Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Mirek

ŻAL,masakra gdybym mial inna robote od rau juz by mnie tam nie bylo..

Kostek

Masakra!!szatnie ciasne, zimno jak h.. zarcie marne mogliby jakie mieso ugotowac :P kucharka wporzadku;)

Waldek

NIE POLECAM!! Uciekajcie gdzie tylko sie da bo naprawde po pierwsze szkoda zdrowia a po drugie za taka charowe za granica dostaje sie przynajmniej dwa razy wiecej kasy. Wszyscy o tym dokonale wiedza ale wykorzystujac skale bezrobocia wyplaty dziwnie nie rosna pozatem wcale nie jest tak przyjemnie gdy sie te pare zlotych wyda i tak naprawde nie ma sie z tego nic. Powinni wiecej placic nie ma co, zeby szlo sie cos dorobic wtedy robota by lepiej szla i wszyscy byliby zadowoleni

Kazimierz

Moim zdaniem niektórzy są naprawde bezczelni wykorzystując swą posade i stanowisko ale zapominaja ze istnieja jeszcze pewne prawa, któe zabraniaja pewnych zachowan majacych na celu dlugotrwale ponizanie i osmieszanei pracownika powodujace jego wyeliminowanie z grupy jest wrecz karalne ..

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

Hej. Moje zdanie na temat tego zakladu jest bardzo negatywne.Nie ma tam zadnych plusow. To co widzialem mi wystarczy. Zachowanie niektorych majstrow swiadczy o ich wychowaniu..Najbardziej smieszne w tym wszystkim jest to ze niewiadomo dlaczego tak sie zachowuja.. to zastanawiajace

KOŃ

Praca 6:00 - 17:00 (11 godz. - przerwy niepłatne (30min+40min+20min)= 9,5 godz. Rodzina 18:00 - 21:00 (3 godz.) Sen 22:00 - 5:00 (7 godz.) mottto tego załadu to "Czym więcej ton wieprzowiny , tym mniej czasu dla rodziny"

ziuta

czesc mam takie pytanie czy robicie kielbase z KONIA

silver

Jak tam starzy pracownicy dalej robicie po 12 h ? i kazda sobote i niedziele czy coś sie zmieniło od mojego odejścia ?

macius

Najwspanialszym i najbardziej milym i uprzejmym majstrem jest pan majster rozbioru to wspanialy clzowiek o wielkim sercu ..

Romeo

wazne ze placa

Heniu

Ja uwazam ze najwazniejsza jest mila atmosfera i brak ponizania oraz publicznego wysmiewania sie z kogos kto tk naprawde na to nie zasluguje.

dobry pracownik to ten ktory lize (usunięte przez administratora) majstrowi,takich majster docenia,premia,stawka,i nie wazne czy robi czy nie,wazne jest ze lize.Inni ktorzy pracują,starają sie to dla nich smiecie.

andrzej

niezrozumiale jest ze szukaja zaczepki wsrod ciezko pracujacych i dobrych pracownikow bo przeciez takich potrzebuja i potrafia ich docenic i co najwazniejsze dobrze traktowac by mogli pracowac jeszcze lepiej a niektorzy choc potrafia wiecej to moze nawet nie chca bo po co, pracownik doceniony to pracownik zadowolony a nie na odwrot

miroslaw

majstry tu h... bez jaj ktorzy mysla ze moga wszystko i nie licza sie z uczuiami innych osob wykorzystujac szereg sposobow na to by tylko upokorzyc znowu kolejna osobe dziwie sie ze jeszcze nikt sie tym nie zainteresowal lub zaprotestowal kazdy boi sie o prace i siedzi cicho, to zrozumiale

mirek

kazdy powinien miec odrobine szacunku dla siebie i innych a skoro ich nie posiada to znaczy ze nie ma skrupulow i tak naprawde nie wiadomo do czego moze sie posunac a takiej osoby powinno sie bac a nawet zastapic chyba kazdy wie o kogo chodzi

joguś

zmiany sa dwie rano 6:30 nocka 20:30 , ale po okresie próbnym nadgodziny po 10 i nawet 12 ;p a zarobki na poczatek te 1480

michal

Hej MAjstry ooooo my znamy wasze sztuczki oooo

anka

witam .jestem zainteresowana przyjęciem się do tej firmy .proszę mi powiedziec jakie sa zmiany bo to wsumie dla mnie najważniejsze i ile tak naprawdę się zarabia

tomek

Niepotrzebne im sa reklamy przeciez ludzie sa ich zywymi reklamami ktorzy chodza i opowiadaja wszystkim jak tam jest.. Wiec niemadre jest traktowac w ten sposob ludzi bo to w przyszlosci ktos moze zapragnac zemsty a polaczajac sily moga duzo zdzialac.. Nie wiem jaki jest sens ich zachowania

koles

Niektórzy mimo tego ze sie taraja i robia wsystko co moga nie sa traktowani powaznie i przerzucane ze zmiany na zmiane jak psa ... To nie jest wporzadku wobec tej osoby pozatem kazdego z nas moze spotkac dokladnie to samo..

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol