Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Grześ

Dokonanie zmian kiedyś w Ołtarzewie na stanowiskach kierowniczych i brygadzistów to strzał w kolano w Neuce. Kolesiostwo, zakłamanie, donosicielstwo, prywatne układziki, szczucie ludzi przeciwko sobie. Takie zachowanie skutkują tragiczną atmosferą w pracy i wręcz obrzydzeniem do niej. Pracowałem tam kilka ładnych lat lecz dobrze że już nie muszę mieć z tą firmą do czynienia.

Olo
@Grześ

Skąd my to znamy. To jakby o Szczecinie.

Benq

Ta firma to jest porażka, polacy którzy pracują za 2 albo nawet za 3 ukraińców nie mogą przyjść dodatkowo do roboty bo są za drodzy, Ukrainiec który w zasadzie przyjdzie i (usunięte przez administratora) zrobi może przyjść bo jest tańszy, polityka tej firmy to jest po prostu dno, mam nadzieję ze ta firma upadnie jak najszybciej.

Na Bogato

Pracowałem w Neuca niespełna 4 lata, niestety nic dobrego o zakładzie nie mogę powiedzieć chyba że o poszczególnych pracownikach z którymi pracowałem. Wyzysk człowieka na każdej lini, żadnej perspektywy rozwoju zawodowego. Damian Gumowe ucho i Rolando to najlepsi ziomki Zbycha. Płaca na poziomie 1900 netto na rękę w dzisiejszych czasach nie powala. (usunięte przez administratora). Cały czas podnoszone normy, dokładane inne zadania z dobiegu tak aby wiecznie było zajęcie. Ogólnie mnie bardzo dziwi dlaczego na taki chłam ludzie nadal pozwalają ? Jeżeli byście zorganizowali strajk działowy to może (usunięte przez administratora)by zakasał rękawy i pokazał na co go stać jak i cała tamtejsza banda kierownicza która tylko świeci oczkami i nygusa wali. To nie są te czasy że powiedzą ci JAK SIĘ NIE PODOBA TO ZA DRZWI. Ja całe szczęście przejrzałem na oczy i z czystym sumieniem mogę napisać że był to krok w dobrą stronę odchodząc :). Aż dziwi mnie że ludzi w dalszym ciągu mgną do tego dziadowskiego zakładu, patrząc na stawki które oferuje pośrednik to raczej powinno się płakać bo wyżyć z tej jałmużny nie można.

Antoni
@Na Bogato

Próbowałeś może w trakcie Twojego zatrudnienia w firmie NEUCA rozmawiać z pracodawcą o zarobkach, które otrzymywałeś? Niektórzy pracodawcy przyjmują swoich pracowników na rozmowy i te rozmowy przynoszą skutek, dlatego ciekawi mnie, jak to wyglądało w Twoim przypadku. Odpowiedz proszę.

Mala
@Antoni

Ale nie w Neuca Gadki, tutaj po wielu latach pracy, idac po podwyzke uslyszysz jedynie 'nie bedziemy Ci robic problemow' i (usunięte przez administratora) Zadnej woli zatrzymania odchodzacych osob ze strony firmy. Zadnej propozycji podwyzki. Ostatnio jedynie sytuacja kadrowa jest tak dramatyczna, ze kusza ludzi stanowiskiem Starszego Magazyniera, zeby nie odchodzili. Niewielu jednak daje sie nabrac na takie sztuczki, szacunku to stanowisko wsrod pracownikow nie ma juz dawno, a tylko trzeba sie uzerac z Ukraincami.

@Antoni

Ja odpowiem za kolegę jeżeli mogę. Ta firma nie szanuje zwykłych szarych pracowników ... ma ich w (usunięte przez administratora) dostrzega tylko tych którzy mają jakieś ciekawe informacje na innych lub delikatnie mówiąc wchodzą kierownikowi tam gdzie słońce nie dochodzi. Kierownik magazynu Gądki nie podejmie z Tobą żadnego tematu jego zastępca również, na temat kierowników zmian to szkoda się wypowiadać bo: gumiś - mam na wszystko wy1eb@ne, kulfon trochę się pośmieje trochę ale nic nie wniosę a rolo to istna porażka - nie poradzę sobie ... mam za mało ludzi... to z kim i o czym rozmawiać... Oni jeszcze nikogo nie próbowali zatrzymać w żaden sposób .... a mieli parę osób z dużą wiedzą i lubili tę pracę, ale jak ktoś taki nie jest w żaden sposób doceniany to pierwsze co robi to ucieka z takiej firmy do innej, która wie kogo ma w swoich szeregach i nie pozwoli tak łatwo takiej osobie odejść. W Neuce jest mottem "nie ma ludzi niezastąpionych" i dlatego w tej chwili 3/4 załogi to Ukraina, a teraz i hindusi - błędów tyle i strat że głowa mała... no ale po co zapłacić godne pieniądze 10 dobrym pracownikom z Polski jak można przecież dać połowę z tego 30 ukraińcom, którzy wyrobią połowę z tego co te 10 osób i dodadzą w gratisie mnóstwo błędów :) taka polityka firmy... to jest korporacja a nie popierdółka oni ludzi nie szanują na twoje miejsce są inni.

