Eden Springs Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Eden Springs Sp. z o.o.

Waldi 2017-04-29 08:49
Narzekać lubi sporo osób. Sezon na wodę dopiero rusza i ruszy sprzedaż większych ilości wody. Po co tak narzekać.
Były Edenowiec 2017-05-02 17:37
Jakie większe ilości wody???!!! Tej edenowskiej z częstoniewa???!!!!! O czym gościu ty piszesz i marzysz??? sezon ruszy, będzie i minie, a eden już wielkich ilości tej wody nie sprzeda. Konkurencja wchodzi w rynek edenu jak w masło, eden oddaje pole, bo nie ma czym klientów przekonać do tej mętnej wody z wysypiska śmieci częstoniew, jakość obsługi, usług pod psem i w chaotycznym bałaganie, nieterminowo... Dawne rozlewnie edenu - Kotuń i Szydłowiec, gdy eden je wyciulał, to rozpoczęły produkcję i dystrybucję pod innymi lub własnymi ("Szydłowiecka") markami, a że mają wiedzę i dostęp do klientów edenu, to tym łatwiej im idzie, a eden notuje kolejne rekordy w zmniejszaniu się produkcji i sprzedaży, mimo że jak piszesz sezon ruszył na wodę - edenu to nie dotyczy...:-))), nie dla nich wzrosty, sami tak sobie zadecydowali i olali oczekiwania klientów. Eden myślał, że gdy wyjdzie na jaw jaką teraz wodę z częstoniewa dostarczają, to klienci pomarudzą, kilku odejdzie, a w niedługim czasie wszystko się unormuje... niestety, klienci okazali się mądrzejsi i bardziej wymagający niż kierownictwo i zarząd edenu przewidywał... który to już błąd i zła decyzja z ich strony???!!!! trudno zliczyć, co oni powyczyniali przez jedynie ostatnie 2 lata, ile wtopili, ile stracili, w jakie zadłużenia i brak płynności finansowej popadli...??!!! z Edenu zrobił się i nadal robi malutki edenik, coraz mniejszy, o coraz mniejszym znaczeniu, zasięgu i możliwościach... wybrali taką drogę, złą drogę i to bez odwrotu...
Kit 2017-05-03 22:06
Słyszałem że wodę ze śmietniska będą kombinować czy to potwierdzone?
Konstancin 2017-05-04 09:59
Tak, już to robią... ale stare powiedzenie mówi, że z "g...a perfum" nie da rady zrobić :-))). Na niewiele im to się zdaje, woda dalej mętna i syfiasta, ale klientom bajeczkę wstawiają, że jest lepsza i z innego źródła... Po takich przeróbkach i obróbkach chemicznych, to już nie jest woda źródlana, co najwyżej stołowa, najgorsza gatunkowo. Ciekawe co na butlach zamieszczają, ktoś to skontrolować powinien, aby nieuczciwych praktyk i oszustwa w tym nie było... Gdy tam pracowałem, to latami identycznie, nielegalnie i w niedozwolony sposób "obrabiali" wodę w swojej rozlewni, w Krzeszowicach, ale chamsko zwolniony pracownik ich podkablował do Sanepidu i innych instytucji, obciążyli ich wielkimi karami i Krzeszowice już nie istnieją od paru lat. Czyżby to samo miało spotkać teraz Częstoniew?
Zygi 2017-05-04 16:20
Oby tak sie stało.
Wodniaczek 2017-05-05 21:41
Skończcie już z tą kiepską wodą bo to jak odgrzewany kotlet. Lepiej napiszcie czy to prawda że bedą dyrektorom płacić za lekcje angielskiego bo nie mogą dogadać się z preziem. To dopiero wykwalifikowana kadra kierownicza :) to po co ich zatrudniali do międzynarodowej firmy bez znajomosci języka z obcojęzycznym zarządem. Czyżby jednak kolesiostwo?
Dąbrowa Górnicza 2017-05-06 15:54
Jaki odgrzewany kotlet???!!!!!, jakie skończcie z tą kiepską wodą???!!! O tej wstrętnej wodzie z Częstoniewa musimy ciągle pisać i przypominać, bo to jest główny towar Edenu i od bardzo wielu miesięcy coraz gorzej się sprzedaje, a my tracimy nasze miejsca pracy w samym Edenie i oddziałach!!!!! Przecież to jest najważniejszy i aktualny temat, bo ta woda jest ohydna i nasi klienci wciąż odchodzą do konkurencji, a produkcja i dostawy wody Eden z Częstoniewa zmalały już blisko o 50% i wciąż maleją, a przecież niby przejęliśmy rynek Daru Natury i miało być zwiększanie produkcji i sprzedaży, a nie porażka i odwrót. Po co ta wykwalifikowana i droga kadra kierownicza i jakiekolwiek kursy, szkolenia i lekcje języków, skoro jest główne i centralne zarządzanie, które przyniosło i przynosi klęskę oraz stopniową zagładę firmy. Nie dość, że zwalnia się ludzi, nie ma dla nich pieniędzy na podwyżki i motywację, nie płaci się dostawcom, utracono płynność finansową, to wydaje się kasę na dokształcanie kadry w zakresie poprawy komunikowania się z zarządem zagranicznym???!!!! Przecież Ci ludzie powinni znać dobrze, albo bardzo dobrze język angielski, a jeżeli nie to na własny koszt brać korepetycje dla opornych na wiedzę. Nie wiadomo zresztą czy lub kiedy zapłacą należność za te lekcje angielskiego, bo na wszystko brakuje kasy. Takiego bałaganu organizacyjnego, bezhołowia, demoralizacji, braku profesjonalizmu i dziadostwa, to jeszcze nigdy nie było w Edenie, w zarządzaniu, a najgorsze jest to, że odbija się to bardzo na coraz gorszej obsłudze klientów.
Więc nie pisz o jakichś tematach zastępczych, które dotyczą garstki ludzi, bo to jest malutki "pikuś" przy tragedii jakościowej, produkcyjnej, organizacyjnej, a co najgorsze finansowej!!!!!
Śląska klucha 2017-05-07 15:14
Endriu powrocił niczym bumerang i mamy to co mamy.
lama 2017-05-08 18:18
dno totalne w tej firmie już, klienci odchodzą, dobrych źródeł się pozbyli, w sprzedaży znów zmieniają system wynagradzania i myślą sobie, że im ludzie za darmo robić będą ! podkręcają parametry i cele do realizacji coraz wyższe nie mające styczności z rzeczywistością, brak wsparcia kierownictwa.
MOTYWACJA LEŻY u pracowników. Zarząd w ogóle o nią nie dba! Bo po co ...
Wodnik 2017-05-18 21:03
Woda syfiasta, klienci odchodzą, Endriu próbując ratować finanse każe podwyższać ceny za wszelką cenę, a to przynosi skutek wprost odwrotny... Np. Huta Arcelor Mittal - bardzo duży odbiorca, 8 tysięcy butli z wodą miesięcznie, w szybkim tempie zrezygnował z Edenu, przez niechęć do kiepskiej "wody" z Częstoniewa i napastliwość cenową Endriu, teraz tam mają wodę "Źródełko", to tylko jeden z przykładów, a takich dużych i mniejszych przybywa codziennie wiele, którzy wypowiadają umowy głównie ze względu na nieakceptowalną jakość i właściwości wody oraz dyktat cenowy ze strony malejącego Edenku.
Osm 2017-05-19 06:23
Już niebawem klienci beda zachwyceni woda z Czestoniewa. Wiec o co te krzyki.
