Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

tomek

Niepotrzebne im sa reklamy przeciez ludzie sa ich zywymi reklamami ktorzy chodza i opowiadaja wszystkim jak tam jest.. Wiec niemadre jest traktowac w ten sposob ludzi bo to w przyszlosci ktos moze zapragnac zemsty a polaczajac sily moga duzo zdzialac.. Nie wiem jaki jest sens ich zachowania

koles

Niektórzy mimo tego ze sie taraja i robia wsystko co moga nie sa traktowani powaznie i przerzucane ze zmiany na zmiane jak psa ... To nie jest wporzadku wobec tej osoby pozatem kazdego z nas moze spotkac dokladnie to samo..

maja

panowie na rozbiorze jest jakas masakra.właśnie pracuje się po 12 godz. za wyjątkiem majstra bo on chodzi do domku o 14 a reszta rypie do 18 stej , ciekawe kiedy zacznal sie zwalnia kolejni pracownicy.Mobbing na rozbiorze jest na porządku dziennym.. a cha ,nie wiem dlaczego w tytule jest napisane NIK POL Jarocin - To jest NIK POL RUDA ŚLĄSKA Od stycznia przyjeło sie 100 ludzi a zwolniło 150 więc jak ktoś chce rypać jak wół i nie bywać w domu to Zapraszamy

Mysle ze mobbing wystepuje pod rozna postacia.. Ale zeby tak dlugo to juz bezxczelosc pozatem nie powinni tak traktowAc nowych pracownikow i zakodowane maja w glowie ze oni tak naprawde nic nie wiedza a nawet nie pytaja czy tak jest..

logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
nowa

Napiszcie ile można zarobic miesięcznie na rozbiorze

Ja nie wiem co mam napisać bo zależy mi na tej pracy a szukalam jej dosc dlugo.. Kazdy chce dostac kolejna umowe bo kasa niemala jak na dziewczyne..Pozatem ludzie bardzo przyjemni i traktuja wszystkich powaznie :]

ona

robota nie jest łatwa trzeba szybko zapi.....ac babki sawredne szczegolnie te co tam dluga robia no i oczywiscie wysluguja sie nowymi czaami pomoga w " " tzn radz sobie sama i tyle a kasa no coz...takiej harowy i nerwow nie wiem czy warta podrawiam nowo przyjetych ciekawe ile tam wytrzymiecie skoro ludzie uciekaja po tygodniu dniach nawet na 1 przerwie masakra żal

robol
@ona

i to trzy miechy

prezes

Nie polecam tej firmy przyjmuj wysztko co wlazi do biura a o urlopie zapommiec dopiero jak do robty nic nie ma do sie je dostane od samego majstra a tak o swoim to jedynie zapomniec mozna i UWAGA!!!!! Jak pokdziecie na L4 to jestescie po premi

gosc

Ja pracowalem tam przy budowie tego zakladu i powiem wam ze fajny macie (usunięte przez administratora)

kolega

odradzam każdemu . 10 godzin dzienie wszystkie soboty i niedziele zwalniają za nieobecność w sobotę

nowy

witam dzisaj bylem na rozmowie o prace przydzielili mnie na rozbiór na początek dostane 9zł netto za godzin i jak mi powiedziano pracuje sie po 7 godzin i 45 min plus 45 min przerwy która nie jest liczona do dniówki i od poniedziałku do piątku, podobno idzie potem nawet dostać 18zł netto na renke ale zaleznie jak sie bedzie pracowało no i trzeba kupić sobie samemu buty gumowce i klapki. i zaswiadczenie o niekaralnosci tez samemu trzeba sobie załatwic, wiec jak popracuje napisze cos wiecej i sie przekonamy jak tam naprawde jest

ktoś
@nowy

Na początku po 9 godzin zapłacone za 8 a po czasie od 10 do 12 godzin i wszystkie soboty i niedziele a o urlopie możesz pomażyć jak nie ma roboty to na urlop a nie kiedy ty sobie zaplanujesz tom ino cza PIP nasłać to może się obudzą i zaczną stosować kodeks pracy a narazie to tam jest (usunięte przez administratora)

hej

Witam jestem z Rudy właśnie u nas przyjmują czytam te opinie i jestem w szoku, Słyszałam ze nie za fajnie sie tam dzieje ale zeby az tak?

franek

Jeżeli znacie kogoś kto poszukuje pracy, a bardzo go nie lubicie, chcecie się na nim za coś zemścić, skrzywdził was i chcecie się na nim odegrać proponuję polecić mu pracę w tej firmie. Polityka firmy w kwestii zatrudnienia wygląda w ten sposób: przyjmują ludzi na okres próbny w dużej ilości, musisz pracować na maksymalnych obrotach - wytrzymasz ok, nie wytrzymasz odchodzisz, a na Twoje miejsce przychodzą następni frajerzy za 9 zł/h. Firma z góry zakłada, że nie dasz rady - po podpisaniu umowy wypisujesz prośbę o zwolnienie za porozumieniem stron na kilka tygodni do przodu.

Marcin mal

Witam pracuje tam tydzień i jest taki zapi zdziel nawet nie pozwoli ci iść do kibla a co z tego jak ci odejmuje 10 minut z tego portalu firma jak bud a robie na produkcji wieprzowe a na produkcji drobiowe tez jest za puzniej nie oferuje wam tej firmy za sobotę jest płacone jak zwykła dniowa

bond666

Te 200,300,400......godzin robią na własne życzenie,zamiast wprowadzić nowego pracownika,normalnie go przyuczyć to pokazują jacy to kozacy,a ten zamiast zobaczyć tą pracę w miarę z dobrej strony widzi chaos i wyśmiewanie,ale cóż dla nie których to po prostu szczyt możliwości bo do niczego innego sie nie nadają tylko do mięcha i nie mają innego wyboru,i dlatego jedyne co im pozostaje to wyładować sie na tych nowych,uwieżcie ludzie tak to wygląda,a potem płaczą że muszą robić po tyle godzin,to nie pozostaje nic innego jak życzyć im dużo zdrówka i ciągłej dostawy nowych noży

zirig

Czy Nik-Pol ma własny tabor ciężarówek? Maja może zestawy czy solówki? Chętnie bym do nich podjechał na rozmowę i zapytał co proponują. Jeśli mają zestawy byłbym zainteresowany.

zyga

Jesli lubisz pracowac od 200 godzin wzwyz zapraszamy na prodkucji i nastrzyku srednio po 250 godzin miesiecznie na paczkowalni mozesz powalczyc o 300 godzin miesiecznie jak bedziesz wytrwaly,nie polecam tej pracy bo majstry chca udowodnic na sile ze da sie zrobic wiecej niz mozna chca by ludzie robili szybciej od maszyn a to nie mozliwe tylko szkoda szefa ze zawierzyl tym durniom a oni nie potrafia uszanoac pracownikow i standardowy tekst na kazdym dziale to jak ci sie nie pododba to sie zwolnij jestem debilem kretynem nie chce ci sie robic , szkoda ze jak przyjdzie cos pokazac to kazdy majster nie nadaza do tempa panujacego na calym zakladzie.Pragniesz byc niewolnikiem wstap do nas

xxx

zaczynałem 7.5 zł po roku 10 + 35, 40 % premii... rozbiór. Praca jednak bardzo ciężka tak na moje oko to i czasem za 2 trzeba pracować... święta .brak , wolne. co to? 200 godzin. norma .Jeśli to komuś pasuje zapraszamy.

byly pracus

a (usunięte przez administratora)jeszcze robi i goni ludzi

bbb

hej majstry z produkcji...boli was to ze ktos dluzej od was pracuje?,idzcie do psychologa,pomoze wam.

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol