Opinie o Elkopol -Sp. z o.o. w Kalinowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Elkopol -Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elkopol -Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elkopol -Sp. z o.o. w Kalinowo

Ile jest zmian w Elkopol -Sp. z o.o.?

Również potwierdzam Nowy wpis

ELKOPOL uwaga proszę obejrzeć materiał uwagi na tvn!!!

Gdvhhb Nowy wpis

Słyszałam że sprawa trochę przycichła i dalej to idzie i robią to samo

Wiktor Nowy wpis

Widziałem informacje, że firma zamknięta na stałe. Czy coś wydarzyło się nowego?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elkopol -Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

Jak jest z pakietem medycznym w Elkopol -Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Fazi

Tak oferują ci miejsce w psychiatryku...

Luidzi

O czy wy piszecie? Interesuje mnie praca a tu takie straszne historie!

Ciekawy

Napiszcie gdzie trafiala ta padlina. Do restauracji, do sklepow? Ktos cos wie? Jakies konkrety?

ARCH
@Ciekawy

Strona Elkopol Kalinowo jest zamknięta, ale wklejam przechwycony link z adresami ich sklepów firmowych. Jak link nie przejdzie, to wpisz w google: elkopol kalinowo wykop, wchodzisz na ten temat i w powiązanych masz listę sklepów. https://web.archive.org/web/20170707035754/http://www.elkopol-kalinowo.pl/nasze-sklep

Amelka Wiśniewska
@ARCH

Ludzie nie świnie wszystko zjedzą

Pozdrawiam ZM Świderscy

Bardzo prosze o sprostowanie i nie wstawianie błędnych informacji. gdyż sklepy w Ostrowii Mazowieckiej przy ul.3 Maja oraz Okrzei od 3 lat należą do zakładów Miesnych Świderscy z Kosowa Lackiego która nie jest w żaden sposób związana z ww zakładem w Kalinowie.

Łubudubu
@Pozdrawiam ZM Świderscy

Pewnie też nie traktujecie zwierząt dobrze, co nie, ZM Świderscy? Wasza okolica obfituje w tradycję złych uczynków, patrz nie dalej niż do Prostyni czy Wólki Okrąglik, na złocie urosłych. Cały ten Wasz biznes rzeźniczych zwyrodnialców niech szlag wreszcie trafi.

ZM Świderscy
@Łubudubu

Może być Pan/Pani pewna że nie traktujemy w ten sposób zwirzerząt. To że okolica obfituje w złe wspomnienia nie znaczy że wszyscy ludzie i zakłady pracy sa również zwyrodnialcami. Więcej wiary w ludzi .

mangusta
@Ciekawy

wszędzie, zalała całą kulę ziemską a najwięcej do Afryki poszło!

Stop nienawiści

Ludzie ! Ile w Was nienawiści ! Tak nie można. Póki co nic nikomu nie udowodniono. Poza tym nikomu nic nie zaszkodziło. Takie incydenty dzieją się w większości ubojni na terenach, w których prowadzona jest produkcja mleczna. Jestem przekonana, że nikt martwych zwierząt nie sprzedawał na mięso. Chore owszem. A czy wszyscy komentujący są bez żadnej skazy ? Czy wieszanie na kimś psów to wspaniały uczynek? Myślę, że ta rodzina dostała ogromną karę już teraz. Myślę, że nie mamy nawet pojęcia co teraz czują. Czasem trzeba się zastanowić czy swoim komentarzem nie skrzywdzimy kogoś. A ocenianie i sądzenie pozostawmy sądom i Bogu. Proponuję usunięcie bezpośrednich wyzwisk, bo za takie coś też się idzie do więzienia. Nie zapominajmy, że jesteśmy bliźnimi, a nie zwierzętami, które cieszą się z cierpienia innych. Pozdrawiam.

Ueue
@Stop nienawiści

Chłopie za trucie ludzi i męczenie zwierząt powinno być dozyowcie i kara śmierci

Oko
@Stop nienawiści

A Ty masz pojęcie co czuły te zwierzęta???? Oni sobie z tego sprawy nie zdawali? Ani trochę mi ich nie żal, mam nadzieję że dosięgnie ich sprawiedliwość.

zz
@Stop nienawiści

weź się ogarnij człowieku. Ci ludzie potajemnie i dla pieniędzy świadomie łamali przepisy, co widzieliśmy na materiale filmowym, nie tylko narażając ludzkie zdrowie, ale jeszcze będąc nieuczciwą (tańszą) konkurencją dla firm, które trzymały się reguł. Daruj sobie to wybielanie. Padłe i chore krowy (mleczne, lub obojętnie jakie) to się utylizuje, a nie sprzedaje jako zdrowe... W tym kraju nigdy nie będzie dobrze przez cymbałów, którzy prezentują takie jak Twoje podejście do przepisów i wspólnego dobra. Ta firma zaszkodziła całej branże mięsnej w Polsce, a o ile polski rząd nie podejmie zdecydowanych ruchów dla wyjaśnienia tej sprawy i kontroli, skończy się to zakazem eksportu mięsa do UE... Boga w to nie mieszaj też z łaski swojej. Tak, sąd wyda wyrok, ale jakoś spodziewam się podonych "wyroków" jak w przypadku z aferą soli drogowej...

@Stop nienawiści

Jak to nie udowodniono. Co więcej potrzeba? Nienawiść? To są źli ludzie, oni szkodzili swoim bliźnim. Gdzie jest to ważne przykazanie o miłości bliźniego. To są jacyś bardzo wierzący ludzie, ale to nie są chrześcijanie. Takich złych ludzi powinno się unicestwiać natychmiast, opublikować nazwiska i twarze. Oni nie zasługują na szacowne miano człowieka.

Stop nienawiści
@zz

Bez komentarza... Skoro tak Pan/Pani nienawidzi tych ludzi i nie wierzy w jakiekolwiek wyroki to najlepiej ich zniszczyć, opluć i osmieszyc na własną rękę. Oko za oko. Niektórzy nie wiedzą widocznie jak takie oszczerstwa mogą zniszczyć komuś życie. Albo przyczynić się do jego odebrania. Ta afera jest niczym w porównaniu nawet do jednego ludzkiego życia. Tak wiem, mogliśmy wszyscy zginąć od tego trujacego mięsa, ale jakoś nikt nie zginął I póki co nikt nie udowodnił, że ono było toksyczne.

Monika M.
@Stop nienawiści

Skąd wiesz, że mięso z tej ubojni nikomu nie zaszkodziło? Nie udowodniono na razie - to kwestia czasu. Pani stwierdzenie, że proceder uboju chorych krów to "incydent" który jest praktykowany w większości ubojni nie upoważnia do akceptacji takiego stanu rzeczy a tym bardziej bagatelizowania powagi sytuacji oraz świadczy o ignoranctwie, braku poszanowania wobec ludzi a przede wszystkim braku wyobraźni graniczącym z głupotą....! Pisze Pani, że rodzina dostała już karę, więc dalsze wypowiadanie się na ich temat może ich skrzywdzić- a gdzie prezes i wiceprezes zarządu byli jak akceptowali krzywdę jaka działa sie zwierzętom, których mięso np. z ropieniami wydawali potem na handel? Myśleli wtedy o "bliźnich", że mogą się pochorować czy tylko o dodatkowych zyskach? A może Pani odpowie, że nie wiedzieli co się dzieje w ich własnej firmie? Pracownicy sobie sami rządzili? A co do zwierząt - nie raz udawadniają że są lepsze od ludzi. Pani chyba chodziło o jedną kategorie - o hieny, z którymi Zarząd ubojni ma sporo wspolnego. Nie popieram mowy nienawiści tak jak i Pani, ale Pani postawa wobec całej sytuacji jest bulwersująca.

Fazi
@Stop nienawiści

Pewnie ktoś z rodziny pisze i broni tych (usunięte przez administratora) z Kalinowa, powinni teraz zeżreć to całe śmierdzące mięso wycofane z rynku.

Asds
@Stop nienawiści

Zamknąć w piersi i kazac im chlac to mięso!!! Jeśli to prawda!

@Stop nienawiści

Ostatnie zdanie- przeczytaj swoje ostatnie zdanie i się zastanów, czy te zwierzęta (krowy) cieszyły się z cierpienia innych. Im te cierpienia należało skrócić, a nie linami ciągnąć za rogi, nogi na "pański stół" w imię chorej ambicji właściciela, nabijającego swój portfel . Siedzenie właściciela w kościele w pierwszej ławce, to za mało, żeby go tak gorliwie bronić. Przez takich ludzi, czasem wstyd przyznać się, że jest się Polakiem. Wizerunek Polski nieodwracalnie ucierpiał. W każdych wiadomościach trąbią o zarażonej wołowinie z Polski, a nie od pana XX , który swoją twarzą powinien firmować swój podły proceder.

@Oko

Boję się, że sprawiedliwość ich nie dosięgnie. Bogatych zazwyczaj nie dosięga. Dosięgnie biedaka, który krowę czy konia głodował czy bił. Ucichnie jak z solą drogową.

Ann
@Stop nienawiści

Nie, nie pozostawiamy sprawy Bogu. Właściciele tej ubojni byli zaślepieni zyskiem i nikt mnie nie przekona ze oni maja sumienie. To prymitywni chciwcy którzy dla zysku nie przejmowali się tym ze mięso z chorych krów mogą jeść dzieci. Nie powinno być dla nich litości jak oni nie mieli litości ani dla ludzi ani dla zwierząt.

TRUTA
@Fazi

Dokładnie wsadzić na dożywocie i karmić padliną na więcej nie zasługują..........

Malgosia
@Stop nienawiści

A przerpraszam czy „ ta rodzina” kierując się chęcią zysku pomyślała o tym ze tak być nie powinno ? Ze to co robią jest zakazane, ze to co robią to przynosi ból i cierpienie... ze to co robią może !!! spowodować czyjaś chorobę lub smierć ? Jeśli za wyzwiska idzie się do więzienia to za takie cYny jak oni dokonali jaka powinna być kara ??? Kochana ! Jesteśmy bliźnimi a nie zwierzętami .. masz racje mamy rozumy i umiemy logicznie myśleć .. jeśli tak jest dlaczego niektórzy krzywdzą innych ? Dlaczego te zwierzęta były tak traktowane przez Twoich bliźnich ?

nina
@Stop nienawiści

niech zeżrą ta padlinę sami na siłe ich karmic

@Stop nienawiści

To jedz sobie codziennie tatara z padłej, chorej krowy z nieświeżym żółtkiem jajka i zgniłą cebulką. Na zdrowie. Pewnie i tak nic nie zrozumiesz.

@Monika M.

Nielogiczne: "... incydent, który jest praktykowany w większości ubojni ...", to już nie jest incydent, a standard.

@Stop nienawiści

Za tzw. "komuny" była "afera mięsna". Znana z historii. Zapadł sądowy wyrok śmierci dla głównego winowajcy. Wyrok wykonano. Nie chcemy aż tak surowych wyroków dla winnych w tej sprawie (właścicieli, pracowników, weterynarzy, pośredników, urzędników kontroli i nadzoru), ale wyrok przepadku mienia, likwidacji przedsiębiorstwa i wieloletniego więzienia byłby adekwatny. Tak dla sprawiedliwości, przestrogi dla innych i na przyszłość.

placenty
@Stop nienawiści

Tu nie chodzi o nienawiść! Tutaj chodzi o podłość tych ludzi z Elkopolu , którzy dopuszczali się takich podłych rzeczy! Tutaj chodzi o narażenie nie tylko zdrowia i życia nieświadomych klientów i o narażenie na olbrzymie straty innych producentów. Tu chodzi o zwykłą podłą chciwość!!!

Kim
@Stop nienawiści

Co ty bred idz, moze sprobujesz steka z wrzodu?

