Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Darek

To prawda. Koniec az koncem wiazesz i myslisz kiedy bedzie ten lepszy czas. Nawet niewiadomo kiedy bedzie wolne bo majster podchodzi i mowi w piatek jutro do roboty i nie mozesz mu odmowic. Nic nie mozna zaplanowac nigdzie w sobote pojechac bo na okraglo do roboty raz bylo tak ze caly miesiac trzeba bylo chodzic. To okropne. Nie kazdy moze to wytrzymac i co wg planu sobota i niedziela powinni byc wolne

Krzys

Potwierdzam. z mojego doswiadczenia jeszcze nie trafilem na gorszy zaklad.

Konrad

O czym my tu mowimy. Wiadomo ze zaklad to jeden wielki SYF kazdy to wie i kazdy o tym mowi majstry tu hu.je ktore robia co chca a pracownicy trzymia sie ekipami kazdy patrzy na swoj tylek

Mirek

Pracowalem na tym stanowisku i powiem szczerze nie polecam. Atmosfera jesli chodzi o znajomych to wporzadku ale przelozeni i wyplaty to masakra.

Patryk

Hej. Kiedy mozna sie do was przyjac pracowalem kiedys na bobrownikach ale slyszalem ze zaklad zostal przeniesiony.. z jakich przyczyn do dzis nikt nie wie . . najbardziej daje popalic mzyk na niego trzeba uwazac z daleka go unikac bo jak mu podpadniesz to koniec .. widzialem film kolega nagral co sie dzieje na hali to dziwne jak mozna sie tak zachowywac .. te czapki to wszystko czyzby caly zaklad oszalal ??

Mirek

Ja jestem strasznie negatywnie nastawiony. Slyszalem jak mowili ze chca zamknac te firme. I ze sa tam narkotyki. Ja pracuje tam dosc dlugo i juz wczesniej tak myslalem ale nieb ylem pewny teraz zaczalem sie przygladac dostrzeglem ze to bardzo prawdopodobne.

KArol

Hej. Moim zdaniem nie ma tam takiej tragedi. Nie widaomo jednak kiedy bedzie trzeba przyjsc do pracy. O tym powinni oczywiscie wczesniej informowac. No i oczywiscie stanowisko pracy odpowiedznie do odpowiedzniej osoby dziewczyna wykonuje przeciez inne prace od mezczyzny. Nie moze byc tak zeby byla zmuszana do wykonywanai tej samej lub gorszej pracy od mezcczyzny.

Karol

Hej ja jestem bardzo negatywnie nastawiony do tego zakladu mnie trzyma tutaj jedynie mila atmosfera oczywiscie sztuczna bo roboty nigdzie nie moge znalezc bo jestem chory ale boje sie o tym przyznac bo odrazu mnie pewnie zwolnia tak jak moja kolezanke.

Daniel

Hej. WIdze wasz zaklad z okna mozna poczytac opinie na (usunięte przez administratora) com zapraszam w gazetach tez czytalem ze smród jest straszny ne zewnątrz i hałas . Moi znajomi nie są zadowoleni z wypłąt bo przynajmniej 2 tysiace powinni zarabiac bez sobót za taką charówkę na faceta to i tak malo .

Ola

Siema. Na rozbiorze to byla tragedia. Najpierw nie spusczono mi drobiarek do ktorych mialam wrzucac ogromne boczki. Majstra wogole nie interesowalo ze spadaja na ziemie! To chore jeszcze mnie wyrzucil z rozbioru i smial powinnam odrazu zareagowac a nie udawac niewiniatko.Jak sobie to przypomne to nie wierze ze moglam na to pozwolic. jak moglam byc taka naiwna.

Mirek

Boże.. JAk można być takim egoistom. Chore żeby ludzi tak zwalniać i pomiatać! Szkoda że taka fajna robote trzeba bylo opuścić szkoda bo naprawde lubie taki zapierdzi.el.

Anonymos ISIS

Po przepracowaniu w tym zakładzie pracy troche czasu stwierdzam, że nie jest to normalna praca. Mobbing i jeszcze raz mobbing. Majstrzy, którzy tylko gonią, a sami nie potrafią wielu rzeczy powiedzą Ci "nie podoba ci się to (usunięte przez administratora) Duzo godzin pracy, a wyplata niewspółmiernia do wykonywanej pracy. Ciągle braki rekawic, ubrań to jest norma. Jedzenie - ludzie pod mostem lepiej jedzą. Ogólnie rzecz mówiąc jak ktoś chce (usunięte przez administratora) za marne grosze, to moze sie tam zatrudnić - tam tylko takich szukają. Nawet Ukraińcy nie chcą juz tam pracować. Pozdrawiam

Gdzie ten nikpol

Hej,słyszałam że nikpol jest gdzieś na Rudzie Śląskiej a tu nie ma takiego zakładu to gdzie w końcu on się znajduje?

Magda

Mi sie dobrze pracuje. MOzna sie pojesc i wogole jedynym minusem jest to ze nie ma lazienek na hali bo sa zamkniete. Ale kolezanki wporzadku i majstry wporzadku zwlaszcza te co tak malo placa.. a z miesiaca na miesiac coraz mniej gdyby nie to ze mam dziecko to pracowalabym w sklepie za te same grosze za granica juz dawno wyplaty wzrosly w takich zakladach przynajmnliej dwokrotnie.. bylam i wiem ze jest duzo lepiej niz u nas na slasku a czemu zaklad sie przeniosl?

Mirek

Hej. Mialem l4 i mnie zwolnili. Kolega dostal kilka miesiecy temu dyscyplinarke bo nie przyszedl dwa dni do roboty, no sorry ale jak chca trzymac sie przepisow to sie trzymaja a jak nie chca bo im nie pasuje to na nie leja. Firma prywatna no dobra ale bez przesady.. Z czego bede zyl i moja rodzina..

karol

Opinia majstra? a moze kogos kto sie mu podlizuje.. zalosne. Mnie majster probowal zaciagnac do lozka mowil ze jak bede grzeczna to wszystko bedzie dobrze.. oczywiscie odmowilam mam rodzine, meza ktorego nigdy nie zdradze ..

marcin

Koszmar..Przynajmniej mozna kogos poznac:)

maciek

Ile zarabia sie na produkcji? Jestem nowy i nie wiem czego mozna sie spodziewasz czy moge prosic o jakies opinie ?

upokorzona

To mobbing nic wiecej mowic nie bede.

hhh

Tragedia. Okropnie sie tam pracuje. Nie mozna podnosic w zaden sposob kwalifikacji ani awansowac a co gorsza nie mozna zadbac o rodzine bo nie ma kiedy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol