Opinie o Lubinex w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lubinex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lubinex o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubinex w Lubin

Darek Nowy wpis

Dlaczego szef nie pozwala Szyc maseczek Niech u siebie w Niemczech szyję Poszła won biznesmen za 1 euro

Jan Nowy wpis

Bardzo mnie ciekawi jak się pracuje w Lubinex w Lubinie? Jak pracodawca dba o swoich podwładnych i na co można liczyć z jego strony? Zachęcam do dyskusji i podzielenia się istotnymi informacjami. Dzięki.

Lala

Masakra porażka na całego nie życzę nikomu tam pracować mobbing psychiczne wykonczenie

Jan Nowy wpis
@Lala

Napisałaś, że w firmie Lubinex panuje mobbing. Jest to poważne oskarżenie względem pracodawcy, dlatego powinno zostać uzasadnione i uargumentowane. Twoja wypowiedź na chwilę obecną nie jest w żaden sposób uzasadniona, więc jeżeli rzeczywiście takie zjawisko występuje w tej firmie to, proszę, abyś szczegółowo opisał konkretne przykłady, które potwierdzą Twoje słowa. Możesz również skorzystać z nowej funkcji na forum, w której będziesz mógł opisać szczegółowo ten fakt.

Żulik Nowy wpis
@Jan

Na szczęście firma Lubinex już się kończy są już zwolnienia w pierwszej kolejności osoby które były w 2018 roku na chorobowym najdłużej i które mogą przejść na emeryturę. W lutym następna tura zwolnień więc teraz będzie tam dopiero masakra jeden pod drugim będzie dołki kopał. A należało by na pierwszy rzut zwolnić niektórych nierobów z biura.A co do szefa to z nim nie da się z żyć wszyscy kierownicy mu przystępują A za jego plecami mu tyłek obrabiają

@lolek, rozumiem z Twojej wypowiedzi, że obecnie pracujesz w firmie Lubinex i masz porównanie z tym, co było za czasów, gdy w firmie pracowała Twoja mama? Możesz napisać, jak wygląda poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie? Stosowane są systemy motywacyjne, które podnoszą jakość pracy zatrudnionych osób?

Firma Lubinex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
lolek

Ogólnie moja mama tam pracowała jakieś ładne 20 lat temu jak było jeszcze ELPO i mówiła, że już wtedy maszyny sie psuły i nie było roboty bo gdy maszyna stoi to sie nie zarabia gdy jest akord. I tak jest nawet do tej pory... SZOK! Maszyny sie co chwilę psuja a mechanicy nie wyrabiają z naprawami czasami. Albo biega wciąż jeden i ten sam.. Wielki (usunięte przez administratora) a nie praca...

@gość, możesz bardziej szczegółowo przedstawić proceder, który rzekomo ma miejsce w firmie Lubinex? Osoby, które zostają zatrudnione przez pracodawce są w późniejszym czasie zwalniane? Jeżeli tak to, dlaczego tak się dzieje według Ciebie? Są jakieś konkretne powody takich decyzji szefostwa firmy? Przedstaw, jak to wygląda.

Irek

Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników?

gość
@Irek

Tak potrzebuje i zatrudnija po to zeby zaraz stwierdzic ze jest ich za duzo i trzeba ludzi pozwalniac .... zenada (usunięte przez administratora) serdecznie nie polecam

@gość, czemu według Ciebie firma Lubinex czasami zasługuje na takie sytuacje, które były opisane we wcześniejszych komentarzach? Uzasadnij swoją wypowiedź. @żabcia, możesz rozwinąć swoją myśl odnośnie stwierdzenia, że "pracodawca udaje, że płaci a pracownicy udają, że pracują"? Nie chciałabym źle zrozumieć tego stwierdzenia, dlatego, proszę, Cię o bardziej zrozumiałe sformułowanie tej części wypowiedzi.

Daniel

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Lubinex? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

żabcia

To (usunięte przez administratora) nie zakład pracy , same zakazy i nakazy.Pracodawca udaje że płaci a pracownicy udają że pracują.

@Xxxxx czyli pracownicy biorą specjalnie zwolnienie lekarskie, żeby nie pracować, a dostawać wynagrodzenie? Nie sądzisz, że jest to nie fair wobec innych pracowników, a przede wszystkim pracodawcy? Czy firma Lubinex tego nie widzi?

gość
@Karolina

czasami firma zasługuje na to, ale obrywają inni pracownicy

Lubiszmex

OMIJAJCIE Z DALEKA LUBINEX !!!

Xxxxx

Jestesmy w tej firmie oplacani w groszach nie w złotówkach za chorobowe placa wiecej niz za akord ktorego nie jest sie w stanie wyrobic a jak pytasz o co tu chodzi chorobowe jest platne 80% wiec dlaczego reszta dni miesiaca pracujac i stojac po 8 h wynagrodzenie jest mniejsze od chorobowego to ci odpowiadaja tak ma byc a fiszki musialby przeanalizowac jakis super ksiegowy bo nikt ich nie rozumie

@Xxxxx a próbowałeś to jakoś rozwiązać? Może zgłoście to gdzieś? Lub pójdźcie porozmawiać z pracodawcą? Warto spróbować jakoś wyjaśnić i polepszyć zaistniałą sytuację w Lubinex.

Xxxxx

Praca w 50 stopniach w lecie urlop na żądanie trzeba się prosić a jak go już dostaniesz to masz wpisać opieka nad dzieckiem urlop wakacyjny dają,kiedy oni chcą jest coraz gorzej wypłata najnizsza krajowa

@Mąż szwaczki bardzo poważne oskarżenia, jednak dziękujemy za tak obszerną opinie. Czy są osoby, które miały podobne doświadczenia z firmą Lubinex? czy ktoś próbował jakoś załatwić zewnątrz brak urlopów i warunki pracy?

Mąż szwaczki

Hej co do tego pseudo_zakładu nie polecam nikomu chyba że chce pracować za najniższą krajową, i tak jak wcześniej pisali dopłacać do najniżej pensji. Nerwowo na szwalniach w lecie tropiki i kobiety mdleją od gorąca a i brak urlopów chyba że szefostwo wysyła a na swoje potrzeby nawet zeszłorocznych nie wolno brać ( nawet na żądanie które trzeba odpracowywać ). Mechanicy jeśli są to tak jak pisali brak narzędzi, części i czasu by na raz robić po kilka maszyn. Niby akord ale nigdy go nie zrobisz na starej maszynie z podniesioną normą. Akordu nawet stare doświadczone pracownice nie są w stanie wykonać. Kierowniczka choleryczka lepiej bez kija się nie zbliżać. Wszędzie będzie dobrze byle nie tu a dookoła pełno ciekawszej pracy. Spostrzeżenia obiektywne szkoda że zakład co jakiś czas kasuje prawdę o sobie. Miasto nie powinno dopłacać do tego obozu pracy.

naok

blak, nie każdemu takie warunki chcą dać proszę ja ciebie. Oczywiście osoba, która ma więcej doświadczenia ma lepszą pozycję do negocjacji, a osoba młoda wciąż powinna trochę ogłady i doświadczenia zebrać i może wówczas lepiej by to wyglądało. Dajcie znać jak rekrutują...

Witam. Odnośnie pytania przedmówcy o zarobkach i warunkach pracy, to jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na pracę w tej firmię to omijaj ją szerokim łukiem. Pracowałem tam krótko, w minionym roku, na stanowisku które pokrywa się z tym o które pytasz. Na szczęście szybko znalazłem inne zatrudnienie, nieopodal w lepszych i na lepszych warunkach. Do rzeczy, praca jest ciężka fizycznie i psychicznie. W moim przypadku, jak na takim stanowisku, stawka była mocno zaniżona, przy dobrych wiatrach wychodziło około 1800 na ręke. Pracując tam borykasz się ze stałym brakiem narzędzi, części zamiennych, materiałów, w międzyczasie musisz rzeźbić w tym co zostało ze starych maszyn szwalniczych których średnia wieku wynosi 15-20 lat. Awarie maszyn są na porządku dziennym co jest często powodowane regenerowaniem do upadłego różnych podzespołów, najniższym kosztem. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na pracę tam, na tym stanowisku, to bardzo możliwe że twoim zwierzchnikiem będzie starszy facet który niejednemu zatruł już życie. Bardzo trudny człowiek któremu jak nie przypadniesz do gustu to będziesz miał z nim ciężko. Jeśli chodzi o ogólną kwestie pracy w tej firmie chodzi to nie ma w niej rozwoju i przyszłości, zakład stoi w czasie, nie rozwija się. Średnia wieku ludzi z działu utrzymania ruchu jest stosunkowo wysoka gdyż składa się z ludzi którzy zapuścili tam już korzenie, młodzi pracownicy często się zmieniają. Nie ma żadnych kursów lub szkoleń, jeśli nie masz do czegoś uprawnień a to potrafisz to to robisz. Tak na prawdę to robisz tam wszystko co jest związane z większością zagadnień technicznych zaczynając od urządzeń grzewczych a kończąc na elektronice. Nie polecam.

tadtadtad12@o2.pl

Witam Mam prośbę, żeby wypisać plusy i minusy w firmie "Lubinex". Ta firma zajmuje się szyciem odzieży, głównie spodni dżinsowych? Zastanawiam się nad złożeniem CV i listu motywacyjnego do tej firmy, na stanowisko "serwisant sprzętu szwalniczego". Mógłby ktoś napisać: - ile się zarabia na początku i po okresie próbnym? - jaka jest ekipa? - ciężka to praca? - co mniej więcej się wykonuje na tym stanowisku? - jakie są warunki pracy? Poziom hałasu jest duży? Nosi się zatyczki, lub słuchawki? Ogólnie o wszystkim co powinienem wiedzieć o tej firmie... Chcę legalnie i dobrze pracować na rzecz firmy i żeby firma odwdzięczyła się tym samym... Proszę o szybką i wyczerpującą odpowiedź :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lubinex - Lubin

Lubinex
1.7/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Słowiańska 16
    59-300 Lubin