Sales Service

Opinie o Sales Service

kolo 2010-03-22 15:56:59
Proszę uważać na tą firmę gdyż najlepiej jak człowiek by dla nich pracował za darmo dla idei! Na początku wszystko fajnie i ładnie a pózniej już się nie robi tak kolorowo!! A ten cały niby menago (usunięte przez administratora)to powinien nauczyć się rozmawiać z ludzmi.Ktoś go umieścił na tym stanowisku dla zabawy i myślał że sobie poradzi bądz dostał je po znajomości.ODRADZAM I PROSZĘ UWAŻAĆ
zadowolony 2010-04-25 10:43:03
Ja pracuję w Sales Service od 2 lat przy L'oreal i Polkomtel i jestem bardzo zadowolony. Kasa na czas, nigdy nie było opóźnienia, kontakt z agecją jest super no i zarobki wysokie
Zadowolona 2010-04-26 09:19:55
Współpracuję z firmą Sales Service od kilku lat i szczerze jest to najlepsza agencja jaka działa na rynku. Rzeczowo podchodzą do tematu, jak obiecają to tak jest i co najważniejsze nigdy nie spóżniają się z wypłatami, które zawsze się zgadzają. Z czystym sumieniem polecam tę Agencję.
Pracownik 2010-04-26 09:40:59
Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym nie dostała wypłaty na czas, a jeżeli były jakieś opóźnienia zawsze byłam wcześniej o tym informowana. W Sales Service pracują młodzi i mili ludzie - znający się na swojej pracy.
Krakowianin 2010-04-26 09:45:40
Nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że przed rozpoczęciem pracy są obiecywane przysłowiowe" gruszki na wierzbie" , zawsze przedstawiają szczegółowo warunki współpracy i nigdy ich nie zmieniają w trakcie. Polecam agencję do współpracy, zwłaszcza, że prowadzą projekty pozwalające na rozwój. Jeżeli ktoś jest jest ok i pracuję dobrze i rzetelnie firma potrafi to docenić i jest możliwość zmiany stanowisk.
biała 2010-05-22 21:09:42
bardzo cwana i przebiegla "agencja", masa pretensji i problem z wyplacaniem pieniedzy - dla pracownikow najnizszego szczebla. Po przeprcowaniu miesiaca w Makro, stwierdzili, ze nienalezycie wypelnilalam obowiazki i bez podania konkretnej przyczyny wyplaca mi tylko 1/3 nalezytej sumy. Pan (usunięte przez administratora)i jego przelozony, zachowuja sie jak przebielgle, bardzo cwaniakujace i grubaskowate szczury, a w rzeczywisctosci to(usunięte przez administratora) o wysokim ego i moze grubszym portfelu, ktorzy maja dzieki nam - pracownikom najnizszego szczebla.

Z czystym sumieniem ODRADZAM i radze UWAZAC !
modrak 2010-10-21 22:37:32
ja pracuje na polkomtelu już 2 lata i jest ok , kasa zawsze 21 jest na koncie.za bardzo nie znam centrali, ale po co mi to, skoro mam dobrze płacone i terminowo a to jest najwazniejsze
wrzesiu 2011-08-23 23:39:40
hehe .."firma" najpierw oferują pracę, w której zarobki nieznacznie przekraczają koszty paliwa, za które oczywiscie nie zapłacą.. a najlepsze było jak koleś do mnie dzwoni i po paru sek się rozłącza.. pewnie ciął koszty połączenia licząc że oddzwonię..raz mu sie udało.. drugi raz niestety nie:) po paru godz przełamał sie i zadzwonił.. jak zgłaszałem swoje zastrzeżenia szybko się rozłączył.. klasyczna (usunięte przez administratora)pseudobiznesowa... wiadomo .. koszty połączenia tel:)) nie polecam.. tylko dla skończonych desperatów:)
kkkkkkkkk 2012-02-02 09:06:38
ja pracuję w Salesservice od 2008 roku . Nigdy nie było problemów z pieniędzmi , a (usunięte przez administratora) którzy piszą złe słowa na tą firmę to ofermy życiowe ,którym w żadnej firmie nie będzie odpowiadać bo są \"lekko uśmiechnięci\"
były 2012-02-13 18:51:01
ludzie , takich firm to ze świeca szukać.Jakiś koleś pisze o paliwie itp itd to po co się godził na współprace, nie potrafił negocjować..............
poznan 2012-10-19 13:44:17
W zeszłym roku jeszcze dla nich pracowałem, na dwie ostatnie wypłaty czekałem po dwa miesiące, nie byłem jedyny w Poznaniu z taką sytuacją. W końcu zrezygnowałem ze współpracy z tą firmą. Od kiedy tam pracowałem stawki się nie zmieniły w ogóle, a cena paliwa rośnie cały czas, przy czym firma nie zwraca za paliwo. Odradzam pracę dla nich.
Wawa 2014-07-25 07:56:03
Współpracuje z nimi od ponad roku, nigdy nie narzekalam na brak wypłaty, jeśli już to z własnej winy, bo nie dostarczylam umowy na czas. A stawki są jakie są, Loreal płaci im konkretna kwotę a oni nam. To praca dodatkowa, nie oczekujcie kokosów.
telemyszka 2015-02-05 17:08:20
opóźnienia z wypłatami? to brzmi groźnie i zniechęcająco dla takiej osoby która pracy szuka tak jak ja. a duże te opóźnienia i czy często się zdarzają? nie ukrywam że wybieram pracodawcę przede wszystkim w kontekście stabilności i płynności finansowej, a boję się że tutaj może tego zabraknąć. ktoś ma jakieś aktualne info jak to może wyglądać?
taamao 2016-05-13 20:46:13
no i teraz jest u nich nowa rekrutacja! jako Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego, a w obowiązkach wymienili na pewno profesjonalną, telefoniczna i mailowa obsługa klientów biznesowych no i telefoniczna pomoc i doradztwo w rozwiązywaniu problemów.
Zostaw swoją opinię o Sales Service - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Service