Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa

Opinie o Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa

stary 2012-07-09 15:53
Co ty powiesz P.H Bizon to największy syf pracowałem na produkcji i nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora)za małą kase.
onar 2012-08-22 01:19
a jak pani malwina która była tam podobno technologiem
dlugopis 2012-09-09 12:30
Malwina już nie pracuje, ale za to ciągle w firmie są kontrole.(usunięte przez administratora)
dlugopis 2012-09-09 12:41
Taka uwaga do inspektorów- nie na wszystko można przymknąć oko.W tej firmie jest bardzo dużo nieprawidłowości, na które są dowody.Mam nadzieję że prawo zwycięży.
fofo 2014-05-05 10:15
Nie polecam. Zamówienie na tort : kasa ogromna - wykonanie okropne. Było to pierwszy i ostatni raz w tej cukierni.
monster 2014-12-17 20:10
zwykły wyzyskiwacz
Dzika Róża 2015-06-22 13:06
Jak tam się pracuję? Wypłacają kasę? Możecie napisać coś więcej, bo właśnie zostałam zaproszona na rozmowę u nich?
sisisisi 2015-07-01 10:35
Na każdej produkcji jest ciężko i nie tylko w cukierniach. Nikt nie powiedział że będzie lekko :)
Wypłacalni są.
ken 2015-08-21 18:55
Ciągle coś im nie pasuje , żenada , najniższa krajowa i to też najlepiej na czarno bo firma tnie koszty.
Przydało by się skontrolować, wszystko ładnie pięknie na początku a potem brak grafiku człowiek z dnia na dzień dowiaduje się na która ma do roboty na sms czy telefon. Ogólnie jedno wielkie bagno! Nie polecam
yoko 2015-09-25 09:00
dokladnie
zniesmaczona 2016-06-30 09:30
zarobki niskie a w firmie mobbing
aaa 2016-07-22 09:32
minimalne a reszta bez umowy
23e4r 2016-07-29 17:56
przeciez wynagrodzenie to zalezy od tego na jakim sie stanowisku pracuej i tez od tego miedzy innymi jaki ma sie staż pracy i tez wyksztalcenie prawda?
Joanna 2017-07-10 15:56
@aaa
a jak obecnie wygląda praca w firmie? Dalej w niej pracujesz? Czy coś się w niej zmieniło? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie liczyć w Bizon?
Kajtek 2017-08-19 06:59
tez bym chcial dowiedziec sie cos wiecej,ktos cos o aktualnej sytuacji??? z gory dziekuje
Kajtek 2017-08-19 07:02
Byłypracownik 2017-09-09 02:41
Ciągła gonitwa pracujesz tam bardziej ze strachu przed szefem patrzącym ciągle w kamere albo że ktos cie zaraz pojdzie i do niego sprzeda niż z własnej woli. Wyjść na papierosa problem. Ludzie nie za przyjemni. Jeden wielki obóz koncentracyjny. Strach, gonitwa, wyzysk no i oczywiście marne grosze ktore dostaje sie za to wszystko. Taki to klimat panuje w firmie Bizon.
Joanna 2017-09-13 11:20
@Byłypracownik rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem firmy. Od jak dawna w niej nie pracujesz? Może od tego czasu coś uległo zmianie? Chętnie usłyszymy również od jej obecnych pracowników. Widzę też, że nie masz dobrej oceny o firmie jako pracodawcy, jednak niektóre z Twoich porównań są nie na miejscu. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem portalu. W swojej opinii wspominasz również o wyzysku. Co konkretnie masz na myśli? Czy warunki zatrudnienia były dla Ciebie jasne przed podpisaniem umowy oraz z nią zgodne?
Zostaw swoją opinię o Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa