Opinie o Mikroma w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mikroma. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikroma o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikroma w Września

pracownica

Zarobki tragedia 1700 na rękę dla kobiet przy 3 zmianach i zero sprzeciwu bo jak się odważy to usłyszy że nikt jej nie trzyma na siłę.DEBILNE rządy szowinistow.

Antek

Mogę napisać tylko dobre słowa o Mikromie, super firma.

Tyty
@Antek

Dzienkuje!

pracownik z Ostrowa Wlkp

Zakład ok można się dużo nauczyć ale kierownictwo o pomstę,mają swoich przydupasow co nic nie robią ale stawia ni za wzór,wypłaty żałosne,dodatki zapomnij,szef myśli ze jak żartuje z pracownikami to jest na czasie.Polecam ten zakład ze można zdobyć umiejętności które przydają się ale ogólnie to porażka kariery się nie zrobi chyba żeby służyć i donosic dyrektorowi.

ciekawski

Jakie zarobki dla operatorów CNC z 3 letnim doświadczeniem?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mikroma na stanowisko Opiekun Zamówienia Klienta w Dziale Logistyki bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
Majsterek

Byłbym wdzięczny za odpowiedz na jaką obecnie można liczyć podstawe brutto i czy praca jest trzyzmianowa bądz dwu

Adi

Pracowałem niecały rok, ale stwierdzam że było warto spróbować. Zarobki ok, załoga zgrana więc gdyby nie oferta pracy na miejscu pewnie bym nie zrezygnował.

jpg

Więc tak umowa na początku na 3 miesiące a potem jak się spodobasz albo 1,5 roku albo 2 a trzecia na stałe stawka zależy na jakie stanowisko idziesz. Co do rozmowy z dyrektorkiem rozmawia się dobrze inteligentny gość gorzej z jednym z kierowników który moim zdaniem stosuje mobing wobec pracowników bo tak naprawdę to od jego humoru zależy czy dostaniesz dziś (usunięte przez administratora) za byle co nie koniecznie związane z pracą , lub biega z kartką bo ktoś za mało zrobił itd... takie metody rodem z lat 90-tych kiedy pracownik nic nie znaczył . . Ja osobiście mam problem z tym jak kierownik nie mający odpowiedniego wykształcenia może nim być ?? co idzie za tym że gość boi się zapewne o stołek i troszke według mnie brakuje mu kultury osobistej względem pracownika. Mistrzowie różni wiadomo ale na ogół spoko, minusem jest też że nie zawsze dostaniesz urlop kiedy potrzebujesz i w sumie nie ważne kiedy go wypiszesz. Prezes z tego co mówią ludzie dłużej pracujący straszna sknera (na nic nie ma pieniędzy) . Socjalne praktycznie żadne nie ma żadnych premii , dodatków na święta żadnych , żadnych premii dodatkowych do wypłaty , wypłata składa się na wynagrodzenie +dodatek za nie chorowanie w danym miesiącu . A żeby było śmieszniej kasa z funduszu pracy tzw. wczasy pod gruszą jest to 1200zł brutto chyba jest rozłożone na cały rok żeby podciągnąć zarobki tym którzy jadą na najniższej krajowej żeby nie dostali podwyżek. Jedyny plus to nadgodziny płatne za sobotę 100% a niedziela 150% . ogulnie to dość dziwny zakład troszke ich przeszedłem ale takiego jeszcze nie widziałem troszke tak żeby nie dać za dużo ale na tyle żeby nie odchodzili a jak zaczynają się fale odejść to wtedy dopiero ewentualne jakieś podwyszki. Zakład dobry do nabycia umiejętności i dalej gdzieś bo na dłuszą pracę szkoda życia i nerwów.

Pola

Witam. Czy przyjmują teraz kobiety na produkcję , itp?

Maja

@jpg, wcześniej prosiłam o podanie konkretów, ja o takich pisałam, jak np. umowa o pracę. A czy Ty mógłbyś napisać co konkretnie przemawia za tym, że w Mikromie jest tak źle? Wiele osób wchodzi na forum po poznanie przykładów, a takie ogólniki niestety nic nie wnoszą.

johanson

witam. moze konkretnie ile placa? ile miesiecznie idzie zarobic? jaka umowa brutto ? wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.. moze ktos odpowiedziec ?

jpg

znaczy tylko tyle że przywożą sobie coraz więcej Ukraińców bo Polacy im odchodzą z powodu traktowania ludzi przez pana Z.......... wielki kierownik . Ja jeszcze tam pracuje ale raczej odejde bo nawet o urlop trzeba się prosić, nie polecam tej firmy chyba że chce się być niewolnikiem pana Z.....

Józek

Może niektóre osoby są niezadowolone z pracy na własne życzenie? Mało opinii na forum i mało ofert pracy to coś znaczy!

Maja

Z innych ofert pracy Mikromy wynika @ciekawa, że praca jest na dwie zmiany i zagwarantowana jest umowa o pracę. Dobrze byłoby tyko gdyby ktoś z pracujących to potwierdzić i opisał inne warunki pracy panujące w firmie. Może znajdzie się ktoś, kto przedstawi swój punkt widzenia z podaniem faktów i przykładów?

Ciekawa

A jak pracuję się na montażu?

Maja

Na forum dążymy do poniesienia poziomu dyskusji @michol, co oznacza, że każde zdanie (pozytywne czy negatywne) powinno mieć swoje uzasadnienie, a nawet podane przykłady. Skoro pracowałeś w Mikromaie to na pewno takie posiadasz, możesz podzielić się nimi z innymi? Tak żeby każdy mógł wyrobić sobie na temat temat swoje zdanie.

michol

Pracowałem tam. Naprawdę nie polecam!

Chory świat

Niektórzy mylą swoją pracę z pracą swoich zwierzchników. Oceniać efekty pracy mają kierownicy a nie osoby ją wykonujące. !

Maja

W dzisiejszych czasach każda firma @Stefek stara się oszczędzać i szuka do tego odpowiednich technik. Możesz napisać co w firmie oprócz tego jest nie tak? Chodzi o to, że innym na pewno to pomoże w zastanowieniu się nad podjęciem pracy.

Micki

Pranie to tylko wierzchołek góry lodowej, tam mało co jest tak jak powinno być... A o pracę nie trudno w dzisiejszych czasach... Ja już jestem na wypowiedzeniu, jeszcze trochę i wolność :-)

Micki

Zostaw merytoryczną opinię o Mikroma - Września

• Jak się pracuje w Mikroma?

Zobacz opinie na temat firmy Mikroma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikroma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mikroma
2.7/5 Na podstawie 211 ocen.
  • Batorego 4
    62-300 Września