o pracę, że można się tutaj zatrudnić w ramach praktyk/ stażu, ale nie mam za dużo informacjo na ten temat

Sonia

Witam. Na warszawe szukają performance analyst z pracą hybrydową. Chciałabym spróbować ale ciekawi mnie czy już ktoś z was składał na to stanowisko i wie jak dobrze przygotować się do rozmowy? Całe ogłoszenie jest po angielsku wiec zgaduje ze w takim języku odbywa się praca, ale pewnie jest dużo Polaków ?

Spiewak
@Sonia

podbijam pytanko, wlasnie tez sie zastanawiam jak wygląda rekrutacja - po polsku czy ang, a moze troche po pol i po ang ? dajcie znac jak ktos wie !

Spiewak
@Spiewak

i jeszcze jakby ktos opisal w ogole to stanowisko to tez by bylo super

W trakcie rekrutacji przeszłam 3 rozmowy kwalifikacyjne: z HR i Managerami. Na końcu firma potwierdziła moje kompetencje z poprzednimi przełożonymi. Po 3 tygodniach od zakończenia rozmów zapytałam o status. Pani, z którą wcześniej rozmawiałam poinformowała mnie, że już nie prowadzi tej rekrutacji i odesłała mnie do innego pracownika. Ta osoba z kolei zadzwoniła do mnie, zeby przeprosić za długi czas oczekiwania i zobowiązała się do udzielenia mi informacji zwrotnej do końca tygodnia. Minęły ponad 2 miesiące, nie otrzymałam żadnej informacji, a status rekrutacji w systemie jest nadal otwarty =) Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i nieuczciwością mówiąc wprost. Accenture wystawia oferty, zbiera dane kandydatów, konsumuje Wasz czas i nie finalizuje procesów rekrutacyjnych. Dlatego niektóre oferty wiszą od tak dawna na portalach.

eltestosteron
@Kandydat

"na końcu firma potwierdziła moje kwalifikacje z poprzednimi przełożonymi". co masz na myśli?

Zniesmaczony bardzo
@Kandydat

Niestety muszę się zgodzić. Najlepszym przykładem jest stanowisko Instructional designer w kilku odsłonach , w różnych miastach.Rekrutacja trwa od ponad pół roku. Ogłoszenie wystawiane co miesiąc jako nowe. Zwykle kolekcjonerstwo CV . Pytanie, po co ?

Zostaw merytoryczną opinię o Accenture Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Accenture Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Accenture Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accenture Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 12 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accenture Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Accenture Sp. z o.o. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accenture Sp. z o.o.