Opinie o Inter Auto Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter Auto Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter Auto Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Auto Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Kiedyś co prawda była taka opinia o tym, że praktykanci rotują, a przynajmniej ze trzy lata temu o tym tak napisano, teraz jak ktoś spytał o powody odejść to może dalej dotyczyć tamtej sytuacji czy jednak po latach trochę się pozmieniało? i prócz samych praktykantów na jakich stanowiskach można jeszcze się zatrudnić?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Inter Auto Sp. z o.o. sp.k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Oburzona Nowy wpis

Jestem bardzo oburzona zachowaniem Pana Bogdana. Wiedząc jak wyglada sytuacja po naprawię samochodu nie raczył mojego męża o tym fakcie poinformować. Jak możecie omijajcie to miejsce.

To jak się teraz zarabia? Ktoś pisał o tym, że zaczyna brakować kasy po pewnych zmianach na górze, czy po tych paru miesiącach ktoś mógłby się odnieść do tego tematu? Parę dni temu wygasła mi już oferta dla sprzedawcy samochodów używanych i właśnie zastanawiałem się nad zarobkami, bo nie zostały wprost podane. Tu nie widzę aktualnych opinii, wiec czy jest tu ktoś kto pracuje i by opowiedział jak finansowo firma teraz stoi?

Firma Inter Auto Sp. z o.o. sp.k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zibi

Pracowałem na Stelmachów i pamiętam jak przyjęty został gość na stanowisko dyrektora ,po restauracji i bez doświadczenia,na początek pozbył się m.in. kierowniczki ,która pracowała już lata w tej firmie i za jej czasów w kopertach z premią nigdy nie brakowało kasy ,a odkąd dyrektorem został łajzowaty Mateusz pseudonim dyrektor ciapa to wiele osób w tym dużo dziewczyn się skarżyło,że co miesiąc brakuje kasy w rozliczeniu premii.Z tego co wiem to we Wrocławiu pozwalniał całą ekipę i (usunięte przez administratora) kilka osób a jeden ze Stelmachów został (usunięte przez administratora) na duże premie i sądzi się z nimi.Zresztą kilka osób jest chętnych na pozew zbiorowy.Dyrektorek ma problem z hazardem i grywają sobie razem z ekipą ,gdzie połowa jego ulubieńców jest byłymi pracownikami kasyna.

lauralend

W firmie Interauto spędziłam sporo czasu ,żeby mieć ogląd sytuacji.I z takim chamstwem jak na Stelmachów nigdy się nie spotkałam. Te chamskie szowinistyczne odzywki ,szczególnie do kobiet i to poniżanie przy pracownikach typu ``co słychać pedale z cyckami?``Wiele razy słyszałam podobne zaczepki słowne i nikt nie reagował z przełożonych.Nawet powiem więcej ,sam dyrektorek się śmiał z tych tekstów i umawiał razem z towarzystwem na wspólne granie.Tak wogóle to zatrudnili jakiegoś fajtułapowatego dyrektorka ,po pizzeri w której wcześniej pracował i zarządzał ludźmi na zasadzie ``jak ci nie pasuje to cię zwolnię `` i tak zwalniał kogo popadło i kto się nie spodobał dyrektorkowi ciapie,zakompleksionemu ,chodzącemu w tej samej brudnej marynarce przez cały miesiąc. Pracę w tej firmie i w tym miejscu nie poleciłabym żadnej szanującej się kobiecie. Omijajcie Interauto na Stelmachów szerokim łukiem i szanujcie się miłe Panie .Osobiście nie polecam.

Agata
@lauralend

Nie rozumiem tego cytatu a raczej sensu, celu, czegokolwiek? Tzn., co takie mówienie do kogoś miałoby wnieść? I między sobą każdy tu się tak do siebie odzywa? Te wszystkie osoby wciąż tu pracują? Pytam, bo ciekawa bym była odniesienia się do tej opinii z ich strony

Czy firma Inter Auto Sp. z o.o. sp.k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Garus24

Tak, jeśli są przyparci do muru i muszą wysłać kogoś na szkolenie to finansują, i każą Ci podpisać lojalkę na 5lat, gdybyś się wcześniej zwolnił to Ci potrąca z podstawy. Tak, z podstawy nie z premi ponieważ premi i tak nie dostaniesz jak się zwalniasz, mimo obietnic samego prezesa że premia bedzie wypłacona. Później Ci powie że zmienił zdanie, budżetu brakło, lub zwyczajnie nie wypłaca i tłumaczyć się nie musi.

Były

Wszędzie lepiej niż w tej zaściankowej firemce

kik

Pracę polecam pracoholikom, hobbystą :) Dużo godzin spędzonych w stresie, a płaca z łachy. Nie udało mi się nigdy doliczyć za co ile się zarabia. Płaca podzielona na dwie transze. Na konto i koperta. Koperta, a raczej jej zawartość to wielka zagadka i pewnie przekręt. Szczególnie odradzam stanowiska doradcy serwisowego i kasjera. Prawie nigdy nie wychodzę na czas i prawie zawsze przychodzą wcześniej. Bałagan, zajęcia przekazywane jeden drugiemu. Praca również w co drugą sobotę, bez oddania wolnego w tygodniu. Ile płatne za sobotę nie wiadomo. Ile za przerób i soboty będzie premii ? Co miesiąc zagadka i zdziwienie. Brakuje podstawowego programu do odpowiadania na potrzeby klienta. Katalog etka do doboru części to za duży luksus. Rozmowa z klientem o częściach jest wirtualna, albo latasz w tą i z powrotem do magazynu po info. Ciągłe tłumaczenie się przed klientem i kłamstwa, aby ukryć dlaczego auto nie gotowe. To nie ma części bo nie ma. Jest a nie ma, zgubili. Często nie ma części bo nie zapłacone faktury i dostawy wstrzymane. A to mechanik ma gdzieś robotę zgodnie z "jaka płaca taka praca" a za wszystko klient dziękuje doradcy. URLOP to zbyt duża strata dla firmy. Odpoczniesz w niedziele po kościele. Nie ma kasjerki to nie problem. Jest doradca. Taka fucha od czasu do czasu dla przełamania monotonii. Stanowiska kasjera też nie polecam. Za części zamienne potrzebne na serwis trzeba płacić gotówką. Ciągle ktoś łazi i daj pieniądze, rozlicz itd. Przelew to zbyt skomplikowane dla księgowości i tak dla urozmaicenia zajęcia doradcy łazisz i się prosisz o pieniądze, aby kupić części, jedziesz sobie po nie i cieszysz się, że nie musisz założyć do auta. Pracują tu ludzie ze starej ekipy, a nowi szybko odchodzą. Jak, ktoś chcę dostać prawdziwą szkołę zawodu to w sumie świetne miejsce:) Mechanicy w większości i części doradców to byli pracownicy Polmozbytów. Jak się szczęśliwie udadzą niebawem na emeryturę to rotacja pracowników (praktykantów) sięgnie liczby obsługiwanych klientów.

gość

Niekompetentna kadra kierownicza i dyrektorska. Wiele obiecują, a nic nie mogą i nie dotrzymują słowa. O wszystkich sprawach decyduje właściciel firmy. Płacą z opóźnieniem i to podstawa(zwykle najniższa) i premia. Premia ( część wypłaty umówiona) jest ok 20-go dnia miesiąca. Takie opóźnienie i kwota premii pozwala dotkliwiej karać pracownika jej brakiem. Przykład. 22 lutego dowiadujesz się, że nie masz premii za styczeń, a przepracowałeś już 22 dni następnego miesiąca za które nie możesz wiedzieć czy będziesz miał zapłacone. Podejmujesz decyzje się zwolnić. Kiedy? Poinformujesz przed czy po premii i tak dodatkowo tracisz jeden miesiąc pieniędzy plus okres wypowiedzenia. Premia, a raczej to ile zabiorą od umówionej kwoty nie jest uzależnione od wykonanej pracy tylko od widzimisię właściciela lub uczciwości osoby przekazującej kopertę(tu bywa różnie). Brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych. Bony, dodatki świąteczne, karnety np. multisport, lekarz. NIE MA NIC TAKIEGO Duża ilość nadgodzin, za które nie ma co liczyć na dodatkowe pieniądze. Praca w SOBOTY bez zwrotu dnia wolnego w tygodniu. Wpływ na wynagrodzenie niejasny, niepoliczalny. Nie chcesz chodzić w soboty zapomnij o premii. PIP udaje, że sprawy nie ma.

Anka

Powie ktoś jak wygląda rekrutacja? Jest jeden etap?

Czy pracownicy Inter Auto Sp. z o.o. sp.k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Wrc

Tak zwłaszcza pseudo rajdowiecie W. J. integruje się z dyrekcją zdając mu relacje co się dzieje w firmie

Cezary

Czy firma normalnie funkcjonuje?

maiak

hej hej no ja mysle nad praca u nich jako regionalny przedstawiciel handlowy w Krakowie oferuja tam miedzy innymi motywujący system prowizyjny, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, Internet, samochód)..

Łukasz

Zgadzam się z poprzednimi opiniami biorą 500zł plus 100Eu za załatwienie samochodu byłem z nimi w ubiegłym roku wcale niema tych samochodów co oferują w internecie. widzę że od ubiegłego roku zmienili wszystkie nr telefonów i zmieniła się nazwa firmy ale adres jest ten sam Mikołowska 175 b 43-100 Tych dalej oszukuj ludzi w ten sam sposób

ciszq

no wiesz janek cisza to tez moze byc wlasnie oznaka ze jest lepiej ale z drugiej oznaka ze wszyscy maja troszke gdzies jak tutaj pisza i nie chce im sie nikomu pomagac bo wiadomo ze tutaj ilosc pytan jest duza i na pewno jest szansa na znalezienie pracy tylko w miejscach gdzie warot sie zachaczyc. pozdrawiam

Leszek Tychy

Potwierdzam historie kolegi firma z Katowickej 60 To Autosmolny Autoimport Europa i Autoimporter to ta sama Banda OSZUSCI !!!!! ostrzegamy przed nimi 500 zl za wyjazd 500 zl za zalatwienie auta 2000zl za transport i kto zarabia ??? tylko on po prostu jego auta to wabiki.Nie dajcie sie oszukac to przekret max.

Obserwator

Jezeli wam sie nie znudzilo opisywanie to mozna tez zobaczyc wiekszego cwaniaka firma Autosmolny czy jak ktos lubi teraz nazywaja sie Autoimporter Tychy.oni sa super a wlasciciel pan (usunięte przez administratora) zrobi wszystko aby zniszczyc konkurecje.

DYNAMO

NIC SIE U NICH NIE ZMIENILO SZUKAJA NAIWNYCH NA WYJAZD ZEBY COFNAC KOSZTY I MYDLA OCZY JAKIE TO OKAZJE MOZNA TAM WYRWAC.A W REZULTACIE pare aut a chetnych dwa razy wiecej. (usunięte przez administratora)

Obserwator
@DYNAMO

Tak obserwujac strone z opiniami nasuwa sie pytanie kto o godzinie 12 46 w nocy pisze takie glupoty wiadomo konkurecja !!! i w krutkim czasie po 10 minutach jest odpowiedz z nastepnym negatywem .wiadomo konkurecja bardzo nie smaczne

domin tychy

odradzam wyjazdy po samochody z tymi CWANYMI typami to ta sama firma tylko pod inna nazwa.gdzie dziala (usunięte przez administratora)numer jeden jesli chodzi o przekrety wyludzenia i oszustwa,caly czas sie ukrywa bo szukaja go ludzie ktozy mu uwierzyli ze tam kupia tanie auto!!!a to ten sam patent ogloszenia w internecie ,wszystkie chodliwe marki i zanizona cena.jednym slowem nabijanie ludzi w butelke tak oni dzialaja.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Auto Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Inter Auto Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Auto Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Auto Sp. z o.o. sp.k.?

Inter Auto Sp. z o.o. sp.k.
  • Jasnogórska 62
    31-538 Kraków

Inter Auto Sp. z o.o. sp.k.