Opinie o Megachemie w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Megachemie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Megachemie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megachemie w Kraków

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Megachemie, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Lolek

Zmieniło się. Od prawie roku nie ma już tej firmy...

Kula Nowy wpis

Zarobki po staremu

Darek Nowy wpis
@Lolek

Wystarczy sprawdź NIP żeby sprawdzic ze firma istnieje. Po co piszecie bzdury i wprowadzacie innych w błąd?

Asfalt Nowy wpis
@Darek

Jak istnieje to spróbuj coś u nich kupić.

Iwona Nowy wpis

@Kula czyli zmiany w firmie, czyli przejęcie jej przez inny podmiot, nie przyniosły za sobą żadnych zmian w warunkach zatrudnienia jej pracowników? Czasami to pozytywne zjawisko, które bez punktu odniesienia ciężko ocenić. Możecie napisać, jak obecnie wyglądają warunki dla nowego pracownika? Czy są one zbliżone do tych, które były oferowane w Megachemie?

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Megachemie? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Lupus

Poziom zarobków dąży do zera bo firma nie istnieje

Kula

Zarobki po staremu

Iwona

Z aktualnych informacji @Lupus, wydaje mi się, że firma Megachemie, to teraz część firmy Tines. Czy ktoś z pracowników może to potwierdzić i wyjaśnić jak potoczyła się cała sprawa w związku z tymi wszystkimi zmianami orgaizacyjnymi?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Megachemie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ula

Szkoda

Iwona

@asdf - skąd posiadasz takie informacje o firmie? Czy są one potwierdzone? Czy ktoś z forumowiczów może opisać, jak wygląda aktualna sytuacja w Megachemie? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych osób poszukujących zatrudnienia.

asdf

Czy to prawda, że mają poważne problemy, zwalniają ludzi i wszystko się tam sypie?

Iwona

Pracujesz w Megachemie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia oraz benefitów obecnie oferowanych pracownikom.

xiqs

Dzięki za opinie o tej firemce. Zaoszczędziło mi to sporo czasu na bezsensowne bzdety typu - wysyłanie aplikacji, jeżdżenie na durne rozmowy i czekanie do usranej śmierci na ochłap ze stołu. Pa.

Tomasz

Złożyłem aplikację do Wawy na stanowisko przedstawiciela, dodam że mam doświadczenie. Zaprosili mnie na rozmowę, tylko ze na dzien jutrzejszy, miałem do przejechania 200km, mysle sobie "ok, dobra, damy rade" Spotkanie miało być niby w hotelu o godzinie 12:00, także musiałem najlepiej wyjechać duuuzo wczesniej. I tak jadę, 50km przed Warszawą dzwoni do mnie pani recepcjonistka i informuje że spotkanie z przyczyn niezależnych od nich zostało odwołane. Ani przepraszam, ani nic. Dało mi to obraz firmy poniżej krytyki, nikomu nie polece, a jak spotkam na swojej drodze zawodowej to bede sie staral utrudniac. Auta na wodę nie mam.

akta

a to możesz w takim razie opisać bardziej i konkretniej jak poszczególne etapy tej rekrutacji wyglądają i ewentualnie jak się mogłabym do nich porzygotować? oczywiście interesuje mnie u was z ogłoszenie praca jako doradca techniczno handlowy, oby aktualne

Brudny Harrry

Firma zaprasza na rozmowe do siebie, następnie 2 etap,następnie 3 etap i na końcu podziękowano mi z względu na duże wymagania finansowe....dodam że po 1 spotkaniu nikt nie negocjował stawki, mało tego usłyszałem że się mieszcze w "granicach" Straciłem swój czas i pieniądze bo paliwo,autostrady itd. Ps. Bardzo Wysokie targety do osiągnięcia.

Dobrze, że zwolnili nowego dyr. handlowego, bo zajechał by ludzi w tej firmie tak jak robił to w Ursie. To nie jest człowiek do zarządzania ludźmi.

bo się wstydzą za ile pracują, a znajomym opowiadają bajki

azi

Dosyć sporo pytań i na wszystkie nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, no ale przed rozmową kwalifikacyjną najlepiej będzie jak się przygotujesz. Mam na myśli, żebyś zebrał informacje na temat firmy i wiedział co nieco. Drugą sprawą jest to żebyś umiał odpowiedzieć na pytanie: jakich warunków finansowych oczekujesz. I tu mam do was pytanie. Ile można zarobić na samym początku ?

B34

hej może mi właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? czy rozmowa składa sie z etapów o co pytaja jak to wszystko wyglada czy rozwój zawodowy jest wpisany w ta firme bardzo dziekuje za odpowiedzi

akordeon

Pytam poważnie. Forum, wbrew temu co się niektórym wydaje, nie służy do oczerniania pracodawców a do wymiany opinii.

Kiero

A jakie samochody dają handlowcom?

zarobas
@Kiero

jezdzimy maybachami a jak masz wyniki to nawet komóre służbową dostaniesz

sołtys
@zarobas

i zestaw słuchawkowy tyż bydzie aa?

Firma jak każda inna w branży, trzeba mieć wyniki sprzedażowe.

pozdrowienia

(usunięte przez administratora)Firma (usunięte przez administratora), mizerne wynagrodzenie, beznadziejna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Megachemie - Kraków

Megachemie
2.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Ciepłownicza 23
    31-574 Kraków