Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Sebek

Oczerniac to każdy potrafi, skoro dostałeś zepsuty schab to trzeba było go przynieść i udowodnić jakoś pierwsze słyszę żeby dostał ktoś coś zepsuyego mój schab był tak piękny jak z ulotki sklepów, r ozplywal się w ustach..w okresie świątecznym wiadomo więcej roboty ale wszystko zostalio pięknie wynagrodzone, nie wiem gdzie wy wszyscy narzekajacy robicie , pracuje od początku roku i złego słowa powiedzieć nie mogę

Rek$

Roboty widzę coraz więcej oby to była tylko akcja święta bo juz mi ręce odpadają. Przynajmniej by mogli dać człowiekowi odpocząć. Dostałem paczkę z zepsuty mi schabami!!!! Wszystko trzeba było wyrzucić.

Rek$

Roboty widzę coraz więcej oby to była tylko akcja święta bo juz mi ręce odpadają. Przynajmniej by mogli dać człowiekowi odpocząć. Dostałem paczkę z zepsuty schabami!!!! Wszystko trzeba było wyrzucić.

Karl

Jak tam właśnie jestem na chorobowym myślicie że mam po co wracać? Przecież to nie karalne

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
Dari@

Znowu mi obcięte wypłatę! Nie rozumiem przecież mam sto procent obecność i normalnie robie dużo nie dogodzisz fra-jerom.

Konrad

Lepiej nie ryzykować. Jeżeli jest tak jak mówią to w innych zakładach trzeba poszukać zawsze możesz spróbować

Samotny:'

Mam pytanie do was czy mam się przyjąć do Nik-pol?? Chciałem trochę zarobić ale z tego co czytam to się aż boję tej roboty.

Samotny:'

Rock

Gadają ze będą nadpłaty po prostu nowym roku. myślę że spróbujemy dać im ostatnia szanse. Potem mały protest co wy na to?? We dwóch ze znajomym nie damy rady! Potrzebujemy wspólnej współpracy tylko wtedy jakoś to będzie można zorganuzowac

Rafal

Mnie popchnieto!! Może powinienem bardziej zareagować no ale mówiłem majstrowi który również mnie popchnieto!! To jest niedopuszczalne. W dobrze ze znam się na przepisach i mu nie oddałem bo za to można dostać DYSCYPLINARKE.!!

Wektra

Miło mi jeżeli można by coś powiedzieć to myślę że to trzeba porostu udowodnić. Żeby ktoś nam uwierzył przecież ja sam sobie zaczynam niedowierzac. Ciekaw jestem czy się poprawi przynajmniej na trochę

Krzysiek

Tam Ci nikt nic nie pożyczy Jeszcze się nic takiego nie zdarzyło ewentualnie kopa do (usunięte przez administratora) dostaniesz a ile Ci zabrali w tym miesiącu??!

Gosia

Kupić?? Chyba rozum jak znaleźć inna prace. Czas pokaże czy stać Cię będzie nowe buty.

Natalia

Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś da mi choć trochę kasy albo pożyczy bo znowu mi ujednolicone wypłatę szkoda bo chciałem sobie kupić nowe buty albo bluzę cokolwiek

Radek

Boże za takie pieniądze to ja to pier.dole mam nadzieje ze wszystko się jeszcze ulozy bo zamierzam tu dalej pracować a widzę coraz więcej ludzi odchodzi.

Kiedyś było źle. Pamiętam jak wszystko miało się polepszyc ale chyba nic z tego nie będzie. Takie rzeczy to tylko w tym roku mam nadzieje w nowym będzie lepiej. Nowy rok nowe postanowienia no, zobaczymy.

Aqua

Może będzie ok. Godz zobaczymy roboty trzeba się trzymać na zawsze tu nie zostanę najpewniej ale przynajmniej jest miła atmosfera zwłaszcza na hali. W sumie zimą nie ma różnicy temperatury tak wielkiej jak latem ale cóż my możemy więcej zrobic

Tom

Ja wiem ze na wszystko jest ratunek to i tu znaleźć się musi. W każdym bądź razie trzeba spróbować swoich sił chyba nie zamierzacie żyć w ciągłym pośpiechu i takim sposobem ??

Tom

Brak slonca

W całym tym szaleństwie dobrze wiem nie mam czasu na nic już. Suche powietrze, ciągle biedniejsi, wypełniam przestrzeń zwykłym powietrzem gdy oni tylko patrza

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol