Opinie o NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Tupac

Może dotknę tym tekstem niektórych - ale trudno - stanowisko magazyniera jest zwykle najniższym możliwym poziomem w firmach, więc jakie niby trzeba byłoby posiadać kwalifikacje i doświadczenie aby pracować na takim stanowisku - zastanówmy się i nie róbmy żartów. Mając odpowiednie ambicje trzeba iść dalej i wyżej niż stanowisko magazyniera.

aplikant

hej, ludzie w tym wątku :) jak tam teraz w normazet, napiszcie cos wiecej o wadach, zaletach, bo chce aplikowac.

dekor

może się nie znam, ale w jaki sposób niby można zdobyć wykształcenie kierunkowe na magazyniera? nie ma chyba czegoś takiego

grubson

hej, nie mam żadnego wykształcenia kierunkowego np. na magazyniera, ale na robocie się znam, przyjmą mnie, czy muszę mieć papier?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Przedstawiciel handlowy - branża artykułów metalowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Mirek

Na stronie normazet nie tylko szukają przedstawicieli handlowych, ale także handlowców na rynek czeski oraz magazynierów.

Kmiotek

Może jest jakiś niepokorny były pracownik. Ale to świadczy również o tym, jakich ludzi można się spodziewać w Normazecie, chyba że to jakiś wyjątek.

norin

Zamiast dociekac, kto jakie komentarze pisze, to napiszcie lepiej jak normazet traktuje przedstawicieli handlowych, bo widze, że akurat jednego szukają.

dalia

Niektóre komentarze są tworzone przez jedną osobe, zbyt duża zbieżność godzin pisania, chyba, że dwie osoby koło 2-3 w nocy pisały w tym samym czasie o normazet, bo nie dawał im spać.

ciekawość

"Ciesze się ze coraz więcej ludzi ma odwage o tym rozmawiac" hehe, niby tyle osób się wypowiada a wciąż ten sam adres IP...

sąsiad

,, Zadowolony Pracownik ,, - 2011-12-17 16:08:57 Jestem niesamowicie zbulwersowany postawą właściciela firmy NORMAZET. Słuchy potwierdzone wydarzeniami autentycznymi , które dochodzą z różnych stron są jak dla mojej osoby - SZOKUJĄCE. Trzeba to opisać, żeby inni w końcu poznali prawdę. Najbardziej jest mi żal Pana [usunięte przez moderatora], że został tak dotkliwie potraktowany przez właściciela firmy, a mianowicie przez własnego ojca. Facet podobno szukał haków na własnego syna, żeby tylko się go pozbyć z tej firmy. Więc zagroził mu dyscyplinarką, a asystentka przygotowała mu wypowiedzenie ! Cała Graniczna o tym trąbi !!! Nie podobało mu się, ze syn miał inne podejście do zarządzania tą firmą. (zdrowe i właściwe podejście do firmy ) Facet potraktował własnego syna jak ,, ścierkę do podłogi ,, Zresztą co można spodziewać się po gościu, który najpierw daje, a potem zabiera w najgorszy sposób jaki tylko istnieje. Dlatego też nie dziwię się teraz dlaczego Pani [usunięte przez moderatora] odeszła z tej firmy. Facet woli zadawać się z pijakami i gośćmi ,, różnej maści ,, a rodzinę, firmę i porządnych pracowników traktuje jak wrogów. Dlatego wspieram działania Pana [usunięte przez moderatora] i jego przemiłej żony. Życzę im jak najlepiej i trzymam kciuki  Współczuję rodzinie, wieloletnim pracownikom tej firmy, a nowym pracownikom chciałbym dać do zrozumienia, że nie warto poświęcać swojego talentu dla tej firmy Normazet. Chciałem jeszcze dodać, że firma Normazet była kiedyś uważana za - naprawdę – dobre i szanowane przedsiębiorstwo… ale kiedy to było…. Teraz niestety sypie się i to okrutnie. Bardzo ważny jest szacunek do drugiego człowieka. Niestety w tej firmie tego szacunku nie ma, bo to widać. Możliwe jest, że i Ci ludzie trafią w końcu pod dobre skrzydła nowego i dobrego pracodawcy . Facet ze wstydu powinien się schować ! Wiecznie jest niezadowolony. Wmawia, że firma się nie kręci przez pracowników, że wiecznie źle pracują i też całą winę zwala na pracowników. A czy Pan [usunięte przez moderatora] jest dobrym pracownikiem i dobrze zarządza swoją firmą ??? Niech każdy się tak zastanowi … firma z dwudziestoletnim doświadczeniem wygląda jak BARAK na Świebodzkim. Facet ogłosi bankructwo na własne życzenie, bo ile można zaciągać tych kredytów…. i to w najbliższym czasie ! Moi drodzy, zacznijcie rozglądać się za nową pracą ! Dobrze radze  Witam, ja słyszałem całkiem inna wersję, ponoć biedny Pan [usunięte przez moderatora] odszedł, ponieważ już dużo wcześniej założył własną firmę (o czym nawet nie poinformował ojca) i wreszcie postanowił pójść na swoje. Natomiast jego biedna małżonka była znana z tego, że w czasie pracy robiła wszystko tylko nie pracowała, z resztą i tak rzadko przychodziła, więc powinna się cieszyć, że mogła sama się zwolnić a nie została zwolniona.

sąsiad

Normazet opinia

Ja pracuje w Normazet od kilku miesięcy i chciałem podzielić się swoja opinią. Na pracę nie można narzekać , atmosfera i warunki są ok. Firma dba o klientów jak i swoich pracowników. Szef przyjazny i złego słowa powiedzieć nie można.Pensja zawsze na czas co jest dla mnie dużym atutem mojego pracodawcy. Polecam Normazet jako pracodawcę.

Banda złodziei i decydentów

Stanowczo nie polecam tej firmy. W ogłoszeniu piszą że kasa w przedziale (usunięte przez administratora) Gdzie się pytam? Max (usunięte przez administratora)dostaniesz ale to raz na jakiś czas. Szczególnie [usunięte przez moderatora] praca w zimę! Pozdrawiam kolegów z magazynu.

dobry znajomy

tak to prawda.pracowałem tam kiedyś.dziękuje BOGU,że mam to już za sobą.znalazłem lepszą pracę i jestem teraz szczęśliwy.szkoda mi tylko tych chłopaków co zostali i muszą patrzeć na tę(usunięte przez administratora)co ten (usunięte przez administratora)sobie myśli,że tak bezkarnie będzie wykorzystywał tych biednych ludzi? trzeba o tym donieść gdzie trzeba

kropa

to nie są głupoty tylko PRAWDA, i to wy zajmijcie się lepiej,czymś łatwiejszym.Proponuje handel na świebodzkim,oczywiście nie chce obrazić ludzi ze świebodzkiego.dobrze ktoś napisał,i (usunięte przez administratora),klienci też od was już odchodzą powodzenia i pozdr.

kropka

ale głupoty wypisujesz.. z palca wyssane. Ciekawe na jakiej podstawie tak sądzisz.. No cóż są gusta i guściki. Zajmij się lepiej czymś pożyteczym. Pzdr.

FELIX

NORMAZET- JA TAM PRACUJE,MYŚLE ,ŻE MASZ RACJĘ.SZUKAM JUZ DŁUGO COŚ INNEGO.PRACA TAM TO (usunięte przez administratora).TO COŚ NAPRAWDĘ DO TELEWIZJI,ALBO PROKURATORA

Zostaw merytoryczną opinię o NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k.?

NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k.
2.9/5 Na podstawie 34 ocen.

NORMAZET Sp. z o.o. Sp. k.