O niee
@Stop nienawiści

Ty chyba jesteś z tej biednej i pokrzywdzonej rodziny. Rozpoczęło się konsumenckie polowanie, chcemy znać z nazwy wszystkie takie firmy

@Stop nienawiści

Zamilcz podczłowieku kogo chcesz wybielić?

@jml13060

W Chinach za taki proceder ołowiany farsz w głowę!!!

@Ueue

POPIERAM !!

Legas
@Stop nienawiści

Tak tak i na sprzedaży trefnego mięsa dorobił się na bliźnich właśnie wtedy nie myślał że oszukuje bliźniego tylko myślał o pieniądzach

Maxx
@Stop nienawiści

A skad wiesz ze nikomu nic sie nie stalo ..zbadales polaków?

@Stop nienawiści

pomiajajac fakt ze mieso pochodzilo od chorych krow, to racz zauwazyc na fimie cierpienie, przerazenie tych krow.. A przeciez mozna bylo strzelic kulke w leb takiemu zwierzeciu i reszte roboty dokonczyc na zabitym juz zwierzeciu. Ale to, do czego ci ludzie sie dopuscili to jest nieludzkie i straszne. Zwierzeta w ubojni, powinny umierac szybko i w najmniejszym cierpieniu- ci ludzie byli bezduszni do tego stopnia ze brak mi slow.

azazeel
@jml13060

to było w Bytomiu - chodziło o straty / (usunięte przez administratora)/ 200 kg mięsa

aaa
@Stop nienawiści

a skąd wiesz czy nikt się nie pochorował, nie umarł, przecież nie ma żadnych badań pod tym kątem, tak ich bronisz może sam brałeś w tym udział

@Ueue

wieś ich na stosie spaliła ....

Mika

Najbardziej przykre jest to, że w całej tej sprawie nie ma ANI SŁOWA o znęcaniu się nad zwierzętami. Wszyscy się bulwersują padliną, a nikt nie skazuje tych wszystkich zwyrodnialców na kary więzienia właśnie za znęcanie!!! Tu wszyscy są winni : rolnicy, przewoźnicy, skupy, ubojnie i lekarze! Można przecież zrobić obój z konieczności w gospodarstwie zamiast torturować zwierzę długim transportem, wywlekać cierpiące na linie po rampie i posadzce!! Tacy zwyrodnialcy jak ci Cecylia i Jan Elceser z Kalinowa nie powinni chodzić po ziemi... !!!

Horror
@Mika

Do miki. Właśnie te biedne zwierzęta. Zmienić prawo na mniej cierpienia

@Mika

no właściciel się powiesił a Cecylia pojechała na truskawki do Niemiec, albo porzeczki ...

Pytam!

a ja się pytam : czy prowadzący ten dochodowy biznesik Cecylia i Jan Elceser - podłe jednostki, wyjątkowe antyspołeczne, szkodliwe gnidy, (usunięte przez administratora) korumpujący weterynarzy i inspektorów, kaci chorych krów, przestępcy niszczący nasze zdrowie i życie - już siedzą?? I jakim prawem nadal prowadzą swoje sklepy?

Ostrowianka312
@Pytam!

Znam państwa C. Oraz J. Wiem ze na pewno zrobili zle, ale ja tak jak i państwo jadłam ich mięso i przetwory jakie sprzedawali. Powinnismy się cieszyć ze nic nam nie jest a nie osadzać ich ponieważ to nie nasza rola... nie dajmy się ponieść emocjom. Zrobili zle i poniosą za to karę, ale są wspaniałymi ludźmi na codzień poza praca i tego się dalej będę trzymać!

zenio
@Pytam!

Ciebie Ostrowianko chyba (usunięte przez administratora) Ci (usunięte przez administratora) truciciele narażali zdrowie ludzi, świadomie, a ty (usunięte przez administratora) ,że powinniśmy się cieszyć,że nic nam się nie stało? Mam nadzieję,żę ci twoi "zjanomi" będą w (usunięte przez administratora) siedzieć.

Kati
@zenio

Ja myślę że ktoś z wewnątrz firmy poinformował reporterów o procederze -udalo się nagrać materiał-i bardzo dobrze.Jak nie przepakowywanie i mycie starych wędlin to ubijanie chorego bydła.Ludzie jeszcze troche a strach będzie cokolwiek kupić i zjeść....padlina,chemia,ulepszacze....za PRL były normy których się przestrzegało, było dużo mniej ale zdrowe i smaczne a smak szynki która mama kupowała na święta pamiętam do dziś...Co z tego że dziś mamy wszystkiego opór skoro jakość jest podła...

Ja się pytam
@Pytam!

Oprócz wyzwisk umiesz napisać coś więcej?

@Pytam!

Brawo TVN, brawo dla dziennikarstwa śledczego. Niech źli ludzie boją się swych złych procederów. Na szafot z takimi elceserami. (usunięte przez administratora)

aaa
@Kati

były jeszcze jaja z zarodkami zgnite sprzedawane do piekarni , polacy to świnie dla kasy zrobią wszystko

Davosa
@zenio

Szanowna Ostrowianko jak Ci podam kanapkę z ukrytą trutką na szczury a ty ją nieświadomie zjesz ale Ci nie zaszkodzi to chyba powinnaś się cieszyć... No tak?

wymierz sprawiedliwość
@zenio

jeśli jesteś bez grzechu żuć pierwszy kamieniem.Przeciesz jesteś święty

Legas

Jan odebrał sobie życie

@Pytam!

tak siedzą na Bahamach :) człowieku uważaj co piszesz bo w sieci nie jesteś już anonimowy ;)

Jedna z wielu firm gdzie przerabiaja padline i sprzedaja jako swieżą wołowinkę. Nareszcie ktos sie im do tyłków dobrał i być może ukruci się ten proceder.osobiscie jestem rolnikiem i w koncu wiem gdzie trafiaja moje sztuki.pamietam taką sytuacje gdy nie dostałem złotówki za krowe bo podobno padła w transporcie. Może do Kalimowa trafiła.

Qwerty
@Adam

To po co sprzedawałeś chorą na utylizacje z nią trzeba było.Zdrowa w transporcie by nie padła.I jeszcze się dziwi. .....

@Qwerty

Trawieniec miała. Wiadomo że jak nie jje i nie pije to szybko sprzedać trzeba. Nawet sama na samochód weszła. Żadnych antybiotyków nie dostała. Najlepsza sztuka była. A utylizacja to duży koszt a i uśpienie kosztuje.Chyba że pozwolisz żeby sama zdechła ale serca nie miałem patrzec dlatego na rzeźnie oddałem.Rolnika tylko rolnik zrozumie.

@Qwerty

to wiedziałeś że sztuka chora i sprzedałeś ją????skandal przecież rolnik odpowiada za zwierzę i w łańcuchu pisze jaki jest jej stan zdrowia, a tylko zdrową możesz sprzedać, czyli poświadczyłeś nieprawdę!!!! to już prokurator za taki proceder!

Horror

D. Jak można zadawać tyle niepotrzebnego bólu i cierpienia zwierzętom. Życzę wszystkim ludziom, co żądają ból innym i oszukują. Aby oni także cierpieli. Ten reportaż jest straszny. Tacy ludzie nigdy nie otrzymają żadnej kary, zobaczycie. POTepiam. Ale jak jest w innych zakładach mięsnych. Za każde nagłośnienie nagranie podobnej afery,. Znęcanie się nad zwierzętami. Osoba, która to ujawniła powinna dostać nagrodę np 50tyś,z majątku takich właścicieli. Wtedy not by nie kombinował. Więc zbierać dowody i do tvn.

robi

Mam złe wspomnienia z tej firmy. Oszukują na wypłatach, co innego jest w papierach a co innego w kopertach. Nie dotrzymują słowa i istnieje konflikt wewnętrzny bo szefostwo to mąż i żona o oni mają różne poglądy. Ogólnie nie boje się ich nazwać złodziejską firmą. A jeśli chodzi o ich wyroby mięsne to wystarczy że ktoś sprawdzi daty ważności. Naprawdę dziwiłem się ze w Polsce jeszcze takie firm mogą prosperować!!

