Opinie o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A.Blikle Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w A.Blikle Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Dorota

Nie do końca rozumiem przekaz Twojej opinii. Dlatego chciałabym dopytać po prostu, czy polecasz pracę w tym miejscu? Masz jakieś konkretne informacje co do warunków, jakie można otrzymać zatrudniając się w A.Blikle?

Anonymus
@Dorota

Drugiej takiej firmy w tej branży z takim socjalem nie znajdziesz. Tylko tutaj będziesz pracować etat a każda nadgodzina będzie policzona zgodnie z prawem więc warto mimo pewnych dziwnych zachowań kadry kierowniczej i niektórych pracowników.

@Anonymus

A jaki tu jest socjal??? Nie ma żadnego, firma nie daje kompletnie nic, nie ma opieki zdrowotnej, bonów na święta lub paczek dla dzieci, wczasów pod gruszą a ostatnio to nawet pralnie zabrali. Tak wygląda socjal w A.Blikle.

Dorota

@Pracownik Hmm, to ciekawe, aby dwóch pracownikow jednej firmy miało dwa inne zdania na temat świadczeń socjalnych w A.Blikle. Ale może nie pracowaliście w tym samym czasie. Jak jest z premiami w tej firmie?Z góry dziękuję.

Magda
@Dorota

Tak,polecam za jakiś czas...

@Magda

@Magda Nie bardzo rozumiem, co za jaki czas polecasz? Jesteś jeszcze pracownikiem A.Blikle? Czy firma zapewnia Ci opiekę lekarską i paczki świąteczne?

Lola

Czy może ktoś powiedzieć coś o pracy w kawiarniach Blikle? Jaka jest atmosfera? Czy zadowoleni jesteście z zarobków? I ogólnie jak się pracuje w cukierni Blikle?

Taco
@Lola

Niepolecam. Pracowałem przez 3 miesiące bez umowy o prace. Gdzie umowa miała być lecz kierowniczka ciągle mnie zbywała:to okres próbny, pod koniec miesiąca, teraz nie ma szefa nastepnym razem. Owszem wyplacali mi pieniądze (Ale do reki) Grafik dowiadywałem się z tygodnia na tydzień poprzez rozmowę. Nie mieli mojej dokumentacji (książeczki sanepidu itp) Jak bym wgl tam nie pracował. Szkolenia są kiepskie A wymagania duże. Po niespełna 5 dniach powinieneś mieć wszystko w małym palcu.Atmosfera pierw była prawie jak w korpo- szczutczna. Późnej atmosfera stała się kiepska. Presja na jak najszybsza prace i zyski. Wspolpracownicy pokazali kim naprawdę są .Gdy Ty (usunięte przez administratora) oni gadają sb przez telefon na zapleczu lub plotkuja z menadżerem. Wynagrodzenie też nie powala na kolana. Za taki zapierdol się nie opłaca. Zarobki to ile ustawowo ci przysługuje. Nawet jeśli masz do 26 lat nie masz więcej hajsu. Ale znam kawiarnię gdzie na rękę masz 17-19 zł. Więc jest różnica.

Obserwując ostatnie wpisy na forum ,można zauważyć jak nisko mogą upaść ludzie . A mianowicie chodzi o odpisanie na post , Magnolia z dnia 14,07,19 . Jak trzeba mieć niską samoocenę żeby wykorzystać publicznie tragedię drugiego człowieka , a przede wszystkim naszego pracownika .Co chcieliście tym pokazać? Jacy jesteście słabi . Gratulację udało się , pokazaliście . Czujecie się dowartościowani ???? Przecież tam była napisana sama prawda . Nic wam do tego ile ktoś chodzi na zwolnienia , jak uważacie że niesłusznie to zawiadomcie ZUS . Mam nadzieję że osoba która to napisała jest z siebie dumna bo 3/4 firmy wie kto to zrobił. A atmosfera się nie polepszyła tylko wręcz odwrotnie pogorszyła . Firmą rządzi dwóch braci to nie jest zbieżność nazwisk . Podobieństwo najlepiej widać na zdjęciach które są na jednym z portali społecznościowych . Mam nadzieję że Pan Prezes zrobi coś co poprawi sytuację w firmie . Pozdrawiam wszystkich pracowników Bielawy .

Magnolia

A więc tak... Niestety firmę opętało małżeństwo które działa na szkodę firmy. Pan dyrektor nie jest cukiernikiem i łyka wszystko co to małżeństwo powie... Jest to bezsensowne ponieważ firma nie ma zysków a jedynie straty:(Mydlenie oczu że coś się wie a nie wie się nic.... Niestety. No ale nic... Jeśli taka strategia jest ok to nie ma się co wtrącać. Zastanawia mnie jedynie czemu ma to służyć? Leczyć kompleksy? Zaniżona ocena siebie? Cała ekipa jest sklocona, walka o pozycję, nikt nie skupia się na pracy... Panie prezesie, warto zejść na dół, wysłuchać ludzi, mają konkretne pomysły i co najważniejsze WIEDZĘ! Nie warto słuchać garstki ludzi... Która zamydla oczy. Tam pracują ludzie którzy znają się na cukiernictwie, a nawet marketingu i mają pomysł na rozwinięcie firmy i co najważniejsze czerpanie zysków a nie robienie strat. I dlatego zwracam się z apelem... Jeśli zależy Panu na zyskach a nie stratach proszę zejsc do ludzi oni mają pojęcie jak ma być dobrze.

@Magnolia

A kto jest aktualnie właścicielem tej spółki ?

@Jarek

Alibaba i 40 rozbójników .

@pracownik

A Jak nazywa sie alibaba

To co napisała Wierna jest przekroczeniem wszelakich granic przyzwoitości, mieszanie ludzkich tragedii w sprawy wewnątrz firmowe to jest cios poniżej pasa. Ciekawe czy te słowa padły od osoby której nazwisko można znaleźć na skrzynkach pocztowych Poczty Polskiej? Jeśli tak to takie małżeństwo w każdej szanowanej Się Firmie byłoby zwolnione.

Typowy
@Magnolia

Dobrze Jolu !

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Cukierni oferowane przez firmę A.Blikle Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Szanowna Pani M! Nie może Pani pracy znaleźć? Ludzi trzeba traktować tak jak sami chcielibyśmy być traktowani, a nie "mącić". Są trzy małżeństwa, które pracują w firmie A. Blikle. Nie ma Pani odwagi, by napisać do kogo "pije"? Gratuluję! Z tego co wiem, Pani nie jest cukiernikiem, a jedynie udawała go przez kilka lat. Po Pani odejściu z firmy atmosfera oczyściła się, a i nikt nie nadużywa zwolnień lekarskich. Proszę nie przedkładać prywatnych niepowodzeń ponad zawodowe.

KLEO

WITAM SERDECZNIE,NIE WSPOMINAM SWOJEJ PRACY W BLIKLE W ARKADII POZYTYWNIE,KIEROWNICZKA NIE REAGUJE NA WIELE SYTUACJI BO JEST JEJ TAK WYGODNIE,CUKIERNIĄ RZĄDZI SIĘ NIE JAKA KINIA,WIECEJ NAPISAĆ NIE MOGĘ, BO PRZECIERZ MAMY RODO,OPRÓCZ KINI RZĄDZI SIĘ TAM CAŁE STADO GEJÓW,WCHODZĄ KIEROWNICZCE PO PALCU DO DUPY,A ONA TAŃCZY JAK JEJ ZAGRAJĄ.WYNOSZĄ KUPĘ CIAST I TORTÓW BEZ PŁACENIA,KRADNĄ KASĘ NA POTĘGĘ I NIKT NIE REAGUJE.PRZEZB TE KILA MIESIĘCY ,KTORE Z NIMI PRACOWAŁAM BYŁO DROGĄ PRZEZ MEKĘ,NIC NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ JEDEN KABLUIJE NA DRUGIEGO,NAJLEPIEJ SIĘ NIE ODZYWAĆ,MYŁAM ,SPRZĄTAŁAM ZAPLEŚNIAŁE KĄTY,A JAK PRZYCHODZIŁA DOBERMAN DO PRACY ,TO CZŁOWIEK MUSIAŁ SCHODZIĆ Z OCZU, ŻEBY TYLKO AWANTURY NIE BYŁO,BRAKUJE JEJ TYLKO BUDY DO SZCZEKANIA,ZRESZTĄ JĄ MA ,BO TĘ PLACÓWKĘ TRAKTUJE JAK SWOJĄ WŁASNOŚĆ,ZAPOMNIAŁA Z CAŁĄ RESZTĄ , ŻE NIE STAĆ JEJ NAWET NA M2 W TEJ LOKALIZACJI.PRACA W BLIKLE DO ŁATWYCH I LEKKICH NIE NALEŻY,PŁACĄ NAJNIŻSZĄ STAWKĘ I WYMAGAJĄ CUDÓW.

aaa

aaa

Babetka

Witam, kupiłam, zamówione wcześniej ciasta, i jestem załamana i wściekła. Ciasta są stare , suche i śmierdzą. Po raz pierwszy nie mam co podać gościom! Moje sugestie dla A.Blikle Sp. z o.o.: Będę domagać się zwrotu poniesionych kosztów. Jest to dla mnie osobista porażka, bo zaufałam dobrej firmie. Ciasta oddam w punkcie zakupu, Auchan Puławska. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sprzedawać dobre, świeże i smaczne wyroby, które kupowałam do tej pory. Popsuliście minWigilię!

Paulina

@Monika nie jestem pracownikiem A.Blikle i nie mam wiedzy na temat tego, co dzieje się w tej firmie. Jestem moderatorem forum Gowork i stąd wynikają pytania, jakie zadaję użytkownikom. Forum pełni funkcję informacyjną i codziennie zagląda tu wiele osób, które chcą zorientować się w realiach panujących na rynku pracy. Każda informacja uzyskana od doświadczonej osoby jest ważna i cenna.

Gość nr1

Normalna praca jak każda inna, nie ma tragedii było by troszkę lepiej gdyby szanowali bardziej pracowników tych którzy zostali bo nowych jest brak, było i zapewne będzie więc nie wiem jak oni uratują ten statek który tonie?????

Poziom ignorancji przez panią księgową która teraz tam panuje dla ludzi którzy zarabiają na jej stołek jest porazajacy. Nie wyplacili jeszcze pieniędzy za nadgodziny itp. Zglaszam sprawę do pip i sanepidu a o zwłokę w terminie płatności i odsetki będę się ubiegał w sądzie i nie tylko

Kolego z działu drożdżowe , jak dałeś pod wpływem złości i gniewu wypowiedzenie to doprowadz sprawę do końca i odejdz . Jesteś zawiedziony tym że nikt nie podejmuje z Tobą żadnej rozmowy , nikt nie chce z tobą negocjować żebyś jednak został . Niestety tak kończą ludzie którzy są konfliktowi i wiecznie im coś nie pasuje . Powodzenia w nowej pracy .

Batman

Pracowniku jestem akurat z działu masy, drożdżowe, deseruwka, dystrybucja poprostu chodzi mi o terminowe wynagrodzenia wg regulaminu wewnętrznego który posiadam od dnia przyjęcia do firmy. Innego nie posiadam i nie dostałem więc nie bądź taki mądry i wspaniały bo ci na zdrowie to nie wyjdzie. Zmien swoją postawę myślenia i troszkę empatii by się przydało

Kasjan Staronka

Poszukuję firm/osób, wobec których spółka A.Blikle sp. z o.o. również nie uregulowała zobowiązań. Kontakt: info@starplex.pl PS: Kiedy otrzymam pieniądze które jesteście mi winni? 1730 zł + odsetki za 2 lata opóźnienia?

Jasne że lepiej jak pracownik sam odejdzie niż mu zapłacić 3miesieczna odprawke "zależy od umowy"robią wszystko żeby tak było. Omijają prawo naszym kosztem ale jeszcze nie wiedzą ile mogą stracić. Pozew zbiorowy itd itp 1 PAN już kiedyś wygrał więc czemu nie my

Poprostu uwaga TVN się tym zajmie i naglosni sprawę!!! Niech wypłaca ludziom odprawy według prawa i będzie ok za te pieniądze każdy napewno znajdzie sobie prace ale za tyle lat poświęcenia niektórym ludziom się chyba należą jakieś prawilne odprawy.

Szanowni Państwo, w dniu wczorajszym tzn. 19/07/2018 napisaliśmy na FB firmy Blikle posta z informacją i prośbą o uregulowanie zaległości z lutego 2018 - wyżywienie pracowników pracowni cukierniczej w Bielawie. Post był z naszej firmy PIZZERIA TRATTORIA INFERNO, ja osobiście dopisałam, że poziom IGNORANCJI, AROGANCJI i LEKCEWAŻENIA ludzi przez firmę Blikle jest porażający. Dzisiaj powtarzam swoje zdanie:( Zamiast odpowiedzi na posta, wykazanie zainteresowania tematem, przeproszeniem zostaliśmy przez firmę Blikle zablokowani na FB, a post usunięty. Pani Paulino, cytuję Pani rekomendacje do pracownika z dnia 14/07/2018: "Skoro atmosfera już się poprawiła, to proszę, abyś napisał nam za jakiś czas, tu na forum, jak wygląda dalsza sytuacja w A.Blikle i w jakim kierunku przeobraża się to przedsiębiorstwo." Rozumiem, że równie ważne jest dla Pani i firmy jakie zdanie mają "ludzie z miasta". Skoro w firmie jest już lepiej, to chyba najwyższy czas wziąć na klatę swoje przewinienia, przeprosić przedsiębiorców i wypłacić im pieniądze, które im zalegacie. Zablokowanie kogoś na FB nie załatwia sprawy, to jest dziecinada! Proszę teraz wprowadzić te wszystkie "złote rady" jakie Pani zaleciła pracownikowi- przykład idzie z góry :) dla przypomnienia moje wczorajsze wpisy na GOWORK: Pani Paulino, proszę o podanie kto jest "aktualnym odpowiednim organem" do uregulowania zobowiązań przez firmę Blikle. faktura z 13/02/2018 - 3/02/2018/TI Proszę to sprawdzić, czekam na informacje

@Monika

A.Blikle dalej stosuje blokowanie na Facebooku i kasowanie postów. Cóż, jak prawda nie wygodna, nie płaci się dostawcom, ignoruje wezwania do zapłaty, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile. Słabo. Od 12 lat mam firmę i jesteście pierwszym klientem, który mi nie zapłacił.

@Kasjan Staronka

Kiedyś to była bardzo fajna firma do czasu kiedy nie wszedł inwestor i zaczął swoją politykę wprowadzać. Dlatego też apeluje do rządu aby wprowadzili zakaz funkcjonowania spółek w Polsce które są zarejestrowane na Cyprze !!!

Lilu
@Monika

W firmie nie jest lepiej... Narazie była pierwsza wypłata w terminie ale myślę że było to spowodowane zgłoszeniem do Państwowej inspekcji pracy. Jest kiepsko. Brak towaru do produkcji, brak ścierek, nie jest dobrze. Naprawdę przykro się czyta jak firma olewa i nie wypłaca pieniędzy i blokuje na fb....masakra.

@Lilu

Najgorsze jest uciekanie od problemu:( Jak tchórze! A Pani Paulina raptem przestała odpisywać- beznadziejna strategia firmy

@Monika

Pani Paulino, ma Pani coś ciekawego dla mnie do powiedzenia?

Paulina

@Pracownik informacje o zmianach w firmie są bardzo istotne. Skoro atmosfera już się poprawiła, to proszę, abyś napisał nam za jakiś czas, tu na forum, jak wygląda dalsza sytuacja w A.Blikle i w jakim kierunku przeobraża się to przedsiębiorstwo. @anonymous bardzo proszę o niepodawanie inicjałów, ani innych danych osób pracujących w firmie. Jest to sprzeczne z regulaminem gowork. @Kasjan Staronka jakiego typu są to zobowiązania? Jesteś byłym pracownikiem i nie otrzymałeś wynagrodzenia czy chodzi o jakąś inną sytuację? Czy zgłaszałeś sprawę do odpowiednich organów?

@Paulina

Chodzi o brak zapłaty za wykonane produkty na podstawie wystawionych faktur. Czyli A.Blikle sp. z o.o. to zwykli pospolici (usunięte przez administratora)

@Paulina

Pani Paulino, proszę o podanie kto jest "aktualnym odpowiednim organem" do uregulowania zobowiązań przez firmę Blikle. W teorii wszystko super, ale w praktyce brak możliwości otrzymania informacji i merytorycznej rozmowy - wszyscy nabrali wody w usta... a moja firma "nakarmiła" waszych pracowników za moje pieniądze i nie chce mi teraz zapłacić..... 2,5 tys to niemałe pieniądze :(

Pizzeria Trattoria Inferno

faktura z 13/02/2018 - 3/02/2018/TI Proszę to sprawdzić, czekam na informacje

Stało się ! Ludzie stało się ! Nareszcie zarząd przejrzał na oczy i pozbywa się ludzi którzy niszczą tą firmę od środka. BRAWO oby tak dalej , teraz czekamy na następne tak dobre decyzje które postawią firmę na nogi .

Klient

Tej firmy nikt nie postawi na nogi. Zarząd jeden, drugi, trzeci i dziesiąty !!!

@Klient

To się jeszcze okaże czy coś się polepszy, trzeba jeszcze poczekać, najważniejsze że atmosfera na pracowni już się poprawiła.

O! Czy pozbył się może również pani dyr. R.M z zakładu produkcyjnego w Bielawie? Byłby to bardzo dobry ruch.

@anonymous

Czy zarząd bierze pod uwagę zapłatę zobowiązań firmy czy dalej będzie udawać, że można nie płacić za wykonane produkty i usługi? Tych podmiotów jest coraz więcej. Jeśli Tobie A.Blikle również nie zapłaciło, proszę o kontakt na info@starplex.pl

@anonymous

W teorii wszystko super, ale w praktyce brak możliwości otrzymania informacji i merytorycznej rozmowy - wszyscy nabrali wody w usta... a moja firma "nakarmiła" waszych pracowników za moje pieniądze i nie chce mi teraz zapłacić..... 2,5 tys to niemałe pieniądze :( To zobowiązanie właśnie dotyczy zakładu w Bielawie :(

Kasjan Staronka

Poszukuję firm/osób, wobec których spółka A.Blikle sp. z o.o. również nie uregulowała zobowiązań. Kontakt: info@starplex.pl PS: Kiedy otrzymam pieniądze które jesteście mi winni? 1730 zł + odsetki za 24 miesięcy opóźnienia.

Paulina

Na stronie internetowej A.Blikle jest informacja, że firma poszukuje do pracy osób na stanowisko Sprzedawcy w cukierniach w Warszawie. Należy posiadać książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych. Pozostałe informacje znajdziecie na stronie: http://www.blikle.pl/praca-siec-sprzedazy/ Czy zaglądają tu jacyś sprzedawcy, którzy mogliby podzielić się swoim doświadczeniem w pracy na tym stanowisku? @Piotr fakt, że "surowo zabronione" jest podawanie danych osobowych oznacza, że wpisy, które zawierają takie dane, są zgłaszane do administratora serwisu gowork.pl, jako niezgodne z regulaminem. Administrator, na mocy regulaminu, ma prawo kasować tego rodzaju wypowiedzi. Zachęcam Cię do zapoznania się z panującymi tu zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin

@Paulina

150 lat tradycji budowane przez rodzinę Blikle zostało zniszczone a wy ukrywacie nazwiska osób !!! TO POWINNO BYĆ SUROWO KARANE !!!

@Paulina

Ta firma cały czas szuka pracowników na wszystkie stanowiska, tylko oferta jest źle napisana, powinno być tak. Poszukujemy ludzi z poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze. 2700 brutto.

Paulina

@Piotr Zapoznaj się z regulaminem forum, zanim umieścisz wypowiedź. Podawanie jakichkolwiek danych osobowych jest surowo zabronione. Ponadto, co Twoja wypowiedź wnosi do wątku na temat pracy w firmie A.Blikle? Nie rozumiem związku jednego z drugim. Możesz, proszę, wyjaśnić?

@Paulina

Co to znaczy surowo zabronione?

@Paulina

Paulina nie rozumiesz to dobrze. Czym mniej wiesz tym lepiej. Ciekaw jestem kiedy ktoś zlikwiduje ten nędzny serwis !!!

Zostaw merytoryczną opinię o A.Blikle Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w A.Blikle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A.Blikle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Blikle Sp. z o.o.?

A.Blikle Sp. z o.o.