Opinie o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Kucharz. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Piotr time work bydgoszcz Nowy wpis

Pracowalem przez agencje 25-01-2017 do konca listopada 2017 jednej z Bydgoskich firm Nie jedno krotnie przejezdzalem ulicom dworcowom w bydgoszczy i jeszcze wizi baner timework cos slychac o tej agencji nowego ? Czy komus jeszcze hajs sa winni

O co chodzi

Widzę, że Wy nie możecie się doczekać PITów, a ja jestem już rozliczone w sakrbówce, a nagle dostaje PIT z timework za 2017 mimo, że wtedy już nie pracowałam. ...

Czy pracowałas w szczecinie Nowy wpis
@O co chodzi

Ale kto rozliczał bo pełno tych biur

Barabasz Nowy wpis

21 maja, a PIT'u nadal nie ma. Sprawa zgłoszona w US. Obecnie pracuje już gdzieś indziej już rok i okazuje się, ze wynikł problem BO NIE ROZLICZYŁEM się z inwentaryzacji (zarobek ok 60 zł xD) . Jeśli ktoś lubi być robiony w konia to serdecznie polecam.

Aplikowałeś na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym oferowane przez firmę time work group Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Witam, mozecie napisać kiedy Time Work ogłosił upadłość?? Czy istnieją tam jeszcze inne firmy na Dworcowej 73 np. Porzadni, i agencja opiekunek czy Bińkowscy Transport firmy córki właścicieli. Czy może lokale są już opuszczone?

Hej
@Marcin

Upadłość ogłosili 23.10.2017r. Wydaje mi się, że spółki córki jeszcze tam są

zzz

szkoda

Dominika

Wysyłałam maila i oczywiscie żadnej odpowiedzi.

Dominika
@Dominika

Wie ktoś może co powinnam zrobić, jeżeli nadal nie dostalam pitu?

pracownica
@Dominika

nawiązując do pierwszego posta może warto skontaktować się z którąś z firm w której zasiada zarząd upadłego timeworka

@pracownica

Czyli na Jagiellonska 36?

Czujna

Grupa kolegów, ktorzy siedzieli w zarządzie, założyła kolejne spółki. Teraz kryja sie pod nazwa Professional: Professional HR i Professional Clean. Takze nieoplacaniem naleznosci zajeli sie profesjonalnie.

Ja dostałam pit , był wysłany 28 lutego a poniedziałek go odebrałam na poczcie .Najpierw pisałam e-mail do syndyka w sprawie pitu ,a on mnie poinformował że pity są wysłane.Trochę po czasie ,ale ważne że jest .

Time
@Ania

28.02 był tydzień temu to skąd te pity idą z Afganistanu?

@Time

Szanowni Państwo, Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymał formularza PIT11 proszę o przesłanie maila na adres biuro@kasnowski.pl zawierającego imię, nazwisko, pesel i adres pracownika, do którego list nie dotarł. Na bieżąco będziemy weryfikować status przesyłek, które jeszcze nie dotarły. Dotychczas ponad 1000 przesyłek zostało doręczonych. Brak listu może być spowodowany niewłaściwym adresem wprowadzonym do systemu przed spółkę zajmującą się obsługą kadr, działaniem operatora pocztowego itp. Bez względu na to, dokładamy wszelkich starań by każdy z pracowników otrzymał druk niezbędny do rozliczenia podatku dochodowego w terminie do końca kwietnia br. Jednocześnie informuję, że wbrew temu co znajduje się w komentarzach poniżej NIE MA możliwości wysłania PIT11 drogą elektroniczną, m.in. z uwagi na ochronę danych osobowych, brak identyfikacji odbiorcy, potwierdzenia odbioru dokumentu itp.

@Syndyk

No a ten pit11 to ni w ch.... sie zgadza bo dochod nie jest taki jak powinien byc,wiec syndyku nakombinowales tam i to sporo zmienia w moim Picie co oznacza ze zwyczajnie klamiesz i zanizasz dochody!!! Nie odpuszcze ci tego...

@benka

To zamiast pisać o niedopuszczaniu proszę o kontakt na biuro@kasnowski.pl podając dane jak wyżej i ustalimy wspólnie czy w druku jest błąd. Przy pitach nikt nie kombinował. Są to druki z systemu kadrowo-płacowego przekazane przez spółkę obsługującą kadry i płace, którą wybrał dotychczasowy zarząd spółki. Niestety musimy na danych przekazanych przez tą spółkę polegać. Ale rozumiem, że i do Pani PIT dotarł.

As
@Syndyk

Dalej czekam na pit pisałam na adres mailowy podany wyżej ale odpowiedzi brak mam nadzieję że się doczekam wkoncu pita

@Syndyk

Roznica 700zł w kwocie na Pit11 a na wyciagach bankwych z pensji to raczej duża kwota nie sadzisz syndyku??? Do 15.03 czekam na korekte mojego pitu! Info masz na mailu i doradzam sie tym razem odezwac a nie miec w (usunięte przez administratora) I albo nie odbierac tel albo nie odpisywac na maile!

@magda

Szanowna Pani Magdo, maila napisała Pani o 8.11 rano a odpowiedź otrzymała Pani o 12.22. Przykro mi, że nie zdążyliśmy odpisać do 8.34. Postaramy się w przyszłości szybciej odpowiadać na maile. A Pani również "ma info na mailu" dotyczące charakteru przesłanej wiadomości.

@magda

Szanowna Pani Magdo, otrzymała Pani właśnie wyczerpującą odpowiedź. Oczekuję od Pani stosownego wpisu na forum wyjaśniającego sytuację i potwierdzającego to, że na Pani formularzu wszystko się zgadza i nie miała Pani racji pisząc to co pisała Pani wyżej pod różnymi pseudonimami.

@Syndyk

Na temat rozliczen i Pit-11 akurat z UP Torun mam zupelnie inne informacje!reszty wypowiedzi komentowac nie bede gdyz juz wystarczy mi tej PARODII w wykonaniu osob trzecich!Jak to mowia "panie" Kasnowski.... Milczenie jest złotem... Pozdrawiam!

@Syndyk

I chyba pwn nie zrozumial! 15.03 to data nie godzina wiec widac,kto tu czyta ze zrozumieniem!

Artur

Ja dzisiaj dostałem pit nadany 2.03

Sławek

Dzisiaj jest 7.03 a ja nadal nie dostałem PIT-u. Wciąż czekam.

Weronika

Otrzymał już ktoś z państwa PIT ?? Od rana próbuje się dodzwonić, nikt nie odbiera. W biurze także nikogo nie zastałam. To jakaś kpina!!!

Człowiek
@Weronika

PIT do mnie przyszedł wczoraj. Trochę późnio, ale ważne, że w końcu przyszedł

Pit11
@Weronika

Ja dalej nie mam. Czekam do jutra i dzwonie do urzędu skarbowego.

Asia

I gdzie ten pit panie syndyk? Ani mailem ani poczta? Tak trudno go wysłać? Tylko ludzia problemy robić?

Żenada....
@Asia

(usunięte przez administratora) i tyle. Czekać na pita po czaasie i myśleć przyjdzie czy nie...

Student

Próbowałem dodzwonić się do syndyka z numeru niżej podanego - albo linia zajęta czyli inni też próbują się dowiedzieć, albo pocałuj mnie w d*** i poczta. I co teraz -. -

@Student

raczej zajęta linia, proszę o pozostawienie wiadomości SMS na numer tel., na który Pan dzwoni.

Mam
@Student

Ja dostałem już pit dzis

Robert
@Mam

Dobre stwierdzenie 05.03 "JUŻ" hehe syndyk to pała zarobiny bidulka po uszy dlatego nie wyrobil sie jak zwykle!

Wkurzony

Syndyk się nie odzywa . Czy wie ktoś jaki jest numer do niego?

@Wkurzony

Formularze PIT11 zostały wysłane listami poleconymi.

@Syndyk

Niby kiedy wyslane? Skoro do 28 .02 nie dotarly,taki to polecony a raczej taki.... ktory je wysylal ze nic normalnie zrobic nie potrafi tylko wiecznie z opoznieniem a ludzie ciagle o swoje sie domagac musza,oj syndyk syndyk malos wiarygodny za to w ch... bezczelny

kasia
@Adam

taa, wysłane listem poleconym no ciekawe gdzie ... tak jak pisma o upadłości time work do dzisiaj nie dostałam... syndyk robi sobie z nas jaja a zapewniał mnie , że wyśle mailem a potem jak zwykle zero kontaktu bo przecież po co ... to syndyk i mu wszystko wolno a my będziemy mieć przez to problemy ze skarbówką.. eh żałuje każdej minuty przepracowanej dla tej firmy szkoda pieniędzy na bilety miesięczne tylko i szkoda nerwów

Witam , czy ktoś był w Urzędzie może i dowiedział się co robić w takiej sprawie ?

@Paweł

W takiej sprawie można poczekać na list polecony

Skarbówki
@Syndyk

Dojda pity z timeworka czy samo work selection ktore sie nie zgadza i jest zanizone o ~~8 miesiecy :)

Student

Witam pracowałem w sierpniu w Szczecinie, ktoś coś wie na temat PIT-u? Dzisiaj jest już pierwszy marca, przed chwilą dowiedziałem się o ich upadłości i zastanawiam się co teraz zrobić.

Ewcia

PIT Syndyku!!

Karol

Hej dostał ktoś już Pit-11 ???

Patryk
@Karol

Witam, Pitu - 11 ja osobiście nadal nie dostałem, a już koniec miesiąca i zaczynam się niepokoić bo tylko przez brak pitu problemy będą. Syndyk pisał niżej niby że do końca lutego maja wysłać, czy przyjść. Ale ja osobiście nadal nic nie dostałem

@Patryk

Ja tez prosilam o pita droga mailowa i tez cisza jak by to byl wielki problem wyslac... Wiecznie cos! Panie Syndyk czekamy na Pity do jutra

Ara
@benka

a chciałabyś żeby ktoś dostał twój pit jak poda imie naziwsko i maila??

Zdenerwowany
@Karol

No dziś 28, a Pitu nadal brak

@Ara

zastrzegałam w umowie ze PIT-11 ma byc dostarczony mailowo wiec ....nie imputuj mi tu,to raz a dwa tez to zgłaszam do US ze syndyk nie raczył go wysłac

Pit-11 jednak nie dotarł, syndyk sobie kpiny urządził że do końca lutego będą dostarczone . Więc idę w piątek do urzędu skarbowego zgłosić ten fakt , bo z niego trzeba się rozliczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o time work group Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w time work group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy time work group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 192 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
time work group Sp. z o.o. Sp. k.