Opinie o RESTAL w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RESTAL. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w RESTAL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RESTAL w Opole

mark

jest ok

miko

W tym roku już od stycznia przyjęto kilka osób ( w tym i ja się dostałem ), wszyscy na umowę o pracę. Wynagrodzenie satysfakcjonujące - a roboty tak dużo że pewnie niedługo znowu będą przyjęcia - nie wiem co za debil pisze od ponad roku o finalnym upadku.

xyz

a szukają pracowników ? i dla czego wypowiedź akurat Gala jest dla Ciebie nieautentyczna

gall anonim

teraz to dopiero jest tam dziadostwo wszystko do d... . to nie dawny RESTAL ...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie RESTAL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
gall anonim

teraz to dopiero jest tam dziadostwo wszystko do d... .

luka

Też bym prosił o takie info czy są przyjecia,jak zarobki?? I na ile zmian sie prauje i weekendy tez??

jaro

A jak mówicie, że w tym restalu nie ma szans na rozwój zawodowy, to może powiecie jakie mają wymagania co do pracowników jakich przyjmują? gdzie jest ta poprzeczka którą trzeba przeskoczyć? bo szczerze mówiąc, może by mie i restal interesował ale nie mam pewności czy się tam nadam do pracy i stąd takie dylematy

zero

W Nowym Restalu nie da się rozwijać zawodowo, panuje chaos, brak kompetencji i brak wyraźnego programu naprawczego. Sezonowość jest duża a wynagrodzenie nieatrakcyjne. taki stan utrzymuje się już od dłuższego czasu

Daro

Dziwne, od dłuższego czasu wszyscy wypisujecie głupoty ( powyżej , że firma upada , zwolnienia etc, a ja dziś patrzę, a na praca pl ogłoszenie o zatrudnieniu i to w Restalu na stanowisku specjalista ds. spzredaży ( praca biurowa) , sprawdzam na stronie firmy i co Restal działa - jest Restalem , a nie Zaberdem , a po prześledzeniu wyników z przetargów widać, że trochę tematów wygrywają, chyba komuś z piszących powyższe komentarze zalerzy,aby osoby szukające pracy w błąd wprowadziś - nie ładnie, nie ładnie - ja zamierzam aplikować i szczerze liczę, że zaproszą mnie na rozmowę rekrutacyjną.

kutason

W Restalu dało się zarobić kiedyś za lepszych czasów ze 3 - 4 lata temu. Mówię lepszych bo wtedy pracowałem tam i jeszcze się kręciło ok. Problemem była też sezonowość pracy zimą wywalali na bezpłatne albo jak kto miał to na urlop. Tylko trzeba było nadgodziny ciągać na drugiej zmianie do 2-giej w nocy i w soboty potyrać też. Wypłaty terminowo były, nie pamietam by zalegali wtedy. Wtedy srednio na ręke wychodziło 3000 zł. Co niektórzy 4000 zł też potrafili przekroczyć. Obecnie chyba to raczej na przeczekanie w poszukiwaniu lepszej rooty tam załapac się można jak ktoś blisko jeszcze ma.

xyz

Restal już stał się częścią Zaberdu Jak zawsze pod koniec roku (koniec sezonu) były spore zwolnienia na produkcji, a w wyniku połączenia spółek ograniczenie etatów dotyczyło też administracji. O ile redukcji na produkcji na chwilę obecną zwolnień już nie będzie, to nie wiadomo jak z pracownikami administracyjnymi. Zarobki na produkcji wahają się od 12 do 14 PLN do tego dochodzi premia za wyrobienie norm (nie ma z tym problemu) jest to jakieś 300-500 PLN, ale czy te warunki będą obowiązywać po połączeniu to się okaże. Do tej pory wszyscy pracownicy pracowali na umowę o pracę, ale w tym roku sporo osób na sezon zostało zatrudnionych na umowę zlecenie lub o dzieło. Jeśli będą zatrudnienia to nie wcześniej jak na wiosnę, ale najpierw będą dzwonić do tych co już pracowali wcześniej. Mam nadzieję że opinia się komuś przydała

mega

Odradzam zatrudnienie w restalu i zaberdzie. Nierzetelna firma. Zle zorganizowana i zarzadzana. Niedlugo beda zwolnienia.

zuzu

Ludzie nie dajcie się zwieść! System motywacyjny to kompletna fikcja - jest tak skonstruowany, żeby pracownik nic nie dostał lub dostał symboliczną, a nie motywacyjną kwotę. Zdarza się, że nie wypłacają obiecanej premii, a nawet nie dotrzymują warunków ustalonych w rozmowie kwalifikacyjnej. A płace są takie jak rynek pracy - pracownicy sami są sobie winni, bo zgadzają się na obniżki, cofnięcie premii i pracę za niewielkie wynagrodzenie. Zarządzanie firmą nieudolne, kunktatorskie, bez jasno określonych celów i długofalowej polityki, zarząd skupia się na gaszeniu pożarów i łataniu dziur spowodowanych kolejnymi odejściami pracowników. Zamiast dać ludziom zarobić, wolą płacić potężne kary za niewywiązywanie się z umów.

a.d.

Słyszałem że szukają ludzi do pracy - więc chyba nie jest tak źle jak wszyscy mówią. Płacą w terminie, system motywacyjny funkcjonuje - tylko pracować...wg mnie to cenne informacje dla szukających pracy.

ccc

Porażka. Jak ktoś myśli poważnie o karierze, to lepiej szukać pracy gdzie indziej. Kiepskie płace - dla nowych minimalne, atmosfera jak na tonącym okręcie. Za to "kapitanowie" mają się dobrze. Przydałby się porządny zarząd, a nie panowie zainteresowani wyłącznie własnymi wypłatami i premiami. W każdym miesiącu odchodzą kolejni długoletni pracownicy - co daje sporo do myślenia.

stary pracownik

Nie wiem jak w biurze, ale na produkcji są dobre.Nie wiem też po co ludzie takie bzdury piszą.

stary pracownik

Wszystko jest w porządku, firma jest w dobrej kondycji, bez paniki, chyba,że o czymś nie wiem?

nikt ważny

To fakt, wygląda na to że firma wkrótce upadnie. Ma poważne problemy i niewielkie szanse na poprawę kondycji. Kompletny brak organizacji i dobrego zarządzania - pseudozarząd przysłany z zaberdu sobie po prostu nie radzi. Ciężko w takiej sytuacji dobrze pracować. Zdecydowanie odradzam zatrudnienie w tej firmie.

ludzie firma nam się zamyka. przeczytajcie posty o Zaberdzie. Naszym wspólniku.

mała mi

a jaką opinię ma pani (usunięte przez administratora)? nie czasem rozbijaczki rodzin?

Zostaw merytoryczną opinię o RESTAL - Opole

RESTAL