Opinie o F.H.U. VERITA s.c. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. VERITA s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.U. VERITA s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. VERITA s.c. w Gliwice

Karina Tlałka - właścicielka

Dziękuje wszystkim za opinie na temat mojej Firmy, to wspaniałe,że cały czas myślicie o mnie, martwicie się o pracowników i klientów moich. Drogie Panie i Panowie zapraszam do osobistych odwiedzin i na dobra kawę :)

Mobbing mobbing mobbing!

Naprawdę dziwna firma ,człowiek na szkoleniu jest całkowicie odosobniony , nie dostaje się umowy i siedzi się na czarno. Występują nawet takie sytuację że nagle po telefonie do biura każą wyjść szybko z pracy a następny raz nie wiadomo kiedy się przyjdzie i czeka się na telefon. Zupełnie jak by ta firma robiła jakieś nie legalne rzeczy!

milena

Ta firma to jedna wielka ściema! Kłamią i oszukują nie tylko klientów ale również pracowników.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie F.H.U. VERITA s.c.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
a

oszukują klientów i to na takie kwoty że głowa boli

majka

normalny czlowiek zna firme w jakiej pracuje a ty jestes chyba nierobem ktory ciagle szuka. sadzac po kilku niepochlebnych wypowiedziach o firmie z tego samego dnia mysle ze pisze to jedna osoba. jak chcesz oczerniac normalne osoby to włącz inteligencje i pisz co tydzien..

karina

(usunięte przez administratora) wysyłają do firm produkty bez jakiejkolwiek konsultacji z klientem

Najgorsza firma jaką znam! Oszukują z wypłatami (usunięte przez administratora) O urlopie czy l4 można zapomnieć do tego rzekoma"szefowa" nie zna się na rzeczy i traktuje wszystkich jak niewolników! Zwolnienia dyscyplinarne są nieuniknione!!!!!

oszukany

Banda oszustów i tyle. Radzę uważać wszystkim na nich.

milena

pracuję tam od kilku tygodni bardzo miła atmosfera ,co ważne spokój czyli nie naciskanie na pracownika kto się nie nadaje sam odchodzi bo ma świadomość ,że trofił nie do tej bajki.Pozdrawiam fajne i życiowe szefowe trzymajcie tak dalej. całusy... życzę dalszych pomysłów i sukcesów

roza

ciekawe kto napisal firma kogucik bylam w sprawie pracy wczoraj praca wre nie maja miejsc .rozmawialam z dziewczynami ktore tam pracuja.jest okej.

anonimowy

Firma ok, szybko rozwija się i idzie zarobić...

beata

firma kogucik. jak ktoś chce marnować czas i pieniądze to niech tam idzie. kasy na pewno nie zarobi.

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. VERITA s.c. - Gliwice

F.H.U. VERITA s.c.
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Dubois 16 lok. 8
    44-100 Gliwice