Opinie o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A.Blikle Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w A.Blikle Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

A którzy to najlepsi odeszli..? ostatnio kilku leniwych managerów z biura wyleciało ale to chyba dobrze bo brali kasę za nic nie?

antos

Syf kiła i mogiła sami maljlepsi odchodzą ciekawe co teraz zrobią???

Do lewara

Paczek skapnie???zgranie zależy lokalizacji???czlowieku ! Skąd wiesz ze zgranie zależy od lokalizacji?u Bliklego wykazujesz gdzies taka lokalizacje?wychodzi z tego ze pracujesz juz u Bliklego...a jednak piszesz ze zastanawiasz sie nad praca u Bliklego ...dla mnie jestes Pluskwa!sztucznie chcesz poprawić opinie o tej upadającej firmie!umowa o prace????byc moze....ale po 3 miesiącach umowy na zlecenie....i po spozniajacej sie miesiąc czasu wypłaty ...no i potem albo Cię zwolnią, albo sam sie zwolnisz albo dadzą Ci umowę o prace na 3 miesiące próbne....A i skoro lecisz na darmowe paczki to niezły z Ciebie pracownik;-) ps to normalne w każdej tego typu firmie ze pracownicy maja zniżki i darmowe ciacha...;-)

Prezes

Ostatnie to chyba jeden z Prezesów napisał...nie ma kim pracować to zaprasza do współpracy, ale problemy to juz we własnym zakresie rozwiązuj (aczkolwiek sa to problemy wynikajCe ze złego zarządzania wiec chyba Prezesi powinni sie zastanowić nad relacjMi wewnątrz firmy)

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Cukierni oferowane przez firmę A.Blikle Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Do Ani

Proponowałbym zacząć pracę i rozwiązać problemy wewnętrznie, i proszę nie zapomnij napisać o skutkach twych poczynań ;-)

Zgranie

Droga Aniu-zainteresowana praca w Blikle. Zgadzam sie z Toba w 100%, ze tu nie jest dobre miejsce na załatwianie takich spraw. Jednak pokazuje to ze ekipa z Blikle nie jest zupełnie zgrana, każdy dba tylko o swoje i odpycha jakieś zadania aby dalej od siebie, i jeszcze beszczelnie Cie potem publicznie z tego rozlicza - nie będąc twoim szefem. Zyczac Tobie i innym potencjalnym pracownikom wszystkiego najlepszego - szczerze odradzam pracy w Blikle, bo ani wypłaty, ani szacunku tu nie uwidzisz. Powodzenia w dalszym poszukiwaniu!

mafia

gdzie wyplata,,godziny nocne..ryczalt za paliwo...premie....obiecanki. Zwodzenie ludzi-zapierdol na kolejne swienta za dziekuje i wyliczenia jak bylo w zeszlym roku--manipuluja ludzmi olewka. Calkowita zero szcunku...my pracownicy odplacmy tak samo nie zgadzajmy sie na godziny. Nadliczbowe na swienta..udajmy sie na zwolnienia lekarskie ,,urlopy. Niech sami zap,,,,ja.....jaka placa taka praca -kij ma dwa konce- ja mam (usunięte przez administratora) na wszystko...niech kietowniczki wrzma sie do roboty a nie siedza i w komputer sie gapiom i dyrektorstwo-nieroby

Blikle

Droga Anno, Jest to świetny pomysł, ale w A.Blikle jest zatrudnionych zbyt wielu ludzi, którzy nie mają o niczym pojęcia, ktoś im nagada bzdur, a oni w to wierzą, godzą się na to, do tego co najdziwniejsze są szczęśliwi, że mają "super pracę", a na wypłatę mogą czekać i czekać. Ludzie tu jeszcze STYCZNIOWYCH wypłat nie dostali, a co dopiero za luty, SKANDAL . Wymagania są, ale gdzie wypełnianie zobowiązań względem nas?

Rada

Kochani, czy lepiej byc jechanym w d....czy lepiej kogos jechac w d...?zbierzmy sie i dajmy im popalić w te swieta, bo ani jakos, ani marka nie sa warte tych upokorzeń jakie tu przechodzimy. Nie rzucajcie kwitami...ale wiecie co robić;-)

Anna1

Nie ma wypłaty, kłamią, że przeleją w trybie ekspresowym, tymczasem 2 dni później pieniędzy dalej nie ma.. Zero szacunku dla czyjejś pracy

Wypad po świętach

Kochani pracownicy - biurowi(marketing, sprzedaż) oraz z Bielawy. Juz niedługo waszych narzekań , obiecuje ze sie to zmieni !boooo.....juz po świętach zostaniecie zwolnieni!!!!!wykorzystamy was a potem...hmmmm...po co nam będziecie potrzebni po świętach?????po świętach aż do następnych swiat juz nic sie dziać nie bedzie!skoncza sie wasze narzekania, bezpodstawne upominanie sie o spóźniona tylko o miesiąc wypłatę i inne mało mądre narzekania...Tak Wam podziękujmy ze będziecie nas wspominać.... Szanowny.....

Pieniądze

Gdzie jest wypłata (usunięte przez administratora) Nawet umowy zlecenie nie potrafią napisać tylko dają nieważna prawnie umowę zlecenie połączoną z umową o pracę, toż to żart!! Zero szacunku do pracowników i pracy, całemu zarządowi i każdemu z was kto za tym stoi przydałby się pobyt w Auschwitz.

Do Ma

Tak dla Twojej wiadomości bo widzę, że kolejny/a, któremu opowiedzą bajeczke i w to wierzysz: Ludzie czekają na ZALEGŁE wypłaty ponad miesiąc czasu, a to nie jest 2-3 dni, a dlaczego? To również mogę Ci uświadomić: W pierwszej kolejności wypłaty dostają dyrektorzy, kierownicy, a także kierowcy,a co za tym idzie? dla zwykłych pracowników na najniższym szczeblu pieniędzy nie wystarcza!!! Jeżeli wg Ciebie to jest normalne to serdecznie gratuluję, właśnie takich ludzi im trzeba. Nigdzie gdzie nie ma wypłat na czas nie jest dobrze, ludzie nie chcą się starać bo i po co? wytłumacz mi w jaki sposób zwiększyć wyniki sprzedażowe gdy ludzie pracują charytatywnie? Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak podejście do pracy się zmienia diametralnie w momencie, gdy na koncie nie pojawia się wynagrodzenie, które im się NALEZY, ponieważ na nie zapracowali! I nie uwierzysz jak się zmienia podejście jak na pieniądze czeka się miesiąc ;)

Do zadowolonego

Jakoś mnie nie dziwi, że komuś kto można pisze przez 'rz' podoba się w blikle bo nikt kto ma choć trochę oleju w głowie długo tu nie popracuje stąd też pewnie zwalnianie się wykształconych, mających pojęcie o tym co robią dyrektorów, kierowników, i nie da się ukryć zostają tu ludzie, którymi można łatwo manipulować ;) myślę, że nawet w cyrku się takie rzeczy nie dzieją. Pozdrawiam i życzę sukcesów w cukierni A.Blikle

mercedes

Swjedno wielkie oszustwo sciema od poczatku obiecuja zlote gory wysoka stawke a przy podpisaniu umowy o prace rozczarowanie co innego....pensja wplywa nie na czas. I i sa braki zle wyliczona,,,godziny nocne tez oszukuja..premie zadnych niema niema co sie ludzic....nowa dyrektor ma wszystko w (usunięte przez administratora) niema z niom rozmowy cichociemna odpycha wdzystko od siebie,,,,o podwyszce niema mowy,....prawda 2600 brutto...robota po 12 godzin..Swiatek-piatek na okraglo....atmosfera w kratke ...niepolevcam tej firmy....

zadowolony
@mercedes

Mercedes ,,,robota jest ok,,nie przesadzaj nie jest tak zle,p.dyrektor,zaczyna prace na stanowisku rozkrevi sie trzeba cierpliwosci..pensja mogla by byc lepsza ale duzo dni wolnycj morzna cos dodatkowrgo znalesc...atmosfera ok mile kierowniczki z grafikiem morzna sie dogadac,,pemsja ma pos Izg ale troche wyrozumialosci,,niepaduje ci zwolnij sie

Joanna G.

A nie powinno byc Joanna G.? Zamiast Maria S.?...ale to co zostało napisane to czysta prawda:-(

Maria S

UWAGA Pracownicy, W związku z tym, że nadal nie opanowałam tej jakże skomplikowanej sztuki robienia przelewów, nie wiem kiedy będą wypłaty. Do tego dochodzi druga sprawa, a mianowicie po wypłaceniu pieniędzy zarządowi dla ponad połowy z Was nie wystarczyło gotówki. Proszę o zrozumienie i cierpliwość. Z poważaniem M.S.

Prawda

Pensje sa płacone?????jezeli piszesz o tej samej firmie - to chyba trochę masz błędne informacje. Każdy ma rożne opłaty a jak masz spóźnienia kilka dni to wszystko Ci sie wali - to niby mam uznać ze pensje sa płacone?????wielka mici łaska!to obowiązek pracodawcy!a pensje nie sa uzależnione od sprzedazy - a tak Góra twierdzi!!!!!!chora firma. Ja tu długo juz nie zostanę bo śmiech i wstyd w takiej firmie pracować. Jak sprzedadzą firmę to wszyscy aut a Góra kasę bedzie liczyc((((

jak najdalej

Pójście tam to samobójstwo. Brak perspektyw, pensje w ratach, wymagania sprzedażowe ogromne tylko że nie ma towaru, ceny z kosmosu, reklamacje klientów, spadająca jakość, zarząd i dyrektorzy odchodzą, co chwile ktoś nowy...

Szczerze odradzam, jeżeli nie chcesz się rozczarować. Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką niekompetencją ze strony przełożonych. Obiecują gruszki na wierzbie, a w rzeczywistości figa z makiem. Próbuję, ale niestety nie mogę napisać nic pozytywnego na temat tej o to firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o A.Blikle Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w A.Blikle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A.Blikle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Blikle Sp. z o.o.?

A.Blikle Sp. z o.o.