M.
@Na Bogato

Najwiekszym problemem tej firmy jest z pewnością kadra kierownicza. Wszystko co tutaj napisali pracownicy to niestety szczera prawda. Stanowiska obsadzone sa poslusznymi miernotami, ktore w Neuce osiagnely szczyt swoich mozliwosci i zrobia wszystko, zeby tylko nie podpasc swojemu panu i nie popasc w niełaskę. Dla nich liczy sie tylko to z czego rozlicza ich kierownik, inne rzeczy sa pomijane, przynajmniej do momentu kiedy jest juz taki (usunięte przez administratora) ze interweniuje kierownik magazynu. Dopiero wtedy KZ lataja jak pieski i szczekaja na pracownikow, zeby tylko chociaz na chwile zatuszowac (usunięte przez administratora) jaki panuje na magazynie. Na szybko opracowuja plan naprawczy, najczesciej nic nie warty, byle tylko zadowolic kierownika magazynu. Niestety o wiekszosci spraw nie maja najmniejszego pojecia dlatego plan naprawczy i wszystkie projekty sa wprowadzane na maksymalnie tydzien, bo i tak zaden z nich sie nie sprawdza i wszyscy o nim zapominaja. Stad wieczne zmiany, reorganizacje, nowe modele, centralizacje itd. Byle zadowolic kierownika i zgarnac premie za 'genialne pomysly' i 'usprawnienia'. A na magazynie (usunięte przez administratora) jak byl tak jest. Wszystko lezy, jakosc przyjecia, jakosc na MS, straty magazynowe i braki na magazynie coraz wyzsze, opoznione wyjazdy, ale najwazniejsze jest, ze jak kierownik magazynu od swieta schodzi na dol do pracownikow to zeby nie bylo kurzu na polkach i zeby gasnice nie byly zastawione. Pieski oczywiscie wczesniej, merdajac ogonem, biegaja po magazynie i sprawdzaja wszystko, zeby znowu nie podpasc. Takie sa u nas priorytety. Nieistotne, ze pracownicy mowia w trzech roznych jezykach i nie sa w stanie porozumiec sie miedzy soba. Polacy juz nawet nie przychodza na rozmowy kwalifikacyjne, bo opinia o Neuce gorsza juz byc nie moze niz to co sie mowi o tej firmie w okolicy. A oni udaja, ze to nie przez to, ze firma jest kiepsko zarzadzana, tylko tlumacza to sytuacja na rynku pracy. To ze co tydzien zwalniaja się kolejne osoby z doświadczeniem tez nie ma dla kierownictwa zadnego znaczenia i nie sklonilo nikogo do refleksji. Dopoki u wladzy jest ta ekipa nic sie zmieni, pieski beda radosnie biegac wokol swojego pana, radosnie szczekac i lizac go po rekach...

Karol
@Na Bogato

Jak sie chce awansowac z dostawcy pizzy na kierownika w hurtowni farmaceutycznej, ale inteligencji los dał tyle co wlosow na glowie to trzeba kumpli ze zmiany (usunięte przez administratora) Taka sytuacja XD

Antoni
@Antoni

Rozmawiałem wielokrotnie, bez żadnego niestety skutku. Najgorsze jest to że byłem odpowiedzialny nie tylko za prace magazynowe ale także inne. Na każde zawołanie szanownego Pana Zbyszka, który nigdy nie był zadowolony, cokolwiek by się zrobiło to przecież mogło być lepiej przecież.

Na Bogato
@Karol

Ja awansowałem w pewnym sensie, uwolniłem się od tego panującego syfu który tam jest. Prace mam spokojną, pracodawca mnie zaczął doceniać, a co chodzi o obowiązki to mam dostosowane na poszczególne stanowisko stanowisko. Pensję mam x 2 prawie jak w Neuca a pracuje od rana :)

Iz@
@M.

Potwierdzam ale dlaczego osobami funkcyjnymi SM robi się Ukraińców nie długo będą brygadzistami ..... No chyba że już w którymś magazynie jest taki przypadek.

Jak to?
@Iz@

W ktorym magazynie? :O

WIOLA

Czy tak źle jest również w magazynie Ołtarzew i Katowice.?

