Opinie o P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o. w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o. w Pszczyna

Kasia Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swoich stawek? Pozdrawiam

mirelka Nowy wpis

bit, przeglądałem ostatnio oferty pracy w okolicy ale do nich niestety nic nie było. Zawsze można u konkurencji sprawdzić ale oni tam gorsze zarobki dają.

In.The.Dark.ins Nowy wpis
@mirelka

Takie gorsze zarobki mieli że do dzisiaj produkują a Wy się zamykacie ????

Natalia Nowy wpis

@mirelka czyli w P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o. można dobrze zarobić? A są jeszcze jakieś atuty pracy w tej firmie? Podzieliłabyś się zaletami pracodawcy z osobami zainteresowanymi pracą?

Maran

Chciałbym podjąć pracę na terenie Pszczyny i w pierwszej kolejności pomyślałem, że może warto byłoby pracować właśnie w Izotermie. Czy ma ktoś jakieś informacje jak prowadzona jest rekrutacja to może udałoby mi się złożyć swoje papiery a potem jjuż tylko czekać na decyzję osób decyzyjnych. A tak to szukam dalej...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
izuuu

no i ja też już nic nie wiem tak naprawde.... to napiszcie chociaż jak wyglada proces rekrutacji no i opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, najczęstsze pytania, porady dla nowych itp.

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu, co mnie cieszy nie jest to tylko fabryka i robota, ale też bardzo ciekawa grupa ludzi, po pracy grywamy wspólnie w piłkę, chodzimy na jasne pełne, a jak się chcę to można kadrową poprosić o karnecik na basenik, super sprawa, ale w sumie to nie jest najlepsze, największy plus to naprawdę pozytywna atmosfera, ładne dziewczyny, dobre warunki, praca nie jest b ciężka, na prawdę jest fajnie. Jeśli chodzi o minusy to po prostu jest to praca, a z natury pracy nie można lubić ;)

ok

Damian

Firma wykonuje tandetną robotę, w oknach balkonowych zamontowali klamki na wysokości kolan i uciekają się od odpowiedzialności, po prostu uciekac z daleka od IZOTERM. Wymiary okien nie zgodne z zamówieniem, same problemy, odradzam szczerze. Najważniejsze dla nich to szybko zapłacić im zaliczki i całośc jeszcze przed odbiorem okien, a potem zero kontaktu z reklamacją.

employee

Witam, też chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat pracy w tej firmie, plusy minusy itd. pozdrawiam

xyz

może ktoś z pracowników wypowie się rzeczowo co jest na nie w firmie, bo dostałem od nich ofertę pracy i nie wiem co teraz ???

Ta firma schodzi kompletnie na psy. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Coraz więcej ludzi rzuca papierami lub intensywnie szuka pracy bo atmosfera staje się nie do wytrzymania. Brak jakiegokolwieko szacunku do pracowników, ciągłe oskarżenia i nękanie. Czas zwijać żagle....

konkurencja

jo ci powia za czasów Gładkigo było lepi pra......

Mateo

Pracowałem tam parę miesięcy i musiałem potem zmienić tel. bo zarzucano mnie skargami i grośbami klientów. Przez 2 lata muszę się tłumaczyćnapotkanym ludziom, że nie mam z nimi już nic wspólnego. Jeśli nie chcecie sobie zszargać opinii sprzedawcy nie wchodźcie w to.

Maleo

obsługa klienta, terminowość, montaż do bani. Zastanawiam się jak taka firma wogóle funkcjonuje jeszcze na rynku.

maja lepi bo wypłaty na czas

Gniewko

Tu tak samo jak u konkurenji, Gniewko...

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o. - Pszczyna

P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Górnośląska 5B
    43-200 Pszczyna

P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o.