Opinie o Polbita. Drogeria Natura w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polbita. Drogeria Natura. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polbita. Drogeria Natura na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbita. Drogeria Natura w Lublin

mysza

Praca jak praca, czasami bywa lekka czasami ciężka, pracownice to znajomi znajomych z ulicy się nie dostaniesz. Ponadto skarżenie, obgadywanie za plecami, chora atmosfera

dziura

akurat drogerie to prowadzą swoje nowe rekrutacje dość często. Nie ma co traktować pracy w takim miejscu inaczej niż chwilową przygodę. Ale oczywiście nie umniejszam faktowi , że nawet przy krótkiej przygodzie nalezy wykazywać się tym co ma się najlepszego. Niestety niektórzy nie trzymają się tej zasady a dalej tu pracują

biała

tak polbita się sprzedała jakiejś sieci aptek chyba dbam o zrowie czy coś w tym stylu

biała

Polbita i polityka tej firmy to jedno wielkie krętactwo. Dostaje się najniższa krajowa która na rękę wynosi w tym momencie 1242 a na odcinku - na który księgowa mówi RMUA (chyba powinna wrócić na 1-wszy rok studiów)- i na konto płynie 1220!!!!!!!!!!!!!!! A wyjaśnień dlaczego i jak to wyliczyli to nie ma kto powiedzieć bo każdy się kimś innym zasłania i twierdzą że jest zatrudniona osobna firma do wyliczania ile sie komu należy - to ja się pytam to co do kur.... nędzy robi pani Danuta G.??? tzw księgowa. Więc nie ma się co dziwić że mają problemy finansowe. Testerki tez przez kierownika drogerii sa zabierane i dawane"zaufanym"pracownikom którzy chodza i wszytko sprzedają. Menager regionalna tez jest po prostu delikatnie mówiąc nienormalna, zmienia zdanie co chwile i wścieka się że standardów się nie trzyma obsługi klienta. A sama pokazując jak wg standardów obsługuje się klienta robiła podstawowe błędy. Szkoda psuć sobie zdrowia na ta firmę stojąc cały dzień i nic z tego nie mieć.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polbita. Drogeria Natura.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

daria - 2013-07-08 19:46:23 A wracając to rozmowy o pracy w tej firmie. To w takm razie nie ma żadnego sposobu żeby się przeciwstawić bo i tak prędzej czy później będzie się tego żałować tak?Dokładnie tak....

daria - 2013-07-08 13:15:25 cały zespół źle ją traktował to znaczy że wszyscy którzy tam pracują boją się przeciwstawić kierownictwu firmy?W tej firmie każdy pracownik jest zestresowany i boi się, wyjątek stanowią koleżanki kierowniczek. Nie na darmo firma znalazła się na liście Najgorszych Pracodawców 2011 r. za: nierealne normy, brak premii pracowniczych, zmuszanie do nadgodzin, odpowiedzialność finansowa pracowników, obowiązek łapania złodziei przez pracownice.

daria - 2013-07-04 13:16:42 Jeśli nie zgodzę się na przyjście w dzień wolny albo na to żeby zostać po godzinach pracy to można spodziewać się zwolnienia?Zwolnić to raczej nie zwolnią tak od razu ale umilą życie do tego stopnia, że żyć się odechce. Jedną dziewczynę cały zespół traktował jak powietrze na prośbę kierownika, nikt się do niej nie odzywał a potem nagany zbierała za niewykonanie poleceń służbowych. Tylko fakt był taki, że nikt jej informacji nie przekazywał.

@pracownik

tak właśnie mi nie przedłużyli umowy bo miałam zwolnienie i że jestem niedyspozycyjna i za dużo chcę wiedziec

daria - 2013-07-04 10:06:55 No to nie rozumiem skoro piszesz że ten co ma odrobinę rozumu to już się dawno zwolnił to w takim razie jest chyba coś nie takNie tak to mało powiedziane. W tej firmie wszystko jest nie tak jak być powinno. Po pierwsze zmuszanie pracowników do przychodzenia do pracy w dzień wolny bez naliczania nadgodzin, zostawanie po godzinach pracy też za darmo i zawsze niezadowolony przełożony, nigdy słowa pochwały tylko wiecznie pretensje. Na dodatek rodzina się nie liczy, najważniejsza jest firma. Nikomu nie polecam, straszenie na każdym kroku.

wiola - 2013-06-19 21:47:14 Ja sie tam dostałam przez CV, moje kolezanki albo ze strony internetowej Drogerii Natura lub inaczej. Mamy genialną kierowniczkę. Wszystko sprawnie idzie, nie ma problemów. Jak ktoś szuka guza to dostanie. Ja też pytałam kolezanki która kiedyś w tej firmie pracowała. Same najgorsze rzeczy wygadywała. A ja poszłam i się przekonałam że to naprawdę porządna firma. Jak się komuś nie chce pracowac to i bzdury sie znajdąJedna wielka bzdura:) Popracujesz dłużej to zobaczysz:) Życzę powodzenia ale każdy kto ma odrobinę rozumu to już dawno się zwolnił.

wiola

W tej firmie pracę dostaje się po znajomości, mimo tego, iż cały czas są ogłoszenia o pracę. Kierowniczki zatrudniają swoje koleżanki i firma funkcjonuje tak jak widać. W jednym z lubelskich sklepów kierowniczka zatrudniła swoją koleżankę, która ma cały etat a nie wypracowuje tylu godzin ile trzeba. Pracują za nią inne osoby, które nie są koleżankami"pani kierownik".

lucia

Jak załatwia sie prace w Naturze,to ja tylko o tym wiem. Kierowniczka Z Olimpu to koleżaneczka regionalnej (tej suchej po Abramowicach)a zastepca to siostra kierowniczki,(a podobno nie można zatrudniać rodziny)nie mówiąc juz o koleżankach które sobie podobierała.

PADAKA

MASAKRA NIE POLECAM PRACY TAM WOGOLE BURDEL, ZNAM KOGOS KTO WIE CO TAM SIE DZIEJE SLYSZALAM ZE KIEROWNICZKA MATACZY WIEC NIKT SPOZA REJONU TZW SIE NIE DOSTANIE CHYBA ZE TO JAKIS ZNAJOMU ZNAJOMEGO ZNAJOMEJ ITD. OLIMP

mmx
@PADAKA

a niby skąd masz takie informacje? Pracowałaś, pracowałeś i się wypowiadasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Polbita. Drogeria Natura - Lublin

• Jak się pracuje w Polbita. Drogeria Natura?

Zobacz opinie na temat firmy Polbita. Drogeria Natura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polbita. Drogeria Natura?

Polbita. Drogeria Natura