Opinie o Mikroma w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mikroma. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikroma o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikroma w Września

cnc

byłem kilka dni temu na rozmowie u nich

henio

jak ktoś był oststnio na rozmowie u nich niech da znać

joga

warto nie warto ale z tego co słyszałam to jeśli jesteś młoda(patrz mniej niż 30 lat) i do tego bez dzieci to absolutnie nie masz szans się tam dostać do pracy mimo, że będziesz pracować szybciej i sprawniej niż te "stare kobity" które tam zatrudniają bo przecież możesz kiedyś iść na macierzyński "i co z tego firma będzie miała"?? ostatnio po ukazanym ogłoszeniu w WW przyjęli jakieś stare babki. Niestety firma nie sprzyja zatrudnianiu nowej Młodej kadry(patrz młode kobiety) a już w ogóle polityce prorodzinnej państwa... z resztą jak większość firm w powiecie... poczekajmy za jakieś 30 lat ... to pracodawca będzie nieustannie szukał osób do pracy w końcu mamy niż demograficzny dzieci coraz mniej się rodzi... :) nie będzie miał kto pracować

p.m

PRACOWAŁEM TAM 10LAT I BYŁO RÓŻNIE ! RAZ SUPER INNYM RAZEM DO BANI ALE DZIŚ JESTEM PRZEKONANY , ŻE TO NAJLEPSZY ZAKŁAD PRACY W JAKIM PRACOWAŁEM! CI CO PISZĄ JAK TAM JEST ŹLE ITP TO NIECH SIĘ ZWOLNIĄ I ZAMKNĄ MO....DY BO NIC OPRÓCZ TEGO ZAKŁADU NIE WIDZIELI ! TAKIE WARUNKI PRACY JAK OFERUJE MIKROMA TO MAŁO KTÓRY ZAKŁAD DAJE! OSOBIŚCIE WIELE WIDZIAŁEM FIRM W TYM KRAJU , TERAZ PRACUJĘ W FIRMIE ZATRUDNIAJĄCEJ OK 300 OSÓB LECZ TA FIRMA W PORÓWNANIU Z MIKROMĄ TO DNO!!! ZANIM COŚ NAPISZECIE NEGATYWNIE NT MIKROMY TO POPRACUJCIE W INNYCH , ZWŁASZCZA W INNYM REGIONIE JAK WLKP.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mikroma na stanowisko Opiekun Zamówienia Klienta w Dziale Logistyki bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
Xena

Hej mam pytanie do Was jak wygląda praca kobiet w tej firmie? Właśnie wysłałam cv mailem w związku z ogłoszeniem z WW - potrzebują kobiet do obróbki ręcznej. Jakie są szanse żeby się tam w ogóle dostać? Niby mam doświadczenie na produkcji 3 lata ale różnie jest nie wiem jakie mają kryteria wyboru ... pozdrawiam

zaaz

Informacja o konieczności ochrony swoich danych osobowych oraz dokumentów tożsamości Zgodnie z zaleceniem Wojewody Wielkopolskiego zwracamy uwagę na konieczność ochrony swoich danych osobowych oraz dokumentów tożsamości. Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa nikt nie może zatrzymywać dowodu osobistego, chyba że możliwość taka wynika z wyraźnego uregulowania zawartego w przepisach prawa. Oznacza to, że np. przedsiębiorcy nie mają podstawy prawnej, aby żądać od swoich klientów pozostawienia dowodu osobistego „pod zastaw”. Działanie takie nie znajduje umocowania w obowiązujących przepisach prawa oraz wiąże się z dużym niebezpieczeństwem wykorzystania danych zawartych w dowodzie osobistym (lub innym dokumencie tożsamości) klienta przez nieuczciwego przedsiębiorcę do popełnienia przestępstwa na szkodę osoby, której dane zostały wykorzystane. Stosownie do treści art. 55 ust. 1 pkt 2 ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych „Kto zatrzymuje bez podstawy prawnej cudzy dowód osobisty podlega karze ograniczenia wolności albo karze grzywny.” Osoba, która utraciła dowód osobisty powinna niezwłocznie dokonać zgłoszenia jego utraty w najbliższym organie gminy, a w przypadku utraty dowodu osobistego poza granicami kraju, w polskiej placówce konsularnej właściwej ze względu na miejsce pobytu osoby. Organy te wydają zaświadczenie o utracie dowodu osobistego, ważne do czasu wydania nowego dokumentu, oraz powiadamiają o tym organ, który wydał dowód osobisty, w celu unieważnienia dokumentu. Dowód osobisty zostaje unieważniony w systemie informatycznym z dniem zawiadomienia o jego utracie. Takie działanie może uchronić osobę, która utraciła dowód osobisty przed negatywnymi skutkami w przypadku nielegalnego posłużenia się dokumentem przez nieuczciwego znalazcę. W przypadku niemożności osobistego stawiennictwa osoby, która utraciła dowód osobisty z powodu choroby, niepełnosprawności lub innej niedającej się pokonać przeszkody, zawiadomienia może dokonać pełnomocnik, po okazaniu pełnomocnictwa udzielonego na piśmie. Zawiadamiający o utracie dowodu osobistego jest obowiązany podać imię (imiona), nazwisko, adres zamieszkania, imiona rodziców, nazwisko rodowe matki posiadacza utraconego dowodu osobistego oraz wystawcę dowodu osobistego. Przypomina się również, że osoba, która utraciła dowód osobisty, jest obowiązana wystąpić niezwłocznie o wydanie nowego dokumentu do organu gminy właściwego ze względu na miejsce pobytu stałego, a w przypadku braku takiego miejsca do organu gminy właściwego ze względu na ostatnie miejsce pobytu stałego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa osoby, która utraciła dowód osobisty, fakt ten należy zgłosić w dowolnym banku. Powyższe zostanie odnotowane w systemie informatycznym, do którego dostęp mają wszystkie banki, co skutkować będzie uniemożliwieniem zaciągnięcia zobowiązania przez przestępcę z wykorzystaniem danych osobowych poszkodowanej osoby.

