Opinie o Elkopol -Sp. z o.o. w Kalinowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Elkopol -Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elkopol -Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elkopol -Sp. z o.o. w Kalinowo

Ochyda

Po tych kwiatach co wyszły, że mięso, padlina idzie do sprzedaży to powinni wszystkich pozamykac! Toć to szok co tam się wyrabia! Prokuratura powinna tym się zainteresować i ustalić kto był odbiorca tej padliny, gdzie to trafiał o. Wszyscy do ciupy razem z lekarzami i dostawcami tego gówna!

Kati
@Ochyda

W PRL taki numer nie przeszedł by ...

lucjank
@Ochyda

Wszystkie służby były w tym czasie zajęte śledzeniem opozycji, gdyby którykolwiek z tych przestępców założył koszulkę z napisem KONSTYTUCJA to natychmiast by go zamknęli. Dla obecnej władzy fakt że grupa łajdaków truje ludzi jest bez znaczenia liczy sie tylko dobro partii rządzącej. Szczególny popis troski o obywateli dał minister Ardanowski oburzając się na dziennikarzy że ośmielili się to draństwo ujawnić i opublikować, widać jego zdaniem powinniśmy żreć padlinę i milczeć żeby nie narazić na szwank dobrej opinii o nim i jego sekcie.

ratt
@Kati

dokładnie

ratt
@Kati

tak

Tymon

Słyszałem o firmie, że mają dobrą opinię. Może podpowie mi ktoś czy potrzebują kogoś?

Marusia
@Tymon

Z tego co słyszałam to chyba tak,trzeba zadzwonić albo udać się do Kalinowa :)

Johny
@Tymon

Potrzebują padliny. Jak masz jakas to chetnie kupia

Dan

Ci ludzie maja świadomość tego co robili i co sprzedawali, wiedzieli że trują ludzi

Ralf

Zarobki Jak na nasz rejon całkiem dobre , zapewniają posiłek w pracy zwykła kanapka z herbatą ale nic nie muszę brać ze sobą , polecam .

@Ralf

Za świadome trucie ludzi padliną powinno sie pozymakać nie tylko włascicieli ale tez i pracowników. Nie uwierzy nikt w to iż nie wiedzieli co robią. Uczestniczyli świadomie w procederze trucia ludzi padliną i mięsem chorych krów nafaszerowanych antybiotykami.

smakosz
@Ralf

Kanapeczka z plasterkiem firmowej padlinki.... ? palce lizać. Pański pracodawca...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elkopol -Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Edek

I bardzo dobrze im tak... Niech ich zawiesza na linki i leb rozwala... Tak jak oni tym biednym krowom robili...i to wszystkim z tego zakladu

Nabity Konsument

Consumer warning: Ekopol Kalinowo (Family Elceser) sells meat from sick and dead cows!

Elkopol Kalinowo - of course

Nabity Konsument

Podobno sprzedają steki nawet z chorych, bezdomnych psów. Biznes ma swoje prawa, jak mawia Jan E.

Ostrowianka312
@Nabity Konsument

Podobno robi wielka różnice.. nie ma pan/pani na to żadnych dowodów. Pisałam niżej znam tych ludzi i wiem ze to jak już to ich najstarsze dzieci były za to odpowiedzialne bo C oraz J nie skrzywdzili by muchy. Niestety zgadzali się na to lecz właśnie. Co pieniądz robi z człowiekiem to jest chore

@Nabity Konsument

I warn all the potencial consumers, not only from Poland, but from all over the EU: do not buy meat from Elkopol sp z. o.o. Kalinowo. This slaughterhouse sells meat of sick and dead cows, propably even from sick and homeless dogs.

Ola

Elkopol -Sp. z o.o. - Kalinowo to zupełnie inna firma niż Elkopol Płońsk. Te firmy nie mają ze sobą nic wspólnego poza taką samą nazwą.

Ostrowiak
@Ola

Forum dotyczy Kalinowa na co wskazuje adres, NIP i regon ;) polecam pracodawcę !

@Ostrowiak

Smacznego Ostrowiak. Widać jesteś padlinożercą.

Consierge

Banda przestępców! Prezes tego obozu koncentracyjnego dla zwierząt, JAN ELCESER, co niedziela w pierwszej ławie w kościele, a na nocnych zmianach maltretuje chore, połamane zwierzęta, a potem wprowadza na rynek tę "wołowinę"-padlinę. Ty parszywy gnoju Janie Elceser- życzę tobie i twoim bliskim takiego samego losu i cierpień, które zadajesz ty biednym zwierzętom.

@Consierge

Gdybym był z rodziny tych włascicieli tej trupiarni w Kalinowie to bałbym sie pokazywać na oczy ludziom...

Olson

A są to: (usunięte przez administratora)

@Olson

Jarosław K. od dawna chciał zniesienia cenzury i nie udało mu sie tego dokonać. przykład powyżej. Dlaczego usuneliście tekst skoro każdy wie że nie ma w słowniku cywilizowanego człowieka słów które moga oddać to co małżeństwo włascicieli przy pomocy pracowników którzy wiedzieli co robią dokonało. Po prostu zabijali ludzi miesem z padliny.

Taki intelekt.

Rodzina szczycąca się niebywałym intelektem, niesamowitą pozycją społeczną, ogromnym majątkiem. Oj aż przykro, że prawda tak dotkliwie was ubodła. Klaskali sami sobie, poniżali innych. Role się odwróciły. I my wam bijemy dziś gromkie brawa- rodzino jakże inteligentna i spełniona.

as

wszystko fajnie tylko jak chcieli jesć mięso z padliny i chorych krów to niech jedzą nikt im nie broni tylko czemu truli ludzi i to pod okiem powiatowych lekarzy a najlepsze jest to ze pracownicy sami stwierdzali przystawiając stempel że mięsko nadaje się do spożycia dla ludzi chory jest cały system nadzoru nad zakładami

Lomzyniak

Mniam mniam jedziemy na kebaby????????

on

To wy sprzedajecie i zabijacie chore zwierzęta. Mam nadzieję że was pozamykają!

Brawo Elkopol

W tej ubojni właściciele prowadzą preceder nielegalnego uboju bydła leżącego, co jest niezgodne z prawem. Chore bydło jest zabijane w niehumanitarny sposób, a mięso, którego spożycie zagraża zdrowiu i życiu ludzi wprowadzane jest do obiegu. Właściciel tymczasem co niedziela chodzi do kościoła i szczyci się pozycją wielkiego biznesmena. Mam nadzieję, że jest sprawiedliwość w tym kraju i (usunięte przez administratora) skończy w więzieniu za trucie ludzi! Zachęcam do zapoznania się z materiałem reporterów Superwizjera.

Jerzy

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Elkopol -Sp. z o.o. - Kalinowo

• Jak się pracuje w Elkopol -Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elkopol -Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Elkopol -Sp. z o.o.