Alkon

Szczecin

Opinie o Alkon

laluna 2011-01-19 15:22:22
Alkon ochrona Szczecin..( usunięte przez administratora ).Wykorzystują ludzi jak tylko się da,od stycznia wzrosła średnia krajowa,ale oni nam obcieli stawki na godziniei[usunięte przez moderatora] nam nasza premię.Dotyczy to ZCHP.Niedługo będziemy tam pracować za darmo!!!!!!!!!! Życzę założycielowi tej firmy,aby nie miał na rynku pracy obiektów i tym samym zniknął z KRS.na zawsze!.Nie ludzkie traktowanie,zato obowiązków coraz więcej,o wymaganiach nie wspomnę.Najgorsza firma w Szczecinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
olin 2011-02-24 17:20:55
potwierdzam proszę konkretnie powiedziec że chodzi o ZCH Police i odradzam pracę w tej firmie.
Ciekawy 2011-03-11 14:29:44
Oszuści.Okradaja ludzi z i ciężko zarobionych pieniędzy.Płaca przy ochronie Z CH Police na zlecenie za 6,80/h a i tak sie doliczeyc pensji nie można!.Nie polecam!!!!
anonim 2011-03-16 06:51:17
zapomnieliście dodać, że jeszcze tam jest taki jegomość [usunięte przez moderatora]. Kolejny złodziej i kłamca. Na pytanie o podwyżce mówi że nie będzie bo dokłada do nas. Na umowie mam 5.50pln a stawka to 4.80, i przy 240 godz. łatwo obliczyć.
Pu94 2011-03-20 19:33:35
Nam po 8 latach pracy pozabierali umowę o prace. Dają 4.50 netto na obiektach biurowych z opcją bez szansy na podwyżkę. Firma dziadzieje ma długi i ociąga sie z wypłacaniem kasy. Wypłata zamiast 15 stego jest 20 a nawet dziś nie dostaliśmy jej w całości. Inspekcja pracy była i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wykryła. [usunięte przez moderatora]
DUPOGNIOT 2011-03-22 07:40:22
FIRMA BIEDNA,KŁAMLIWA I ZŁODZIEJSKA BEZ OGRÓDEK, NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD TAKIEJ FIRMY
w ząbek czesany 2011-03-25 00:05:36
panowie mi tu dobrze... Ciepło, na głowę nie pada. Klepię co godzinkę punkciorka. 240godzinek mam w miesiącu, czyli tak jakoś półtora mieś. w miesiącu wychodzi, a płatne za "miesiąc". Płacone raz tak , a raz tak bym za dużo nie miał. Złota robota.
ja 2011-03-25 08:10:20
Praca bardzo dobra jeśli ktoś lubi wolontariat. Zatrudniają na pełny etat, umowa o pracę, stawka zadowalająca, a po trzech miesiącach okazuje się, że miłościwie nam panujący szanowny jaśnie pan chlebodawca ( usunięte przez administratora )porwał się z motyką na słońce i jednak nie zarabia na danym obiekcie (Z.Ch.Police) a jeśli nie zarabia, to kto inny jak nie pracownik ma na tym stracić. Zabrane premie (pod pretekstem kary, której w ogóle nie było), obniżone stawki (z 9 na 6,80 netto!), przebąkiwania o aneksach do umowy z przejście na pół etatu. I zapewne to jeszcze nie koniec zmian na gorsze. Do tego pensja rzadko na czas i w dodatku zawsze coś brakuje. Z wynagrodzenia za styczeń winni są pracownikom nawet po kilkaset złotych! Zwolniono za to księgową (Bogu ducha winną tak naprawdę) i umywają ręce a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. I szefostwo zdziwione, że jakość pracy spadła... Szanowny panie[usunięte przez moderatora]- Dopóki firma udaje, że płaci dopóty pracownik udaje, że pracuje. To nie są Chiny i ludzie nie będą pracować za miskę ryżu. ""... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, a potem zapytawszy o zarobki nasze, usiadł i zapłakał..."
prykas 2011-03-26 15:25:24
Nie prościej się zwolnić? Bo narazie to wygląda jak ( usunięte przez administratora )
ZCH 2011-03-26 16:18:43
Naszym gniazdem są ZCh Police, a taka ( usunięte przez administratora ) jak ALKON rozbiła naszą prace, wraz z wydajnością pracowników. Nigdy nie byliśmy tak traktowani jak za rządów ( usunięte przez administratora )sam właściciel uważa, że jego iloraz inteligencji jest o połowę razu wyższy niż jego pracowników, do tego przechwala się, że on na takich firmach dorobił się domu i Q7 -JEST TO ŻENUJĄCE!!! ( usunięte przez administratora )i GRATULUJE PANU TEJ INTELIGENCJI!!! ps. Mam nadzieje, że już niedługo zapłaci Pan za traktowanie ludzi jak śmieci i za to że zniszczył Pan ochronę ZCh Police!!
anonim 2011-03-26 21:00:12
zapomnieliśmy dodać,że w ZCHP pracuję się od dwóch miesięcy po 24h i 36h czego nie przewiduje plan ochrony a co na to biuro ochrony ZCHP.Brak ludzi!!!!!!!!!!!!!!!! za firmy poprzedniej biuro ochrony ZCHP kontrolowało,chodź był stan ludzi a teraz nie ma stanu ludzi i nikt tego nie kontroluje.....o co chodzi???????????????? chyba nie jesteśmy głupkami KASA ZROBI WSZYSTKO!!!!!!!!! życzymy właścicielowi tej firmy,aby upadła jak najszybciej.My już sie o to postaramy....[usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!! i jak ma być dobrze w tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] FIRMIE!!!!!!!!
anonim 2011-03-26 21:48:41
prykas - 2011-03-26 15:25:24

Nie prościej się zwolnić? Bo narazie to wygląda jak sranie do własnego gniazda.

"Gniazdo" zawsze można zmienić a to jest przestroga dla tych, którzy chcą w tej firmie podjąć pracę. Zakłady Chemiczne przeżyły już kilka firm ochroniarskich, bywało różnie ale tak źle jeszcze nie było. Masakra!!!!!
były pracownik 2011-03-27 21:34:15
Firma krzak,władowali się na siłę na Z CH Police,a teraz nie maja kasy na wypłaty.Ciekawe że ludzie pracują po 24h,posterunki pozamykane na noc bo nie ma ludzi a dział kontroli Z CH nie reaguje.Ludzie odchodzą z tej firmy bo stawki coraz niższe,opóznienia w wypłatach. Jeśli szukasz pracy w ochronie to omijaj ALKON z daleka,a jeśli jesteś potencjalnym pracodawcą,to pomyśl o jakości ochrony,gdy ludzi brak,a większośc z tych co jeszcze pracują to niedołężni emeryci mundurowi ,niepełnosprawni,zasypiający na siedząco......
anonim 2011-04-14 08:53:48
Szkoda słów, czas wypłaty jak nabardziej przed czasem, hehe co im sie stało. Nie ma jednak nic do smiechu znowu braki za nadgodziny, nie ma co sie dziwic, że ludzie pisządonosy. Może w końcu prezes zacznie myślec albo dalej dołki pod sobą kopać, płaca byłą dobra zanim nie zaczeli kombinować teraz brak słów. NIKOMU NIEPOLECAM TEJ FIRMY ZROBIŁ SIĘ TAM SYF JAKIEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEM NA OCZY. A co do spiących na siedząco to nie ma sie co dziwic, skoro przyjmują cukrzyków i inne cholerstwo, które nawet nie powinno posiadać licencji, to nie ma sie co dziwić, że psują jeszcze bardziej wizerunek firmy. Gdy by podnieśli stawki do poprzednich i przestali kombinować z wypłatami to by przebili wiekszość firm a tak zrobili własne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym sie babrają
anonim 2011-06-21 21:23:26
co sie czepiasz prezesa Golinskiego co on kase czyma ze ma decydowac czy da podwyzke ludziom czy nie.wogule to nikt tam na sile nie trzyma w alkonie nie chcesz to nie pracuj w tej firmie idzi do innej jak tam ci dadzo po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to bedziesz prosil prezesa aby cie przyjol spowrotem do alkonu.i nie wypisuj takich glupot
Pan Twardowski 2011-07-06 18:50:55
OOO się odezwał. A co tak pochlebiasz p. prezesowi? Chyba jesteś jego ulubionym pracowniczkiem, że tak go chwalisz. Zastanawia mnie fakt, że inni potrafią docenić i dać więcej kasiorki, a twój prezes guzik daje. Zawsze mu nie pasuje to albo to i ma jedną odpowiedź 'koszt pracownika przekracza stawkę obiektu", czyli nic dodać i nic ująć twój pan prezes dokłada do biznesu. I co ciekawe , że nigdy faktury nie chce pokazać.Jak był kierownikiem (tak gdzieś około 6 lat wstecz) to zgadza się był bardzo w porządku, ale widać woda sodowa często zmienia człowieka. Dla przyszłych pracowników tej firmy - uważajcie i ważcie każde słowo na rozmowie. Dużo obiecują ale nie kasy tylko godzin. To co wypłacają to poniżej najniższej krajowej. Powinno się pracować do 174 godzin a nie 240 godzin miesięcznie za góra 1200 zł. Firma kupuje sobie autka finansuje wycieczki, ale tylko dla wybranych, tych co są przy korycie. Reszta to może dostanie wypłatę bądź nie.Może w dwóch przelewach bądź w trzech, albo pod koniec miesiąca.
anonim 2011-08-18 15:34:21
a mnie zastanawia sytuacja na zch skoro są braki na posterunkach to dlaczego dział obronności zch nie reaguje jest tam pan o nazwisku na[usunięte przez moderatora]który to powinien kontrolować a co robi
Pu 94 2011-11-29 21:05:41
Tak wiem o co chodzi sam widziałem osobiście jak miał być przetarg za parę dni na jednym z obiektów to facet był tak perfidny i pewny siebie że był pewien na 100 % że firma przejdzie to wiadomo o co chodzi ale żeby dać [usunięte przez moderatora] pare groszy wiecej to zawsze opowiada że firma ma problemy .[usunięte przez moderatora] i szlak mnie trafia jak widze tak obludnych ludzi.Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]
Mucha 2011-12-17 18:32:29
Po 1,5 roku pracy u [usunięte przez moderatora] dostaje na obiekcie biurowym dostaje 4,50 netto gdzie przy wyrobieniu normy godzin to jest 240h to mam 1080 zl o podwyżkę chlopaki walczą od 1 roku na pytanie [usunięte przez moderatora]kiedy jasnie pan da cos wiecej to wymiguje się od odpowiedzi twierdzac że jest KRYZYS hahah ( ma tupet facet).Przy takich zarobkach nie mamy nawe najnizszej krajowej 1330 zl netto! Oprócz tego dostajemy dziwne umowy ( np.placowy :-) ) podnisywanie umów wstecz.Firna ogolnie dziadostwo a szczegolnie [usunięte przez moderatora] perfidny kłamca !!! Traktuje ludzi jak [usuniętora]e przez moderat.Mysle że jak dowie się pani [usunięte przez moderatora].za ile się pracyje i jak przełożony traktuje ludzi to zmieni zdanie :-_
katrina 2013-10-08 12:59:43
Kolego wyżej, to oszukuja jakos pracowników, wiesz cos o tym, Ciebie oszukali w alkon? Bo dawno tutaj nie było komentarzy.
vision 2014-01-03 23:54:57
tak że jak nie pijesz i nie lubisz pod pier..laci to nie masz co w ALKONIE pracy szukać
zioło 2014-01-05 19:37:51
wo gule na rynku ochrony jest cienko a co gorsze stawki spadają na ryj jeśli się ma mniej lat nisz 35 lepiej wyjechać na zachód i to na stałe jeśli się liczy na social i normalne życie
Adaszko 2014-03-28 15:01:12
Witam
No i jak tam teraz ma sie ta firma z płacami i ogolnie?
Bo mam oferte pracy w Alkonie
gosc 2014-04-06 21:09:30
Odradzam.płacić to jakoś płacą ale nie licz, że wypłata będzie na czas.jeśli masz grupę może nie będzie tragedii. Stawki słabe a na podwyżke nie ma co liczyć.
robii342 2014-04-07 01:02:20
Alkon buduje se nowy biurowiec'a dziady tracą obiekty i wiecie co prawdo podobnie ta dziadowska firma ma nie dlugo nie istniec bedzie tylko biuro i 4 zalogi tylko.ciekawe z czego sie utrzymają chyba ze juz tak sie na chapalo ci dwaj wazniaki .nawet dziady umundurowan nie mają dla ludzi tylko zprane po niszczone szmaty ludziom dają .dziady liczą tylko na rencistów bo z uni kase na nich dają ale ten zlodziejski alkon nawet ich okrada daje stalą pensjie 1200zl a dostają na jednego czlowieka jeszcze raz tyle .taka jest stawka z uni .omijajce tą dzadowską firme.pozdrawiam
b-b 2014-04-16 00:58:55
Brak Słów, A Raczej Ich Szkoda Na Tak Żałosną Firmę Która Nie Potrafi Wypłacić Należnych I Ciężko Zarobionych Pieniędzy Ludziom A Sobie W pierwszej Kolejności Jak i Swoim Pryncypałom, OGARNIJCIE SIĘ. ZOSTANIECIE Z 70-SIĘCIO LATKAMI JAKO ZAŁOGI INTERWENCYJNE.........
bogdan 2014-05-22 19:23:09
super - firma...
zinger 2014-05-25 22:37:12
Najbardziej profesjonalna firma, do rozwiązywania każdego problemu podchodzi indywidualnie, atmosfera pracy jak w rodzinie. zarobki na poziomie średnim ustalane w zależności od umowy.
ze Szczcina 2014-06-05 15:43:47
Witam ,jak wygląda w Alkonie praca w przy zabezpieczeniu imprez? Jaka Stawka? Kierownictwo ?Można zejść coś zjeść czy ?Wszystko ok z kasą ?
robii342 2014-06-20 01:47:42
Ale ty jestes tempy w ochronie nie wazne czy masz podstawowke czy sirednią stawki sa takie same naj wyzej od reszty roboli na danym obiekcie mozesz miec o 30 do 50 gr wiencej i to wszystko
mocarny 2014-10-16 18:56:11
Analfabetów też przyjmują z tego co wyczytałem
ostrzegam 2014-11-01 11:02:41
Nie polecam nikomu pracy w tej bezdusznej firmie chyba że macie nóż na gardle i spodoba wam się praca na obiektach za 4zł, bo tyle płacą ,bez uprawnień nie liczcie na stawkę większą niż 5zł. ZCH Police stawka max około 8zł zależnie od posterunku wieczny brak ludzi wiecznie kogoś tam trzeba, co mnie nie dziwi, generalnie gównianej pracy za gówniane pieniądze w tym kraju nie brakuje chyba że się komuś robić nie chce, albo jest lewusem, wasz wybór. Nie liczcie na to że ktoś was w tej firmie jakkolwiek doceni motto tej firmy wydymać pracownika na wszystkim aby osiągnąć swój cel. Stawki a imprezach 7 - 12zł
uli 2014-11-17 16:37:00
Alkon to dzierży niewypłacalny pensji i mają wszystko w dniach są nie wypłacaniem
TreleMorele 2014-12-15 11:17:04
Firma Dno, Najgorsza jaka może być to że płaci marne grosze to od pracowników wymaga h.. wie ile a na dodatek nawet nie potrafi nędznego wynagrodzenia na czas wypłacić trzeba dzwonić jeździć i się o swoje pieniądze prosić, Złodzieje nic więcej.
Lolek 2015-01-08 11:56:25
Najgorsza Firma jaka Istnieje Wypłaty z nawet miesięcznym opóźnieniem, łajzy(usunięte przez administratora)
AnoNymu$$$ 2015-01-29 11:57:03
Firma na rynku ochroniarskim jak najbardziej godna polecenia.
Ludziom komentującym radzę zapoznać się z formami zatrudnienia i kosztami pracy. Jeżeli stawka za niska to może czas zmienić pracę.
*mocarny - masz rację, jak widać przyjmują też analfebtów, a oni nie potrafią tego docenić. Rynek pracy jest wymagający, a w Szczecinie w ogóle stawki płacowe sa niskie i niekoniecznie zależy to od pracodawcy. Atmosfera w pracy jak najbardziej pozytywna.
silence 2015-02-12 01:44:45
Pracodawca godny polecenia. Każdy boryka się z jakimiś problemami, ale mało jaka firma wspomoże tak pracowników.
klient juz nie 2015-02-20 01:08:04
Firma bankrut najśmieszniejsze sa faktury od nich co miesiac z innej firmy ciekawe kolejna ciekawostka zalaczyl sie alarm dzwonie na stacje monit a oni nie widza ze zalaczyl sie alarm odradzam ten cyrk
big 2015-02-20 01:12:56
Firma dno zenada oszusci wszedzie maja dlugi takie sluchy chodza tez zauwazylem te faktury niech sie zajmie nimi skarbowka bo robia z ludzi idiotow
klient 2015-03-07 20:13:01
Witam tak faktury sa nie do przyjecia dzwonie do biura i slysze ze jest nowa księgowa ale to sa totalne bzdury z tego co wiem wszedzie maja dlugi i konta poblokowane przez komornikow dlatego faktury co chwile z innej firmy zuwazyliscie ludzie adres siedziby Warszawa ciekawe ze po tylu katach tam uciekli chyba wiemy dlugi maja wszedzie
big2 2015-03-07 20:19:21
Ludzie naprawde cyrk zastanawiam sie czy my klienci wogole mamy lacznosc z nimi trzeba sprawdzic i ucuekac tez o dlugach slyszalem z3 maja wszedzie i nawet ludzia nie placa sami widzimy jaka firme karmimy swoja kasa
Pracownik 2015-03-18 13:33:04
Firma Mega Dno, Nawet nie potrafią na czas wypłaty dać, To jest Firma Oszustów i Złodziei, a Każdy Kto Ją Chwali to albo dupowłaz albo z rodziny, lub przy korycie, nikt mnie nie przekona ze to dobra firma, trzeba będzie powiadomić odpowiednie służby żeby zrobiły odpowiednią kontrolę. I powiadomić Z.CH. Police o Możliwym Strajku Pracowników, jak dalej tak pójdzie. A Dla Alkonu i Jego Rządzących Wielki Karny Ku.as!!!!!!
