PHU HELENA WIJAS

Toruń

Opinie o PHU HELENA WIJAS

jarmen 2012-03-28 16:23:39
Ogólnie firma nie wypłacalna i banda przekrętów tak że najlepiej nie mieć nic do czynienia z nimi
wolny 2012-03-29 15:13:45
Proszę coś sprecyzować czy chodzi o okna czy restaurację,którą mają w Otwocku??,bo ja też słyszałem od ludzi,którzy mieli z nimi kontakt( klienci i pracownicy), że jesli są winni to nie płacą pieniędzy.Pracownikom też.
jarmen 2012-04-11 17:33:15
generalnie chodzi o restaurację ale też słyszałem że ze strony budowlanej okien są nie wypłacalni poprostu ludzie mają swój świąt i jeżeli chodzi o pieniądze to wszyscy są źli i tylko nie oni. zupełnie nie odpowiedzialni i nie trzymają terminów
wolny 2012-04-16 12:50:03
Nie mów tylko,że Ci nie zapłacili? Tak wogóle to ta restauracja jest czynna? Jestem co jakiś czas w Otwocku i cały czas wisi ogloszenie o Walentynkach.Pozdrawiam Cię.
niunia 2012-04-19 20:52:24
Restauracja jest zamknięta. Ludzie Ci są nie odpowiedzialni. Dużo obiecują mało robią. Nie wróże im dobrej przyszłości. Znajoma podpisała umowe na komunie wpłaciła dwa tysiące zaliczki a oni nawet nie zadzwonili o niej w celu odwołania imprezy.
niunia 2012-04-26 16:30:54
Z tego co wiem to jeszcze nie oddali zaliczki. Z tego co piszesz mam wrażenie że bardzo dobrze znasz tych pseudo "restauratorów".
oszukana 2012-05-07 15:12:04
Ja również zostałam oszukana w sprawie komunii, czy możesz prosze podać jakiś kontakt do swojej znajomej, może razem uda sie coś zdziałać na policji [usunięte przez moderatora]
wolny 2012-05-07 19:13:21
Musisz złapać kontakt z,, niunią,,.Jej znajomą oszukali.Nie wiadomo czy jeszcze się odezwie.Nie podpisywałyście z nimi żadnych umów tylko tak na gębę? Nie macie żadnego kontaktu? dużo wzięli od Ciebie?
niunia 2012-05-10 15:43:59
[usunięte przez moderatora] Jedyna szansa na odzyskanie pieniędzy to sąd. Umowa na komunię została sporządzona. W moim przypadku traktowane to jest jako wymuszenie. Jeżeli wszyscy jesteśmy z okolic Otwocka to musimy się zgrać i razem złożyć pozew. Będziemy mieli większą siłę przebicia. Pozdrawiam wszystkich
zbulwersowana 2012-05-10 20:20:02
Jak to wymuszenie? Tzn. , że oni wymusili?
michalinka 2012-05-15 14:37:01
Czy ktoś wie czy coś ruszyło.Czy oddają pieniądze tym,którzy wpłacili na komunię.Czy trzeba jakoś inaczej się ruszyć?
niunia 2012-05-23 20:58:41
Trzeba inaczej ruszyć non stop przekładanie terminu spłaty z tygodnia na tydzień.
po komunii 2012-05-24 14:34:52
Oj coś dziwnie czuję ,że Wy nie odzyskacie tych pieniędzy.Nie potraficie ię zebrać razem.Macie ze sobą kontakt? Jak odkładają,obiecują to po ptakach.
Wilh 2014-12-29 12:09:50
Nie ma co wymyślać i snuć jakieś kiepskie teorie tylko trzeba się dowiedzieć samemu jak to jest. Z tego co widać na tej stronie http://regon.info/240824/przedsiebiorstwo-handlowo-uslugowe-helena-wijas/ podmiot jest aktywny i normalnie działa na rynku. Jeżeli pracownicy się nie wypowiadają to prawdopodobnie dlatego, że nie chcą. Choć oczywiście osobom starającym się o pracę u nich przydałoby się trochę aktualnych informacji.
kano 2015-01-31 02:35:53
Może jestem mocno naiwny, ale liczę na to że mimo iż tu cisza jaka makiem zasiał, to że ktoś podpowie mi cudownie jakieś świeże info o phu helena wijas. Może chociaż czy stawka jest warta starań i jaka atmosfera panuje, czy jest tak hmm.. przyjaźnie no. A jakby ktoś rzucił już konkretnymi kwotami zarobków to byłobym wniebo wzięty
Osny 2015-04-01 21:50:42
Dużo informacji ogólnie znaleźć na temat PHU Helena Wijas nie można, ponieważ jest to mała firma. Zajmuje się wyposażaniem wnętrz, wykańczaniem i wszelkimi instalacjami. Ogólnie więc wykończeniówka. Szkoda, że nie mają nawet jakiejś skromnej strony internetowej, żeby jakieś ogłoszenia wrzucać. Może na wakacje coś by się znalazło ?
pikurka 2016-05-15 17:22:37
et, w dzisiejszych czasach to chyba każdy już ten język chociaż w podstawowym zakresie ogarnia. Nie chce mi się wierzyć, że to jest jedyny ich wymóg przy podjęciu pracy. Obiło mi się o uszy, że nie wymagają jakiegoś dużego doświadczenia, ale powiedzcie jak przejść dobrze przez rekrutację ?
Zostaw swoją opinię o PHU HELENA WIJAS - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU HELENA WIJAS