Opinie o Security Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Security Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Security Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Security Sp. z o.o. w Sosnowiec

edek

pracodawca oszukujący i zastraszajoncy pracowników. koordynator nie pojawia sie na obiektach. Slabe zarobki, wykorzystywanie niepelnosprawnych sobiscie nie polecam...

Enon
@edek

Ogólnie rzecz biorąc może podpadłeś nie polecam Edka jako speca od ochrony wszędzie wyzyskują w firmach ochroniarskich ale trzeba pracować ale frustraci mają powody do narzekania tylko jesteś okropnym typem z tłustymi łapami z byłego mechanika Edku kierowniku warsztatów takich jak ty na pęczki

Rysiu

Robota ok jak wszędzie w ochronie i co miłe poprawiło się z zleceniami są płacone na czas czyli ostatniego. Etaty jak wszędzie do 10tego. Ogólnie dla tych co chcą pracować i nie płaczą o byle co to jest ok. Ja polecam.

PanDuży

Jedyny plus jak się ma umowę o pracę to wypłaty z reguły na czas. Tak to poza tym trzeba mieć nerwy ze stali. Nie dość, że masz grupę to i jeszcze zniszczą Cię psychicznie. Wyśmiewanie, poniżanie, robienie ludzi z grupą jako idiotów. Szkoda czasu, życia i zdrowia. Najgorsza firma w, której pracowałem.

Kudłek

nie warto starac sie o prace w tej firmie. Kto mądrzejszy to odchodzi predzej czy puźniej. Teraz nawert nie można nic z biurem załatwić, nic nie wiedzą i odsyłają człowieka na zmianę z Krakowa do Sosnowca. Nikt to choc troche się ceni nie zostanie tam na dłużej... podwyżki ida tylko gdy najniższa idzie w góre i tyle, spóźniają się ze zleceniami. szkoda czasu na nich...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Security Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Henry

Bardzo różne opinie macie o firmie. Jaki jest powód? Czy warto starać się o prace w firmie?

Yollow

Traktowanie osób niepełnosprawnych jak śmieci, robienie z ludzi idiotów. Na BOK siedzą kable, patrzą tylko by podkablwać, nikomu nie można ufać, każdy z Ciebie robi idiotę szczególnie kierownicy i dyrektorzy mają Cię za nic. Ważne, że byś robił jak najwiecej, ponad stan i jeszcze bez premii, bo premia idzie dla nich ;) ah i jeszcze Ci wciskają kit, że „w tej firmie nikt nie zarabia więcej niż 1400 zł” Pracowałem dobre kilka lat, ale im dluzej tym bardziej Ci niszczą psychikę.

Lidia

Na pewno brak wypłaty wynagrodzenia może być powodem do wzburzenia @niezadowolony. Rozmawiałeś na ten temat z dyrektorem? Skoro sprawa ciągle toczy się w dziale kadr to może warto zainterweniować wyżej?

Jarecki

Oszuści w (usunięte przez administratora) lecą z wypłatami omijajcie te firmę z daleka

Lidia

Z tego co widzę zatrudniają tylko na umowę o pracę @pracownik więc ich obowiązkiem jest wyplata wynagrodzenia. Kontaktowałeś się z nimi i wyjaśniałeś sytuację?

zastraszanie pracowników i wyzysk... dyrektor zakłamany tylko obiecuje a przy wyplatach wszystko obcina... ludzie pracuja za smieszne pieniandze i jeszcze ich nie otrzymuja... nie powinni dostawac dofinansowan z pfron bo sie nie wywiazuja

Z netu

(usunięte przez administratora) Co w zamian za pracę w nadgodzinach? Za pracę w godzinach nadliczbowych niepełnosprawnemu przysługuje oprócz normalnego wynagrodzenia dodatek w wysokości: 100% wynagrodzenia – za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w nocy, w niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, a także w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, 50% wynagrodzenia – za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu. Jeżeli niepełnosprawny nie chce otrzymać wynagrodzenia, może złożyć pisemny wniosek o udzielenie czasu wolnego za czas pracy w godzinach nadliczbowych. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także bez wniosku niepełnosprawnego. W takim jednak przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego i nie może to spowodować obniżenia temu pracownikowi wynagrodzenia. Podstawa prawna: art. 151, 151(1), 151(2) Kodeksu pracy

Wiedzący

Ja nie w temacie, ale zainteresowała mnie dyskusja na temat zarobków i jak to rzeczywiście wygląda. Czytałem, że wykorzystują niepełnosprawnych w Państwa firmie, więc napisałem to co wyczytałem z ustawy. Nie napisano w ustawie czy chodzi o Brutto czy Netto... Wziąłem więc brutto.