Jsk
@WIOLA

Nie jest najgorzej

Renata
@Jsk

Dobrze zatem wiedzieć, że sytuacja w NEUCA - z Twojej perspektywy nie przedstawia się najgorzej. Potrzebowalibyśmy jednak nieco więcej informacji o tym pracodawcy. Wiemy, iż NEUCA jest polską firmą z 25-letnią historią, aktywną w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia. Dynamiczny rozwój na styku dziedzin farmaceutyczno-medycznych daje wyjątkowe możliwości firmie i pracownikom. Może dopowiedziałbyś, jakie konkretnie możliwości mają tam pracownicy? Zachęcam.

qwerty
@Renata

Ej no, przestańcie się wygłupiać :D

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
eeeeetam

smutna firma smutne zarobki wieczny stres wieczne ganianie chcesz tu pracowac? A malo masz klopotow? Wiec po co sobie dokladac nastepne w imie "umowy" i pozniejszych konsekwencji jak Cie udupic zgodnie z litera prawa :)

Fuj

Tymi aneksami napluliscie nam w twarz. Macie czelnosc mowic, ze podwyzki sa dla najlepszych pracownikow, a potem rzucacie takie ochłapy? Nie macie za grosz wstydu, okazujecie pracownikom calkowity brak szacunku i pokazujecie, ze nie mamy dla Was zadnej wartosci dajac w dzisiejszych czasach niewiele ponad 100 zlotych podwyzki. Jedyne co potraficie to falszywie sie usmiechac i dziekowac za zaangazowanie i prace w nadgodzinach, ktore kazecie nam potem odebrac, kiedy wam jest to na rękę. Wy natomiast w tym czasie po 8 godzinach siedzenia za biurkiem i patrzenia w kamery jedziecie do domow i spedzacie czas z rodzinami. Jak trzeba zostawac w pracy to jedyne co zaoferujecie w zamian to Wasze piekne, nic nie warte przemowy motywacyjne wyuczone na szkoleniach w Toruniu. Nawet nie potraficie stanac przed nami i wziac odpowiedzialnosc za wysokosc podwyzek jakie nam dajecie po calym roku ciezkiej pracy. Zachowujecie sie jak gowniarz, ktory nie potrafi wziac odpowiedzialnosci za swoje czyny i zrzucacie cala wine na Torun udajac, ze bardzo byscie chcieli dac wiecej, ale nie mozecie. Nie ma z Was zadnego pozytku, niewiele wiecie, niewiele potraficie i jeszcze mniej umiecie załatwić, a macie czelnosc zwracac nam uwage, ze nasza wydajnosc jest za niska? Macie w ogole jakas przyzwoitosc? A zarzad niech w tym roku w koncu przeszkoli naszych kierownikow w Gadkach, zeby chociaz wiedzieli jak sa wyliczane i wedlug jakich kryteriow sa przyznawane podwyzki. Co roku odpowiedzi sa takie same, 'nie wiem, ale sie dowiem'. A potem cisza. Powoli zaczynamy podejrzewac, ze glownym czynnikiem sa uklady i znajomosci, a nie faktyczna ocena i wydajnosc pracownika. Wstyd, ze tak wazna kwestia jak podwyzki i kryteria ich przyznawania nie są transparentne... Sa jakies granice niewiedzy i braku kompetencji, ktorych nie powinno sie przekraczac. Parafrazując jedno z popularnych hasel w Neuca Gadki chcialoby sie rzec, Panowie niebieska kamizelka zobowiązuje!

Bluecolor
@Fuj

Ale czy ty podpisałas cyrograf czy umowę o pracę? Skoro jesteś tak sfrustrowana to wypowiedzenie i nara i po nerwach

keksy
@Bluecolor

Akurat ma dziewczyna sporo racji, nie kazda z nas moze sie tak zwyczajnie zwolnic. Bedziesz miala rodzine i dzieci to zrozumiesz. A to, ze za dobra prace chcemy normalnie zarabiac to chyba zrozumiale.

Volt
@Fuj

To samo jest w Ołtarzewie bo kamizelki niebieskie i czerwone do czegoś zobowiązują a nie tylko wydzierać się na ludzi i mieć ograniczoną wiedzę w jakim kolwiek temacie ale niestety tak to jest jak są układy układziki i pilnują swoich stołków a ludzi mają za gorszy sort i właśnie na zadane pytanie odpowiadają nie wiem i nawet nie myślą żeby czegoś się dowiedzieć i udzielić pracownikowi odpowiedzi zwrotnej. Z takimi podwyżkami to zostanie im do pracy sama Ukraina. Wtedy niebieskie i czerwone może się wezmą za pracę. A jakaś tam pochwała od czasu do czasu to jest tylko śmiech na sali i zamydlanie ludziom oczu. Tylko niech wiedzą że neuca najmniej płaci wśród okolicznych firm

@Volt

Nawet juz nie ukraina, tylko hindusi. Tak przynajmniej wyglada sytuacja u nas.

@Fuj

Zobacz kto w tej firmie pełni funkcje kierownicze ... chyba nie muszę nikomu mówić jakie to są osoby ... więc czego Ty od nich oczekujesz... wiedzy? kultury osobistej? elokwencji ? Przecież oni jakimś cudem osiągnęli swój everest (donosząc na wszystkich i wszystko) otoczyli się takimi samymi ludźmi i teraz mamy w pełni wykwalifikowaną kadrę kierowniczą, która zawsze Ci pomorze wytłumaczy i wyjaśnij wszystkie wątpliwości a gdy jest taka potrzeba to stanie razem z Tobą ramię w ramię i będzie pracować. Ci ludzie nie mają pojęcia kto jaką pracę na magazynie wykonuje i na jaką ocenę a co za tym idzie podwyżkę zasługuję. Tępak który nic nie potrafi ale jest kumplem brygadzisty i już przytuli najwyższą podwyżkę. Ocena pracownicza nigdy nie była i nie będzie transparentna bo o to w niej chodzi to istny pic na wodę... debilne pytania i możesz mieć kilkanaście argumentów na swoją korzyść ale to brygadzista wypełnia to coś ...

@farsa

Sory ale jak dla mnie to jesteście nieudacznikami życiowym. W wieku zapewne 30-40 lat nie osiagneliscie nic macie pretensje do ludzi którzy coś osiągnęli. Jeżeli myślicie że donosicielstwo jest wyznacznikiem kariery zawodowej to jesteście w błędzie i czeka was do końca życia to co osiagneliscie do tej pory, wyjdzcie z tego paradygmatu spójrzcie dalej inaczej wyplujcie ten jad i zacznijcie zmieniać swoje życie. Pozdrawiam was (usunięte przez administratora)????

MS Gadki

Jezeli kariera nie jest oparta na wiedzy, umiejetnosciach, kwalifikacjach czy wyksztalceniu, a jedynie na niemoralnym zachowaniu jak chociazby donosicelstwo, knucie intryg, wymyslanie rzeczy, ktore nigdy nie mialy miejsca zeby osiagnac swoje cele, to moim zdaniem nie jest to kariera godna podziwu. Dodajmy do tego bezrefleksyjne przyklaskiwanie kierownikowi i mamy przepis na kariere w Gadkach. Uwazasz, ze faktycznie mamy czego zazdroscic?

cuki

o kierownik ?? brygadzista ?? :D

@MS Gadki

Przeciez wyniki magazynu są bardzo dobre, czyli kadra się sprawdza. Co do podwyżek to sory ale na co liczycie? Od lat oscylują wokół kwoty 100-120 zł na co liczycie co roku? Na to że będą 3 razy większe? Taka rola kz i br że ma trzymać ludzi krótko co by było jak każdy by robił co chciał

MS Gadki

Chyba nie masz pojecia jaka jest rola kierownika. Jezeli potrzebujesz kogos z batem nad soba, zeby pracowac to znaczy, ze jestes kiepskim pracownikiem. Kierownik ma inne zadania, pracownik powinien wiedziec jakie ma zadania i je samodzielnie realizowac. Rola kierownika natomiast jest podejmowanie trafnych decyzji, umiejetne zarzadzanie dostepnymi zasobami ludzkimi, wsparcie wiedza i doswiadczeniem podwladnych, ich motywowanie do rozwoju i wiele innych rzeczy, ktorych brakuje w Gadkach. Tobie natomiast rola kierownika pomylila sie z rola wartownika w (usunięte przez administratora) albo w kamieniolomach. Jezeli chodzi o podwyzki, caly czas mamy nadzieje, ze ktos w koncu zrozumie gdzie popelniaja blad, ze odeszlo sporo pracownikow, a zamiast nich pracuje Ukraina, ktora mocno obnizyla jakosc procesu. Skoro Neuca musi przejmowac mniejsze hurtownie, zeby utrzymac swoj udzial w rynku i pozycje lidera tzn., ze klienci czyli apteki widza, ze jakosc uslug systematycznie sie pogarsza i zwyczajnie z tych uslug rezygnuja.

@MS Gadki

Myślałem że większych bzdur niż w tvn dzisiaj nie usłyszę, a jednak się udało takich bzdur jak ty napisałaś nie widziałem nigdzie. Przeczytaj swoj post i zobacz co tam napisałaś. Piszesz ze kierownik nie powinien kontrolować pracownika bo on powinien sam to robić a później piszesz ze kierownik powinien odpowiednio zarząd ludźmi. Anarchia to nic innego jak brak poszanowania prawa i władzy i Ty jesteś tego idealnym przykładem. Kończę ta dyskusje powodzenia i proponuję zmienić poglądy bo dazysz do autodestrukcji.

MS Gadki

Masz duze szanse zostac u nas osoba funkcyjna :D Nie pisz nic wiecej, bardzo Cie prosze :)

@MS Gadki

I będę dobrze zarabiała a ty narzekasz i swoim podejściem zarabiasz zapewne 2100.

CUKI

Hahaha ale się ubawiłem czytając tę opinię - widać że albo nie masz zielonego pojęcia kto dostaje stanowiska funkcyjne w Neuca albo nią jesteś i jesteś tak sfrustrowana, bo wiesz że poza murami tej firmy nie dostałabyś nigdzie funkcyjnego stanowiska, ponieważ w innych firmach trzeba wykazać się czymś więcęj niż "wchodzeniem w (usunięte przez administratora) " i przytakiwaniem :D mało tego prócz mnóstwa dodatkowych obowiązków, bo przecież "kamizelka zobowiązuje" to zarabiasz/zarabiałabyś nie wiele więcej niż zwykły pracownik :D więc ten komentarz naprawdę nieźle mnie rozbawił hehe :P no ale czego się nie robi dla JEDYNEJ firmy, w której można liczyć na inne stanowisko, niż magazynier przy minimalnej zmianie płacy :P - bo jestem teraz .... :D Przypuszczam, że przynajmniej część z osób wypowiadających się na tym forum miało propozycje zmiany stanowiska, ale ktoś kto ma jakiś szacunek do siebie zwyczajnie powie NIE. Jak jesteś osobą funkcyjną w tej firmie to naprawdę jest czego GRATULOWAĆ czytając te forum to naprawdę same wybitne postacie po wielkich staraniach je dostają jak pracownik ochrony, czy pizzerii haha :P a jeżeli nie pracujesz w Neuca to po pierwsze co robisz na tym forum ?? a po drugie złóż CV :D

MS Gadki

Na pewno dobrze zarabiasz jak na swoj potencjal intelektualny, pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. Mysle, ze trzymasz sie swojego stanowiska, bo tak ciezko wypracowana pozycja w firmie kosztowala Cie utrate godności i szacunku otoczenia. Dlatego bedziesz w tej firmie do samego konca, przekonujac sama siebie, ze jest dobrze. Masz swiadomosc, ze poza Neuca znowu będziesz nikim i boli Cie, ze sa ludzie, ktorzy sa w stanie zawalczyc o swoj los. Nie pozdrawiam.

@MS Gadki

Tej Nick a Ty to w końcu kto facet czy kobieta bo coś się nie możesz zdecydować :DD a może gender ? :) Mam do Ciebie radę zacznij czytać ze zrozumieniem i samodzielnie myśleć (wiem to jest trudne) ale lepiej późno niż wcale:)). Wypisujesz takie głupoty że ze śmiechu brzuch mnie rozbolał :)) Wiem przysięga zobowiązuje: mierny bierny ale wierny:))

Hak
@MS Gadki

Zastanów się czy ty masz godność. Gdybyś ja miała to nie obrazala byś nikogo na forum tylko powiedziała w twarz a ten zły kierownik zawsze ci powie na bieżąco co robisz źle i nie napisze na ciebie na forum

@Hak

Nie zly, tylko niekompetentny. Kto powiedzial, ze cokolwiek robię zle? Na rozmowach rozwojowych nie bylo do mojej pracy zadnych zastrzezen. I nikogo nie obrazam tylko stwierdzam fakty. Jezeli ktos jest glupi, to powiedzenie mu tego nie jest obrazaniem tylko zwyczajna informacja.

@MS Gadki

No i ok to teraz zaznacz swoją obecność w magazynie zrób coś pożytecznego żebyś została zauważona a wtedy propozycja podwyżki w formie zmiany stanowiska to formalność zacznij od SM, powodzenia

farsa

Dzięki za radę właśnie tak zrobię - zacznę donosić i to z pewnością zwróci uwagę przełożonego a wtedy kariera a' la Neuca gwarantowana.

Ktos

A od kiedy macie takie kryteria awansu w firmie? Bo patrzac na kierownikow zmian nie widze powodu dla ktorych zostali powolani na swoje stanowiska. Tak jak pisal ktos wczesniej, niestety nie takie rzeczy decyduja w firmie o awansach. Nikomu nie zazdroszcze, ale kazdy kto dluzej pracuje w firmie, wie na jakiej zasadzie sie to odbywa. Dziwna sprawa, ze zdarzaly sie awanse ludzi z krotkim stazem, bez wiedzy i doswiadczenia, ale dziwnym zbiegiem okolicznosci byl to kolega kierownika zmiany. Albo inna sprawa, awans na SM osoby z zupelnie innego dzialu. To faktycznie sa Twoim zdaniem merytoryczne przeslanki przy podejmowaniu decyzji o awansach? Jakim cudem Twoim zdaniem osoba niepracujaca na dziale ma sluzyc podwladnym wiedza, doswiadczeniem i wsparciem, skoro nie potrafi nawet 20% tego co oni, a najgorsze, ze nawet nie probuje czesto tych brakow uzupelnic. Moze mi to wytlumaczysz? Moze znasz odpowiedz na pytanie, dlaczego czesto Neuca awansuje osoby nie oglaszajac nawet rekrutacji wewnetrznej? To sa te zasluzone kariery w Gadkach? Twoja tez tak wygladala? Bo moim zdaniem coraz bardziej wyglada to jak grupa kolegow i kolezanek, a nie profesjonalna kadra zarzadzajaca. W ostatnim czasie awanse to juz nawet nie nagroda dla pracowników za ich wklad w rozwój firmy, a desperacka proba zatrzymania pracownikow, ktorzy chca sie zwolnic. Wszyscy widza jak to wyglada w rzeczywistości i nie probuj wmawiac nam, ze czarne jest biale...

