Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Kamil

Nie ma tak źle. Pozytywy wszedzie mozna znalezc najwiekszym jest to ze nie ma tam tak zle jak w wiezieniu - wiem bo sam bylem kilka lat.

MIrek

Kolejne gówn.. na śląsku. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. JEbac dzien w dzien to chore przez caly miesiac a o wolnym mozesz pomarzyc.

Maciek

Żałosne. Na faceta żeby tyle zarabiać nawet nie stać mnie na utrzymanie mojej rodziny..A gdzie reszta w takich warunkach wiem że inni maja wiecej mimo tego ze robia to samo co ja . Nikt sie nie przyzna bo to wstyd nie mówiąc już o równouprawnieniu. POwinni zmniejszyc czas pracy przynajmniej o pol godziny.

grubas

A Wy myśleliście że Wam gwiazdka spadła z nieba bo nowe miejsca pracy. W Madeju non stop przyjmują. Teraz wzięli się za Ukraińców bo dla nich podstawa to kupa szmalu. W Nikpolu? Ta sama bieda a nawet gorzej. Niby nowy zakład a proszę Was. Wszyscy prywaciarze to (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o godziny pracy, weekendy itd to sami jesteście sobie winni. Idziecie bo się boicie stracic pracę lub parę groszy na wypłacie.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Waldek

Ja również uważam że powinny byc popoludniowki wtedy najlepiej sie robi i mozna wiele rzeczy przed robota zaplanowac.

To okropne. Dlaczego nie powiedzą nam wcześniej tylko na ostatni moment. Przecież powinni wiedziec takie rzeczy kiedy bedzie potrzeba byc a nie na ostatnia chwile.. Pozatem nic nie mozna zaplanowac ani zalatwic bo po nockach ani jak masz na rano nie ma popoludniowek a wszystko przewaznie zalatwia sie rano.

Flesz

dobre zarobki ,ale kosztem zaniedbywania rodziny dużo godzin pracy... przerw 1h (niepłatna)jezeli chca z dnia na dzien mogą ci narzucić ciągłość (dzien po dniu przez nie wiadomo ile czasu) z sobotami i niedzielami kwestia sporna niby jest ale dowiadujesz sie czy jest na 100% godzinę przed końcem pracy w piątek. człowiekpracuje bo nie pojdzie pracować na 1400... tyle to mam opłat. apropo wolnych weekendów to co 2 weekend jeszcze tak jak mówiłem dowiadujesz sie zaraz przed weekendem.tzn piątek po pracy. ewentualnie telefonicznie cie sciągają

Romeo

Gorzej jak w pudle! Tam przynajmniej sa okna i jest cieplo a zarcie lepsze.

Rafał

Gonia nas to straszne tylko czekac az doloza kolejna nieplatna godzine w grafik zeby bylo jeszcze fajniej

Wojtek

Cześć, gorzej być nie może. Tu sie nigdy nie poprawi chyba że nastanie jakas nowa era

Rafał

Witam. Nie jetem zadowolony. Nie tak wyobrażałem sobie praće w tym zakładzie. Mimo tego że obiecują wiele w rzeczywistości wogóle nie dotrzymują słowa żądają coraz więcej i więcej a płacą coraz mniej wiele osob jest tego samego zdania.

Franciszek

Hej. Nie manic pozytywnego w tej firmie. TYlko trzeba zapierda lac i zapierda lac i nic wiecej. Ludzie bardzo mili ... i wyplaty ok... Ale tylko toretycznie

?

na produkcji zarobki tak jak wszedzie ,uzaleznione jak bedziesz lizal d....majstrowi,to on jest panem,to on chwali,albo (usunięte przez administratora) obrabia pracownikowi u szefa,musisz bys jego pupilkiem

Malwina

Siema. Moze powiecie mi ile sie zarabia na produkcji?

Heniek

Nie jest zbyt dobrze a robi sie coraz gorzej ja bylem i na starym zakladzie niewiele sie zmienilo

Romeo

MOzesz pomarzyc a jak ci sie nie podoba zawsze mozesz pojsc na inna zmiane lub ewentualnie inny dzial

Kamil

To chore robi sie coraz wiecej a dostaje sie coraz mniejsze wyplaty.. Traktuja nas jak niewolników i przedmioty a nie ludzi w zyciu nie spotkalem sie z taka prostota i brakiem wychowania kiedy beda te premie !! I uczciwosc !!

Mirek

Jak można rozmawiac z kimś kto sie z ciebie smieje i poniza, pewnie nawet nie bedzie chcial z toba rozmawiac lub udawal ze go nie ma

Szczepan

Koszmar. Moze jeszcze sie poprawi w tej firmie kiedys, jak mowia nadzieja matka glupich..

Maniek
@Szczepan

(usunięte przez administratora) Gdzie sie poprawi tam wżyciu sie nie poprawi chyba jak wszystkich majstrów pozwalnia prezes hahaha

maciek

Jestem przerazony myslalem ze mozna za soboty dorobic troche kasy a okazuje sie ze jednak nie;p

Grzesiu
@maciek

Możesz sie dorobić krzywych nóg i pukla i nic więcej albo nerwicy jak kto woli ale jaja dorobić za sobotę hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol