Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Zibi

W naszej firmie kierowca zarabia według uznania kierownika który dostaje pulę na wypłaty, jest założona prawna granicą do której możesz zarobić, bo kalkulator nie działa już od ponad roku różną nas na każdym kroku i dziwi mnie że wszyscy siedzą cicho a to najlepszy czas żeby się upomnieć o godne zarobki.

Turek

Od ludzi??ale masz na mysli tych zarzadzajacych? Bo nosiwody sa spoko,tylko jak sa traktowani jak czarni niewlnicy to jak moze byc przyjazna atmosfera? Od ponad roku wiadomo ze firmy sie lacza a te konusy u gory do dzis nie przedstawily zasad wynagradzania po polaczeniu...to jest jakas kpina i farsa.Czyli poki co SK nawet nie wiedza za ile pracuja.I jak ma byc niby dobra atmosfera w firmie?Roboty tyle ze nie wiadomo za co sie zabrac a twoj kierownik rozklada rece i nie wie nic o systemie wynagradzania a na koncu okaze sie ze wyplata bedzie mniejsza niz w styczniu.Oto caly Eden,podobno powazna firma.Szkoda tylko ze pracownikow nie traktuja powaznie...

Piszcie co chcecie.Zachwalajcie,Ale prawda jest taka,że fajna atmosfera w firmie w której się pracuje jest bardzo ważna.W EDENIE można o takiej tylko pomarzyć.Organizacja pracy koszmarna.Pracownicy na tych samych stanowiskach mają różny system wynagradzania(np.kierowcy-sprzedawcy).Niby miało się to zmienić od maja.Co to za konkurencja get fresh jeśli ma siedzibę w jednym budynku i obydwie firmy obsługuje jeden magazyn.Podobno tak konkurują,że Eden przejmuje od nich klientów wraz z urządzeniami:)To jest konkurencja czy zaprzyjaźniona spółka?

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

praca dla głupich szkoda zdrowia

lucjan

dfgb czytaj ze zrozumieniem a potem odpowiadaj

lucjan

Pierdu pierdu pogadaj sobie jeszcze dostajesz 7 złoty za butle a sprzedajecie to (usunięte przez administratora) po 6 zł bajki to w przedszkolu poopowiadaj.

Edeniak

To woda źrodlana jest kolego.

Źrodelko

Gonzo poczytaj lepiej rozporzadzenie a potem wypisuj bzdury o uzdatnianiu.

gonzo

Sporadycznie czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam się co wy takiego widziscie w tej pracy dla Edenu... Jestem samodzielnym dystrybutorem Zywca. Mam od 4 do 6-7 zł netto za dostarczona butle do klienta. Generalnie nie zależy mi na tym biznesie i traktuje to tylko jako dodatek do moich innych biznesów. Dlaczego? Bo to jest jednak ciężki kawałek chleba i wiedza to te jak wy to mówicie "woziwody" - wnieś ze 20 butli na np 1 piętro....Klientów nowych nie szukam - raczej oni sami przychodzą... Poza tym w tym biznesie najważniejsza jest jakość wody a Edenowi do tego daleko... Muszą częściowo filtrować i uzdatniać wodę więc sloganu naturalna woda mineralna nie powinni używać. Chcecie coś zmienić w swoim życiu ... to zmiencie firmę najlepiej na swoją własną i traktujcie ten wodny biznes tylko jako dodatek do pensji z osiąganej z innej branży

Zibi

Jak wiesz to ja handlowcem nie jestem.

Zibi

Jakie budowanie relacji z klientami zwyczajna akwizycja raz widzisz klientów i na tym się kończy plany wysokie a prowizje żenada tyko bat nad głowami ciągle telekonferecje pseudo detektorów i wypytywanie ile podpisane umów szkoda życia po poru miesiącach i tak cię zwolnią za brak wyników.

Śląska klucha

Cala partia poszla z rapa?

edek

układy układziki w tej posranej firmie były i są do dziś

pi-ar

Co za syf układy i ukladziki.Zwalniaja pracownika a RUDY zatrudnia go do siebie do firemki woziwodowej.Zarzadzie edenu przyjrzyjcie się tej firmie która świadczy usługidla was i popatrzcie Rudzielcowi na rączki.

Krzyś
@pi-ar

Brawo:-) zlustrować Rudego. Trasy obcina a podwykonawca trzeciego busa podstawia żeby dostawy ogarnąć. Biznes rodzinny się kręci. Ciekawe ile Eden płaci za te usługę podwykonawcy? Woziwoda za dostarczoną butlę dostaje złotówkę do ręki.

edek

WALIĆ TĄ ZASRANĄ FIRMĘ

mały książe

na PH nie warto. słaba kasa, plany wysokie. ODRADZAM Chyba lubisz tyrać za pochwałe od szefa, to startuj

Do Tomko

Kto się sprzedał i komu? Co ma zarząd do tego ze ktoś kupił cały Eden europe?

Tomko
@Do Tomko

To że Eden Europe został sprzedany nie ma nic do rzeczy....bardziej to że najemnicy z zarządu niszczą to co było dostając niezłą kasę i ich to wali czy będzie coś z tego czy nie....nie ich kasa to mają to gdzieś. Ważne że wezmą roczne odprawy!!!!!

ciekawy

też jestem zainteresowany o zarobkach na pprzedstawiciela handlowego. Poda ktoś konkrety?

@ciekawy

Za to prezesik jest juz na wylocie, pewne info z Łopuszasnskiej

darowiec bombowiec

to edenik sie znowu sprzedał ....

es
@darowiec bombowiec

komu?

Tomko
@es

Zarząd się sprzedał za niezłą kasę i teraz pokazuje jak niszczy się fajnie prosperujący biznes.

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.