Jsk
@Ktos

Napisze tak z niewolnika nie ma pracownika nie pasuje to wypowiedzenie i dowidzenia trole internetowe

Gadki
@Jsk

Ten tekst slyszy kazdy, ktory sklada wypowiedzenie w Neuca Gadki, widze, ze mamy tu wiernych zolnierzy kierownika, ktorzy zostali tak przemaglowani na zebraniach operacyjnych, ze faktycznie uwierzyli w te bzdury, ktore sa tam tluczone do glow. Jezeli zarzucasz komukolwiek trollowanie, to moze przedstaw swoje racje i obal argumenty przytoczone powyzej. Bo na razie zachowujesz sie jak obrazone dziecko. Moze wskazesz z ktorymi informacjami na forum sie nie zgadzasz i ktore nie sa zgodne ze stanem faktycznym?

@Jsk

Jak jestes tak bardzo zachwycona Neuca to moze zaczniesz oprowdzac wycieczki po tym wspanialemy miejscu? Chyba, ze juz to robisz... Albo moze zrobisz na ten temat prezentację?

nn
@MS Gadki

Chyba juz nikt nie ma watpliwosci kto pisze posty wychwalajace Neuce... @ Nick - Teraz idz na MS i powiedz dziewczynom w twarz, ze sa Twoim zdaniem zyciowymi nieudacznikami. Masz tyle odwagi?

K
@nn

Nieźle, juz dawno slyszalem, ze trzeba uwazac co sie mowi. W pracy usmiechy i niewinna gadka, a tutaj wyszlo jak jest naprawde i co myśli o ludziach z firmy. Niezla jazda, chociaz zaskoczony nie jestem, bo opinia taka jest od dawna... Moze w koncu nie bedzie slychac tego irytujacego ,no sorry, ale...' XD Dobrze, ze z wysokosci wozka jej nie widac i nie slychac XD

fifi

Niby bronisz tej firmy, ale jednoczesnie wysmiewasz zarobki jakie oferuje Neuca i okazujesz pogarde ludziom ktorzy za tyle pracuja. A kiedy walcza o wyzsze zarobki to mowisz, ze im sie nie naleza. Jestes Ty madra? Dam Ci rade, tak od serca. Jak przestaniesz wchodzic kierownikowi w (usunięte przez administratora), to bedziesz mogla swobodnie oddychac, mozg sie dotleni i moze pojawia sie jakies przeblyski rozumu...

basior

Witam wszystkich. Jakiś czas temu byłem na rozmowie o pracę w tej firmie oczywiście szukałem w internecie jakiś informacji na temat Neuca i trafiłem na to forum. Początkowo nie chciałem dać wiary tym wszystkim komentarzom (ilu ludzi tyle opinii) ale po rozmowie w ogóle mnie one nie dziwią. Myślę że ta firma jest śmieszna a raczej śmieszne jest wynagrodzenie które proponują trochę ponad 2 tyś zł na rękę. Mówimy tu o pracy w systemie trzy-zmianowym z pracującymi weekendami a także świętami, nadgodziny do odbioru. Z tak beznadziejnymi zarobkami nie spotkałem się w żadnej firmie w Gądkach. To wynagrodzenie, które mi zaproponowano kojarzy mi się tylko z wyzyskiem i niewolnictwem. Proponuje przemyśleć decyzję czy aby na pewno podjąć pracę w tej firmie. W tej okolicy bez większych problemów znajdziecie dużo lepiej płatną pracę. Pozdrawiam

Tele

Rzadko się zdarza żeby było aż tak dużo negatywnych komentarzy praktycznie zero pozytywów miałem startować do tele ale ktoś mi polecil to forum do przeczytania ostro u was

sadas
@Tele

Tylko, że tutaj wypowiadają się głównie pracownicy magazynu. Telemarketing to troszkę inna rzeczywistość.

Irena
@sadas

Każda osoba pracująca w NEUCA ma prawo wypowiedzieć się o warunkach panujących u tego pracodawcy. Rozumiem, że Ty pracujesz w dziale, o którym wspominasz - jak więc wygląda ta praca z Twojej perspektywy? Zawsze warto pisać konkretnie i popierać swoje wypowiedzi argumentami - dzięki temu są bardziej przydatne i wiarygodne dla innych.

Tele morele

Rzadko się zdarza żeby firma miała aż tak dużo negatywnych komentarzy praktycznie zero pozytywów miałem startować do tele ale ktoś mi polecil to forum do przeczytania....dziadostwo i cwaniactwo sory ale takie wnioski.

Jfkd

Ciekawe jakie będą paczki dla dzieci na 1 czerwca

Pfff
@Jfkd

Takie jak na Mikolaja

Wrocław

Witam.. mam.takie pytanie do pracowników Neuca. czy wiadomo coś na temat pikniku rodzinnego co odbywał się co roku w Toruniu?? Bo coś jak narazie jest cicho.. proszę o jakieś informacje

qwerty
@Wrocław

od tego roku pikniku już nie będzie, ponoć kwestie logistyczne (oficjalnie), nieoficjalnie oszczędności

patusy
@Wrocław

Człowieku pikniku w tym roku nie będzie ... (kolejna patologia)dla kogo miałby być?? dla pracowników za wschodniej granicy ?? Polaków przecież już praktycznie nie ma a jak są to nie chcą mieć za wiele wspólnego z tą firmą po godzinach pracy. Pomyśl firma daje nam różnego rodzaju przekąski owoce warzywa codziennie coś innego od koloru do wyboru do tego super stołówka gdzie za kilka złotych możesz zjeść super posiłek (patrząc na zarobki to istne śrubki) do tego automaty z których można korzystać do woli na piknik po prostu już nie starczyło pieniędzy. Przeczytaj sobie te piękne hasła na tapecie z pewnością gdzieś u Was wisi. Firma dba o swoich pracowników docenia ich na każdym kroku czego dowodem będą aneksy opiewające podobno na zawrotne czterocyfrowe sumy . PS. Ta wypowiedź jest ironiczna jak jest naprawdę to każdy pracujący i myślący człowiek wie.

Eryk
@qwerty

Ten piknik to jedynie po to by chyba ukraina mogła się zabawić.... Zamiast socjalne wydawać na tego typu spęd to dołożyć ludzia do premi.... Pozdrawiam

No i sru

Uwaga magazyn Gadki! Jaki jest plan naprawczy? Wszystkie ręce na pokład!

Viola

Neuca na stronach giełdy chwali się zyskiem netto w kwocie 98 milionów złotych. Pracownikom z tego wypłaci przez rok! około 4 miliony zł - 3.800 ludziom. Reszta z tak wielkiego zysku trafi do akcjonariuszy i trochę pozostanie w firmie. Skoro jest tak dobrze, zysk taki wielki, to dlaczego pracownik traktowany jest jak zło konieczne w myśl zasady "pracownicy to idioci, nie dość, że daliśmy im pracę, to jeszcze chcą pieniądze". W Amazonie też się chwalili zyskami i pracownicy wywalczyli swoje, może Neuca też tego potrzebuje?

@Viola

Nie ma pieniedzy na podwyzki. Sztuka jest sztuka, Ukraina zrobi mniej, ale Polakow sie docisnie i na MS robota idzie. Tylko naszym kosztem niestety... Dopoki wyjazdy sa wmiare punktualnie Torun nawet sie nie dowie co tu sie dzieje...

@MS Gadki

Tu liczy się tylko MS i wyjazdy ... da się ludziom kilka zł i zamkną jadaki Przyjedzie zarząd to się ładnie posprząta oni wygłoszą piękne przemowy , zjemy (o ile w tym roku będzie pikniku już nie ma) razem tą słynną już wigilie i będzie pięknie w tej naszej firmie gdzie podobno panuje rodzinna atmosfera ...

@farsa

Ale potem bedziemy musialy wszystko odrobic

taka

Witam Gądki, jakie odczucia po "podwyżkach"?

No nie
@taka

Ze niby po czym?

Elo

Neuca ołtarzew to (usunięte przez administratora)

młody

Jest jeden specyficzny przypadek kiedy mozna ta firme polecic jako pracodawce. Jezeli jestes zwyczajnie glupi, nigdy nie byles specjalnie lubiany przez rowiesnikow, bo juz w szkole donosiles na kolegow, z polskiego ledwo przechodziles z klasy do klasy, ale Twoim marzeniem zawsze bylo zostac kierownikiem, miec odrobine wladzy, chociaz raz w zyciu poczuc sie waznym i pokazac tym, ktorzy mieli Cie za zero, ze nie mieli racji to wlasnie Neuca Gadki jest dla Ciebie i masz u nas duze szanse na spelnienie swoich marzen. W firmie z ktorej wszyscy uciekaja bardzo latwo o kariere w stylu 'od zera do menagera', takich ludzi doceniamy i dajemy im szanse realizacji wlasnych ambicji. Taka polityka firmy.

Coraz gorzej

Neuca chwali się, ze jest jedna z najwiekszych firm w Polsce, ciekawe czy podzieli sie uczciwie zyskiem z pracownikami czy znowu podwyzki beda po kilkadziesiat złotych, a cala reszte zgarnie zarzad. W sumie kierownik w Gadkach robi dobrą robotę dla zarządu, pracownikow duzo mniej, ale robota zrobiona przy duzo nizszych kosztach dla firmy. Mozemy byc z siebie dumni, ze robimy za trzech i wypracowujemy tluste premie dla kierownictwa. Tak trzymac! I pamietajcie, dla najlepszych 75 zlotych podwyzki!

Coraz gorzej

Czy to prawda, ze w tym roku nie robia nawet pikniku dla szarych pracownikow, ktorzy wypracowuja im zyski? Przeciez to zadna laska tylko pieniadze z obowiazkowego funduszu socjalnego przeznaczonego na takie rzeczy. Lepiej sobie za te pieniadze zorganizowac jakas gale gdzie wzajemnie liżą sie po tylkach, albo wykonczyc nowy biurowiec? Juz ostatnia wigila w Gadkach pokazala, jaki stosunek ma firma do swoich pracownikow. Raz, ze jakosciowo bardzo kiepsko, a dwa, ze termin tez nie trafiony, bo wiekszosc pracownikow jest juz z Ukrainy, a oni maja swieta trochę później. Na Mikołaja tez juz paczek nie bylo, na Ukrainie nie ma takiego zwyczaju? To jest to dostosowanie sie firmy do warunkow rynkowych?

Jfkd

Dwa komentarze poniżej również pasują do vipa z Ołtarzewa tego z włosami do pasa, o co chodzi w tej firmie chyba panują jakieś grube układy bo napewno nikt nie patrzy na kompetencje każdy kogoś zna i każdy jest od kogoś... Stara załoga z Torunia niezniszczalna i nie do ruszenia, uuzpelniacze wakatow...

mg

Witam. Pracuje w tej firmie kilka tygodni na magazynie w Gądkach i zastanawiam się kto wybiera osoby na stanowiska kierownicze w tej firmie (nie chodzi mi tylko o kierowników zmian ale również o brygadzistów i starszych magazynierów). Zacznijmy od góry: kierownik magazynu – to jakaś porażka. Ogólnie puste słowa(kolega wyżej cytował) zero działania … ma duży brzuch i lubi wielokulturowość kierownicy zmiany – = analfabeci, znacie film głupi i głupszy – kto tu jest kto…? Może ktoś mi odpowie …? Rywalizacja jest zacięta. Brygadziści – co tu mądrego napisać chyba nic i niech to będzie najlepsze podsumowanie… (usunięte przez administratora) kierowników ZERO własnego zdanie ślepo za baranem…. Starsi magazynierowie – wszystkich Was nie znam ale jedno wiem prawie żaden z Was nie ma pojęcia o swojej pracy. Moje podsumowanie jest takie żeby coś osiągnąć w tej firmie (awansować)musisz być: Tępakiem , ślepo wykonywać wszystkie rozkazy, ślepy na problemy trapiące tą „firmę”, posłuszny, wierny, zapomnij o swoim zdaniu, głupi, recytować te hasła(tapeta), donosicielem, podkładać kłody pod nogi osobą które nie boją się wypowiedzieć własnego zdania. Pozdrawiam myślących 

Taka sytuacja
@mg

To akurat jest zrozumiałe że, jezeli kierownik nie ma wykształcenia i nie grzeszy inteligencją będzie dobierał sobie bezpośrednich podwładnych w taki sposob, żeby nie stanowili dla niego konkurencji i nie zagrozili jego pozycji w firmie. W takiej sytuacji najlepszy podwładny powinien być bezwzględnie posłuszny, niespecjalnie bystry, ale wierny firmie. Przede wszystkim powinien ślepo podążać za rozkazami z góry, nie myśleć i pod żadnym pozorem nie powinien mieć własnego zdania. Każdy kierownik, który czuje się zagrożony na swojej pozycji jakikolwiek przejaw niesubordynacji, próbę dyskusji czy refleksji nad jakimkolwiek zagadnieniem traktuje jako podważanie jego autorytetu i zamach na jego osobę. Żaden przełożony nie czuje się komfortowo, kiedy jego podwładni są mądrzejsi od niego (w tym przypadku akurat poprzeczka nie jest wysoko zawieszona). Stąd też w firmie taka kadra kierownicza, bez większych szans na odwrócenie obecnego stanu.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.