Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak

Łomianki

Opinie o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak

nick 2010-12-22 21:07:05
Jaka ona ta prezesowa jest ? Czy dotrzymuje obietnic ? Jak traktuje ludzi ? Czy ona jest współwłaścicielką ?
malfoja 2011-03-25 01:53:44
Na jakich stanowiskach wcześniej Państwo pracowali, jak wygląda struktura firma i podstawy prawne do zatrudnienia tzn. umowa?
nina 2012-07-11 17:42:04
A jak długo pracowałaś? Właśnie dostałam propozycję pracy w tej firmie i aż włos się jeży na głowie jak to czytam, co z sobotami? każda pracująca?[usunięte przez administratora]boję się żeby nie wpaść pod rynnę teraz też siedzę w niezłym [usunięte przez administratora]
misstee4 2012-07-15 03:13:53
Hm.... no nie przeczę wypłacają. Ale za to traktują cie jak niewolnika. Chcesz to spróbuj, jesteś wolnym człowiekiem.... póki nie zaczniesz pracować dla pani PREZES.
obiektywna 2013-06-11 13:11:07
Ja pracowałam w tej firmie 4 lata, odeszłam na życzenie właściciela... Rzeczywiście wspomniana Pani PREZES trzymała wszystkich za mordy. Jednak była jedyną przytomną i profesjonalną osobą w całej tej firmie. Każdy miał to, na co zasługiwał. A ignorantów było wielu. Na czele z właścicielem. Z tego co się orientuję od pewnego czasu już nie ma Pani Prezes, więc dla zwolenników wolnej amerykanki, to kraina mlekiem i miodem płynąca. Aż do upadku!!! Polecam :)
byly pracownik 2013-07-10 17:50:25
gorrraco nie polecam tej firmy.praca za nedzne grosze-w stosunku do ilosci godzin,brak jakiegokolwiek poszanowania czlowieka(odzywki przelozonych w stosunku do pracownika w stylu"praga warszawa"
miajsjs 2013-09-15 19:58:46
hej,właśnie dostałam tam pracę na ekspedientke? nie straszcie bo obiecywali ładną pensje
miajsjs 2013-09-17 18:11:38
1700 zł jakieś z kawałkiem
Maja 2014-01-09 16:13:58
czy ktoś pracuje w tej piekarni jako Ekspediętka i jaka jest pensja miesięczna netto i jak jest z umową czy jest na stałe czy cały czas na zlecenie
ania 2014-07-08 22:45:14
Generalnie pensja wyglada tak, że jednego miesiąca za pełen przepracowany etat możesz dostać 1800, a w drugim miesiącu 1500 przy godzinach nadliczbowych.(usunięte przez administratora)
Wiśnik 2015-01-27 10:03:00
Jeżeli te obniżające się pensje są prawdziwe to podejrzewam, że dzieje się tak przy udziale pewnego systemu domniemanych nagród i sporych kar. Czy po prostu na podstawie widzi mi się pani Jadzi, księgowej? Chciałbym podjąć tam pracę, ale z drugiej strony pchać się gdzieś, gdzie nie wiadomo czego można się spodziewać? Też głupota.
była 2015-01-27 20:11:34
Takie różnice wynikają z obciążania ekspedientek za wszystko, również za zwroty.
Romek 2016-05-13 17:01:25
No powiem Ci Adek że jeśli chodzi o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak to faktycznie ekspedientki mają sporo roboty, al ewiem, ze za tym idzie jakaś niezła pensja, więc może to powinno wystarczać
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak