Time Work

Bydgoszcz

Opinie o Time Work

anonim 2011-10-18 23:17:42
i co?tak się wszyscy policji wystraszyli,ze od razu zapłacili?nie wiedzialem,że teraz policja sie wynagrodzeniami zajmuje.cale życie sie człowiek uczy jednak...
timeworker 2011-10-25 22:02:16
żenada.. a w biurze co chwila inna pani siedzi - rotacja nawet wsrod swoich hehe.. dlatego nikt nic nie wie nigdy ;D
anonim 2011-10-31 18:32:44
odkąd niemcami zajmuje się Pflege mit Herzen pieniądze są na czas,nawet przed czasem,w ubiegłym miesiącu 11go miałam wypłatę na koncie.nie ma kłopotów z kontaktem,dziewczyny są uprzejme.jedyne co mi się nie podoba,to,że data mojego powrotu została dwukrotnie przełożona.poza tym-super.ja jestem zadowolona.polecam.
Ewa 2011-12-02 23:33:27
potwierdzam,wypłata jest przed czasem! bardzo pozytywne zaskoczenie.
opiekunka 2011-12-09 10:05:20
złego słowa nie można powiedzieć.faktycznie pieniadze sa przed czasem,w umowie pisza,że 15,a ja mialam 11 wyplate na koncie.dziewczyna,ktora mnie zatrudniala zawsze jest pod telefonem i pomaga jak klopot jakis.internet mi zalatwila.ja jestem zadowolona i bede z nimi wyjezdzac nadal.
mirka 2012-01-02 23:09:47
ja też jestem zadowolona.w grudniu wypłata była 10tego.oby tak dalej.mam nadzieję,że się nie popsuja.
Krystyna 2012-04-10 15:19:34
zapłacili przed świętami,nie całość,ale zawsze coś.
zainteresowany 2012-05-07 00:02:58
Po co piszecie o firmie Pflege mit Herzen? piszcie na ich zakładce. Straciłem wiele czasu na czytanie o opiekunkach i tej firmie a chciałem wiedzieć o Time Work!
workuś 2012-05-16 19:52:41
yyhhyhyhy idż sam się przekonać i napisz co sądzisz o time work, najlepiej idź pracować na umowe o dzieło do minda schrenk ..
POK 2012-07-17 09:19:24
Time Work sp. z o.o. mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzył specjalny adres mailowy: pok@timework.pl. Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy.

Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Time Work sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia.

Pozdrawiam
Dział Profesjonalnej Obsługi Klienta
lola 2012-09-15 22:34:22
workuś - 2012-05-16 19:52:41

workus pracowalem tam przez TIME WORK no i czekam na kase juz dwa miechy co tam sie dzieje szok olac ich( usunięte przez administratora )
zadowolony pracownik 2012-09-27 14:10:45

workuś - 2012-05-16 19:52:41

ale jesteście beznadziejni, wystarczy przeczytać umowę!!!! jak tego nie potraficie to jak możecie być dobrymi pracownikami-tylko potraficie narzekać. Ja zaczynałem od marketu a teraz mam stałe zlecenie w innej firmie (i lepiej płatne), też przez ich firmę! dlatego, że dobrze pracuje i są ze mnie zadowoleni.
policja 2012-10-10 22:09:11
zadowolony pracownik - 2012-09-27 14:10:45

Przez takich jak Wy firmy nie zatrudniają na umowy o pracę.
Ty zadowolony pracownik ( usunięte przez administratora )
POK 2012-11-07 09:14:16
Witam,

Drogi pracowniku (mafia, lola, policja), przecież to jedna i ta sama osoba. Czekam na prawdziwe informacje od Ciebie na pok@timework.pl, ale Ty nie masz co napisać, ponieważ to są wymyślone informacje.
Oszczędź czasu, który przeznaczasz na wpisy na pracę, a myślę że wtedy będziesz zadowolony z życia i pozytywnie nastawiony do ludzi.

POK
Barry 2012-12-11 11:47:40
Jak ktoś chce pracować na produkcji za 980zł to prosze bardzo tylko dodam że za wypłatą czeka sie koniec miesiąca
+ plus 37 dni o bajerach że was zatrudni firma w której pracujecie to z góry zapomnijcie
kazik 2012-12-14 22:32:56
Barry - 2012-12-11 11:47:40

nie polecam odradzam same straty na meile nie odpisują
bu bu 2013-01-07 10:22:50
Witam:)
czy ktoś juz dostał wypłate za listopad??
beti 2013-01-17 22:27:43
Nie jestem pracownikim a żoną jednego z nich wiec prosze swoje ego wsadzić gdzies, rzeczywistość jest inna niż to o co stara się pan dzielnie bronić. mąż pensji jak dotąd nie otrzymał i powiem szczerze że złudne nadzieje wciąż tylko inne terminy a my żyć musimy. Proszę się nie dziwić innym ludziom ,że tak ostro jadą bo mnie też krew zalewa że mąz w jedną strone jedzie 30 km a jego praca jest niewynagradzana.taka prawda( usunięte przez administratora )i tyle na ludzkiej krzywdzie sie dorabiacie bo wy napewno swoje otrzymujecie a my nawet jak dotad tylko obietnice.
uuu 2013-01-17 22:40:18
policja - 2012-10-10 22:09:11

zadowolony pracownik - 2012-09-27 14:10:45

workuś - 2012-05-16 19:52:41

workus pracowalem tam przez TIME WORK no i czekam na kase juz dwa miechy co tam sie dzieje szok olac ich ( usunięte przez administratora )...

Przez takich jak Wy firmy nie zatrudniają na umowy o pracę.
Ty zadowolony pracownik ( usunięte przez administratora )
hej a co robisz?( usunięte przez administratora )
ev 2013-01-28 11:48:04
I jak szanowna Pani? Otrzymaliście wynagrodzenie? Czy nadal jesteście ( usunięte przez administratora ) z TW? Brak słów na to, jak łatwo Wam przychodzi pisanie tych wszystkich obelg....
POK 2013-01-31 09:50:58
Witam,

Drodzy Państwo, pragnę tylko przypomnieć, że przed podjęciem pracy czytacie i podpisujecie umowy, w których są zawarte wszystkie informacje. Wszyscy jesteście pełnoletni, wiec nie zrzucajcie winy na innych za swoje błędne decyzje - troszeczkę odpowiedzialności za własne czyny.

PS. czekam na maile, szkoda, że nie macie odwagi napisać bezpośrednio

POK
tajemniczy nie znajomy 2013-02-14 23:46:36
Nie wiecie Państwo co zrobić jak wam nie płacą. Żaden problem wystarczy zawiadomić Inspekcję Pracy a jak to nie pomoże to Sąd Pracy.
997 2013-03-10 21:11:40
Szkoda czasu na taką firmę ( usunięte przez administratora )
figofago 2013-07-17 15:41:14
płacą na czas i mają dużo ofert...
ona 2013-08-09 16:43:03
witam przestrzegam osoby ktore chca wyjechac do pracy z agencji koncepcja polanczonej z Time Work !!!!!!( usunięte przez administratora )
Kobieta 2013-12-09 14:07:40
Jeszcze nie spotkałam się z tak nie symapatycznymi pracownikami, jak w Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej. Wielką łaskę robią, żeby uzuskać jakiekolwiek informacje.
zbyszek 2013-12-20 14:01:32
Time Work w Szczecinie podają telefon kontaktowy a nic nie można się dowiedzieć jak pytam o umowę to mi wymieniają tak albo tak o co tu chodzi chyba jakaś ściema
jjajaj 2014-01-21 16:42:35
nie polecam, nie mogę doczekać się pieniędzy, praca wykonana w grudniu, inwestują w krótkoterminowe inwestycje lub lokaty nasze pieniądze, zysk na zysku, od pracy i od lokaty, nie polecam, piękne mówicie ale pieniędzy nie ma
MARIANO 2014-05-06 16:05:10
SZKODA ZE NIE MOWIA ZE 2 UMOWY TO PO TO ABYSMY NIE MIELI ZUS-u PLACONEGO ALE O TAKIM MALYM SZCZEGOLE TO ZAPOMNIELI
Przemek 2014-06-30 16:50:20
Nigdy więcej nie pójdę na inwenturę z tej firmy!!! 7 zł brutto na godzinę przyjechać podpisać umowę oddać raport na bilety wydałem 24 zł aby dopiąć formalności z nimi plus 9 zł na dojazd do marketu a otrzymałem na rękę 54 zł co po odliczeniu biletów wyszło 21 zł co daje 2,1 zł na godzinę. Nigdy więcej nie dam się wrobić w taki biznes!!!!!!!!!!!!!
MONIA 2014-12-19 12:47:51
Broncie sie od firmy time work. Będziecie robić za darmo nie zobaczycie wypłaty!!
Ola 2014-12-29 20:47:45
Pracowałam w markecie poprzez firmę TimeWork do dnia dzisiejszego nie zobaczyłam wypłaty na oczy.
Time Work 2015-01-11 12:20:44
Witam, proszę o opisanie Państwa Pani sytuacji na szczecin@timework.pl
Ledd 2015-02-25 15:59:43
Od tej formy należy trzymać się z daleka. Pracownicy, a w szczególności pani B., A. i ich przełożona to falszywe damy, którym wcale nie zależy na wyszukaniu pracy ludziom. Siedzą i udają, że pracują. Sama atmosfera w biurze pozostawia wiele do życzenia. O taki fałsz i dwulicowość wśród pracowników trudno w innym miejscu. Potrzeba trochę czasu, aby to zaobserwować. I uwaga: zawsze przed zakończeniem roku kalendarzowego panny nie wyrabiają się z robotą i zapraszają 'wolontariuszy', którzy wykonają za nie czarną robotę w zamian za 'doświadczenie' w branży HR. Żal.
Mirindaa 2015-02-26 13:30:31
Nie polecam tej złodziejskiej i beznadziejnej agencji pracy. Pracowałam pare dni na produkcji tworzywa sztucznego, praca nie była trudna ale hałas w niej po kilku godzinach rozwalał bębenki w uszach. Praca 8h dziennie w systemie 3-zmianowym po 7,50 BRUTTO, pracownicy w ogóle się nie interesowali nowymi pracownikami totalnie olewanie zero profeski ale nie ma się co dziwić bo pewnie co chwile tam się przewijają pracownicy TIMEWORK jak skarpetki codziennie odchodzili i byli nowi. Miała być to praca od pon-pt a kazali przychodzić w weekendy chyba ze uczysz się zaocznie w weekendy i akurat masz zjazd szkolny. Na wypłate czekasz ok. 2 miesiące bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pewnie sobie wlewają środki na lokate. Wczoraj powinnam mieć pieniądze na koncie a nadal ich nie ma, cwaniaki pewnie wyślą albo nie w ostatnium dniu miesiąca. Jeśli mi nie wyślą sprawa idzie do sądu. NIE POLECAM NIKOMU!!
nati 2015-03-10 11:52:44
ja pracowalam przez kilka miesiecy przez timework na bydgoskim parku przemyslowym, teraz zostalam zatrudniona przez firme , polecam wszystko ok, przelewy na czas, kontakt z biurem tez super
marta 2015-03-11 13:45:54
uczęszczam systematycznie na inwentaryzacje do różnych marketów. fajna atmosfera, ciepły posiłek w nocy/ coś słodkiego zawsze zapewnione, polecam. co do poprzedniej wypowiedzi i atmosfery panującej w biurze chyba mówimy o dwóch innych biurach, Panie są ok i zawsze idzie się dogadać, nie zauważyłam fałszu i dwulicowości
NC 2015-03-13 12:18:35
Aby zauważyć wspomniany wcześniej fałsz i dwulicowość, należy spędzić w firmie trochę czasu. W biurze, przykładowo kilka tygodni. Wiele osób stamtąd odchodzi do innych firm.
michal 2015-03-25 14:39:45
wszystko ok, polecam
Adik 2015-06-17 12:59:41
Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again.
Bydgoszcz 2015-07-10 11:39:53
Pracuję od 2 lat w wakacje ( od czerwca do końca września ) przy kontroli/pakowaniu detali przez timework i wszystko jest zgodne z warunkami przedstawionymi w umowie. W roku akademickim pracuję na inwentaryzacjach i w weekendy i również nie narzekam. Szczerze polecam.
rocko 2015-07-24 16:32:52
Najlepsza z tych ancymonów jest( usunięte przez administratora ) Wielka pomyłka,nie polecam współpracy z nimi wypłaty są z dużymi opóźnieniami jest tragedia w Szczecinie.
timework 2015-07-24 18:40:18
Proszę o uzasadnienie tej opinii. W Szczecinie nie ma ani jednego przypadku opóźnienia płatności. Wszystkie wypłaty są regulowane na bieżąco. Taki wpis jest zwyczajnym oszczerstwem. W związku z tym podejmiemy odpowiednie kroki w celu wyeliminowania kłamliwych opinii.
lol 2015-07-24 20:20:58
Oj Ty z konkurencji jesteś czy co? Głupoty piszesz aż żal...
fred 2015-07-24 20:50:21
Ja też uważam że to głupoty, pracuje u nich od dawna i nigdy nie spóźnił się z wypłatą. Bardzo miła i uczciwa obsługa jest w Szczecinie. Takie wpisy to zwyczajne świństwo.
MydełkoFa 2015-10-12 18:17:34
zgadzam sie z Tobą
Bella 2016-05-27 21:07:02
Firma może ok ale sam dyrektor do (usunięte przez administratora) , ma nie poukładane życie osobiste a co za tym idzie odgrywa sie na pracownikach .
Żądło 2016-09-16 11:49:55
Jak u was wygląda z terminem wypłaty wynagrodzenia? W teorii do 20 dni roboczych. A w praktyce?
pfor@interia.pl 2016-10-17 19:45:49
Witam bylam zatrudniona przez time work i niestety uwazam ze jest to firma do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dosc ze mi nie zaplacili to jeszcze teraz nie moge doprosic sie jednego waznego dokumentu
wea 2016-10-17 20:20:05
a za co ci nie zaplacili/ jak masz umowe to powinnas miec wszystko napisane do kiedy masz wyplaty, moze maja jakas obsuwke w wyplacie to sie zdarza czasem
Zostaw swoją opinię o Time Work - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Time Work