Servitor

Toruń

Opinie o Servitor

tyc 2015-02-16 23:46
obsluga kilienta tj sprzedawcy namawiaja na zakup wiekszej ilosci metrów plytek pod pretekstem ze mozna je oddac po zakonczeniu prac,tymczasem po przebyciu z nadwyzka okazuje sie ze jednak nie mozna i mamy nadwyzke za pare set zlotych .Odradzam zakupu gdyż cwaniactwo kierownika i innych jesst nad wyraz bezczelne i chamskie.
Maciej K. 2016-04-28 22:07
Jeżeli jeszcze kiedyś zdecyduję sie na remont to na pewno nie u nich . Drogo , projekt słaby ( trzeba dosłownie dyktować jak ma wszystko wygladać ) , wciskają produkty konkretne ( pewnie te na których najwięcej zarabiają ) . Nie polecam...
Kasia T. 2017-01-22 15:22
Masakra - masówka , byle jak najszybciej skończyć . Bez ładu i składu.
Wciskają to , na czego sprzedaży zależy im, czego efektem był mój nieudany projekt. Część rzeczy w dobrych cenach , ale to chyba tylko po to aby uśpić czujność klienta, bo mi do taniej umywalki (400 zł) chcieli sprzedać bardzo drogi kibelek (coś koło 2000) . Nie polecam , wręcz odradzam
Zostaw swoją opinię o Servitor - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Servitor