Kargul 2017-05-19 22:29
To coś nowego, woda z wysypiska częstoniew będzie z procentami???!!!! Chyba tylko to mogło by ją uratować :-)))), wtedy wszelka żulia by ją chętnie spożywała - hehehehe. Szkoda, że od początku nie zachwyciła klientów, od czasów Nestle już były duże kłopoty i niechęć do jej spożywania, więc teraz Eden zrobi takie czary jak w Krzeszowicach wiele lat temu, aż zwolniony pracownik się zemścił i ich podkablował, wtedy musieli zamknąć tamto ujęcie... ktoś wcześniej napisał, że z g...a perfum nie da się zrobić, więc i z wody częstoniewskiej też nic nie będzie, chyba że znowu na nielegalu zaczną ją "czarować" i chemią traktować, ale wtedy to już oszustwo będzie... chyba że zamiast źródlanej stołową ją nazwą lub zwykłą wodą...
Bez wyższego . 2017-05-22 17:56
Kto redaguje oferty pracy ? Oferta na asystentke to jakaś niegramatyczna z błedami paplanina. Gratuluje temu kto ja zredagował. Wstyd!!!!!
Abc 2017-05-23 13:09
He,he jakis analfabeta ))):
Radomir 2017-05-25 12:10
Czy zmieniło się w firmie na lepsze? Idzie lato może zapotrzebowanie wzrośnie ?
CzarnaKotka 2017-05-28 00:36
Hej lama powiedz coś więcej o tych nowych systemach premiowych :-)
WOj 2017-05-29 14:48
Szczerze NIE polecam. Kłaniam się Robertowi. Eden przysyła mi ciągle informację o niezapłaconych fakturach. Ja odsyłam potwierdzenie, że zapłacone. Panienki i paniczyki w infolinii tłumaczą mi , że oni sobie pewnie tak źle zaksięgowali (?). Od roku policzyli mi pięciokrotnie tę samą fakturę. Nie mam już siły. Bombarduja mnie mailami i smsami., że mam zapłacić. Kiedy pytam , za co mam zapłacić, mówią, że za fakture. Pytam o numer. Za każdym podają inny. Ja - ze zapłacone, mam potwierdzenie . I tak od roku. Poradżcie, co robić?
Były 2017-05-30 16:18
Na nich i im podobnych działa jedynie podanie do sądu... wtedy szybciutko wszystko się wyjaśnia i dają spokój. Niestety to drastyczny i trochę kłopotliwy sposób, ale gdy masz dokumenty w porządku i potwierdzenia zapłat, to w sądzie sprawa zostaje załatwiona za pierwszym razem, a należy się też upomnieć o zwrot wszelkich kosztów związanych z udowadnianiem im, że nie jest się wielbłądem (telefony, listy, dojazdy, strata czasu, itp.) Wtedy u nich wszystko nagle się prostuje i wyjaśnia, bo komuś wreszcie musi się zachcieć doopę ruszyć dla sądu, bo ciebie jako zwykłego klienta mają gdzieś i wolą poniewierać o jakieś niesłuszne zadłużenie... infolinia Edenu, to zawsze była tragedia, opryskliwość, brak kultury, niewiedza i złe traktowanie klienta, zacząć z nimi coś wyjaśniać lub złożyć reklamację, to lepiej było sobie od razu gardło podgryźć, ale to co teraz się tam dzieje, to już katastrofa!!!! Oni teraz mają jeszcze większe problemy, "dzięki" ohydnej wodzie z częstoniewa... teraz infolinia ma pole do "popisu", bo klienci reklamacje składają, rezygnują...
1,2,3, ...go! 2017-05-30 20:58
1.Szefowie Sprzedaży w Eden stawiają wysokie cele ilościowe i jakościowe do realizacji wobec swoich ludzi. I dobrze. Bo firma musi się rozwijać i iść do przodu.
2.Zmieniają również system wynagradzanie po raz kolejny, podkręcając progi za realizację celów za jakie ich ludzie biorą premie. Jednak nie idzie to w parze z wynagradzaniem działu "sales".
3. Mizerne podstawy i mizerne pensje. Mizerne i obojętne staje się również podejście osób pracujących. BRAK motywacji, która u ludzi już sięgnęła dna. jest mniejsza, niż ZERO. nie są to wybrane jednostki, lecz większość zespołów sales.
4. Mizerne też będą realizacje ytd a wymianą kadry nawet jak będą zwolnienia kwestii "dobrego teamu" nie rozwiążą, bo jak pokazują osoby z zewnątrz u PH, KAM jest słabo.
5. Jeżeli firma ma iść do przodu i się rozwijać poprzez nie tylko akwizycje, lecz wzrost organiczny wynikający z utrzymania / rozwoju obecnego i pozyskania nowego biznesu z rynku Eden musi mieć zespół zmotywowany i WIEDZĄCY ZA CO PRZYCHODZI DO PRACY pracować.
6. Jednak wszystko zależy od Osób Decyzyjnych, czy będą chciały coś zmienić w powyższej kwestii.
Konstancin 2017-05-31 10:20
Niestety, gdy finanse firmy dołują z powodu zbyt małej ilości i wartości sprzedaży (rezygnacje i odejścia wielkiej rzeszy klientów), w porównaniu do kosztów i straciły płynność, to tym bardziej nie ma środków na system motywacyjnego wynagradzania. Zarząd myśli jak przetrwać, jak pokryć koszty funkcjonowania, a więc Eden wciąż czekają niekończące się oszczędności, cięcie kosztów i to również kosztem wynagrodzeń pracowniczych (zarząd za to ma się bardzo dobrze z wynagrodzeniami, bo według nich tylko w zarządzie ciężko pracują, a reszta pracowników tylko wystawia ręce po kasę).
Do tego wszystkiego doprowadziły błędne i bardzo złe decyzje zarządów w Polsce i Szwajcarii, przejęcie Daru Natury miało rozwinąć firmę i sprzedaż, a niestety zwija ją i w dodatku przybył wielki majątek (m.in. rozlewnia Częstoniew), który trzeba utrzymać, a koszty są przeogromne, za to produkt - woda - jest jakościowo, smakowo i wyglądem nie akceptowana przez klientów, więc toczy się coraz mocniej koło odejść i rezygnacji klientów, co w połączeniu z rosnącymi kosztami daje bilans finansowy coraz bardziej ujemny i niekorzystny. Próbują ratować sytuację kolejnymi podwyżkami cen wody i usług, ale to tym bardziej powoduje odejścia klientów - błędne koło, którego nie sposób już zatrzymać na tym etapie.
Pozbycie się przez zarząd Edenu tańszych, generujących małe koszty ujęć wody, które miały wodę dobrą lub bardzo dobrą, a postawienie na złą i nieakceptowaną "wodę" z bardzo drogiego i kosztownego Częstoniewa, spowodowało sytuację wprost odwrotną do zakładanej, czyli zamiast rozwoju sprzedaży ilościowo i wartościowo, to o blisko już 40 % nastąpiło zmniejszenie jej pod tymi względami, więc nie ma środków finansowych na pokrywanie kosztów bieżącej działalność, coraz większe zadłużanie się i zaległości do dostawców i kontrahentów. Więc z czego niby maja przeznaczyć większe środki na jakiekolwiek motywacyjne systemy wynagradzania. Przecież po to pozwalniali całe rzesze pracowników, żeby zrobić oszczędności, bo na płacach robi się to najszybciej i najwięcej. Powymieniali ludzi z wiedzą i doświadczeniem (droższych) na świeżych i bez doświadczenia (tańszych), dodatkowo nie motywują ich odpowiednio do pracy, więc nieład i bałagan oraz kiepska obsługa klientów dodatkowo robią swoje w "dziedzinie" zmniejszania sprzedaży i przychodów... błędne i destrukcyjne koło kręci się nieubłaganie i coraz szybciej, "okręt" tonie, może już czas wsiadać na "szalupy", póki jeszcze jest w nich miejsce...
Abc 2017-05-31 19:57
Ale cyrk z tym Czestoniewem . Ciagnie Eden na dno tak jak byl kula u nogi Nesttle. Pozbyli sie syfu za gruba kase i tetaz pewnie sie ciesza. Kto by oddawal kure znoszaca zlote jaja no chyba,ze te jaja sa smierdzace.
Śląska klucha 2017-06-06 11:47
Właśnie . A tak na marginesie darowcy udaja głupa . Utzymanie tego nadmuchanego kolosa z Czestoniewa musi sporo kosztować. Nalanie wody chyba nie wymaga tylu cudawianek co produkcja mleka dla niemowlakow.
Rita123 2017-06-06 18:36
Każdy sam musi pojąć decyzje czy chce dalej być na pokładzie Eden -u , czy wysiada. W SALES u FSR i KAM jest dno dna. Praca za podstawę!!!! Wstyd i upodlenie ludzi! Targety Ytd w obecnej sytuacji nierealne, pracownik się nie liczy, ma cieszyć się że ma prace, brak wsparcia przełożonych. Liczą się tylko prawidłowo wypełnione raporty na czas, elokwencja w rozmowach i korespondencji z przełożonymi. Jeżeli nie spełniasz ich wymogów zwolnią Cię , jest to jeszcze świetne zakończenie rejsu gdyż w przeciwnym razie jak się sam zwolnisz to powiedzą ze byłeś słabą psychicznie jednostka i nie wytrzymałeś napięcia w realizacji celu. Tak czy siak czeka Cię wygnanie z Raju, tak jak to miało miejsce Ponad 2000 lat temu! Wbrew pozorom jest to bardzo dobra wiadomość , bo teraz to pływają jachty klasy exlusive na które można się zaciągnąć!!!! Powodzenia!
Lolo 2017-06-07 12:04
Masz rację...jachty wypływają...jeden z nich to Szydłowiecka. Z tego co słyszałem całkiem ostro
gruba becia 2017-06-07 21:34
smród, brud i ubóstwo wśród Sales.
FSR / KAM w sezonie pracują za podstawy, biją kokosy jak złoto. Gdyby chociaż total był do zgarnięcia wysoki a tu z premią jest słabo a co dopiero jak dostaniesz cele z kosmosu i tyrasz cały miesiąc za podstawę ! chłopaki co dyrektorują to im się zgadza a wielu ich ludzi jest nieświadomych jakie mają same grubiutkie podstawy co im wpływają na 30tego!
można tyrać i tyrać ale jak się tylko zgadza kasa za wykonaną pracę !

ciesz się miernoto, że masz etat ! ciesz się, że masz pracę ! ciesz się, że masz te pare groszy!
Edenowiec 2017-06-13 06:49
GET FRESH jest wystawiony na sprzedaż, ciekawe kto go kupi???
Źródło 2017-06-13 16:56
Gdzie i za ile bo jestem zainteresowany?
Konstancin 2017-06-13 21:23
Jak to kto kupi Get Fresh z Darem Natury???!!!! Wiadomo że Eden, bo tak było dawno ukartowane nawet z UOKiK. Od razu nie udało się kupić całego Daru Natury od Nestle, bo monopolistyczne działania Edenu były zbyt widoczne, więc "powstał" Get Fresh za pieniądze Edenu i rękami jego ludzi (czyli po kryjomu Eden i tak stał się właścicielem nieoficjalnie), musiało trochę czasu upłynąć i teraz w drugim ruchu Eden, a właściwie jego właściciel - firma Cott chce zrobić nowe podejście do tego, aby Eden stał się oficjalnie monopolistą na rynku wody w butlach 5 gal, co będzie naruszeniem i obejściem obowiązującego prawa w Polsce.
To należy nagłaśniać wszędzie, w mediach wszelakich i UOKiK oraz władze zawiadamiać, bo inaczej oficjalnie zawładną rynkiem w Polsce z naruszeniem zasad zdrowej konkurencji i będą monopolistami, a koncentracja wielkiego kapitału zostanie usankcjonowana, co jest przestępstwem w naszym Kraju.
Pisać o tym , dzwonić, informować, zawiadamiać kogo się da i gdzie się da!!!!! Może wtedy nie nastąpi ten przekręt, który planują już od dawna!!!!!!
Rumcajs 2017-06-13 22:21
Niech zgadne.....może cottek?
Śląska klucha 2017-06-14 20:07
Czyli Grodzisk do odstrzału. Bo chyba tylko ta rozlewnia zostala reszte rozlewni pozamiatali.
Radomir 2017-06-18 22:11
Czy rzeczywiście jest trudna sytuacja w firmie? Może to tylko takie plotki przekazywane innym? Może coś się zmieni?
Sprzątacz 2017-06-19 22:43
Skoro liczysz że coś się zmieni to przyjmujesz do wiadomości że jest źle. To po co te pytania. A zmienić się może na lepsze jak wywalą na pysk tych niekompetentnych baranów. Co decyzja, to wtopa.
Sprzątacz 2017-06-19 22:44
pracownik 2017-06-19 23:59
...może coś się zmieni... to brzmi jak zaklinanie rzeczywistości. Zmienia się wciąż, ale na gorsze i końca tego nie widać. Niestety to efekt "kuli śniegowej" i widać że firma utraciła płynność finansową oraz zdolność normalnego i zdrowego funkcjonowania. My pracownicy najbardziej odczuwamy to na własnych skórach i widzimy naocznie oraz odczuwamy to co się niestety dzieje już od długiego czasu. Psychika siada i zapał do wszystkiego coraz mizerniejszy, marazm, morale upada, brak motywacji, nerwowość i chaotyzm w działaniu.
radowir 2017-06-20 22:11
lipa ten Eden. lipa jak złoto. mają zwalniać. będzie restrukturyzacja. chcą wprowadzać innowacje ale bez ponoszenia kosztów. śmiech. ludzi mają gdzieś. szczególnie dział sprzedaży. rotacja pracowników idzie na grubo. kasa słaba. morale dno. szefowie się bawią. im się zgadza. tyle.
Dary losu 2017-06-20 23:56
A osoby decyzyjne się "bawią" - sowite premie, nagrody i Bóg wie co jeszcze sobie płacą a szukają oszczędności u szeregowych pracowników. Zmiany jakie wprowadzają lub chcą wprowadzać przecież nie mają poprawić zarobków tylko oszczędności aby mogli wykazać wspaniałe słupki do Cott'ka. A nawet jak decyzja jest fatalna w skutkach to nie sądzę aby potraktowali ich źle przy rozstaniu. Przecież siedzieli na jednym wózku.

pawel 2017-06-21 07:01
kolejne ŚMIECI w mojej skrzynce ze SPAMEM podpisane :

Advertisement

Wysłano przez Redgroup na zlecenie: Eden Springs Sp. z o.o.
ul. Perla 10 41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 6770066541 REGON 350279590 Kapitał zakładowy 63 991 500 zł
KRS 0000108260 Sąd Rejonowy Katowice – Wschód VIII Wydział Gospodarczy KRS
Kamieni kupa 2017-06-22 15:19
Co tam slychac w polityce?Bartek byl jak trzy w jednym :-D dosłownie.
Kamieni kupa 2017-06-22 15:20
Co tam slychac w polityce?Bartek byl jak trzy w jednym :-D dosłownie.
Radomir 2017-06-22 21:46
Czy uważacie, że nie można o firmie napisać coś pozytywnego? Bardzo różnie dzieje się w firmach czasem lepiej a czasem gorzej, może macie gorszy czas?
