Opinie o MERKURY GRAŻYNA, MACIEJ PAWŁOWSCY SPÓŁKA JAWNA w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MERKURY GRAŻYNA, MACIEJ PAWŁOWSCY SPÓŁKA JAWNA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MERKURY GRAŻYNA, MACIEJ PAWŁOWSCY SPÓŁKA JAWNA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MERKURY GRAŻYNA, MACIEJ PAWŁOWSCY SPÓŁKA JAWNA w Toruń

end

Kucharki idź do Tesco, wejdź na dział warzywa i owoce, połóż głowę na wadze i wciśnij przycisk BURAK. Nic dodać, nic ująć.

Kucharski

Paru bylych pracownikow potwierdzi fakt o ktorym pisalem wczesniej,wiem to od nich!Nie sadze zeby sie umowili na taka sama wersje i klamali... Teraz gdy uwolnili sie od Eko-Ery to nie maja strachu zeby powiedziec prawde.Jak narazie to Joker kozaczy i pewnie marzylby o takim rozwiazaniu,zeby komus dac po ryju...podejrzewam,ze siedzisz przed kompem i z podniecenia az Cie stopy swedza :)fakty sa faktami,a rzucanie obelg jest zalasna proba odwrocenia uwagi od tego co pisze. Jakis czas temu bylo forum o Warszawskiej Eko-Erze i forma wypowiedzi jest dziwiaco podobna... na koniec: jesli ktos chce komus cos zarzucic to najpierw sam musi miec sumienie czyste! bicie i obrzucanie obelgami swiadczy o slabosci i braku znalezienie wyjscia z sytuacji! taki prymitywny odruch,z ktorym osoba inteligentna potrafi sobie poradzic...

?????

Do Kucharskiego. Czy Prawo Farmaceutyczne pisze jak długo może towar jechać z Poznania do Warszawy? Tak jak napisał poprzednik ODPUŚĆ

Ha Ha

Sam nie wiesz czego chcesz. Po co ten ślinotok. Zostaw to innym, nie szalej. Kiedy we wpisach występuje Ha, Ha ha, to świadczy o twojej bezsilności. w Nicku umieściłem Ha Ha bo jestem bezsilny na twoją głupotę. Zacytuję lekarza Sztrosmajera z Filmu Szpital na Peryferiach. Gdyby głupota miała skrzydła to latałbyś jak gołębica lub gołąb.

Magazynier

doświadczenie które akurat mam,info o firmie,oczekiwania,oferują 1600 netto plus premia uznaniowa 500 zl,wiadomo jak to jest z premią uznaniową :),że szukają takich co chcą związać się z firmą,no i praca na 3 zmiany,możliwe nadgodziny płatne i soboty do odbioru

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Kucharski

Nic nie pisalem o komorze w Jablonnej...czytasz to cos tos pisze??? komora faktycznie byla w Jablonnej,ale nie na pace,np Mercdesa Sprintera czy Scudo badz Vw,ktorymi byl tam dostarczany towar.Skoro w piatek ten towar opuszczal magazyn w Przezmierowie,a dojedzal do Jablonnej w niedziele to gdzie tu masz komore przeladunkowa? yyy...nie ma jej haha...jeszcze raz powtorze: czytaj uwaznie to co ktos pisze :) pracowales w Eko-Erze? W takim razie pamietasz inne fakty z funkcjonowania tej hurtowni.ja znam ich wiele. Z tego co piszesz to widze,ze Tobie by sie przydalo troche nauki :) a nawet sporo. Moze zapiszesz sie na jakis kurs,proponuje szydelkowanie przez internet... buhaha...

Były Pracownik E-E W-wa

Chłopczyku mała wiedza nie boli. Spójrz w zezwolenie Eko-Ery Poznań z przed pięciu lat. A zobaczysz, że komora była w Jabłonnej ul. Chotomowska. Potem tą Komorę przejęło Dargo Trade. Wiem, bo tam pracowałem. Głupota nie boli, tylko się z tym głupio wygląda. Toczysz jad bo masz taki charakter? Nieuku więcej wiedzy. A propos tabletek , to zacznij je brać, ale na nogi bo nieukom na głowę nic nie pomoże.

Kucharski

Joker Ty to chyba swoje kmpleksy leczysz za pomoca tego forum,co? haha :) glupoty? :) no tak,zapomnialem Eko-Era to lider na rynku :p niestety to nie sa bajki,tak to wygladalo,a jeszcze gorzej jak z Przezmierowa wyjezdzal towar(leki) do oddzialu w Warszawie.Towar(leki) od piatku do niedzieli lezaly na pace busa...no chyba,ze wlasciciel traktowal ja jako komore przeladunkowa... jedyna osoba kora cos lyka to jestes Ty Joker :) i naprawde zmien juz te tabletki haha

joker

Poczekamy, zobaczymy jak Merkury się ogarnie z Transportem. Kucharski nie motaj się, ktoś ci głupot naopowiadał, karmi cię opowieściami z tysiąca i jednej nocy, a Ty łykasz jak małe dziecko.

Upsss

A co zrobią dostawcy z towarem (leki), jeżeli sklep nie przyjmie tworu np: zrezygnował z zamówienia, nie miał kasy itp. Będą mieli w samochodach, do domu wezmą, zjedzą go. To, że Merkury ma dostosowane samochody to jedno, ale jak dowozi towar do tych samochodów nie posiadając komory. Przecież na dzień dzisiejszy robi to źle. To jest kwestia czasu kiedy GIF weźmie się za (usunięte przez administratora) Merkurmu. Odbiera towar od kuriera (wiemy jakiego), przerzuca towar do swoich samochodów i uważa, że robi to dobrze. No to niech dalej uważa.

@Upsss

Komora przeladunkowa??? pewnie takiej używali dostawcy Eko-Ery gdy ladowali sie na dwa dni...zima,mroz,temperatura na minusie,a towar (leki) na pace peugota partnera haha.latem roztopione gratisowe czekolady dostarczane do kl...ktos tu na sile szuka sensacji,ale jej nie znajdzie.Merkury i firma kurierska? skad takie pewne wiadomosci? haha. czlowieku obudz sie!!! :)

???? człowieku co Ty tu wypisujesz?? Czy masz na myśli tego Merkurego: http://www.merkurysa.pl/ Jak widzisz to jest adres strony internetowej, której podobno ta firma nie ma :P

Ziomuś

ogarnij się dziewczyno trzeba być debilem żeby strony nie znależć

Joker

Jeżeli jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle. Ja pracowałem w tej firmie, i widzę, że moje i innych wpisy poprawiły jakość pracy w Merkurym. Są tacy, którzy mi dziękują. A Ty Meritum śmiej się bo obibok będzie obibokiem i podlizywanie się ma krótkie nogi.

Meritum

Dawno tak sie nie nasmialem :) niepokoi mnie tylko fakt,iz dorosłe osoby bawią się jak dzieci w piaskownicy. joker oddaj mi grabki :) haha...ktoś trafnie napisał : Żenada...

Obserwator

Ty czytasz. Chyba JOKER ciebie niepokoi.

Meritum

Joker - nikt juz ciebie nie czyta,zajmij sie swoja firma ha

Joker

Duży balon pęka najgłośniej.

pikny
@Joker

piękna puenta .....

Były,Dzięki za podpowiedz.

zadowolony pracownik

Joker: tu nikt nie panikuje bo nie ma najmniejszego powodu :) jak to już ktoś wcześniej wspomniał Merkury jest za dużą firmą, żeby sobie pozwolić na jakieś niezgodności !! Anonim : dlaczego z góry zakładasz, że to co negatywne od razu musi być prawdą?? może być to po prostu złośliwość jakiegoś pracownika, któremu po prostu się nie powiodło w firmie !!

Joker

Do Pracownika: NIE PANIKUJ. NERWOWE ODPOWIEDZI POKAZUJĄ, ŻE JEST COŚ NIE TAK.

Merkury niczego się nie obawia. A Ty Obserwatorze przestań kopać pod kimś dołki,bo sam w nie wpadniesz.

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY GRAŻYNA, MACIEJ PAWŁOWSCY SPÓŁKA JAWNA - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY GRAŻYNA, MACIEJ PAWŁOWSCY SPÓŁKA JAWNA?

Kandydaci do pracy w MERKURY GRAŻYNA, MACIEJ PAWŁOWSCY SPÓŁKA JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY GRAŻYNA, MACIEJ PAWŁOWSCY SPÓŁKA JAWNA
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.

MERKURY GRAŻYNA, MACIEJ PAWŁOWSCY SPÓŁKA JAWNA