Opinie o Sales Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sales Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sales Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sales Service w Warszawa

Aneta

@Odradzającaco rozumiesz pisząc o mobbingu? Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie sytuacje miały miejsce w firmie? Pamiętaj, że ma ona obowiązek przeciwdziałać takim zachowaniom. Dlatego warto je zgłaszać do swojego bezpośredniego przełożonego lub działu HR. Próbowałaś podjąć takie kroki?

Odradzająca

ODRADZAM! Pracowałam na kilku szczeblach tej firmy. Najgorzej było w centrali. Ciągły mobbing i spóźnienia z wypłatami. Prezesi rozmawiają z pracownikiem jakby w d był i g widział. Najgorsza firma dla jakiej miałam "przyjemność" pracować. Spóźnienia jeśli pracujesz w centrali są kilkudniowe- jeśli poza to licz się z tym, że z miesiąc (przy dobrych wiatrach) poczekasz. Prezesi wiedzą jak się na pracowniku nachapać ;)

telemyszka

opóźnienia z wypłatami? to brzmi groźnie i zniechęcająco dla takiej osoby która pracy szuka tak jak ja. a duże te opóźnienia i czy często się zdarzają? nie ukrywam że wybieram pracodawcę przede wszystkim w kontekście stabilności i płynności finansowej, a boję się że tutaj może tego zabraknąć. ktoś ma jakieś aktualne info jak to może wyglądać?

Wawa

Współpracuje z nimi od ponad roku, nigdy nie narzekalam na brak wypłaty, jeśli już to z własnej winy, bo nie dostarczylam umowy na czas. A stawki są jakie są, Loreal płaci im konkretna kwotę a oni nam. To praca dodatkowa, nie oczekujcie kokosów.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sales Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
poznan

W zeszłym roku jeszcze dla nich pracowałem, na dwie ostatnie wypłaty czekałem po dwa miesiące, nie byłem jedyny w Poznaniu z taką sytuacją. W końcu zrezygnowałem ze współpracy z tą firmą. Od kiedy tam pracowałem stawki się nie zmieniły w ogóle, a cena paliwa rośnie cały czas, przy czym firma nie zwraca za paliwo. Odradzam pracę dla nich.

były

ludzie , takich firm to ze świeca szukać.Jakiś koleś pisze o paliwie itp itd to po co się godził na współprace, nie potrafił negocjować..............

kkkkkkkkk

ja pracuję w Salesservice od 2008 roku . Nigdy nie było problemów z pieniędzmi , a (usunięte przez administratora) którzy piszą złe słowa na tą firmę to ofermy życiowe ,którym w żadnej firmie nie będzie odpowiadać bo są \"lekko uśmiechnięci\"

wrzesiu

hehe .."firma" najpierw oferują pracę, w której zarobki nieznacznie przekraczają koszty paliwa, za które oczywiscie nie zapłacą.. a najlepsze było jak koleś do mnie dzwoni i po paru sek się rozłącza.. pewnie ciął koszty połączenia licząc że oddzwonię..raz mu sie udało.. drugi raz niestety nie:) po paru godz przełamał sie i zadzwonił.. jak zgłaszałem swoje zastrzeżenia szybko się rozłączył.. klasyczna (usunięte przez administratora)pseudobiznesowa... wiadomo .. koszty połączenia tel:)) nie polecam.. tylko dla skończonych desperatów:)

modrak

ja pracuje na polkomtelu już 2 lata i jest ok , kasa zawsze 21 jest na koncie.za bardzo nie znam centrali, ale po co mi to, skoro mam dobrze płacone i terminowo a to jest najwazniejsze

biała

bardzo cwana i przebiegla "agencja", masa pretensji i problem z wyplacaniem pieniedzy - dla pracownikow najnizszego szczebla. Po przeprcowaniu miesiaca w Makro, stwierdzili, ze nienalezycie wypelnilalam obowiazki i bez podania konkretnej przyczyny wyplaca mi tylko 1/3 nalezytej sumy. Pan (usunięte przez administratora)i jego przelozony, zachowuja sie jak przebielgle, bardzo cwaniakujace i grubaskowate szczury, a w rzeczywisctosci to(usunięte przez administratora) o wysokim ego i moze grubszym portfelu, ktorzy maja dzieki nam - pracownikom najnizszego szczebla. Z czystym sumieniem ODRADZAM i radze UWAZAC !

Krakowianin

Nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że przed rozpoczęciem pracy są obiecywane przysłowiowe" gruszki na wierzbie" , zawsze przedstawiają szczegółowo warunki współpracy i nigdy ich nie zmieniają w trakcie. Polecam agencję do współpracy, zwłaszcza, że prowadzą projekty pozwalające na rozwój. Jeżeli ktoś jest jest ok i pracuję dobrze i rzetelnie firma potrafi to docenić i jest możliwość zmiany stanowisk.

Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym nie dostała wypłaty na czas, a jeżeli były jakieś opóźnienia zawsze byłam wcześniej o tym informowana. W Sales Service pracują młodzi i mili ludzie - znający się na swojej pracy.

Zadowolona

Współpracuję z firmą Sales Service od kilku lat i szczerze jest to najlepsza agencja jaka działa na rynku. Rzeczowo podchodzą do tematu, jak obiecają to tak jest i co najważniejsze nigdy nie spóżniają się z wypłatami, które zawsze się zgadzają. Z czystym sumieniem polecam tę Agencję.

zadowolony

Ja pracuję w Sales Service od 2 lat przy L'oreal i Polkomtel i jestem bardzo zadowolony. Kasa na czas, nigdy nie było opóźnienia, kontakt z agecją jest super no i zarobki wysokie

kolo

Proszę uważać na tą firmę gdyż najlepiej jak człowiek by dla nich pracował za darmo dla idei! Na początku wszystko fajnie i ładnie a pózniej już się nie robi tak kolorowo!! A ten cały niby menago (usunięte przez administratora)to powinien nauczyć się rozmawiać z ludzmi.Ktoś go umieścił na tym stanowisku dla zabawy i myślał że sobie poradzi bądz dostał je po znajomości.ODRADZAM I PROSZĘ UWAŻAĆ

Zostaw merytoryczną opinię o Sales Service - Warszawa

• Jak się pracuje w Sales Service?

Zobacz opinie na temat firmy Sales Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sales Service?

Sales Service