?
@robi

Panie Robercie trochę godności, nie sprawdzał Pan się i dlatego nie było podstaw do przedłużenia umowy, proszę poszukać pracy w innym charakterze na pewno nie handlowca bo Pańska praca w tym obszarze dawała wiele do życzenia...

qwerty
@

Moze Pan Robert po prostu nie miał śmiałości takiej jaka maja własciciele ubojni w Kalinowie produkujący wołowine z padliny, aby oferować wasze trucizny.

Tomasz
@

Celinko, może dzisiaj masz coś do powiedzenia?

Elceser

Ludzie nie rozumieją że ubojnia Elkopol Kalinowo i Elkopol Płońsk to dwie różne firmy. Elkopol Płońsk to rzetelna firma z produktami najwyższej jakości, a Kalinowo to dziadostwo, które ukradło kilka lat temu zastrzeżoną przez Elkopol Płońsk nazwę i bezkarnie bezprawnie jej używało aż do zamknięcia z powodu afery. Sprawa dotycząca kradzieży nazwy jest w sądzie. Jak to jest możliwe, że KRS zarejestrował zastrzeżoną nazwę...w ostatecznym rozrachunku to dramat dla uczciwej pracującej od wielu lat na swój wizerunek firmy.... Zachęcam do większej wnikliwości przy analizie tego tematu. Należałoby też śledzić czy Cecylia i Jan Elceser nie zaczynają gdzieś na rynku nowej działalności z pewnością nazwisko do zapamiętania w branży mięsnej.

Potamski

uwaga trole z firmy już tu są i zachwalaja padlinę że dobra że super że nie szkodliwa .

Stefek

Mam tylko nadzieję że cała rodzina odłożyła sporo kasy na wyjazd z tego regionu bo ludzie im nie darują.

Filip

Witam Takie postępowanie jest jak najbardziej do potępienia, ale nie widzę tu wpisów które by szukały przyczyn tej patologii. Ja prowadzę działalność produkcyjną metalową j mam 5 razy w roku różne kontrole BHP PIP Sanepidy i inne oczywiście mnie to drazni ale rozumię że tak musi być Dlaczego nie szuka się winy w służbach kontrolnych, przecież ktoś dopusczał i powinien prowadzić takie kontrolę w tym kraju władza jest skierowana na walkę z przeciwnikami politycznymi a nie z palologią .

Ann

Ludzie którzy z chciwości tak strasznie oszukują i narażają zdrowie innych powinni być bardzo surowo karani. Nie powinno być dla nich litości i współczucia. Ich sposób zarabiania pieniędzy jest haniebny. Gdyby odebrano im cały majątek to wtedy mogłoby to być przestroga dla innych. W przeciwnym wypadku wyjdą z tego bez szwanku i jeszcze będą udawać ze to im stała się krzywda.

nie katolik ale Polak

Widziałem zdjęcia tego złego człowieka z odznaczeniem, chyba srebrny krzyż zasługi. Widziałem zdjęcie tego złego człowieka w kościele na jakiejś imprezie. Widziałem zdjęcia jego obleśnych synalków. Wstydźcie się. Idzie już sprawiedliwość. Pamiętacie źli ludzie słowa? cóżeście uczynili temu najsłabszemu, mnie to uczyniliście. Mam nadzieję, że cały wasz majątek pochłoną liczne procesy, a was szybko dopadnie Boska sprawiedliwość.

Jerzy

They are selling meat made from sick and even dead due to illness cows. Definitely you must avoid, please remember that i Poland xorruption is huge. The same happens all over the country.

Zostaw merytoryczną opinię o Elkopol -Sp. z o.o. - Kalinowo

• Jak się pracuje w Elkopol -Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elkopol -Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Elkopol -Sp. z o.o.