Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Pracownik miesiąca

Poziom podstawówki donosicielów i konfidentów. Zamiast się trzymać razem i być silną grupą, która negocjuje z pracodawcą to donosicie na siebie. Porażka. Niby wy chcecie zarabiać więcej. Nic dziwnego , że dostajecie najmniej w BP i ludzie w mieście się z Was śmieją. Biedaki i buraki.

Nie podam
@Pracownik miesiąca

A będę donosić na wszystkich co tylko na palarni przesiadują i non stop palą zamiast robić. A uszczelniać też nie będę bo mam od tego ludzi których brygadzista wskarze. Na Facebook też będę siedziała w pracy. A jak sobie nie będę radzić z robotą to jak zawsze brygadzista będzie za mnie robił. Jak na mnie donosicie to i ja będę na was. Na kleju to tylko plotkami się moje koleżanki zajmują. Mnie nikt nie zwolni a dalej nie będę sama uszczelniać bo nie umiem. Tego co brygadzista wskarze będzie mi uszczelniał nie będzie miał wyjścia.

Rendgen
@Pracownik miesiąca

Sama jesteś biedaczka i buraczka / w dodatku brzydka

Kuku na Muniu

Mam Pytanie . Chcę zatrudnić się do AluTeam do pracy razem ze swoją żoną . Wiem że przyjmujecie małżeństwa , dowiadywałem się i czytałem tu na forum . Oto moje pytania : 1. Co to są te " małżeńskie weekendy " ? 2. Ile na takich " małżeńskich weekendach można zarobić ? 3. Czy mąż z żoną może chodzić razem na " małżeńskie weekendy " ? 4. Czy mam szansę pracować razem z żoną na jednej zmianie i na jednym dziale ? 5. Czy jak moja żona nie będzie nadążał z robotą to mogę za nią robić ? 6. Czy jak moja żona nie będzie wyrabiała normy to zostanie zwolniona z pracy czy będzie mogła pracować ? 7. Piszecie tu o uszczelnianiu więc się pytam czy jak moja żona nie nauczy się uszczelniać to zostanie zwolniona czy będą za nią uszczelniać inni pracownicy lub brygadzista ? 8. Czy moja żona w czasie pracy będzie mogła oglądać w telefonie facebooka ? 9. Czy jak moja żona dostanie uczulenia jak to piszecie na klej to czy dostanie odszkodowanie pieniężne za to ? 10 . Najważniejsze pytanie !!!!!!!!!!!!! ........ Czy jak moją żonę rozdzielą ze mną i przeniosą na inną zmianę to czy firma AluTeam płaci tak zwane ... ROZŁĄKOWE .. ?????? Np . Jak byśmy z żoną wzięli przed świętami 4 dni urlopu na żądanie aby przed świętami ... NAPIEC CIASTA W DOMU LUB POMALOWAĆ JAJKA NA WIELKANOC to za karę by nas rozdzielili to wtedy płacili by nam dodatkowe pieniążki jako tak zwane rozłąkowe ????? To wszystkie pytania . Proszę o szczere odpowiedzi i z góry dziękuje .

Cielak
@Kuku na Muniu

Mają zwalniać tych pracowników, którzy są tak mało inteligentni i nie nauczyli się uszczelniać. Dlaczego ktoś ma za kogoś robić i na kogoś. Podobno do dyrektora ma być wysłana lista tych inteligentnych he hehehe pracowników co nie nauczyli się uszczelniać i trzeba za nich robić i na nich. Podobno mają inteligentów zwalniać. I dobrze.

Lisica

Klej będę nabijać tylko w niedzielę za dniówkę 290 zł. W inne dni mam uczulenie. Uszczelniać też nie umiem i nie będę się uczyć. Uszczelniać będzie za mnie najstarszy pracownik stażem na moim dziale. Wywali jęzor na brodę i będzie uszczelniał. Zrobi normę na siebie i na mnie. A ja będę się śmiać i Facebooka będę przeglądać.

Najpiękniejsza
@Lisica

Bardzo śmieszne tylko mnie się czepiacie. A inne pracownice też nie umieją uszczelniać dachów. Ja chociaż nie biegam co 30 min. na palarnię palić jak robią to inne pracownice. A na tym nabijaniu kleju to inne pracownice też się obijają i ściemniają bo tak naprawdę to leciutko można przy nabijaniu kleju zrobić że 300 % normy i to nawet jak biegają co 30 min. na papierosa.

Szurak
@Lisica

Największa ściema to odchodzi na pakowaniu. Tam to dopiero koleżanki nic nie robią a te palące to tylko na papierosku przesiadują. To za nie trzeba się wziąć a nie za tą co nie umie uszczelniać. Zrozumiano!!!!!!!!

Bez Szkoły

Nie ma co narzekać na pracę w Aluteam . Te 2000 zł co się zarabia w Aluteam jest bardzo dobrą kwotą . Zwłaszcza , że ja nic sobą nie reprezentuję . Skończyłem tylko szkołę zawodową , jestem nieukiem , nie znam języków obcych . Mam 40 na karku więc trzeba się cieszyć że ja taki niewykształcony po zawodówce mam pracę za te 2000 zł . Dobrze , że Aluteam trzyma takiego jak jak barana bez szkoły . Cieszę się że mam pracę. Nie chciało mi się kształcić więc tyram teraz jak robol za 2000 zł . Ale dobre i to bo ja tylko po zawodówce . A matka dobrze mówiła mi za młodu ......" Ucz się synku bo jak nie będziesz się uczył to żadnego poważania nie będziesz miał i będziesz pracował fizycznie w brudnym ubraniu jako robol " No i sprawdziła się mamy przepowiednia . Skończyłem tylko zawodówkę , pracuje jako fizyczny robol , spocony w brudnych ciuchach i żadnego poważania nie mam wśród znajomych. Bo jakie mogę mieć poważanie jak ja jako fizol pracuję w Aluteam .

AluTimowiec 42
@Bez Szkoły

A co się dziwić ? Ja taki sam jestem ledwie po szkole zawodowej , aż wstyd mi to pisać , żadnego obycia w świecie nie mam ani wykształcenia. Za moje lenistwo i tumanowatośc muszę pracować w AluTeam . Moi znajomi wykształceni dobrze zarabiają na państwowych posadach , robią karierę w dużych miastach , ci co znają języki zarabiają 5 razy tyle za granicą co my w AluTeam. Dobrze druhu napisałeś : ponad 40 lat się ma , wykształcenia żadnego bo tylko ta pożal się boże zawodówka, języków obcych biegle ani jednego . Prezencji też żadnej, wypowiadać się elokwentnie też nie umiem więc kto takich jak ja ludzi po zawodówkach zatrudni ????? Za granicą też takich jak ja nie wezmą do pracy bo""""" ani be ani me """" w języku obcym . Pozostaje takim jak ja tylko ten nieszczęsny AluTeam lub wywalanie obornika z pieczarkarni i praca jako parobek za pański h...... Dobrze że AluTeam jeszcze przyjmuje takich ludzi jak ja . Ale z drugiej strony kto inteligentny , wykształcony , znający języki obce biegle przyjdzie pracować do AluTeam . Tylko tacy jak ja po zawodowce , bez znajomości języków obcych , ludzie po kryminale czy majacy wyroki w zawieszeniu ( AluTeam nie wymaga świadectwa o niekaralności ...... biorą wszystkich skazanych jak leci) " . Nikt inteligentny nie chce pracować w AluTeam i dobrze bo dzięki temu przyjmują takich jak ja bez szkoły .

Inteligencja Techniczna
@AluTimowiec 42

Dzieki takim jak wy jest kim sterować, bylo sie uczyc jeden z drugim, nie kazdy moze pojsc do biura, niedlugo beda szarady to moze i mi posadka wleci lepsza, a wy, no coz - bedziecie tyrac dla nas do końca życia i jeden dzien dluzej.

Leszek
@Bez Szkoły

Czym się podniecają że za robisz 2tys. W komunalniku już lepiej zarabiają

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Mich.

Po pół roku pracy każdy powinien umieć uszczelniać. Jak się nie nauczył to znaczy że się nie nadaje do tej pracy i powinien być zwolniony z pracy. To skandal aby ktoś nie umiał czegoś robić i pracował w Aluteam. Ktoś musi za kogoś robić, to niedopuszczalne. Od czego jest koordynator??????? Co tam robi koordynator że nie wie czy nie widzi że stary pracownik nie umie uszczelniać i ktoś musi się odrywać od swojej roboty i komuś uszczelniać. Co koordynator pijany chodzi po hali że nie wie że pracownik nie umie uszczelniać i trzeba to za niego robić. W takim razie koordynator też powinien być do zwolnienia skoro nie wie co się na jego zmianie dzieje. Swoją drogą to jak można nie umieć uszczelniać, toż to takie proste.

Żona

Mój mąż pracuje w ALUTEAM jako Brygadzista. Ja jestem osobą bezrobotną i mąż powiedział , że mi załatwi pracę u siebie w ALUTEAM . Maż mówił mi że załatwi mi pracę na tym samym dziale co on i będzie moim podwładnym czyli Brygadzistą . Mąż mówił mi że będzie wszystko za mnie robił a ja będę musiała sama zrobić tak ze 40 % normy . Mąż mój mówił mi że będzie za mnie wszystko robił a ja będę mogła się plotkami zajmować i w telefonie na Faceboku siedzieć. Maż mówił mi że jak wrócą soboty i niedziele to będziemy chodzić na " małżeńskie weekendy " i zarobimy razem za sobotę i niedzielę ponad 900 zł . Pytam się was czy to prawda co mi mąż mówi czy mnie (usunięte przez administratora) ? Czy naprawdę będzie on jako Brygadzista wszystko za mnie robił ? Czy naprawdę bedę jako żona Brygadzisty mogła siedzieć na telefonie w pracy i zrobić tylko połowę normy lub jeszcze mniej ? Czy naprawdę mój mąż nie podpi...... mnie do koordynatorów że mało robię i na telefonie siedzę ? Czy te " małżeńskie weekendy " naprawdę będą i maż załatwi mi abym na nie przychodziła chociaż nie będę nawet w połowie wyrabiała normy ? Więc się pytam czy posłuchać się męża Brygadzisty i przyjąć się do ALUTEAM ? Obiecywał że wszystko będzie za mnie robił ale czy tak można w ALUTEAM aby BRYGADZISTA robił za żonę ? I czy mnie nie zwolnią z pracy jak mój mąż będzie robił za mnie ?

K

A kto pamięta jak Ci z po mówili,,,a(usunięte przez administratora) tam z Polską B.Myslicie ,że ja Czaskowski zostanie prezydentem ,to polepszy się wam.?Nie,Ale wieśniaki myśla,że im coś da.Nie,1-wsza zasada, jeżeli sam sobie nie pomożesz, to nikt Ci nie pomoże.Zapamietajcie sobie to,bo póki co,to my jesteśmy dla nich,a nie oni dla nas.glosujcie na Rafała,szkoda mi Was,ograniczeni ...z poważaniem,to pisałem ja,nara bałwany

Koronawirus

W gminie Piszczac wykryto dzisiaj ognisko koronawirusa . Łącznie w gminie Piszczac jest już 9 osób zakażonych koronawirusem. W Aluteam pracują osoby zamieszkujące gminę Piszczac . Te osoby przyjeżdżają do pracy z okolic Piszczaca i mogą zarazić innych pracowników. Należy zamknąć Aluteam do 30 września a ludzi wysłać na urlopy bezpłatne . Zamknąć zakład do odwołania , minimum na 3 miesiące . Ludzie posiedzą sobie na urlopach bezpłatnych , odpoczną sobie . Wrócą do pracy z bezpłatnych urlopów jak minie zagrożenie koronawirusem.

KSD
@Koronawirus

Zagrożenie prawdopodobnie nigdy nie minie dopóki nie ma szczepionki czy leku, a na pewno nie minie do września. Proponuję wziąć bezpłątny urlop to wtedy się nie zarazisz.

Brygadier
@Koronawirus

W Gminie Piszczac już 15 osób chorych na koronawirusa. Dlaczego nikt nie dba o życie ludzkie???? Dlaczego nie zamykają aluteam????? Tylko każą nam pracować. Nie do końca września a do końca roku powinni zamknąć zakład. Po co narażać ludzi? Wszystkich pracowników rozpuścić do domów i dać nam bezpłatne urlopy. Wrócimy do pracy po 1 stycznia 2021 roku. Pół roku powinniśmy siedzieć na urlopach bezplatnych.

Gdy WYGRA DUDA to Wszystko się UDA Gdy WYGRA Trzaskowski to Będą SAME TROSKI .

Rr

Wolę nie pracować i brać 500+ na dwoje dzieci niż robić w aluteam za 1900 na rękę