Wiedzący

A ustawa była znowelizowana więc aktualnie jeszcze więcej: http://www.pfron.org.pl/ftp/dokumenty/SODiR/Akty_prawne/ustawa_o_rehabilitacji.rtf art 26. Art. 26a. 1.  Pracodawcy przysługuje ze środków Funduszu miesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego, o ile pracownik ten został ujęty w ewidencji zatrudnionych osób niepełnosprawnych, o której mowa w art. 26b ust. 1, prowadzonej przez Fundusz. Miesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego, zwane dalej "miesięcznym dofinansowaniem", przysługuje w kwocie: 1)160 % najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności; 2)140 % najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności; 3)60 % najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności. 1a. Miesięczne dofinansowanie nie przysługuje pracodawcy zatrudniającemu co najmniej 25 pracowników w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy i nieosiągającemu wskaźnika zatrudnienia osób niepełnosprawnych w wysokości co najmniej 6 %. 1b.  Kwoty, o których mowa w ust. 1, zwiększa się o 40 % najniższego wynagrodzenia w przypadku osób niepełnosprawnych, u których stwierdzono chorobę psychiczną, upośledzenie umysłowe lub epilepsję oraz niewidomych. Umiarkowany chory psychicznie 2000 brutto minimalna pensja zatem 1,4 x 2000 + 0.4 x 2000 = 2,800 + 800 = 3600

Grzegorz
@Wiedzący

Szanowny Panie , aby stosować prawo trzeba się na Nim znać. Pana wyliczenia są z kosmosu. (Dz.U. 2016 poz. 2046) Art. 26a. 1. Pracodawcy przysługuje ze środków Funduszu miesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego, o ile pracownik ten został ujęty w ewidencji zatrudnionych osób niepełnosprawnych, o której mowa w art. 26b ust. 1. Miesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego, zwane dalej „miesięcznym dofinansowaniem”, przysługuje w kwocie: 1) 1800 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności; 2) 1125 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności; 3) 450 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności.44) 1a.45) Miesięczne dofinansowanie nie przysługuje pracodawcy zatrudniającemu co najmniej 25 pracowników w prze-liczeniu na pełny wymiar czasu pracy i nieosiągającemu wskaźnika zatrudnienia osób niepełnosprawnych w wysokości co najmniej 6%. 4.49) Kwota miesięcznego dofinansowania nie może przekroczyć 90% faktycznie i terminowo poniesionych miesięcz-nych kosztów płacy, a w przypadku pracodawcy wykonującego działalność gospodarczą, w rozumieniu przepisów o postę-powaniu w sprawach dotyczących pomocy publicznej, zwanego dalej „pracodawcą wykonującym działalność gospodarczą”, 75% tych kosztów.

kkk

ZGODZE SIE Z TYMI CO MOWIA ZE TO ZWYKLI NACIAGACZE OSZUSCI BO TO JEST PRAWDA NAWET JAK COS CHCESZ ZALATWIC TO PIERWSZY RAZ SIE DODZWONISZ A POTEM JUZ ECHO JAK DZWONISZ JAK WIDZA PO NUMERZE KTO DZWONI ALBO SLYSZYSZ ZE TEJ PANI NIEMA A ONA W TYM TEMACIE NIC NIEWIE I MI NIEPOMOZE TAKZE NAWET ZEBY Z NIMI COS ZAŁATWIC TO WEDŁUG MNIE TAK JAK BYS CHCIAL ZEBY GLUCHY CIE USŁYSZAŁ. POPROSTU NACIAGACZE OSZUSCI KOMBINATORZY POD KAZDYM WZGLEDEM PRACOWNIK ZWYKLY SIE DLA NICH NIELICZY LICZA SIE DLA NICH WŁASNE DUPSKA POPROSTU

kkk

gfgf

@misiek a czy moglbys napisac chociaż dlaczego tak wlansie uważasz? jakos rozwinąć swoja wypowiedz moze

misiek

ta firma to (usunięte przez administratora)

wolwo

tam sie kazdego dyskryminuje pełnosprawnych i niepełnosprawnych

QQQ

Nie polecam pracy w tej firmie. Wypłaty nie są wysyłane na czas i nikt nigdy nie wie kiedy będzie wysłana wyplata, zazwyczaj wysyłają za mało pieniędzy i później trzeba się kłócić. Marna stawka, umowa zlecenie. Umowę o pracę dostają jedynie osoby niepełnosprawne. Dużo godzin pracy od 12-24. Koordynator jest bardzo nieogarnięty, nie potrafi zając się obiektem .

b.

pracowalam na umowe o prace jako osoba niepelnosprawna z umiarkowanym zlamalam reke i na l4 pseudo firma jw. z koncem umowy wywalila mnie teraz nawet nie mam prawa do zasilku chorobowego z zusu TAK TRAKTUJA WYKORZYSTUJA LUDZI CHORYCH JAK NAJDALEJ OD FIRMY PSEUDO OSZUSTOW ZERUJACYCH NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Security Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Security Sp. z o.o.?

Security Sp. z o.o.