Opinie o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A.Blikle Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w A.Blikle Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Je

Na stronie jest składów z 10 albo 15. a nie 2. Proszę skład paczka ze strony ,masz tam skład swojego CHEMICZNEGO ciasta drożdżowego: ciasto drożdżowe (mąka pszenna, woda, jaja, masło, cukier, drożdże, mleko pełne w proszku, sól, barwnik: ryboflawina), marmolada różana (przeciery owocowe mieszane, cukier, przecier z płatków róży, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), tłuszcz wieprzowy.

tez ktos

Nie ma dalej sensu to prawda.Smieszy mnie troche to pan pisze: "ze gdyby inny zespol juz bym dawno tam nie pracowal",teraz nagle nie masz dostepu do skladu bo juz nie pracujesz. Najpierw drozdzowka z jednodniowym temrminem,teraz juz nafaszerowana chemia. Jak juz wyzej napisalem,wszystkie sklady sa dostepne,pan jeszcze pare postow temu je negowal. Sklad drozdzowek z mailnami znam bardzo dobrze i swoje bajki o jakis wlascielach sklepikow szkolnych prosze sobie wlozyc miedzy bajki. P.S widac ze moja opinia nie jest jednyna Tutaj sklad paczka( jak widac ,nie trzeba byc pracownikiem to ogolnodostepne rzeczy) ciasto drożdżowe (mąka pszenna, woda, jaja, masło, cukier, drożdże, mleko pełne w proszku, sól, barwnik: ryboflawina), marmolada różana (przeciery owocowe mieszane, cukier, przecier z płatków róży, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), tłuszcz wieprzowy.

Kroś.
@tez ktos

Widzę, że ma Pan spore problemy z rozróżnianiem pojęć i chyba nie do końca zrozumiał Pan to, co pisałem. I owszem - tak się niestety składa, że to co firma udostępnia pracownikom cukierni nieco różni się od tego, co dostępne jest w internecie :) Nie bez powodu klienci mogą jedynie obejrzeć paszporty ciastek przy pracowniku. Bajki? O proszę, musiałbym mieć naprawdę wybujałą wyobraźnię, żeby wymyślać takie rzeczy i w czasie wolnym je tu wypisywać. Domyślam się, że to Pana praca i dostaje Pan pieniądze za tą śmieszną linię obrony. Ale przykro mi niezmiernie - siedząc w gabinecie w stolicy nie ma Pan bladego pojęcia o tym, co dzieje się w cukierniach. Nie ma Pan pojęcia o tym, co mówią klienci o firmie i o tym, czemu niektórzy są stałymi klientami. Zapewne historię o kliencie, który przyszedł do naszego punktu domagając się zwrotu pieniędzy za ciasto "zmysłowa czekolada" również sobie wymyśliłem. Ciastka próbowałem - na moje nieszczęście, jakość czekolady porównywalna do mikołajów sprzedawanych w sieciówkach za 0,60zł za sztukę. Tak samo, jak reklamację ciastka "serowe z owocami", w którym klientka natknęła się na wielkie kawały masła. Dobre ciasto drożdżowe, bez polepszaczy i całego chemicznego syfu jest suche jak wiór i można nim gwoździe wbijać pięć - sześć godzin po wyjęciu z zamrażarki? No nie wydaje mi się drogi specjalisto.

tez ktos

Haha widze chlopie ze nie masz pojecia o czym piszesz. Zobacz sobie co to jest skrobia modyfikowana.To samo syrop glukozowy,nie myl z glukozowo -fruktozowym Te rzeczy ktore napisales wchodza w sklad ZELU DEKORACYJNEGO a nie ciasta.Jest to substacja ozdobna ktora uzywa sie w jakism mikroskopijnych ilosciach. Slad ciasta i kremu ptysia: truskawki (50%), ciasto parzone (jaja, woda, mąka pszenna, masło, sól), krem śmietankowy z mascarpone [śmietana, stabilizator do śmietany (glukoza, żelatyna wieprzowa), ser mascarpone (mleko pełne w proszku, dekstroza, odtłuczone mleko w proszku, żółtko jaj w proszku, aromaty)], borówki (3%), maliny (3%) Skladow na stornei blikle jest bardzo duzo.Jak doszkolisz sie z tego jaki produkt jest szkodliwy to daj znac. Dla ciebie: http://fitnessowy.net/syrop-glukozowy-vs-syrop-glukozowo-fruktozowy/ -Wśród dodatków do żywności zajmują symbole od E1400 do E1500, można je spotkać w puddingach daniach typu fix, jogurtach, ketchupie. Przede wszystkim należy obalić mit pokutujący w społeczeństwie – skrobia modyfikowana nie powstaje na drodze modyfikacji genetycznych. Skrobia modyfikowana jest produktem pochodzenia roślinnego, może być produkowana z upraw genetycznie modyfikowanych, jednak sama skrobia pochodząca z upraw niemodyfikowanych genetycznie nie podlega późniejszym modyfikacjom genetycznym. Może być ona spożywana przez wegetarian i wegan. W produkcji spożywczej wykorzystuje się cztery źródła skrobi (w kolejności od najczęściej wykorzystywanych do modyfikacji chemicznej) kukurydza ziemniaki tapioka pszenica P.S Nie wiem czemu uslinie twierdzisz ze pracuje w Blikle,gwarantuje ci ,ze nie.Nie lubie tylko jak ktos mocno koloruje rzeczywistosc. Powiedz jak to jest z toba,pracujesz tam jeszcze czy juz nie??? Twierdzisz ze dla ludzi sa inne receptury niz dla pracownikow,a zaraz triumfalnie znajdujesz cos w necie ,ale nie do konca wiesz co.

@tez ktos

Ty chyba nie rozumiesz tego, o czym ja mówię. Pozwolę sobie ba "Ty", nie będę się silił na uprzejmości. O tym, czy tam pracuję, czy już nie napisałem jeszcze w pierwszej opinii, polecam czytanie ze zrozumieniem. Żel dekoracyjny na babeczce śmietankowej? O Jezu, jak ja mogłem przez pół roku nie zauważyć takiej rzeczy na ciastku... :) Czemu tak twierdzę? Bo znam politykę firmy, wiem co mówią ludzie "z góry" - i brzmisz zupełnie tak, jak oni. A i owszem, znalezienie składu tych dwóch ciastek to triumf - innych niestety nie ma. Bo "prawdziwe ciasto drożdżowe" jako składnik bułki malinowej... śmiech na sali.

Ktoś.

Dalsza dyskusja nie ma sensu - Pan ma swoje wytyczne od firmy, co do linii obrony, albo ma Pan swoje zdanie - które jest równie zakorzenione, co moje. Strasznie żałuję, że podzieliłem się opinią dopiero po zakończeniu pracy w tym miejscu - nie mam niestety już dostępu do chociażby składu "naturalnych" lodów. Składu drożdżówek również nie pamiętam - o jego naturalności myślę, że idealnie świadczy pewna ciekawa sytuacja. Mianowicie, przyszli kiedyś do cukierni właściciele jednego ze sklepików szkolnych, poprosili o podanie dokładnego składu drożdżówek z serem i malinami, ponieważ byliby zainteresowani sprzedawaniem ich w swoim sklepiku. Państwo skład bułek zobaczyli, spróbowali po jednej bułce - i już nigdy nie wrócili. Tyle w temacie, Pan ma swoją opinię, ja swoją - obaj podzieliliśmy się nimi na forum, a to którą opinią kierować się będą przyszli pracownicy.klienci cukierni zależy już tylko od nich. Pozdrawiam.

Je

mąka pszenna, masło, woda, sól, ocet To jest sklad ciasta francuskiego ktore robi Blikle,ten akurat ciastek ze śliwka.Ile jest jego termin przydatności nie wiem,ale jadłem je po 2 dniach od kupienia i było ok.Chemi nie dość ze nie ma w składzie to jeszcze jej poprostu nie czuć. Swoją drogą,fajnych ludzi tam zatrudniają ,którzy za wszelka cenę próbują oczernić firmę w której pracują.

@Je

Francuskie ze śliwką jadł Pan dwa dni po kupieniu... a to ciekawe! Bo to akurat jednodniowe ciastko. Za wszelką cenę? Gdybym za wszelką cenę chciał oczernić tą firmę, to nie mówiłbym nic pozytywnego. Proszę przeczytać to, co napisałem, może uda się za drugim razem zobaczyć jakieś plusy. Co prawda jest ich niewiele, ale jakieś tam są. Swoje zdanie na temat całej firmy oraz ich produktów mam - podzieliłem się moją opinią, do tego chyba ten portal służy. A jeśli firma nie używa jajek do ciasta francuskiego... to rzeczywiście "prawdziwe i tradycyjne" wypieki.

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Cukierni oferowane przez firmę A.Blikle Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno

Ktoś.

Pozwolę się włączyć do dyskusji. Co do pracy - sama w sobie... na pewno nie jest zła. Oczywiście, zależy zapewne od konkretnej placówki - ja trafiłem na ŚWIETNYCH ludzi w punkcie. Właściwie wyliczanie plusów na tym można skończyć, może dodać można do tego elastyczny grafik. Z tym że jego elastyczność polega na tym, że gdy chciałem pracować 170h/miesiąc.. dostałem 120. Płaca regularnie opóźniona - jeden dzień, dwa, czasami trzy. Regularnie w pensji brakuje kilkudziesięciu złotych. Niby nic, ale jeśli pracuje się tam pół roku i do każdej wypłaty doda się średnio 50zł.. wyjdzie całkiem spora sumka. Jak dla mnie oczywiście. Ciągle nowe wymagania, firma kreuje się na tą "z najwyższej półki", a nie jest w stanie zapewnić nawet białej koszuli do pracy. Nie dość, że samemu trzeba ubrania do pracy kupować, to o czymś takim, jak chociażby w Grycanie - dodatku do dniówki na pranie - można zapomnieć. Firma generalnie nie jest w stanie zapewnić nic - nawet opakowań na ciastka. Sprzedawca naprawdę ma dość tłumaczenia się klientom po miesiącu braku dostaw na opakowania. O tym, że torty często przychodzą niezgodne z zamówieniami nie wspomnę. Ogromne ciśnienie na zyski, chore wymagania - dyrektor do spraw sprzedaży wymaga większej ilości towaru na półkach i jednoczesnego minimalizowania strat. Przecież to chore. Firma wymaga, a nie daje NIC w zamian. Nawet umowy! Ja nie mówię o umowie o pracę, nie wymagajmy za dużo. Wystarczyłaby umowa zlecenie na okres dłuższy niż miesiąc. To śmieszne, że pracownik pracujący pół roku... nadal dostaje do podpisania umowę na JEDEN MIESIĄC. Wymagania co do czystości w sklepie - jak najbardziej słuszne. Tylko nie do spełnienia, jeśli na cały dzień (od 8 do 22:30) w Sobotę i Niedzielę są... trzy osoby. Trzy osoby, czyli maksymalnie dwie w jednym czasie w pracy. A często od 18 pracownik zostaje sam - w Sobotę, w ogromnym centrum handlowym. Co do produktów oferowanych przez tą firmę z tradycjami... z tradycji pozostała chyba tylko cena. Jak można sprzedawać mrożone pączki za 3,50zł. Jak można sprzedawać babeczkę, której koszt wyprodukowania to 60gr za prawie 5zł. O mrożonych jagodziankach za 4,90 (początkowo 5,90!) nie wspomnę. No i - chyba nikt nie myśli, że dostawy w cukierni są codziennie, to już byłby zbyt duży luksus. Generalnie, podsumowując - firma tnie koszty maksymalnie. Tam, gdzie się da i na czym się da. Na pracownikach, na produktach, na lokalach (niezapłacone rachunki za energię, służbowy telefon odcięty na kilka dni, wiecznie psujące się wyparzarki i lodówki). Wymaga, a nie ma do tego podstaw - bo nie daje nic od siebie. Praca jako praca - jak w każdej sieciówce. W dużej mierze zależy od kierownika cukierni i zatrudnionych ludzi. Zapewne gdyby inny zespół - już dawno bym w A.Blikle nie pracował.

xxx

a co powiesz na temat inwestora ?

@xxx

Nie poznałem osobiście :) Poznałem firmę ze strony zwykłego pracownika, nic więcej. I opinię o firmie napisałem jedynie na podstawie tego, co widziałem i czego doświadczyłem. Na tematy, o których nie mam pojęcia się nie wypowiadam. Dla pracownika nie ma znaczenia to, kto jest właścicielem, inwestorem, czy prezesem. Znaczenie ma to, jak działa firma.

@Ktoś

dzięki za szczera odpowiedź.

@Ktoś.

Tego jakie warunki panuja w lokalach komentowac nie bede,ale co do produkotw: 1.Ten paczek za 3,5 jest zrobiony w 100 % z naturalnych skladnikow. 2.Gwarantuje ci ze wyprodukowanie babeczki nie ksoztuje 60 gr 3.Co do zamrozonych ciastek ,to jak myslisz jak najwieksze cukiernie w poslce transportuja swoje wyroby do punktow oddalonych np. o 200 km od produkcji.Nie wiem jak robi to blikle ale wiem jak inny duzy cukiernik. 4.Wracajac do cen to nie widze zeby odbiegaly od konkurencji,kazdy kupuje to co lubi.W produktach nie czuc chemi ,a to dla mnie bardzo wazne.A jak widac po ilosci klientow ludziom to co serwuja smakuje. P.S Ktos kto mowi ze ich produkty sa niedobre to wyraznie klamie i chce albo chce im zaszkodzic,albo poprostu nigdy ich nie jadl.Polecam drozdzowke za 3,9 ktora jest moze drozsza o pare gorszy,ale czuc w niej maslo a nie jakies chemiczne dodatki.

@tez ktos

Oho, mamy odzew z firmy, stara śpiewka. Produkty są warte tej ceny, blabla. Na szkoleniu też taki kit kazali nam klientom wciskać. Powiedzcie mi proszę, jakim cudem rożek z jabłkiem CZWARTEGO DNIA od przyjazdu nadal jest "jadalny"? Naturalne składniki? Serio? Torty z trzydniowym terminem do spożycia, a często... piątego dnia tak samo świeże? (przeterminowane można było brać do domu). I przykro mi bardzo, ale klienci nie raz, nie dwa składali skargi. Na chociażby kawały masła w jednym z ciastek. Ale pomijam już takie rzeczy... w drożdżówce czuć masło? Chyba jak nim tą drożdżówkę posmarujemy, a posmarujemy, bo wyjęta z zamrażarki już o 14 jest twarda i sucha. Gwarantujesz, że wyprodukowanie babeczki to nie koszt 60gr? To ciekawe, czemu więc dokładnie taka kwota widnieje zaraz obok wyrobu "babeczka migdałową" na liście towarów? A pączrk? 30gr. I możecie dalej wciskać kit, mydlić oczy pracownikom i klientom... ale firma daleko tak nie zajedzie. A niestety - wasze produkty nie smakują nie tylko z tych powodów. Są te dobre - jak kilka tortów (mówię o smaku, nie ich domniemanej naturalności), napoleonki - rzeczywiście lepszym nie jadłem. I ceny np. Napoleonki, szarlotki, krakowskiego - okej, te są naprawdę znośne. Ale większość rzeczy jest po prostu niedobra w smaku, przesłodzona. I to nie tylko moja opinia - jak myślicie, czemu klienci zamawiający próbki tortu po całe torty wracają bardzo rzadko? Nie kochani, nie przez obsługę! Przez to, że im nie smakują. A odpowiadając beksie - 9zł/h bez względu na obowiązki. Jedni na cukierni nie robią nic, nawet sprzątnąć porządnie nie potrafią. Inni zapieprzają za siebie i często kierownika, wykonując jego obowiązki. Każdy ma taką samą stawkę, która nigdy nie wzrośnie. Na premie nie licz, powodem do radości w tej firmie jest wypłata zgodna z godzinami wypracowanymi.

@Ktoś.

Nie jestem zadnym pracownikiem ,wiec nie wiem czemu mnie atakujesz. Po pierwsze Sklady ciast sa dostpne w cukierni,wiec radze sie z nimi najpierw zapoznac. A i jak to jest z tymi wyrobami?Rozek z Jablkiem 4 dni ok,a drozdzowka mroznona po 14 niejadalna??Cos nie gra.To mrozone czy nie? A to ze klientom nie smakuje widzialem jak bylem w PL ostatnio ,w Arkadi i Galeri Moktow ,wszystkie miejsca zajete. Bez Odbioru

@tez ktos

Oczywiście, przecież firma jest tak uczciwa, że żaden pracownik nie śmie zwątpić w prawdziwość tychże składów. Ano właśnie! Jak to jest, że sam dokument z terminami przydatności tak mówi? Drożdżówka - jeden dzień, rożek z jabłkiem - cztery. Babeczka migdałową - cztery. Babeczka śmietanowa - trzy. Tarta kajmakową - cztery. Ba! A tarta karmelowa z orzechami? SIEDEM DNI. Tyle w temacie braku konserwantów. No tak, przecież to, że są zajęte miejsca świadczy o tym, że wszystkim smakuje... Nie rozśmieszajcie mnie.

Ktoś

Och, a torty z kremem na bazie bitej śmietany? Jak to jest, że sama bita ma dwa dni terminu, a ciasto już trzy-cztery... Poza tym, to nie tylko moja opinia, proponuję posłuchać klientów, a nie tylko patrzeć na to, ilu ich siedzi na kawie - która rzeczywiście jest fenomenalna. I przepraszam bardzo, ale nic, nigdy nie przekona mnie do tego, że przykładowe czterodniowe rożki z jabłkiem nie mają w sobie konserwantów. I nie wiem, kim trzeba być, żeby nawet własnym pracownika wciskać takie bajeczki, jakie słyszeliśmy.

chub

co ty pieprzysz

Rysiek

nie polecam ich produkty są do bani

@Rysiek

O pracy powrdziec nic nie mogę,ale produkty maja super.A jeżeli ktos pisze ze do bani to widać ze pisze głupoty. Napisz co konkretnie jest do bani?

Robotaaa

9 zł na rękę przy czym możesz wyrobi może 130 godzin nikt Ci na rękę nie pójdzie wszyscy odchodzą nie chcą pracować sporo pracy wieczny nacisk nie za specialna firma każdy chcę się zalapac a później wieje gdy znajdzie coś lepszego byli pracownicy mówia uciekaj stąd ;D

Kajaka
@Robotaaa

Byli pracownicy którzy zostali zwolnieni za obijanie sie i brak uczciwości mówią uciekajcie stad... ciekawe

karo
@Robotaaa

Mam 10zł na rękę i grafik dostosowany do dyspozycji, nie ukrywam pracuję sporo. Raczej nic innego niż w innych sieciach.

Robotaaa
@Kajaka

A no tak niestety u mnie sprawa wygląda odchodzą zostawiając kierowniczke sama ta z kolei musi coś zrobić i tak o to siedzisz po 12 godzin w Wielkiej galerii no sory coś nie tak :) co do wyrobów mi po prostu nie smakują jestem za słodkim ale po prostu to mi nie smakuje nawet ten paczek w życiu bym nie dała za niego 3,50 ok gdyby był prosto z pieca to chętnie ale taki z lodowy sory ale nie , to prawda kawy są genialne ale uważam że gdybym była jednak zwykła osoba poszła bym do innego sklepu np sowy czy Costa bo po prostu o a bikle nigdy nie słyszałam czegoś lał;)

Jatoja

Eeeeee.....długo czekać nie musiałem;-) Prostujaca wypowiedz juz nadeszła!gratuluje refleksu marketingowi i innym z Blikle:-) A tak na marginesie to niezle warunki i urozmaicenie oferuje Lidl:-)))))))o poziom wyżej niz zarząd Blikle:-)))))))))

Jatonieja
@Jatoja

Jatoja Ty wiesz ze oni mogą twój adres IP ustalić ... po co ty piszesz takie głupoty? Co oni ci zrobili? Czemu sikasz do własnej piaskownicy? Jakim ... trzeba byc?

Jatoja

Zauważyliście to, ze jak ktoś pisze zła opinie o firmie A.Blikle to natychmiast pojawiają sie komentarze " prostujące".......marketing ostro pracuje nad poprawa opinii i wyglądem firmy, ale moim zdaniem należałoby zmienic marketing bo nic nowego i kreatywnego nie wnosi. Ludzie przestarzali, zbyt długo na jednym stołku. Aleeee któż by przyszedł na tak marne warunki. Ps.zaloze sie z Wami ze noe bede długo czekać na "prostujaca" opinie..............:-)

Jarek

cudowne paczki z zamrażarki.

xxx

średnia cena paczka to aż 3.5 zł i nie jest wart tych pieniedżycia.

Jarek

dzisiaj kupiłem paczki u nich dzieciaki wywaliły to do śmietnika bo nie były zjadłem. co wy sprzedaje cie ludzia ?

chub

Do xxx. Szkoda twoich nerwów. Tyle tu fraglesów PR ,że juz sie nawet odpisywac ,ani komentowac nie chce. Ze też szmacą sie za pare groszy (rfre,janek,romek,boss i nna swołocz)

xxx

nie pracujesz to się nie odzywaj. Jak interesujesz się pracą to poszukaj ogłoszenia u nich lub jedz i porozmawiaj czy cie zatrudnia. Bo nie wiem czy chcesz sprzatac kible czy być prezesem.

Kibeleczek
@xxx

A Prezes to z jakiej firmy przyszedł?z sanitarnej.....kiblowej.....wiec czy prezes czy sprzątający kible- to to samo:-)

xxx

z większych tematów to Ecocar firma taxowkowa poczytaj informacje, blikle i teraz TBA EXPRESS. Wiele mniejszych firemek a lista jest dość długa.

Następny

I następna osoba pracująca jeszcze w Blikle ktora chce poprawić opinie firmy....mocno naciągane....

ktos

czytaj ze zrozumieniem jak ktoś pisze o sporym utargu to oznacza spory zaperie..... Nijak to się ma na wynagrodzenie. Ja bym się 100 razy zastanowił bo ten fundusz wysadzil profesora z biznesu, wysadzil właściciela firmy taksowkowej, wysadzil właściciela firmy kurierskiej i wiele innych właścicieli rodzinnych biznesów.

Tba
@ktos

A firma kurierska wysadzona to TBA?

rysiek

Opóźnienia były w 2015 i na początku 2016 ale teraz nie wiem jak sytuacja i dlatego pytam?

2,5

Manager ma porządna kase?jezeli kwota 2,5 tys netto jest porządna to nie mam wiecej pytań..........

Rysiek
@2,5

płacone z opóźnieniem ?

Zostaw merytoryczną opinię o A.Blikle Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w A.Blikle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A.Blikle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Blikle Sp. z o.o.?

A.Blikle Sp. z o.o.