Alkonidos 2015-09-17 14:20:37
Jeżeli chcecie być bez pieniędzy na czas i nie mowa o kilku dniach ale tygodniach lub miesiącach to możecie się w tej złodziejskiej firmie zatrudnić, poza okradaniem pracowników, można dodać brak szacunku do nich jak i poszanowania tych o to pracowników którzy ciężko pracują po kilkaset godzin żeby te złodzieje rozbijali się Lexusami itp. Oni nic nie widzą w nie terminowych wypłatach. Ale już banki, spółdzielnie itp. Nie są tak wyrozumiały i z chęcią dają upomnienia czy kary za nie terminowe splaty, Właściciel Pan Błóński widać też ma gdzieś czy ci ludzie będą mieli co jeść, a firma która wynajmuje alkon tez powinna reagować mowa i z.ch.Police na uwagi od pracowników. Firma tak żałosna ze aż brak słów bo trzeba by użyć wulgaryzmów. Bez poważaniu P.M.W.D.
ROBINSON 2015-10-18 12:21:33
TO JEST SZCZERA PRAWDA 10,10,2015 DOSTAŁEM TYLKO POŁOWĘ WYPŁATY A RESZTY DALEJ NIE MA I TAK JEST JUŻ JEST 3 MIESIĄC WYTŁUMACZENIE ICH JEST TAKIE ŻE FIRMA MA PROBLEMY FINANSOWE ,ALE DLA SIEBIE WYPŁATY MAJĄ PO CO IM BYŁ TAKI BIUROWIEC NA KTÓRY ICH NIE STAĆ SPŁACIĆ KREDYTU BO MYŚLELI ŻE Z UNI DOSTANĄ CAŁĄ KASĘ NA BUDOWĘ A TU ZONG ,ALBO TYLE TYCH BAB BIUROWYCH TAM SIEDZI CO NIE WIEDZĄ CO ZE SOBĄ MAJĄ ZROBIĆ TYLKO ŁAŻĄ PO KORYTARZU Z KUBKAMI I CHLEJĄ KAWĘ I GADAJĄ A NIC NIE ROBIĄ.A NAM TYCH ŻAŁOSNYCH WYPŁAT NIE WYPŁACAJĄ .PRACUJĘ JESZCZE W INNEJ FIRMIE BO BYM NIE MIAŁ Z CZEGO RATY SPŁACIĆ ANI CZYNSZU I INNYCH ŚWIATRZENI OPŁACIĆ ,W TEJ FIRMIE CO ROBIĘ JAKOŚ MOGĄ NA CZAS WYPŁACIĆ NAWET TRZY DNI WCZEŚNIEJ MAM NA KONCIE WYPŁATĘ
donosiciel 2015-11-10 16:02:03
ludzie piszcie pisma i skargi do głownej komendy policji to morze zabiora im koncesje albo ich skontroluja.
arek 2015-11-15 23:42:06
tepaku alkon jest tylko jeden w szczecinie a to co tu piszą to jest szczera prawda ale ty i tak tepa jestes to akurat pasujesz
Kakar 2016-01-19 12:01:11
Dobra atmosfera ? Na Z.Ch.Police ? Popracuj troszkę w tym towarzystwie to się przekonasz jaka jest tu ,,cudowna'' atmosfera
Człowiek 2016-04-25 16:26:15
Czy ktoś się orientuje ile Alkon płaci na obiektach handlowych ?
walker 2016-05-15 18:34:35
zzew, słyszałem, że firma standardowo jest w stanie zapłacić dla ludzi bez doświadczenia około 1500 podstawy. Do tego może dojść premia, pod warunkiem, że pracodawcy uznają to za stosowne by dać środki na nią
Baba z biura 2016-12-06 04:12:17
Byłam babą z biura, przykro mi, ale to wszystko prawda. Nie płacą, wyzyskują ludzi, a za sznurki ciągnie szanowna małżonka właściciela. Na buty z Zalando musi być z firmowej kasy, a na wypłaty, podatki, ZUSy brakuje. Konta bankowe zajęte przez Skarbówkę. Prezes B.G. czuje się odpowiedzialny za wybryki właścicieli, a sam właściciel jest strasznym tchórzem i ucieka, gdy jest problem (ostatnio co miesiąc w dniu wypłaty nigdy go nie ma).... szkoda gadać.
Zostaw swoją opinię o Alkon - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alkon