Opinie o Alkon w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alkon. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alkon o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alkon w Szczecin

Firma Mega Dno, Nawet nie potrafią na czas wypłaty dać, To jest Firma Oszustów i Złodziei, a Każdy Kto Ją Chwali to albo dupowłaz albo z rodziny, lub przy korycie, nikt mnie nie przekona ze to dobra firma, trzeba będzie powiadomić odpowiednie służby żeby zrobiły odpowiednią kontrolę. I powiadomić Z.CH. Police o Możliwym Strajku Pracowników, jak dalej tak pójdzie. A Dla Alkonu i Jego Rządzących Wielki Karny Ku.as!!!!!!

big2

Ludzie naprawde cyrk zastanawiam sie czy my klienci wogole mamy lacznosc z nimi trzeba sprawdzic i ucuekac tez o dlugach slyszalem z3 maja wszedzie i nawet ludzia nie placa sami widzimy jaka firme karmimy swoja kasa

klient

Witam tak faktury sa nie do przyjecia dzwonie do biura i slysze ze jest nowa księgowa ale to sa totalne bzdury z tego co wiem wszedzie maja dlugi i konta poblokowane przez komornikow dlatego faktury co chwile z innej firmy zuwazyliscie ludzie adres siedziby Warszawa ciekawe ze po tylu katach tam uciekli chyba wiemy dlugi maja wszedzie

big

Firma dno zenada oszusci wszedzie maja dlugi takie sluchy chodza tez zauwazylem te faktury niech sie zajmie nimi skarbowka bo robia z ludzi idiotow

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
klient juz nie

Firma bankrut najśmieszniejsze sa faktury od nich co miesiac z innej firmy ciekawe kolejna ciekawostka zalaczyl sie alarm dzwonie na stacje monit a oni nie widza ze zalaczyl sie alarm odradzam ten cyrk

silence

Pracodawca godny polecenia. Każdy boryka się z jakimiś problemami, ale mało jaka firma wspomoże tak pracowników.

AnoNymu$$$

Firma na rynku ochroniarskim jak najbardziej godna polecenia. Ludziom komentującym radzę zapoznać się z formami zatrudnienia i kosztami pracy. Jeżeli stawka za niska to może czas zmienić pracę. *mocarny - masz rację, jak widać przyjmują też analfebtów, a oni nie potrafią tego docenić. Rynek pracy jest wymagający, a w Szczecinie w ogóle stawki płacowe sa niskie i niekoniecznie zależy to od pracodawcy. Atmosfera w pracy jak najbardziej pozytywna.

Lolek

Najgorsza Firma jaka Istnieje Wypłaty z nawet miesięcznym opóźnieniem, łajzy(usunięte przez administratora)

TreleMorele

Firma Dno, Najgorsza jaka może być to że płaci marne grosze to od pracowników wymaga h.. wie ile a na dodatek nawet nie potrafi nędznego wynagrodzenia na czas wypłacić trzeba dzwonić jeździć i się o swoje pieniądze prosić, Złodzieje nic więcej.

uli

Alkon to dzierży niewypłacalny pensji i mają wszystko w dniach są nie wypłacaniem

ostrzegam

Nie polecam nikomu pracy w tej bezdusznej firmie chyba że macie nóż na gardle i spodoba wam się praca na obiektach za 4zł, bo tyle płacą ,bez uprawnień nie liczcie na stawkę większą niż 5zł. ZCH Police stawka max około 8zł zależnie od posterunku wieczny brak ludzi wiecznie kogoś tam trzeba, co mnie nie dziwi, generalnie gównianej pracy za gówniane pieniądze w tym kraju nie brakuje chyba że się komuś robić nie chce, albo jest lewusem, wasz wybór. Nie liczcie na to że ktoś was w tej firmie jakkolwiek doceni motto tej firmy wydymać pracownika na wszystkim aby osiągnąć swój cel. Stawki a imprezach 7 - 12zł

robii342

Ale ty jestes tempy w ochronie nie wazne czy masz podstawowke czy sirednią stawki sa takie same naj wyzej od reszty roboli na danym obiekcie mozesz miec o 30 do 50 gr wiencej i to wszystko

ze Szczcina

Witam ,jak wygląda w Alkonie praca w przy zabezpieczeniu imprez? Jaka Stawka? Kierownictwo ?Można zejść coś zjeść czy ?Wszystko ok z kasą ?

zinger

Najbardziej profesjonalna firma, do rozwiązywania każdego problemu podchodzi indywidualnie, atmosfera pracy jak w rodzinie. zarobki na poziomie średnim ustalane w zależności od umowy.

bogdan

super - firma...

b-b

Brak Słów, A Raczej Ich Szkoda Na Tak Żałosną Firmę Która Nie Potrafi Wypłacić Należnych I Ciężko Zarobionych Pieniędzy Ludziom A Sobie W pierwszej Kolejności Jak i Swoim Pryncypałom, OGARNIJCIE SIĘ. ZOSTANIECIE Z 70-SIĘCIO LATKAMI JAKO ZAŁOGI INTERWENCYJNE.........

robii342

Alkon buduje se nowy biurowiec'a dziady tracą obiekty i wiecie co prawdo podobnie ta dziadowska firma ma nie dlugo nie istniec bedzie tylko biuro i 4 zalogi tylko.ciekawe z czego sie utrzymają chyba ze juz tak sie na chapalo ci dwaj wazniaki .nawet dziady umundurowan nie mają dla ludzi tylko zprane po niszczone szmaty ludziom dają .dziady liczą tylko na rencistów bo z uni kase na nich dają ale ten zlodziejski alkon nawet ich okrada daje stalą pensjie 1200zl a dostają na jednego czlowieka jeszcze raz tyle .taka jest stawka z uni .omijajce tą dzadowską firme.pozdrawiam

gosc

Odradzam.płacić to jakoś płacą ale nie licz, że wypłata będzie na czas.jeśli masz grupę może nie będzie tragedii. Stawki słabe a na podwyżke nie ma co liczyć.

Adaszko

Witam No i jak tam teraz ma sie ta firma z płacami i ogolnie? Bo mam oferte pracy w Alkonie

zioło

wo gule na rynku ochrony jest cienko a co gorsze stawki spadają na ryj jeśli się ma mniej lat nisz 35 lepiej wyjechać na zachód i to na stałe jeśli się liczy na social i normalne życie

Zostaw merytoryczną opinię o Alkon - Szczecin

• Jak się pracuje w Alkon?

Zobacz opinie na temat firmy Alkon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alkon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alkon?

Kandydaci do pracy w Alkon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alkon