Witam W jaki sposób mogę złożyć aplikację do ula teamu

Straż G. Czy Aluteam

To prawda co tu piszecie że ludzie zwalniają się że Straży Granicznej i przyjmują się do was do Aluteam do pracy? Muszą bardzo dobrze płacić w Aluteam skoro ludzie rezygnują z pracy mundurowej na rzecz Aluteam. Napewno plusem jest u Was że macie wolne wszystkie weekendy i macie dużo wolnego. W Straży Granicznej jak wypadnie to trzeba pracować w sobotę i niedzielę nie ma zmiłuj. Kolega pracujący w Straży Granicznej mówił mi że nie chce mu się wierzyć aby ktoś dobrowolnie zwolnił się że Straży Granicznej i przyja do Aluteam. Kolega mówił że wyciąga w Straży Granicznej z dodatkami 4500 netto. Kolega mówił że jak ktoś przychodzi do pracy do Aluteam a wcześniej pracował w Straży Granicznej to jest niespełna rozumu lub Straż Graniczna się go pozbyła bo nie nadawał się do tej pracy, był podpadziocha, lub coś nawydziwial, naj@bany do pracy chodził, nie umiał się z bronią obchodzić czy z innego powodu Straż Graniczna się takiego kolesia pozbyła. Kolega mówił że nikt o zdrowych zmysłach sam się nie zwolni z pracy w Straży Granicznej. Za dobra to praca i za dobrze płatna aby się zwalniać. Może to ze Straży miejskiej się zwalniają to się zgodzę bo to słaba praca. Da się u Was w Aluteam zarobić 4500 zł netto za pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie bez żadnych nadgodzin?

Bryg
@Straż G. Czy Aluteam

Pracując po 8 godzin pn.-pt. po 8 godzin nie zarobisz w aluteam 4500 zl . Ale ogólnie praca nie jest zła , pensja też w miarę nie najgorsza jak na nasze warunki w okolicach Białej to powiem , że nawet dobra. Warunki pracy bardzo dobre, umowa na czas nieokreślony , darmowe ubranie robocze , praca w ciepłym , pod dachem , nikt nie zmusza aby zostawać na nadgodziny , soboty i niedzielę wolne więc nie jest źle . Mi pasuje praca , warunki i tyle ile zarabiam. Gdyby była to zła praca to by nie pracowało tu tyle osób co pracuje , zakład by się nie rozwijał , nie budował. Gdyby ludzie mało zarabiali w aluteam to by się zwolnili z pracy i poszli tam gdzie zarabialiby więcej !!!!!!! Wyjechali by za granicę lub zmienili pracodawcę . Ale dalej pracują w aluteam i tylko narzekają , że mało zarabiają a większość siedzi i się nie zwalnia . Pracy jest pełno w Polsce jak i za granicą wiec jak komuś nie pasuje to niech się zwalnia z aluteam. Trochę ludzi się zwolniło ale 90 % siedzi dalej w aluteam i biadoli . I to są pracownicy z ponad 10 letnim stażem . GDYBY ŹLE ZARABIALI TO JUŻ DAWNO BY SIĘ ZWOLNILI I POSZLIBY TAM GDZIE BY LEPIEJ ZARABIALI A SIEDZĄ...... DLACZEGO .........?????? BO DOBRZE ZARABIAJĄ. Mi tam praca w aluteam pasuje , pensja też pasuje , żyje na dobrym poziomie .

Piję

Jest 2:12 zaraz koniec przerwy a ja dalej pijany. Ciekawe czy do 6 wytrzezwieje. Nikt nie sprawdza z alkomatem to się pije z ziomkami he he he.

Leszek

Znuw ktoś mi zajumał z szafki kanapki. Napewno to te głodomory z piszczaca bo zawsze chodzą niedozywione i żebrajo o jedzenie.

Straż Graniczna

Wywalili mnie ze Straży Granicznej za alkoholizm i przekręty ! Czy mam szansę dostać się do Was do Aluteam do pracy. Słyszałem , że pracują u Was ludzie po kryminale , którzy więzieniu siedzieli jak i tacy którzy mają wyroki w zawieszeniu . Skoro przyjmujecie degeneratów kryminalistów z wyrokami w zawieszeniu to i może mnie przyjmiecie . Mam kredyt na dom więc zasuwać trzeba.

Do straż graniczna
@Straż Graniczna

Powinieneś się cieszyć . W Aluteam praca jest dobra , zapewne lepiej płatna niż w straży granicznej i mniej odpowiedzialna . U nas w Aluteam można wypić na każdej zmianie . Najwięcej piją na drugich zmianach i na nockach . Mało kiedy sprawdzają alkomatem a jak sprawdzają to tak na sztukę , paru młodych przebadają i tyle. Najwięcej piło się na niedzieli i to ostro piło się lub się przychodziło nawalonym do pracy prosto z imprezy he he he . Dyrektora nie było w weekend , koordynatorzy mieli gdzieś sprawdzanie i każdy robił co chciał. Wreszcie został wprowadzony zakaz pracy w niedzielę ale to chyba dobrze bo zamiast robić człowieki pili . Co nie które działy w niedzielę już na 4 rano przychodzili aby szybciej sobie wypić lub wytrzeźwieć do 6 rano . Tak że ciesz się że cię wyrzucili ze straży granicznej . W Aluteam więcej zarobisz i wypijesz sobie . Poza tym praca lekka i przyjemna .Są bony na święta i premie , dodatek za nocki i oczywiście stażowe bardzo dobrze płatne.

W tej firmie pracuja same kapusie i donosiciele. A najbardziej to ci z piszczaca

Piszczac
@Nowy

TakiS mądry to przyjdź i powiedz prosto w twarz! Bohater w necie a(usunięte przez administratora) w świecie???

Aluteamowiec

Praca jak praca ani zła ani dobra. Zarobki tez takie sobie , nie powalają ale najgorsze też nie są . Najważniejsze że gdzieś tak od marca weszło w życie że pracujemy od poniedziałku do piątku . Każdy weekend mamy wolny i to jest chyba największy plus pracy w Aluteam . Kiedyś zakład pracował w soboty i niedzielę i ludzie tyrali jak niewolnicy 7 dni w tygodniu . Teraz zakład pracuje od pon . do pt . i wiekszość pracowników jest zadowolonych . Tylko pijaki i alkoholicy płaczą gdyż w soboty i niedzielę pili na umór wódkę w pracy bo nie pracował dyrektor i kierownicy . Teraz pracuję się od pon. do pt. i picie alkoholu w pracy drastycznie spadło .

Nieudacznicy.

Tak psioczycie na ten Aluteam , że tak mało zarabiacie to dlaczego się nie zwolnicie z Aluteam i nie poszukacie pracy gdzie więcej będziecie zarabiać . Jesteście jakimiś nieudacznikami , którzy żalą się na swój los a nic nie robią aby coś zmienić w swoim życiu. Inteligentni ludzie i wykształceni już dawno zwolnili się z Aluteam i znaleźli sobie dobrze płatną pracę lub wyjechali za granicę i zarabiają kilka razy więcej niż w Aluteam . (usunięte przez administratora)

Po co Nick?
@Nieudacznicy.

Jakby tak źle było w alutimie to by nie pracowało tam aż tyle osób. Polak ma w naturze że zawsze narzeka. Skoro pracuje w aluteam aż tyle osób (największy zakład w Białej) to praca musi być lekka i zarobki dobre. Gdyby pracownicy aluteam tak źle zarabiali to by się pozwalniali a pracuje tam ponad 300 osób to płaca też jest dobra. Kolega tam pracuje i bardzo sobie chwali tą pracę i wypłatę. Kolega cieszył się że od wiosny zlikwidowali pracę w soboty i niedziele i każdy weekend mają wolny. Więc nie jest tak źle. W innych zakładach produkcyjnych ludzie muszą przychodzić na nadgodziny w soboty i niedziele. W alutimie mają wszystkie weekendy wolne i jeszcze płaczą. Jakby było tak źle w tym alutimie to by nie pracowało tam ponad 300 osób. Ludzie by odeszli. A pracy za ponad 3000 zł jest w okolicach Białej pełno.

Biuro - Marketing
@Po co Nick?

Opinia jw. Sponsorowana przez Aluteam. Cieszymy sie ze czytacie ta opinie, praca w Aluteam jest SUPER i tak macie wszyscy myslec. Dziekujemy za uwage!

Ponad 3 lata w Alu

A mi tam podoba się praca. Praca w miarę lekka , pod dachem w cieple . W ubiegłym miesiącu dostałem umowę na czas nieokreślony wiec bez problemowo można kredyt wziąć z Banku. Praca na trzy zmiany . Na święta dwa razy w roku są bony. Dostajemy ubranie i buty robocze więc nie niszczymy swojego obuwia . Kilka razy w roku dostajemy mydło , kremy , ręczniki i pasty do czyszczenia rąk . Pensja nie jest też najgorsza bo więcej niż najniższa krajowa.. Są premie , i dodatek stażowy . Kiedyś pracowałem na stacji paliw za najniższą krajową na umowie a na dodatek musiałem pracować na nadgodziny w soboty i Niedziele . Płacone było 50 % extra za sobotę i 100% extra za niedzielę . Ale co z tej kasy jak jej wydać nie masz gdzie bo pracujesz 7 dni w tygodniu . W alutimie mamy to szczęście że nie ma nadgodzin i każda sobota i niedziela jest wolna . Można sobie wypić , pojechać na rybki czy na jakaś imprezę . Ogólnie praca spoko i najważniejsze że wolne są soboty i niedziele .

Biuro - Marketing
@Ponad 3 lata w Alu

Pracuje tu od niedawna i widzę że firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Aby do wypłaty i spadam stąd bo szkoda marnować życia w tym bur... elu

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o