Pracuś 2017-06-23 10:17
Jaki gorszy czas??!!!! to już ponad 2 lata tak się dzieje i robi się systematycznie coraz gorzej!!!! nikt nad tym nie panował, ani już teraz nie zapanuje. Eden to nieruchawa, komunistyczna korporacja, wszystko ospale i za późno, wytyczne z góry, zero elastyczności i samodzielności. Takie zarządzanie w obecnych czasach, to już archaizm rodem z 19 lub 20 wieku... "Efekty" widać jak na dłoni w postaci dziadostwa, oddawania rynku i pola, a co za tym idzie firma dołuje i balansuje już na skraju przepaści... jedno wielkie cierpienie, męczarnie, złe traktowanie pracowników, klientów, upokorzenie i upadek źle i błędnie zarządzanego "kolosa" na glinianych nogach... Jak dobrze, że wydobyłem się niedawno z tego bagna i dziadostwa. Pracuję teraz wreszcie w normalnej firmie, a nie w sekcie Eden wysysającej ludzi i ich psychikę. Teraz wiem na jakich zasadach pracuję, zarabiam, firma mądrze i nowocześnie zarządzana, są wymagania duże, ale normalne i logiczne, nie utopijne jak w Edenie, nie oszukują z wynagradzaniem jak w Edenie, człowiekowi chce się starać gdy zasady pracy są jasne i stabilne, a nie zmieniane co chwila po to żeby ich nie osiągać i nie płacić pracownikom należnych wynagrodzeń. Atmosfera miła, a nie dołująca jak w Edenie, gdzie człowiek z obawą i strachem przekraczał próg firmy, myśląc co złego znowu "góra" lub kierownictwo dzisiaj wymyśli, czym zaskoczy i upokorzy... Wyścig szczurów, zero jedności i poczucia wspólnoty, każdy dział walczy z innymi działami, żeby nie zwalali na niego, tylko takimi negatywami się zajmują.
Pracuś 2017-06-23 10:18
Abc 2017-06-25 17:37
Fatalna atmosfera ,niedocenianie pracownikow , błędy za błędami . Kombinowanie z woda i ogromne koszty z tym zwiazane. Oszukiwanie na kasie . Matactwa,klamstwa,kolesiostwo. Niech w koncu peknie ten moloch. I ten jak mu tam Czestoniew ze sztabem niepotrzebnych Januszow od niczego z woda nadajaca sie jedynie do mycia garow. Czy nikt tego nie widzi?
Radomir 2017-06-25 22:09
Może czas świetności dla firmy Eden w takiej formie jak był nie wróci ale przecież woda zawsze będzie potrzebna . Myślę, że władze firmy pracują nad innymi opcjami prowadzenia działalności a cel jest znany.
Klient 2017-06-26 11:20
Niezły troll z ciebie!!! Agitujesz i propagandę proedenowską siejesz na tym forum, albo najpewniej pracujesz w edenie i płacą ci za to żebyś rzeczywistość odczarowywał, może nawet w zarządzie jesteś??!!! ... Hehehehe to co nazywasz niby wodą z częstoniewa, jest nieakceptowane przez klientów i choćbyście nie wiem co robili w edenie z tą wodą, to i tak z g...na cukierek nie wyjdzie... Nawet kampanie obniżające ceny do 40 zł już nie pomagają edenowi, bo klienci nie chcą tego mętnego i syfiastego żuru z częstoniewa!!!!
Klient 2017-06-26 11:22
Johnatan 2017-06-26 19:14
Nie Źródełko tylko Get Fresh kolego czyli Dar Natury. Ciekawe. Eden oddał klienta Darowi?
Krzeszowice 2017-06-26 19:55
Przepraszam a teraz to jaka forma? Moze nas oswiecisz? Forma siejaca dyrektorow, superkierownikow trudno ich policzyc tylu ich jest. Prawie nikt nie zostal z Edenu. Tak naprawde to juz nie jest Eden tylko PoDarowski twor,ktory sie chwieje jak to ktos napisal na glinianych nogach. Dlaczego nie zrobia imprezy integracyjnej, czego sie obawiaj? Dysproporcji w wynagrodzeniach? Trzynastych pensyjek tylko dla wybranych? Boja sie przeplywu informacji?
Dąbrowiak 2017-06-27 10:21
Ponoć kontrola PIP. Szkoda że nie kara za niegospodarność.
Dar niebios 2017-06-29 03:54
Kolesiostwo wyprowadza kasę z firmy wypracowaną na grzbietach miedzy innymi kierowców - żenujący poziom zarządzania. Ponoć ryba psuje się od głowy :)
Zostaw swoją opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o.