Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Pięknie nas wysterowaliscie z tą premią. Polowa premi zabrana tak? Czyli nasze nadgodziny wam sie wyrownaja tak?! Jak mozna tak postępować z ludźmi z którymi wiąże sie wspolprace. Skoro nie jestesmy w stanie przerobić pracy w normalnych godzinach i musimy zostawać to jak mamy ogarniać całą reszte do okola??!!! Koniec z wyzyskiwaniem!!!! Sami sobie przyjdziecie do pracy

Roman

Jaki powód, że pół premii przyznali? Co do nadgodzin zaś, to skąd one się biorą, rąk do pracy brakuje? Dobrze, jakbyś też napisał coś o kasie. Ile tej premii z podstawą normalnie wychodzi?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Neuca S.A.?

ano ni me

Jakiej umowy ? wzyscy chca chca a NEUCA nie

Regionalny kierownik rozwoju aptek- na jakie warunki można liczyć? Jakie auto służbowe?

a no ni me
@Paweł

multipla

Oświecony

Układy, kolesiostwo, (usunięte przez administratora) i traktowanie przedmiotowe, po 20 latach pracy odradzam. (usunięte przez administratora)

Grażyna
@Oświecony

Po 20 latach aż? Można spytać jak kariera w firmie wtedy przebiegała? Jakie warunki, stanowiska itp?

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Staż

Czy ktoś był na stażu? np.administracja, zamówienia. Jakie opinie? Jak wygląda zatrudnienie po stażu? Czy jest możliwość pracy na pełen etat? Jak wygląda stawka?

Wyzwolony

Nie polecam pracy w neuce, spedzilem tam zbyt duzo czasu, rządzą układy i stara świta. Szkoda zdrowia i nerwów. Dopiero, kiedy odejdziesz, zrozumiesz człowieku, ile czasu i życia zmarnowałeś. Kieras cię traktuje nie jak partnera, tylko jak element przyblizajacy do realizacji targetu. Niby jest czlowiek od etyki i mozna zgłosić, ale to szkoda gadać, bo jest jak yeti, wszyscy znają, a nikt nie widział. A i dobrej sławy nie ma. Ta firma to jedna wielka wydmuszka.

Smutna

Cześć, pracuje w jednej z przychodni neuca jako pracownik medyczny w woj mazowieckim. Nie wiem komu zgłosić mobbing który od kilu miesięcy dotyka nas pracowników ze boimy się przyjść do pracy co wymyśli nowa pani kierownik która lata po całej przychodni i wydziera się również dzwoniąc i pisząc SMS strasząc pracowników. Gdzie można się odwołać. Prosić o pomoc ? Dłużej tego nie wytrzymamy.

Zosia
@Smutna

Inspektorat pracy powinien pomóc

KK

Witam, Mam kilka pytań odnośnie pracy na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego. Jak wyglądają zarobki? Plany możliwe do zrealizowania? Jakie są samochody służbowe? Czy można korzystać z samochodów prywatnie?

Witek

Друзі, повідомте про цю компанію в Держпраці та податкову. Агентства обманюють вас і порушують закон. Вас обкрадають за договором доручення на 20 днів оплачуваної відпустки і 4 дні відпустки за бажанням. Ви працюєте місяць безкоштовно. Уникайте цієї компанії.

musiek
@Witek

wpis jakiegos rozzalonego goscia z firmy. nie rozpoznaje co to agencja a co firma. ale odradza. ogolnie widac że szolidarnosciowiec.

Mariusz
@musiek

Przecież napisał prawdę że ludzie pracują przez agencje na umowę zlecenia i (usunięte przez administratora) się ich w ten sposób na urlopy które przysługują na umowę o pracę. Firma to jak napisał ktoś niżej Januszex z niewykonalnymi normami , brakiem możliwości odpoczęcia podczas pracy. Brygadziści poganiają ludzi i śmieją się że na ich miejsce mają mnóstwo Ukraińców ,co jest nieprawdą bo tamci uciekają ze względu na niskie płace i presję na normy. Nawet hindusi uciekli z tego (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem w okolicach Ożarowa jest dużo lepszych firm a ta jest dla desperatów. Lubisz biegać 10-12 godzin i słuchać że się obijasz - to praca dla Ciebie.

Jest dobrze

Każdy tylko narzeka ale my w magazynach jesteśmy zadowoleni. Wszystko drożeje same podwyżki cen a u nas podwyżek nie było i jest ok. Dziękuję

musiek
@Jest dobrze

brawo za dobry humor. jak widać fajne osoby też tam pracują:)

Witam. Z tego co widzę praca na magazynie nie cieszy się tutaj dobra opinia. Chciałbym jednak się dowiedzieć jak praca jako administrator IT. Jakie warunki i zarobki? I wolę opinie osób z działu IT niż z innych bo mogą być sprzeczne opinie. Pozdrawiam

student

Ktoś wie ile można dostać w Neuce na stanowisku młodszy specjalista ds wsparcia użytkowników IT? 8k jest tam realne? jak wygląda praca na tym stanowisku?

lolmaster

Tak.

@lolmaster

XD Gdzie 8k na 1 linii i to w neuca xD? ja kierownik z zarządem to cebule :D

@student

jak masz jakieś konkretne pytania to pisz, chętnie odpowiem

@student

8k na rękę jest jak najbardziej realne. Jak zsumujesz pierwsze 4 wypłaty, to będzie 8k z kawałkiem!

Davidoff
@student

8k? Jaja sobie robisz? Dla kogoś zaraz po studiach bez doświadczenia? Minimalna krajowa i możesz być wdzięczny, że będziesz mógł sobie poważaną firmę do CV wpisać.

Maria

A czemu nie po IT? :P

Mordeczka
@Maria

Jak rozumiem Były ambitny pracowal tylko w SD, ma dul bupy i przez ten pryzmat ocenia it. Chyba za bardzo kompetentny nie jest/był xD

@Mordeczka

XD Zdecydowanie na Neuca (mowa o pierwszej linii) nie jestem kompetentny, zgadzam się. Wszystko zdradziłeś. Przepraszam. (mowa o pierwszej linii) Dzięki temu zmieniam zdanie i stwierdzam, że na Fortecznej w Toruniu nie ma lepszego IT niż IT neuca. (mowa o pierwszej linii) Słyszałem o podwyżkach 200-300 brutto. Wiem, że pracownicy dzięki temu są szczęśliwi. Dobrze, że inflacja jest niska, wiec 300 brutto znacząco zwiększy kieszenie pracowników. Jeszcze raz przepraszam, za moje wcześniejsze komentarze (mowa o pierwszej linii)

@Były ambitny pracownik

a jak wygląda atmosfera w zespole i możliwość awansu np. na Devops, BI czy do baz danych

@Kandydat

Na atmosfere kiedy ja pracowalem nie mogłem narzekać. sporo ludzi odeszło/awansowało, wiec teraz to cieżko w 100% stwierdzić. Jeżeli to twoja pierwsza praca w IT to rok w maksie dwa lata możesz iść, zapoznać się z tematami jeżeli chodzi o IT po dwóch latach mózg nie daje rady :D. nie oczekuj kokosów, prace zmianową masz po wdrożeniu i raz na dwa miechy około w weekend pracujesz . Awans jest możliwy tego nie ukrywam ale zależy jak się ustawisz/ co umiesz. Przeważnie 2-3 lata trzeba w SD siedzieć (są wyjątki), wiem ze były zwolnienia na 2 linii itp dlatego troche awansowało. Uważaj na cebule, po czasie będziesz wiedział o kogo chodzi. Rób swoją robotę i nie oczekuj pochwał, a jak dostaniesz to może na teams. Jeżeli masz już jakieś doświadczenie w IT to szukaj czegoś innego, a w ostateczności do SD w Neuca.

Alan Devastator
@Były ambitny pracownik

Ej, ale żadnych zwolnień nie było, już pominę, że obecnie nie ma podziału na klasyczną I, II, III linię (albo zwyczajnie nie masz pojęcia o devopsach). Zweryfikuj swoje źródło lepiej.

8k?
@student

Tak, 4 osoby na stanowisku młodszego specjalisty zarobią w miesiąc łącznie 8k.

IT expert
@Alan Devastator

To że zaczniesz nazywać świnię orłem, nie sprawi, ze zacznie ona latać. Nazywanie tego (usunięte przez administratora) w IT Neuki devopsem to jakieś ogromne nieporozumienie, chyba nie masz pojęcia o devopsach. :)

Alina
@IT expert

Zgadzam się z tą opinią

Wybierzcie_tę_drugą_ofertę

Mnóstwo opinii o firmie z perspektywy pracy na magazynie, to może dodam coś o pracy projektowobiurowej, z cudownej siedziby! -->Nie idźcie tą drogą

Badacz opinii

Brawo Neuca - kolejny mój wpis odnośnie tego że Kodeks Etyki to fikcja został usunięty - proszę skomentujecie go - a tak naprawdę usuńcie co drugi wpis biorących udział w dyskusji - to co inni piszą zostało przeze mnie nazwane - ta dwójeczka w ocenie to przypadek? (usunięte przez administratora)

Obserwator zdarzeń
@Badacz opinii

Po moim zgłoszeniu sprawy o złamanie zasad etyki przez mojego szefa (Dyrektor) osoba odpowiedzialna za pilnowanie zasad etyki (Dyrektor) uzgodniła wersję zdarzeń z osobą z kadr (Dyrektor). Nie zadała mi żadnego pytania, nie próbowała ustalić szczegółów, tylko napisała mi jednym zdaniem, że wszystko jest w porządku i nie będzie mi się tłumaczyć ze swojej decyzji. Dyrektorów zasady etyki nie dotyczą, a pracownikom jak się nie podoba, to mogą sobie iść precz.

Autor
@Obserwator zdarzeń

Rada Etyki organizuje konkursy „PoEtyczne. To ciężka, odpowiedzialna i bardzo potrzebna praca. No nie wymagajcie żeby jeszcze zajmowała się mobbingowanymi pracownikami.

@Obserwator zdarzeń

Komisja etyki w tej firmie to jakaś satyra xD Po moim zgłoszeniu do kierownika spięć z wybitnie toksycznym współpracownikiem (których to spięć pomimo moich najszczerszych chęci nie dało się rozwiązać), kierownik zaprosił nas obydwu do siebie i rzecze "Panowie, mam to drążyć dalej? Bo jeżeli tak, to będę musiał to zgłosić do komisji etyki, a wtedy Was obydwu wyrzucą z pracy.". Tak oto firma Neuca rozwiązuje problemy natury etycznej x)

Roland

Powiem Wam, że zazdroszczę ludziom, którzy mają jakieś perspektywy poza Neucą. Ja to jestem taki głuptasek, że prawdopodobnie do końca życia będę już tutaj pracował, bo boję się, że nigdzie indziej sobie nie poradzę :(

Fryderyk
@Roland

Też tak kiedyś myślałem będąc w tym Januszexie. Nie przejmuj się i szukaj czegoś lepszego. Rozmowy o pracę nic nie kosztują, a od pracy w Neuca nawet w kopalni uranu panują lepsze (i bezpieczniejsze) warunki, również pod względem zdrowia psychicznego.

Koniec samowoli

Już niedługo pracodawca nie będzie mógł nękać nas po pracy również w Polsce. Koniec spotkań po pracy i telefonów. Będziemy tego pilnować tak jak wy nas pilnujecie

Helena
@Koniec samowoli

A skąd to wiesz? Czyżby jakieś nowe przepisy wchodziły w życie?

Tomasz Trójmiasto

Po raz kolejny targi NEUCA są najlepsze w branży. Frekwencja firm farmaceutycznych dopisała, gala wieczorna to majstersztyk . Na stoiskach plotki ale twarze cały czas te same ????.W ramach ciekawostki dowiedziałem się, że Dyr.Aurovitas to były działacz i polityk samoobrony SZOK. Wiedziałem, że Pan DG prowadził kiedyś lombard w Sosnowcu ale o samoobronie nie wiedziałem. No cóż …….

TT Trójmiasto

Po raz kolejny nasze targi są najlepsze w branży.Frekwencja firm farmaceutycznych dopisała, gość specjalny DP dał czadu.Na stoiskach plotki ale twarze cały czas te same ????.W ramach ciekawostki dowiedziałem się, że Dyr.Aurovitas to były działacz i polityk samoobrony SZOK.Wiedziałem,że Pan DG prowadził kiedyś lombard w Sosnowcu ale o samoobronie nie wiedziałem.No cóż …….

onzBDG

Pod wieloma względami Januszex. Pracownicy zestresowani, wiec ciężko o atmosferę w zespole. Firma nie dzieli się zyskami i niechętnie daje podwyżki. Może mamy pracować za "satysfakcję z pracy" ?

Dawid
@onzBDG

A jaka jest przyczyna tego stresu wśród pracowników? Co się takiego dzieje?

Sir Tom III

Gorąco pozdrawiam wszystkich Synoptisindustrialowców z wyjątkiem kilku g.n.i.d., które przyszły z Pozlabu i mam pytanie czy nadal w Rabowicach dyrektorem jest Tomasz N., który kiedyś w ramach szukania oszczędności stał przy ksero i pytał czy na pewno jest potrzebny wydruk. I jeszcze jedno pytanie czy dyrektorzy Tomasz N. i Małgorzata M-S dalej stawiają na donosicielstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.