Opinie o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A.Blikle Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w A.Blikle Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

MM

Do mojej poprzedniej opinii dodam,że kiedy Państwa pracownik przyjmował zamówienie na tort nikogo nie było w cukierni. Nie było więc czynników rozpraszających. W tym wydarzeniu najbardziej wzburzył mnie fakt nieprzyjemnego zachowania pracownika oraz nieprofesjonalnego podejścia osoby zarządzającej.Osoba ta miała do mnie oddzwonić ale nigdy tego nie zrobiła.Wszystko co osiągnęłam wynikało tylko i wyłącznie z moich działań.

J

Obecnej sytuacji w firmie nawet nie chce komentować A. Blikle - cytuję "Obecnej sytuacji firmy nie chcę komentować. Powiem tylko, że nie jestem dumny z tego jak teraz wygląda"

Ewelina
@J

Teraz nooo patrzą się jak byś niewiedziała o co chodzi. To po tym jak będą patrzeć hahaha

eva

7-go sierpnia br. okolo17 poszlam na kawe i sernik do Bliklego. Myslalam, ze przypomne sobie smak wspanialego sernika z mlodych lat. A co dostalam? Jakies rozpadajace sie ciastko w ktorym nie bylo grama sera. Bylam rozczarowana i strasznie zawiedziona tym co dostalam nazywane jest sernikiem. Poza tym kelner, ktory mi podawal zamowienie mine mial taka jak by tam pracowal za kare lub z wielkim przymusem. Nastepnym razem gdy bede w Polsce z pewnoscia juz nie odwiedze tego miejsca. Dzis to pozostala tylko nazwa Blikle i ten sam adres. Reszte wsypac do kosza i dobrze zamknac.

J

Na drzwiach kawiarni Nowy Świat jest informacja że z dniem 30 czerwca zlikwidowali działalność.

A.Blikle
@J

Szanowni Państwo. Dziękujemy za merytoryczne opinie. Nie możemy jednak pozostać obojętni na bezpodstawne zarzuty uderzające w dobre imię firmy i będące kłamstwem. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa przedstawiania fałszywych informacji. Komentarze łamiące regulamin forum, mogą być archiwizowane przez jego Administratora. Przypominamy również, że osoby publikujące treści pomawiające i znieważające innych, wedle prawa są za nie odpowiedzialne. W związku z publikowanymi w tym miejscu nieprawdziwymi informacjami, dbając o interes firmy, stanęliśmy przed koniecznością zgłoszenia sprawy dalej.

@A.Blikle

Tu nikt nikogo nie pomawia - taka informacja jest wywieszona na oknie ha ha ha

A.Blikle
@J

W takim razie liczymy, że posiada Pan/Pani na to dowód, ponieważ nic takiego nie pojawiło w kawiarni na Nowym Świecie.

Loool
@A.Blikle

A wy macie dowody, że wypłacacie wypłaty w terminie ? Raczej nie ...

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Cukierni oferowane przez firmę A.Blikle Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
G

No bez żartów lekka przesada jest 22 a brak wypłat chyba wszystkie rachunki trzeba na Nowy Świat kierować. Oby Państwowa Inspekcja pracy ich czegoś nauczyła

xD
@G

Informacja z pierwszej ręki - kasa wyjdzie do końca tygodnia !!!

Xyz
@G

Żartem jest to, ze pod koniec miesiąca zamiast wypłaty dostajesz zaliczkę

@xD

Dostaliście kasę czy jak zwykle puste obietnice ?

Www

Halo kochani wiecie coś na temat wypłat ? Czy znowu problemy techniczne jak co miesiąc ?

Hahah
@Www

Jak co miesiąc problem techniczny ????????

J

Ktoś wie może co z postojowym ? Bo póki co firma ma w (usunięte przez administratora) pracownika czy go stać na życie czy nie

Strajk
@J

a gdzie byłeś jak był strajk przedsiębiorców - firmy już ni ma było protestować - teraz zapitalaj po miskę ryżu na wiejską

K
@J

Nie rozumiem dlaczego taki komentarz pojawia się na portalu którego nikt z pracodawców nie traktuje jako komunikatora. Nie wiem od kogo ktoś ma dostać odpowiedź?

xD

Do pierwszego jeszcze kilka dni - nie gorączkuj się :)

@xD

Serio ? Powinnismy dostać 1 czerwca a 2 tura 10 i nie ma nic .... więc nie wiem czy to normalnie i czy mam się nie gorączkować bo nie mamy z innymi na życie

@G

Ale chyba się zaakceptowałeś brak wypłat w terminie. Nie jest to pierwszy raz tylko od kilku lat standard. Więc jak nadal pracujesz to oznacza, że się z tym godzisz. Po co teraz piszesz takie brednie ?

Jakie wartości są cenione w A.Blikle Sp. z o.o.?

P

Cierpliwość jest bardzo ceniona i często sprawdzana, szczególnie przy terminowości wypłat. (usunięte przez administratora) do samego siebie też będzie dobrym atutem żeby pracować w Blikle

Mokra
@P

Zgadzam się ! Aby was przyjęli do ten firmy proszę wpisać w CV - brak szacunku dla samego siebie ! Jesteście przyjęci od ręki ????????

Osa

(usunięte przez administratora) Brak sprzedaży bo rzecz jasna firma nie ma kasy na produkcje, herbaty oraz kawę ! Nie polecam tutaj pracować, kupować ani patrzeć na ta firmę ! Jedna wielka porażka ! Szkoda mi tych pracowników ktorzy nadal tutaj pracują ...

Ja Pracownik
@Osa

Zacznę od końca .Ja polecam pracę w tej Firmie w niej - nie szanuje się urządzeń , można coś zepsuć, zniszczyć, rozwalić i za to nie ponosi się żadnych konsekwencji. Jak nie wyjdzie jakiś produkt to zawsze zwala się na kogoś innego i to przechodzi.Albo można powiedzieć że receptura zła, albo na magazyn że źle naszykował.Śniadania na koszt firmy owsianka, jajecznica mleko,paszteciki , drożdżówki wszystko za darmo Jest zawsze wesoło do pracy nikt nikogo nie goni, na fajka można wychodzić tyle razy ile się chce prace rozkłada się na 12 godzin( no teraz mniej) aby się nie przemęczać. Telefony komórkowe na każdym dziale jak ktoś zadzwoni to oczywiście trzeba pracę przerwać i porozmawiać z rozmówcą nie ważne że trzeba tort dokończyć ,przypilnować śmietany, ( telefon ważniejszy) Istny raj. Wady - w W-C zawsze śmierdzi w szatniach brud smród i zawsze napalone, pod prysznic wchodzić w gumowcach aby grzyba nie złapać (męska szatnia) rozklekotane maszyny ( połatane bo brak hajsu na części) brudne ubijaczki ( rzadko jak ktoś posprząta po sobie) brak terminowych wypłat, na zmywaku śmierdzi jak w oborze. Komedia lepsza od Barei - Kierownik zakładu chodzi i jednym opowiada jak już nie wytrzymuje z Dyrektorką ma dość jej kłamstw , podejmowania złych decyzji , zaczyna szukać pracy , a drugim opowiada jak jest tutaj cudownie , wspaniale, firma się rozrasta, rozwija inwestuje ( pytanie w co i za co) . Ogólnie nie jest źle. Pot po czole i plecach nie spływa w ogóle, pracą się nie przemęczysz.

Dawny pracownik
@Ja Pracownik

Ha ha ha to świetny przekaz. tak samo było 3 lata temu, dziwne, że ta firma nadal istnieje i że do tej pory nikt się nie zatruł tymi tak niehigienicznie produkowanymi wyrobami.

@Dawny pracownik

Od 2015 roku trwa degradacja :)

Ciekawy

Witam . Czy ktoś wie kiedy będą pieniądze na wypłaty.

Jarek

Z rynku wypadnie sporo firm które były bardzo słabo zarządzane. Będzie domino bankructw na przestrzenie 1-2 lat. Myślę, że spółka ta od wielu lat miała problem i nie przeżyją tego. Szkoda pracowników na umowy śmieciowe które nie otrzymają swoich wynagrodzeń za włożoną pracę.

Kowal

I co kasę dostaliście do zatkało kakoo ?

Lolo
@Kowal

Ja nic na koncie nie mam . Może po prostu ludzie juz nie szczepią pyska bo i tak nie warto ...

Hhh

Ludzie brońcie się każdą możliwą częścią ciała aby tutaj nie trafić. (usunięte przez administratora) Na święta zero premii a nawet głupiego dziękuje czy wesołych świąt. (usunięte przez administratora)Tak, tak nie ma żadnych dostaw codziennie klienci nie dajcie sobie mydlić oczu. (usunięte przez administratora) Kochani trzymajmy się razem po tym co przeszliśmy w tej firmie wierze w nas że jeszcze będzie dobrze i znajdziemy uczciwą prace gdzie otrzymamy umowę i pensje na czas. Pamietajmy że zło powraca i wróci do firmy taką miarką jaką otrzymaliśmy o ile nie podwójna.

G

Dwoma słowami „ Istna patologia” życzę prezesowi firmy i tym wysoko postawionym osóbką aby też nie miała co do gara włożyć jak większość zwolnionych pracowników

IK

Jeszcze nie dostałam przelewu za miesiąc kwiecień, a nadmienię że to moja ostatnia pensja, ponieważ zostałam zwolniona.

Gryf
@IK

To się nie zdziw jak nie dostaniesz już nigdy bo firma upadła. Ja pracując w tej firmie miałem wiele takich przygód

ok
@Gryf

jeszcze działa

Jarek

Lepie nie - inwestora liczy tylko na zysk. Nie interesuje go ani to co jest podawane, w jakich warunkach oraz pracownicy i dostawcy. Dobrze w tej firmie nie będzie.

Ho

Tragedia !!!! Ta firma to jedna wielka porażka ! Osoby zatrudnione na stanowiskach kierowniczych nie nadają się nawet do wstawienia Wyparzarki ! (usunięte przez administratora) Wypłaty „wychodza” ale na konto trafiają po dwóch tygodniach , problem bankowy rzecz jasna ???? nie życzę nikomu aby był zmuszony pracować w tej firmie bo prędzej trafi pod most niż dostanie należne pieniądze za wykonana prace .

IK

Taką odpowiedz otrzymałam od Pani Moniki, "Wynagrodzenie wyjdzie. Niestety w związku z przestojem musimy czekać na dofinansowanie spółki, jak tylko będziemy je mieli automatycznie będziemy wysyłać wynagrodzenia." Niestety ale przestałam wierzyć, że otrzymam należne mi wynagrodzenie. Wymagania i oczekiwania od pracowników, a w druga stronę to już nie działa :(.

@IK

Zgłoś się do kierownika :) :)

IK

A po co mam się zgłosić do kierownika? Przecież kierownik nie wypłaca wynagrodzenia.

Kierownik da ci motywację

@Marek

Chyba wypowiedzenie...

to będzie motywacja do zmiany na lepsze :)

Kiedy będą pieniądze ktoś wie?

Ha Ha

A za co?

Zgadzam się z zatrudnianiem koleżanek Jedna „ pani „ mądrzejsza od drugiej... a żadna nic nigdy nie wie o co się nie zapytasz... pff nawet nie zna podstawowego asortymentu. No ale ważne ze „ głowy poleciały „

Zostaw merytoryczną opinię o A.Blikle Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w A.Blikle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A.Blikle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Blikle Sp. z o.o.?

A.Blikle Sp. z o.o.