Opinie o Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana w Lublin Lipowa 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana w Lublin Lipowa 13

Agnieszka

@NIEPOLECAM, napisałeś/aś, że "pracownicy są traktowani jak śmiecie". Myślę, że jest to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ każdemu człowiekowi niezależnie od wszystkiego należny jest szacunek. Może warto jest porozmawiać z kierownikiem/przełożonym w Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana odnośnie tej sytuacji oraz godzin pracy i grafiku. Zakładam, że każdą sprawę w sposób spokojny można wyjaśnić i omówić. Czy są jakieś pozytywne aspekty pracy w Reserved? Tak jak napisałam wyżej, że wszystkie negatywne sprawy najlepiej jest omawiać , ponieważ zawsze można coś zmienić na lepsze.

NIEPOLECAM
@Agnieszka

A jak nazwiesz takie traktowanie? Widziałaś jak tam się zmienia kadra pracowników? Kierowniczka/Dyrektorka nic z Tobą nie wyjaśnia, tylko ucieka od problemów tłumacząc że LPP odgórnie tak każe robić. Mamy pełen miesiąc pracy a wychodzi Ci niecałe 100h pracy, utrzymasz się w Lublinie? Jedni są zwalniani, inni sami się zwalniają ponieważ warunki są bardzo ale to bardzo niskie. Za to nowi pracownicy są zatrudniani :) fajna polityka? Myślę że NIE!

Jagoda

Co słychać w firmie? Warto aplikować, może coś napiszecie?

Agnieszka

@Magda, a jak przebiegła sama rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania usłyszałaś?

Magda

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Stawka netto 8.50 zł, umowa śmieciowa . Nie wiem jak oni to robią, bo 8.50 ma każdy, nie ważne czy student czy nie ..a przecież na zleceniówce student powinien dostawać więcej niż osobą niestudiująca. Nadgodziny są za darmo. Za ubranie służbowe trzeba zapłacić ok.70 zł z tym, że salon w Plazie jeszcze go nie ma, więc na razie przychodzisz w swoich czarnych ubraniach a dopiero za 2,3 msc będzie służbowe i trzeba będzie zapłacić. ''Dostajesz'' co miesiąc bony za które musisz sobie i tak zapłacić czy je chcesz czy nie. Plusem jest to, że bony masz do całej sieci LPP a nie tylko do Reserved. Dwa razy w tygodniu jest dostawa i trzeba przyjść na 6 rano.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kamil

W Lublinie w Plazie 8,5zł na rękę

dyane

Ile teraz płacą na stanowisku sprzedawcy ?

pi

zxc, tutaj wielkiego umysłu nie trzeba - tyle co mieć własną działalność i podporządkowywać się pod ogólny firmowy pomysł. Gorzej mają sprzedawcy, którzy bardzo rzadko potrafią więcej wyciułać jak 1700 netto. Komuś zdarzył się kiedyś awans, bo mi jakoś nie przyszło o tym słyszeć.

Paulinka

Obrażona na cały świat panienka dekoratorka- 'kierowniczka'. Pretensje o wszystko, nawet wizyty w toalecie. Chamskie odzywki, brak kultury, wyzysk. Sprzedawca pełni też rolę sprzątaczki. Nic dziwnego że po tygodniu pracownik ucieka.

ktoś

Pracowałam 4 miesiące w Lublinie na felinie w reserved. Kierownik jak kierownik, całe kierownictwo młode, może i mało doświadczone, ale szło się dogadać. Mnie akurat chyba lubili, bo nigdy nie miałam problemów i żałowali, że odchodzę. Ludzie faktycznie szybko się zmieniają, popracują chwile i odchodzą, ale to moim zdaniem wina lokalizacji. Z centrum dojechanie do pracy zajmuje około 30-40 minut. Do tego uczelnia, więc ludzie odchodzą nie mogąc pogodzić jednego z drugim. Praca fajna, nie narzekałam. Oczywiście minusy, jak 12-stki w weekendy, ale to specyfika pracy niestety. Ostatnio podnieśli stawki, więc to też plus. Na zlecenie powyżej 8zł.

beznaczenia

a wie ktoś jak wygląda obecnie sytuacja na felinie w reserved?

xyz

Co do tego ma ubiór ??? To, że jest "młodym modnisiem" to akurat dobrze. Młodość to nie wada, a to że umie się chłopak ( pozowolę sobie tak napisać ze względu na w/w stwierdzenie) ubrać to akurat plus w takiej branży jakiej pracuje.

xxx

Dodam , jeszcze że w Reserved na Felinie pracowników zmieniają jak rękawiczki dopiero co otworzyli sklep, a już kilka osób poleciało...(usunięte przez administratora) Kierownikiem powinien zostać ktoś kto jest starszy i ma doświadczenie, chłodno ocenia sytuację. Nie polecam tam pracy

XXXXXXXXX
@xxx

Dolores?

Pracus

jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana - Lublin

• Jak się pracuje w Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana?

Zobacz opinie na temat firmy Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana?

Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana

Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana