Opinie o Bodyguard sp.j. Minkiewicz w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bodyguard sp.j. Minkiewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bodyguard sp.j. Minkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bodyguard sp.j. Minkiewicz w Łódź

Najgorsza firma w Polsce ! Oddziałem w Świętochłowicach rządzi pani Koordynator z poziomu rynsztoku . Ta kobieta jest tak wulgarna , niesprawiedliwa , wredna , że żadne słowa tego nie oddają . Jej bronią w rządzeniu jest grafik - jej prywatna zemsta , robiony na ostatnią chwilę , byle jak i pod dyktando grafiku jej córki . Coś się nie podoba zaraz zmiana w grafiku i stanowisko inne . Telefon prywatny cały czas na biurku ciągła telekonferencja z RODZINĄ . Dom wariatów . A teraz druga panie koordynator , kapuś pani Renaty . Wolne weekendy to norma , częste urlopy to norma , praca na pierwszą zmianę to norma . TYM PANIOM WOLNO WSZYSTKO ! Ukrywanie topów to norma . Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie . Nie mają wstydu i honoru jak mogą patrzeć ludziom w twarz ? Oczywiście ONE mogą ! Lustracja na fecebook każdego - dla pań to norma . Tylko siebie nie widzą . Kiedy jedna z pań przebywa na płatnym L-4 , jedzie sobie na imprezę z mężem to nie ma sprawy , kiedy inni jeden dzień nie przyjdą , są sprawdzanie na facebook i gorące komentarze i ZEMSTA . Uśmiechnięta wypoczęta a niby na silnych lekach. Czy Pani Prezes o tym wie ?

Wscipska

Witam czy ktoś wie co się dzieje z panią Asystenta tzn z (usunięte przez administratora) jak Balon

Widzew
@Wscipska

Nie wiadomo, może za mało służyła? Albo pani minkiewicz czy cebulak poszukują ludzi głupszych od siebie, a to już jest wyzwanie.

Iron horse

Warunki pracy to dramat. Pracownicy nawet noszą swoj papier toaletowy bo jakos nie ma kto kupić ;) A poza tym mobbing na calego. Polecam !

yarssss
@Iron horse

Co ty piszesz cybalik jest ok. tylko ten mobbing może ciut negatywnie wpływać na twarz firmy!

putinschka
@yarssss

jarek i mobbing ? Nigdy tam nie składajcie CV, zatłuką was godzinami

mmm

Praca sama w sobie nie jest zła. Są miesiące bardziej owocne w kradzieże. Choć jest kilka minusów: - rozmowy przez telefon prywatny -koordynatorzy wymagają od pracowników przestrzegania zasad a sami tego nie robią np. Rozmowy przez telefon prywatny, czasem zdarzy się że koordynatorka połowę dniówki rozmawia przez własny telefon.. - przerwy - i tutaj kolejne zastrzeżenie... Koordynatorzy wychodząc co 5 min gdzie zwykłemu pracownikowi przysługują 3 po 10min... - obserwacja podczas przerw - podczas gdy ktoś idzie na przerwę przejmujemy wizję z jego stanowiska więc przepraszam ślicznie dlaczego mam to robić skoro mam swoje sklepy??

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bodyguard sp.j. Minkiewicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
gen. czosnusiek

Powiem tak, mobbing w tej pracy osiągnął skale Auschwitz, czas się kierowac do sądu.

Słyszałem że udostępniają zdjęcia pracowników co robią w czasie pracy.To jest bez prawie.To jest inaczej ochrona danych osobowych jak mi by fotkę strzelili i przesłali do wglądu innych ludzi poszedł bym do Sądu!!!

Violet

Czy to prawda, ze firma sie konczy?

marcin
@Violet

Niestety tak, ale jeszcze kilka tygodni pociągną, przykro mi.

praktyk

maja, jakies obiekty logistyczne koło torunia i pod warszawa i jakas galerie w poznaniu

Mają jakieś inne obiekty oprócz Tesco?

jaaa
@Anonim

nie

lysy

Jak sie komuś ta praca nie podoba to niech (usunięte przez administratora) Trzeba było uczyc sie barany !!A nie ostatnia deska ratunku Ochrona i Budowa!!! INTELIGENCJA J....A.

Nowe porzadki
@lysy

To co, ktos kiepsko wyksztalcony kto wylądowal w ochronie nie zasluguje na szacunek, na godziwe warunki pracy? Lysy, pokazales klase, brawo! Piekny jezyk, toku myslenia tez gratuluje :)

slazak 2016 king

firma to porarzka, chca zebysmy tylko wypelniali procedury i stosowali sie do polecen, tak sie nie da, trzeba byc czlowiekiem pisze ze Slaska

grudnik

hehehe... pracuje w torunskim oddziale... 8,5 zł na reke za godzine to dobra stawka, wczesniej robilem w impelu za 7,4 i solidzie za 7,2, mam 3 lata doswiadczenia, u nas jest OK wiec troche szokuja te wpisy...

maniek@2005

tragedia... zero mozgow... zero myslenia i zero konsekwencji... jak tak źle to po co pracujecie w tak zalosnej firmie - stac was na wlasna dzialalnosc i prace w lepszych warunkach, jestescie mocni w gebie czy dzialaniu?, czytam i sie smieje, jaki jest wiec wasz zalosny poziom skoro mimo wylewania tych zali na wszystko co ta firma robi nadal tam zostajecie i ta firma zatrudnia takich trutni... oznacza to tylko slabosc tej firmy ze was zartudnila... znaczy to ze ta firma jest tak zalosna bo wy tam pracujecie? (fima to ludzie) ... zero konkretnych opinii o firmie... prywatne wypociny na kogos tam... pracuje od prawie 2 lat w konkurencyjnej firmie - u nas jest podobnie... ludzie pluja na firme anonimowo w necie i liza dupe swoim przelozonym w realu// tak to wyglada... wasz poziom siega dna jak i poziom niektorych piszacych o mojej firmie

Flora
@maniek@2005

Dlaczego siedzimy w firmie ktorą krytykujemy? To proste, bo jestesmy za starzy, za slabo wyksztalceni bo nie mamy sily i okazji by znalezc lepszą prace. Firma to ludzie? Ok, ale czlowiek to glowa, konczyny, organy... Glową jest zarzad, my konczynami, czaisz? Jesli z glową jest cos nie tak, to konczyny tez nie bedą prawidlowo funkcjonowac. Staramy sie, ale nikt tego nie docenia. Tu nie chodzi o plucie na firme, tu chodzi o postrzeganie sytuacji z punktu widzenia pracownika, ktory robi co do niego nalezy a nawet wiecej. Jesli chodzi o lizanie (usunięte przez administratora) kierownikom to chyba masz w tym duze doswiadczenie bo u nas tak to nie dziala. Skarzymy sie, przedstawiamy problemy i nic, zero reakcji, zero prob rozwiazania problemu, ale na pewno nie lizemy im (usunięte przez administratora)

Pol-łódz
@maniek@2005

Kto liże? Chyba cieć bez honoru. (a komu,konkrety proszę i czy osobiście się zgłaszają?) Proszę nie obrażać własnych pracowników, kultura wypowiedzi odróżnia człowieka z klasą. Jeszcze trochę i właściciel-e takich przybytków będą tęsknić za dobrymi czasami. Korzystając z tego forum radzę im założyć prawniczą zbroję i przygotować się na szturm facetów z teczkami. A teraz konkretne pytanie. Gdzie wielkie kokosy za pracę w nocy i święta i w którym miejscu na umowach(na grafikach owszem,zmieńcie to) widnieje punkt o pracy w godzinach nocnych? Na koniec refleksja. Ludzie dostarczają wam bogactwa i warto ich należycie wynagradzać, przecież pracują dla dobra i zdrowia waszego i waszych rodzin. Dla niektórych to jeszcze utopia i ktoś powinien ten stan zmienić.

były

Z tego co widziałem ostatnio były jeszcze ogłoszenia do pracy do Bodyguarda ale po co przecież już wszyscy już wiedzą że przejmuje region łódzki konkurencyjna firma sklepy a pewnie monitoring to też kwestia czasu jeszcze tak nie było by dwie konkurencyjne firmy współpracowały ze sobą ,jednym słowem firma powoli się kończy to kara za ludzką krzywdę ....

UWAGA!

W tej firmie na porządku dziennym jest donosicielstwo.Wszystkich zainteresowanych pracą w tym czymś zwanym Bodyguardem ostrzegam. Otrzymacie obietnice bez pokrycia, stawka 7 zł Umowa o pracę nie za dobre wyniki lecz konf....ctwo. W umowie nie ma mowy o bezpłatnych całodziennych aresztach domowych tzw.R -kach. Dokładnie:czekasz na telefon aż jakaś ofiara losu nie przyjdzie do pracy a ty będziesz musiał porzucić wszystko i gnać do pracy pod groźbą kar. Radzę uważnie czytać to co wam podsuną do podpisania.Jesteście desperatami na utrzymaniu rodziców lub męża/żony ,możecie spróbować i pamiętajcie to co na początku.

jest rejonizacja czyli budio bierze poludnie polski a eurotranspol polnoc.a co do samej firmy czyli budio sa ok place na czas kierownik regionalny wporzo ogolem mozna pracowac pozdr

dawny cierpista
@pracownik

szkoda, że ta śmieszna firma z niewykwalifikowanym kierownictwem nie upadnie, a należałoby się za te krzywdy i wszechobecny mobbing... Może jeszcze się powiniecie.

aldik

pracuje w pao w bielsku na teskach, ta firma ma nas przejac od 1 lipca, jakies opinie mozna prosic? placa na czas? jakie stawki? jak kierownicy? jak ogolnie w firmie jest?

profesor

dostali czestochowe zamiast lodzi

lalana

bodygardy zostają na monitoringach i w wiekszosci na ofi (poza lodzia z tego co slyszalem) ale dostali sporo wiecej ofi na slasku

Prorok

jednak body zostaje i pracuje dla tesco :-( tylko nie wiadomo czy w całym kraju czy nie

Zostaw merytoryczną opinię o Bodyguard sp.j. Minkiewicz - Łódź

Bodyguard sp.j. Minkiewicz