azza

jak

Potrzebują szlifierza wałków i otworów czytałem ogłoszenie.Jaką proponują stawkę?Mam doświadczenie 35 letnie w tym zawodzie.Czy firma jest w porządku?Czekam na info.

anonek z produkcji

Sama praca nie jest zła, a ci co się przejmują (usunięte przez administratora) kierownictwa czy majstrów... Nie ma się co stresować, oni są od pilnowania porządku i od tego, żeby reszta pracowała a nie zbijała bąki, choć nie powiem, że mogliby pokazywać nieco więcej klasy jak na ich stanowiska przystało. (usunięte przez administratora)

zenek

nigdy nie bylo zadnego kryzysu..sami sobie wymyslili ten niby kryzys...nawet premii na swieta nie dal...nie polecam tej pracy..pracowalem 3 lata w tej firmie..na nauczenie sie jest ok ale na dalszy okres czasu nie bardzo..zero podwyzek..nawet jesli juz sie nauczysz i sam bedziesz ustawial maszyne to i tak nie dostaniesz podwyzki albo kieras ci powie ze jestes na liscie podwyzek(czyli w (usunięte przez administratora) cie robi)

?

Granda w Mikromie. Technology popycha I ustawia mistrzow. Ha ha takie rzeczy tylko tutaj.

AZROU

Nasze zobowiązania •Dostosowanie do potrzeb klienta, tak by zrealizować wszelkie jego oczekiwania w duchu partnerskiej współpracy •Oferowanie klientom rozwiązań pozwalających na zachowanie konkurencyjności i podnoszenie produktywności •Szkolenie pracowników w zakresie nowych technologii •Zaangażowanie wszystkich pracowników w realizację planu postępu, przy zastosowaniu wszelkich narzędzi Lean Manufacturing Mocne strony •Duże moce produkcyjne z zastosowaniem nowoczesnych metod •Wielozadaniowość (obróbka, montaż, uzwajanie) •Atrakcyjne koszty pracy •Bliskość (dostawa do Francji w ciągu 24 godzin) •Adaptowalność

AZZIZOU

kisss - 2013-05-28 15:57:36 jeśli ci się to nie podoba co wiara pisze to nie wchodz na tę stronę i nie czytaj...ludzie piszą to co widzą niech wiara dowie się kim tak naprawdę są ci panowie [usunięte przez modeartora] bo pewnie w swoich środowiskach to osoby nieskazitelnie czyste ha.. ha..a w rzeczywistości to życiorysy bogatrze od nie jednego aktoraFirma została założona w 1973 roku, specjalizujemy się w obróbce precyzyjnej i montażu zespołów elektromechanicznych. Cieszymy się dużym uznaniem i doświadczeniem w dziedzinie produkcji elementów mechaniki precyzyjnej, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i wykwalifikowanym personelem. Naszym kontrahentom oferujemy kompletne zespoły integrujące części mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. Wykonujemy wszelkiego rodzaju specjalistyczne maszyny elektryczne •Zestawy próżniowych pomp turbomolekularnych •Łożyska magnetyczne •Silniki bezszczotkowe •Cylindry liniowe ze zintegrowaną elektroniką •Siłowniki obrotowe •Czujniki i przeliczniki •Silniki o wysokim momencie obrotowym z magnesami trwałymi •Alternatory do turbin wiatrowych •Stojany •Wirniki z magnesami trwałymi Zakres działalności •Uprzemysłowienie (dokumentacja projektów, programowanie) •Obróbka (toczenie, frezowanie, szlifowanie, honowanie, nacinanie) •Kontrola (dwu i trzywymiarowa) •Montaż elementów mechanicznych i elektromechanicznych •Łączenie elektroniczne •Wykrawanie blach silnikowych •Uzwajanie •Wzmacnianie •Formowanie •Pokrycia poliuretanowe

kisss

singiel

wiara jak czyta się te opinie to nasuwa mi się pewna myśl .Wasz prezes musi mieć pełną satysfakcje że takie ma wspaniałe kierownictwo że goni was robotą i obrzuca obelgami w końcu jak było by odwrotnie i kierownictwo trzymało by z robolami to by ich dawno zwolnił.Widział ktoś z was żeby siwek albo smelka pomógł komuś w czym kolwiek?.Zawsze bali się tylko o swoje (usunięte przez administratora) A nawiązująć do osób zwolnionych znam parę kobiet które zostały zwolnione w tym czasie i były to moje koleżanki które były sumienne i co wystarczyło jedno chorobowe i już ich nie ma.Z takimi ludzmi się nie wygra .Tylko oni czasem zapominają że i na nich przyjdzie kiedyś czas i wtedy też będą takimi samymi szmatami jakim nas teraz robią.

oko

po [usunięte przez modeartora] takie [usunięte przez modeartora] wypisujecie ?

nono

szanujacy sie... - 2013-05-09 02:55:06 Ja wiem ze o prace ciezko ze jak na wrzesinskie warunki mozna zarobic to normalna pensje, żeby nie przesadzić porzadna. Wiem ludzie maja rodziny dzieci kredyty itp ale to nie jest powod żeby tam pracować narażając sie każdego dnia na takie traktowanie na obelgi [usunięte przez modeartora] i prostactwo, ludzie idźcie w swiat rzuccie to (usunięte przez administratora) macie fach i doświadczenie wszędzie was wezmą z otwartymi rękoma zobaczcie jak jest gdzie indziej dopiero na oczy przejrzycie jak sie pracuje bez stresu w milej atmosferze jak wtedy sie chętnie idzie do pracy zatrzymajcie ten reżim. Ciekawe czy pan [usunięte przez modeartora] i pan [usunięte przez modeartora] takie bydlactwo odstawiają u siebie w domach przy stole wobec rodzin? To przekracza najniższy stopień stosunków miedzy ludzkich tylko dlatego ze to nie są ludzie na poziomie żeby sprawować takie stanowiska jeszcze moze niech zrobią trzeciego kierownika z tego gbura pana [usunięte przez modeartora] obecnie nastawiacza, jest wiele osób w mikromie którzy by ich zastąpili znacznie lepiej tylko praca bezstresowa i mila atmosfera moze stworzyć wydajna zaloge na wiele lat. Najlepszy park maszynowy w wielkopolsce i to jedyna zaleta tej firmy a moglo by byc to fajne i porzadane miejsce pracy. Pan [usunięte przez modeartora] to są świetni fachowcy i tego zarzad sie powinien trzymac takim prostym ludzią nie mozna dawac takiej wladzy powinni pracować na maszynach, a zwiazki boja sie cala ta sprawę wyciagnac na swiatlo dzienne to jakby ich nie bylo wcale tak to sie moze dziac tylko w mikromie. Ludzie wiecej ambicji i wiary w siebie zmieńcie prace to zobaczycie co to jest spokój i jak se czuje czlowiek doceniany i szanowany. ,mikroma jest dobrym zakładem

szanujacy sie...

klijent

Za przeproszeniem ale w [usunięte przez modeartora] sie specjalizujecie wystarczy popatrzec jakie opinie wasze produkty maja w Internecie idz czlowieku do byle sklepu czy hurtowni i zapytaj jakiegokolwiek sprzedawcy czy ci doradzi wasze produkty tego [usunięte przez modeartora] nikt nie chce nawet sprzedawac bo same problemy i reklamacje jedynie co możecie robić to poszczególne części na obrabiarkach ale w montaż i konstrukcje to sie nie bawcie bo jestescie daleko za [usunięte przez modeartora]

p.m

co wy [usunięte przez modeartora].wa możecie wiedzieć o złych warunkach w firmie? mikroma ma kosmiczny poziom jeśli chodzi o warunki pracy !!!! robiłem w wielu firmach ( w mikromie 9lat!!!!) i wiem co mówię! nie podoba się ? wypad np do "prywaciarza" , blacharza , stolarza , czy na budowę! itp. narzekacie bo [usunięte przez modeartora] macie za dobrze i taka prawda!!!!!!!!! mi życie tam nie pozwoliło robić dalej ale gdyby było inaczej to do śmierci bym tam pracował!!!!! kierownictwo jest po to by [usunięte przez modeartora] takich leserów jak większość tam pracuje! kasa? jeśli jesteś fachowcem to ją masz!!! urlopy? bez problemowe!!!!!!!! związki zawodowe? nie pasują komuś? to nie bądź w nich !!!!! proste jak [usunięte przez modeartora]

Zostaw merytoryczną opinię o Mikroma - Września

• Jak się pracuje w Mikroma?

Zobacz opinie na temat firmy Mikroma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikroma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mikroma
2.7/5 Na podstawie 212 ocen.
  • Batorego 4
    62-300 Września