Opinie o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

kireq

a do czego teraz sie odnosi ten powyszy tekst z dzialu profesjonalnej oblslugi time work????

Dział Profesjonalnej Obsługi Klienta

Witam, Twoje działania potwierdzają tylko chęć oczerniania innych, gdybyś nie miał/miała nic do ukrycia napisał/a byś na wyżej podany adres e-mail: [usunięte przez moderatora] Tylko wtedy musisz podać prawdziwe dane i musi mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Pozdrawiam Dział Profesjonalnej Obsługi Klienta

anonim - 2011-05-30 21:04:28 Neo z Matriksa - 2010-08-10 21:51:24 LUdzie. Jadę jako opiekun i z tego c oczytam, jeśli mówią 3400zł za opieką nad starszą osobą, to nie może być inaczej. Proponowali też transport. Jeśli oszukają, za darmo idziesz do PIP (Państwowej Inspekcji Pracy) i w ten sposób, powołując się na ten serwis i dokumentycję tracą koncesję w oddziałach ;) Tak mnie też oszukali w Manpower i Sykes (1,5m-ca rozmów pol-angielskich) oraz w innej firmie, porbali dowód skan i o 12 dnia następnego, że Jaki PIP człowieku... mnie tez oszukali. Umowa zlecenie jest umową cywilno prawną, nie ma PIPu.... a oni dalej kradną. Mi nie zapłacili kilka tysięcy złoty wypracowanych. Słowo honoru Jeżeli już piszesz jakieś informacje i one dotyczą innych firm, to tam to umieszczaj, a nie jak popadnie. Szkoda mojego czasu na wczytywanie się

Co ty wiesz o firmie time work, skoro nawet nie potrafisz prawidłowo napisać jej nazwy!

Aplikowałeś na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym oferowane przez firmę time work group Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

audytor

A po co dział profesjonalnej obsługi?? Czy pracownicy w biurze nie wystarczą aby profesjonalnie udzielić informacji, pomóc, wytłumaczyć? a może chodzi o to żeby nikt nic nie pisał na forum?? tylko wszystko cichutko w mailu do Profesjonalnej Obsługi Klienta. A to forum wlasnie po to jest - zeby wypowiedziec się!

alina

sorry ,wyslalo mi sie niechcacy pytanie trzy razy zamiast raz:)

TIME WORK w czerwcu organizuje spotkanie dla pielegniarek i opiekunek nie znajacych niemieckiego.oferują pracę w domach opieki i bezplatny kurs jezykowy w niemczech.czy ktos z was korzystal z ich oferty.interesuje mnie ile trwa kurs,gdzie jest organizowany,na jak dlugo podpisuje sie umowe?w TIME WORK konsultantka mowi ,ze o szczegoly dotyczace pracy mozna sie dowiedziec na spotkaniu rekrutacyjnym,przez telefon niewieke sie mozna dowiedziec. dzieki za wszelkie informacje

Agencja Pracy Time Work jest firmą, która żeruje na innych Nie wypłacają wynagrodzenia adekwatnego do przepracowanych godzin pracy albo nie wypłacają go w ogóle. Znam to zarówno z własnego doświadczenia jak i doświadczenia znajomych. Nie można im zaufać.

Dział Profesjonalnej Obsługi Klienta

Time Work sp. z o.o. mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzył specjalny adres mailowy: [usunięte przez moderatora] Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Time Work sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiam Dział Profesjonalnej obsługi klienta

opiekunka

same najlepiej wiemy,że robota jest ciężka,że te nasze babcie i dziadkowie z demencją dają nieźle popalić,ale jeśli wszystkie takie niezadowolone,pokrzywdzone i okradzione jesteście to czemu się nie zorganizujecie i nie wyjedziecie same?jeśli wam agencja nie pasuje,to zadziałajcie na własną rękę.wszystkie dobrze znają język,bystre są i narzekają.możecie przecież radzić sobie bez agencji.ja jestem z time work zadowolona.kłopotów nigdy nie miałam,a jak są problemy,to jeszcze nigdy nie odmówili mi pomocy.płatności się spóźniają,to fakt,ale teraz wszyscy płacą z opóźnieniem,a mam koleżanki w innych agencjach,które pieniędzy żadnych na oczy nie widziały.zamiast narzekać i psioczyć jedźcie do niemiec i same sobie wszystko organizujcie.powodzenia życzę.

Młody 23

[usunięte przez moderatora] ,robiłem 2 dni w markecie na wykładaniu towaru pod koniec lutego,kasa miała być na konto pod koniec marca a tu ani widu ani słychu, a jak dzwoniłem to mnie niby łączono z księgowością a tam nik nie odbierał oczywiście także ludziska uważajcie na te [usunięte przez moderatora] Z TEJ AGENCJI ...PRACY.

tez nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

zły

miesiac pracujesz a drugi miesiac czekasz na wyplate bo oni obracaja nasza kasa to[usunięte przez moderatora] skandal!!!

a ile dostałaś honorarium od rime work? za wypowiedż

Irena M.

nie jest tak źle jak niektórzy piszą.pojechałam,zarobiłam,wróciłam.może rzeczywiście był lekki poślizg z A1,ale promedica w ogóle druku nie załatwiła i mają to raczej gdzieś.wszyscy są w Time Work pomocni i uczynni.ja jestem zadowolona-polecam.

jestem licencjonowanym opikune po szkole medycznej i stażu w niemczech ,pracowałem w tej firmie i jedno ludzie omijajcie tą firmę z daleka mają problemy z zus i pracownicy muszą teraz po sądach się włóczyć jako śwadkowie a pieniądze takie że w moim zawodzie już mam w polsce prawie tyle samo za 8 godz a nie za 7 dni przez 24 H .

darkstar

Pracowalem dla nich dorywczo na inwentaryzacji i kasa zgodnie z umowa byla po 4 dniach. Nie brakowalo ani grosza i nie bylo problemu z wyplaceniem, a robota taka ze bynajmniej nikt sie nie napracowal. Skorzystalem z ich doradztwa personalnego i dzieki temu mam teraz extra prace w swoim fachu w miedzynarodowej korporacji.

a czy ktos pracowa� w markecie u nas z tej agencji??? Mam tak� ofert� ale nie wiem czy sie zgodzic...

wojciech kujawa

masz wolny czas i za dużo pieniędzy idz do pracy w agenci pracy time work przepracowałem miesiąc i teraz prosze się przez policje i sąd o pensje

Zostaw merytoryczną opinię o time work group Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w time work group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy time work group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 192 ocen.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.