P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o.

Pszczyna

Opinie o P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o.

Gniewko 2011-09-26 19:38:07
Tu tak samo jak u konkurenji, Gniewko...
anonim 2011-09-30 16:19:12
maja lepi bo wypłaty na czas
Maleo 2012-01-05 21:20:51
Obsługa klienta, terminowość, montaż do bani. Zastanawiam się jak taka firma wogóle funkcjonuje jeszcze na rynku.
Mateo 2012-01-05 21:24:43
Pracowałem tam parę miesięcy i musiałem potem zmienić tel. bo zarzucano mnie skargami i grośbami klientów. Przez 2 lata muszę się tłumaczyćnapotkanym ludziom, że nie mam z nimi już nic wspólnego.
Jeśli nie chcecie sobie zszargać opinii sprzedawcy nie wchodźcie w to.
konkurencja 2012-01-06 14:56:40
jo ci powia za czasów Gładkigo było lepi pra......
pracownik 2012-07-12 00:01:25
Ta firma schodzi kompletnie na psy. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Coraz więcej ludzi rzuca papierami lub intensywnie szuka pracy bo atmosfera staje się nie do wytrzymania. Brak jakiegokolwieko szacunku do pracowników, ciągłe oskarżenia i nękanie.
Czas zwijać żagle....
xyz 2012-09-26 21:17:20
może ktoś z pracowników wypowie się rzeczowo co jest na nie w firmie, bo dostałem od nich ofertę pracy i nie wiem co teraz ???
employee 2013-11-28 16:10:29
Witam, też chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat pracy w tej firmie, plusy minusy itd. pozdrawiam
Damian 2013-12-13 19:57:54
Firma wykonuje tandetną robotę, w oknach balkonowych zamontowali klamki na wysokości kolan i uciekają się od odpowiedzialności, po prostu uciekac z daleka od IZOTERM. Wymiary okien nie zgodne z zamówieniem, same problemy, odradzam szczerze. Najważniejsze dla nich to szybko zapłacić im zaliczki i całośc jeszcze przed odbiorem okien, a potem zero kontaktu z reklamacją.
ja 2014-04-13 20:23:25
ok
pracownik 2014-10-22 15:01:12
Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu, co mnie cieszy nie jest to tylko fabryka i robota, ale też bardzo ciekawa grupa ludzi, po pracy grywamy wspólnie w piłkę, chodzimy na jasne pełne, a jak się chcę to można kadrową poprosić o karnecik na basenik, super sprawa, ale w sumie to nie jest najlepsze, największy plus to naprawdę pozytywna atmosfera, ładne dziewczyny, dobre warunki, praca nie jest b ciężka, na prawdę jest fajnie. Jeśli chodzi o minusy to po prostu jest to praca, a z natury pracy nie można lubić ;)
izuuu 2015-01-23 19:20:02
no i ja też już nic nie wiem tak naprawde.... to napiszcie chociaż jak wyglada proces rekrutacji no i opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, najczęstsze pytania, porady dla nowych itp.
Maran 2015-03-25 08:21:03
Chciałbym podjąć pracę na terenie Pszczyny i w pierwszej kolejności pomyślałem, że może warto byłoby pracować właśnie w Izotermie. Czy ma ktoś jakieś informacje jak prowadzona jest rekrutacja to może udałoby mi się złożyć swoje papiery a potem jjuż tylko czekać na decyzję osób decyzyjnych. A tak to szukam dalej...
mirelka 2016-05-15 17:33:19
bit, przeglądałem ostatnio oferty pracy w okolicy ale do nich niestety nic nie było. Zawsze można u konkurencji sprawdzić ale oni tam gorsze zarobki dają.
Zostaw swoją opinię o P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o. - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o.